Opinie o Velvet Care Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Velvet Care Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Velvet Care Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Velvet Care Sp. z o.o. w Warszawa

BIerny

Chciałbym się zatrudnić na magazyn na wózki, co możeciemi powiedzieć o tej pracy, jak zarobki, czy są wolne weekendy ?

Wafel

ile wychodzi średnie miesięczne wynagrodzenie z premią i dodatkami ? 2tys. ? 2,5 tys. ? 16 zł brutto czy netto ? Zwiększenie stawki po jakim czasie jest ?

obserwator

Ludzie się zwalniają bo zarobki zamiast podnosić to ciągle obniżają a atmosfera jest beznadziejna,nie mają żadnego szacunku dla pracownika.Zarobki na 4-brygady takie jak wszędzie na 3-zmiany z wolnymi weekendami i świętami. Jak się przyjmiesz to dostaniesz 16zł

Ręcznik

Jakie sa zarobki na produkcji, a jakie na magazynie ? (Stawka na godzine ?) czemu ludzie sie cały czas zwalniają ? Prosz o odpowiedz kogos kto tam pracuje

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Velvet Care Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
obserwator

Kolejni pracownicy się zwalniają,następni będą w styczniu.Najgorszy zakład w powiecie . Jeżeli kierownictwo firmy się nie opamięta zakład klęknie.

@obserwator

Czemu sie zwalniają ?

@Wafel

To ci sie tam wyprawia ?

suchar
@obserwator

nie rozumiem tych negatywnych wypowiedzi. Skoro tu pracujesz to dobrze wiesz ze praca jest lekka przy automatach albo przy pakowaniu chusteczek do kartonów. Jest sporo wymogów typu czepki na głowach i inne zasady pseudo higieny. Praca na 4 brygady tak jak w każdym duzym zakladzie. Zarobki podobne jak w innych zakladach w okolicy. Ja przychodze do pracy na 8h zeby zarobic na zycie, mam dobrą atmosfere na hali wiec co mnie obchodzi kierownictwo... Przeciez nikt nikogo nie zmusza do pracy tutaj, jest sporo ofert z okolicy wiec po co sie meczyc...

suchar

2000-100000

@suchar

Gdzie najlepiej tam trafić ? produkcja czy magazyn ?

@Wafel

nigdzie

Wafel

Moze ktos sie wypowiedzieć o zarobkach w tej firmie ? Interesuje mnie to ponieważ chciałbym złożyć w tej firmie cv

xxcssdsad

Velvet posiada dział kadr tylko w Kluczach. Nie w Warszawie

narciarz

witam, a ma ktoś jakiś namiar do kadr do Velvet Klucze? bo chciałabym bezpośrednio do nich nie przez Warszawe. Jest taka możliwość?

pb

Witam, czy mógłby sie wypowiedzięć ktoś pracujący w biurze? Z działu logistyki, zakupów, sprzedazy itp. Jakie tam są warunki? Atmosfera? Kierownicy? Z góry dziękuję za informację.

baczny obserwator

Dokładnie Nikt, z takim tragicznym zarządzaniem i brakiem szacunku do ludzi to ten zakład długo nie pociągnie.Zobaczymy co będzie jak przejdzie KBR, żeby sie tylko szybciej niż myślę nie okazało że będzie tragedia jak ich oszukają na kasie.Zakład stacza się na samo dno,został jeszcze metr mułu

Nikt

Muszę przyznać rację Velvetce kimkolwiek jest. Dziewczyny na promocji mają najgorzej. Umowa śmieciowa, pieniądze śmieszne, do tego praca na 4 brygady... Nie wróżę tej firmie przyszłości. Żeby się rozwijać trzeba inwestować w pracowników czyt. dać zarobić. Chodzi mi o tych, którzy naprawdę pracują.Nieliczni w tej pracy mają dobrze, reszta tam została bo chyba nie chce im się szukać czegoś lepszego. Praca w weekendy, święta, nadgodziny do odbioru... Daję 3- na 6.

ree

Hej, a w Gliwicach wciąż szukają promotora? Dobre jest to, że można liczyć na dość niezłe zarobki tutaj.

