Opinie o Velvet Care Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Velvet Care Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Velvet Care Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Velvet Care Sp. z o.o. w Warszawa

nowy

16,5

zainteresowany
@nowy

dzieki

C

jak byłem w lipcu , to testy były, a starych, ślepych, i kulawych nie widziałem :)

B

eldorado nie wiem co bierzesz ale bierz najwyżej połowę zakład sie faktycznie rozwija tylko nie chce płacic ludziom,byc może tak przeinwestował że niedługo upadnie. nie ma juz testów bo nie ma wogóle chetnych,przyjmuja ślepych,kulawych i starych a i tak nie ma chetnych. najlepsi pracownicy odeszli bo wszędzie płacą lepiej

Z.
@B

A gdzie Twoim zdaniem lepiej pójść ? Jakie są ewentualnie stawki w innych zakładach ? Bo człowiek różne opinie słyszy i wszędzie źle. Poza tym jaka jest atmosfera pracy ? Bo zastanawiam się czy iść tam do pracy czy nie. O stawce już wspomnieliście, a jaka jak atmosfera w firmie i czy praca ciężka ? bo ktoś już wyżej pisał o gamoniach, którym się nie chce :D Pozdr

zbychu

Siema. Panowie zastanawiam się nad praca w Velvet w Kluczach i udziału w rekrutacji. Powiedzcie proszę, czy dużo ludzi odpada w tym procesie rekrutacyjnym, bo słyszałem, że są tam jakieś zadania i testy ? Ogólnie trudno o prace w Velvet w Kluczach ?

A
@zbychu

Żadnych testów tylko chęci do pracy tak brakuje ludzi ze teraz to każdego z ulicy biorą tak upadł juz ten zakład każdy przychodzi i odchodzi i następny i tak cały czas a większość nas starych pracowników się zwalnia tak jak ja.

Nowy prawie
@A

Co ty chrzanisz - dużo ludzi nowych na produkcji jest bo jest dwa razy więcej maszyn a i rotacja jest bo jak się gamoń nie nadaje to nie przedłużają umowy i tyle w temacie. Stara kadra to czasami stare cwaniaki i część z nich poporstu nie lubi się przemęczać... pewnie jesteść jednym znich i tak gadasz. Zapraszam do Almusa do Słomnik tam własściciel pokaże Ci eldorado - haha - byś wymiękł po jednym dniu tak przeje ...!

eldorado
@A

"Zakłąd upadł" czytaj: wybudował 2h magazynu, postawił 5 linii produkcyjnych i buduje maszynę za 200 milionów. Stare cwaniaki nie mogą się przestawić, że ktoś przychodzi z zewnątrz i robi to samo co oni po 3 miesiącach...

Rty
@eldorado

Dokładnie tak, i mają alergię jak muszą kogoś uczyc

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Velvet Care Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Leszno
K.K

Najpierw przeczytałem opinie ,potem się zatrudnieni i mogę stwierdzić jedno na razie jestem zadowolony z pracy. Poza tym co najważniejsze to wszystko zależy gdzie kto trafi chodzi mi mianowicie o dział. Nigdy nie należy sugerować się w 100% opiniami można się nimi posiłkować.

całkiemna psy

słyszałem że nawet pies z kulawą nogą nie chce przyjść robić do zakładu :)

lolkol

witam jakie sa zarobki na magazynie od brygadzisty do kierownika

Branco

A jak warunki pracy na Magazynie ? Tzn. czy jest ciezko i na jaka stawke mozna liczyc na poczatku ? Widzialem kilka ogloszen i prawdopodobnie bede aplikowal :)

BACZNY OBSERWATOR

DOBRZE ŻE KTOŚ ZAINWESTOWAŁ WE FABRYKE ,BO PATRZĄC NA OSTATNIE 30 LAT TO POŁOWA PAPIERNI ZNIKNĘŁA .

stary pracownik

absolutnie nie warto,beznadziejna firma skąd mają kasę?,z pożyczek których nie mogą spłacić a także z tego co zabrali pracownikom KBR

Pracownik Prawie Nowy
@stary pracownik

Głupiego gadanie bo mam znajomą w ksiegach i mówiła, że velvet jest w pełni wypłacalny i własnie dlatego dostał kredyt. Jakby nie płacił to bank by już dawno zwinoł firmę albo przysłał komornika. Stary Pracownik jak firma beznadziejna to się zwolnij bo po co się męczysz bo przecież blisko są super okazje na super prace - powodzenia. Ale mnie wnerwiają wieczne marudy - narzeka ale siedzi i w miejscu - i znowu narzeka. Nie pasje - jest demokracja i fora ze dwora. Jedz pracować do królowej za funty !!

Pracownik prawie nowy

Jestem w velvecie od ponad roku i powiem tak płace są średnie ale nie złe, firma wie co robi i inwestuje w produkcje i magazyny - nowe budynki i linie wyrabane w kosmos .... i jeszcze budują kolejne pod maszynę - skąd taką kasę mają ????????? nie ma co gadać bo jest sporo bałaganu i trochę starych cwaniaków z układami ale tak jest wszędzie chyba. Jak się wychylasz to mondrze żeby nie zarobić ale jak robisz swoje to git jest poczekam do wiosny i albo się ułoży jeszcze lepiej albo zaczne sie rozglądać haha

Mr

Jest dużo ogłoszeń o pracę w Przeglądzie Olkuskim. Napiszcie czy warto się związać z firmą i czy są perspektywy na przyszłość ?

Dr zero
@Mr

Warto bo firma się rozwija i ma się dobrze spróbuj

Old

Morale na UR wyjątkowo niskie. Będą dalej się zwalniać.

Q

Co tu tak cicho. Wszyscy się już zwolnili? Jak tam w utrzymaniu ruchu. Nowi dają radę? Starzy jeszcze pracują?

b

już nie ma KBR-u więc do Velvetu,jest tak dobrze że wszyscy albo sie zwalniają albo szukają roboty

Pracowity Pracownik
@b

Lenie i cwaniaki się zwalniają bo maja alergię na robotę

ja2

interesuje mnie dział utrzymania ruchu, jakie są warunki pracy, zarobki, osoba ubiegająca się o prace w tym dziale przyjmowane są do KBR czy do Velvet Care?

Pracownik Golem

dużo marudów tu widzę może nie jest to idealna firma ale idzie do przodu nie biadoli tylko inwestuje w nowe maszyny w nowy magazyn zobacz inne łachy to zobaczysz różnice błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi i siedzi na D jak komuś nie pasuje to przecież jest dużo innych firm wokoło i zobaczycie jakie tam jest eldorado jak chcesz się wakacjować to tutaj raczej nie pododpoczywasz albo pojedz zasuwać za funty do królowej tam podobno jest łatwo i przyjemnie ja tam siedzie cicho robię swoje i będzie lepiej

a

zarobki tragiczne jak na to co trzeba umieć i system 4-brygadowy,chłopaki ze służb technicznych masowo sie zwalniają

ja2

Ja również dołączam się do prośby związaną z utrzymaniem ruchu (Inżynier Mechanik), jaka atmosfera i zarobki?

Witam. Jaka jest atmosfera i zarobki w utrzymaniu ruchu (automatyk)?

Zostaw merytoryczną opinię o Velvet Care Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Velvet Care Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Velvet Care Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Velvet Care Sp. z o.o.?

Velvet Care Sp. z o.o.