Jaś

I odniosę się do tego że zatrudniają ludzi po 50tce, rzeczywiście zostało parę osób starszych przyjętych ale co z tego? Znajomy ok 30stki się nie dostał a był na rozmowie, czy wiek ma znaczenie? Jeżeli ktoś chce pracować i ma dobre nastawienie to czy wiek jest ważny? Przykre to jest... Lepiej po 50tce niż jak to zaczyna się dziać w Glaspolu że ściągają Ukrainców.

Jaś

A velvetka z której brygady? Bo nie piszmy po nazwiskach na forum. Ja sie nie domyślam a wydaje mi się że znam dziewczyny z promocji. Co do atmosfery to ja nie narzekam, każdy każdego zna praktycznie i tyle, pamiętajmy że do pracy idzie się aby pracować.

Ktoś
@Jaś

A jedni przychodzą do pracy a drudzy odnosić do majstra

StAś

kariere można zrobić, na produkcji można zostać nawet mistrzem na brygadzie bez wyższego wykształcenia jak sie jest pociotem kierownika,wiec zapiepszajcie możeeeee ktoś was doceniiiii , pozdro......dla VelVetki jesteś odważną osobą więcej takich!!!!

Alek
@StAś

Jakoś 2 dziewczyny się sprawdziły i mają w głowie poukładane to umowę dostaly A reszta niech też coś pokaże

Jaś

Osobiście odniosę się do tej sytuacji...Wg mnie w okolicy nie ma lepiej prosperującej pracy, wiadomo że kiedyś na akord i na zmiany pracowało się lepiej. Pracuje dopiero jakiś czas i jest dobrze, umowa stabilna, trzeba tylko chęci... Jak komuś nie pasuje to niech zmienia pracę i tyle, jesteśmy wolni tak? Nikt nad Wami nie stoi i nie mówi "DO PRACY DO VELVETU"... Najłatwiej narzekać... Velvetka szukaj innej pracy i tyle... Pozdrawiam Wszystkich

Ktoś
@Jaś

Masz rację velvetka już dawno powinna szukać czegoś innego jak jest taka mądra bo my wiemy kim ona jest i niech to do niej w końcu dojdzie ze nie będziemy za nią płakać mamy jej dość

Alek

Jesteś taki mądry jak i ta velvetka popisuje się i co z tego ma ze i tak jej nie przyjmą na normalną umowę bo wszyscy wiedzą kim jest velvetka

pv
@Alek

a kim jest velvetka?

Promo
@pv

My z promocji i nie tylko wiemy kim ona jest ... uwierzcie

velvetoviec

takich zarobków że żaden młody już nie chce przyjść i przyjmują 50+ a teraz mają przejąć służby techniczne KBR i już chłopaki mówią że się będą zwalniać,zakład pociągnie max 2 lata bo takiego dziadostwa przez 100 lat istnienia nie było

@velvetoviec

tak velvetowiec masz racje dziadostwo coraz gorsze,a tak sie niby rozwijaja ciekawe z ktorej strony....moze kiedys doczekamy czasow i widokow jak Alina bedzie (usunięte przez administratora) w ogrodniczym przy kwiatkach hahahah bo taki jej zawod:)

VelVetka

sa oferty na operatora lini produkcyjnej .wejdz sobie na strone www velvetcare pl

@VelVetka

Mozesz zostawic Cv na portierni badz wyslac bezposrednio maila z cv na stronce ktorej ci podalam tam masz adres mailowy i wszystkie informacje☺

Zostaw merytoryczną opinię o Velvet Care Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Velvet Care Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Velvet Care Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Velvet Care Sp. z o.o.?

Velvet Care Sp. z o.o.