Opinie o Kadry Cargo w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kadry Cargo. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kadry Cargo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kadry Cargo w Gdynia

Żona

Panowie!!!!! Jeśli teraz wspólnie nic z tym nie zrobicie, to niestety będziecie pracować cały czas za takie stawki. A za rok pewnie za jeszcze niższe. Praca ciężka w wekendy, święta, bez ZUS-u, brak urlopu. Do czego to zmierza?????? Proponuję okażcie się prawdziwymi facetami i zbierzcie się wszyscy i odmówcie pracy.

Lew_Król

Na wszystko trzeba uważać i najlepiej sprawdzić pracodawcę osobiście. Nie jest to jakiś wielki problem bo wszystko jest transparentne. Niestety jak zwykle w internecie, pojawiają się tu opinie również konkurencji i wiadomo, że nie będą one przychylne. Na rynku brakuje fachowców a tutaj zdecydowanie zatrudnia się profesjonalistów.

maks
@Lew_Król

świetny tekst.ciekawe kim jesteś -niech zgadnę-jakiś przydupas kusego który chce się podlizać takim tekstem o specjalistach-pewnie siebie też za takiego uważasz .uważaj bo jak będziesz miał palec w (usunięte przez administratora) u konia za głęboko to nie będzie wiadomo czy to jeszcze ty czy kusy.do reszty-uważajcie na wypłaty bo obudzicie się niedługo z ręką w nocniku.

niedoszły sztauer

Ludzie, powariowaliście: pracujecie w porcie przy kontenerach za ok 7 pln na łapę???? To już więcej zarabiają ludzie na kasach w markecie!!! Szanujcie się!

9 złotych brutto

logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
sztauer

juz nie ma kadr,teraz jest firma CTO Sp.z o.o. (cargo terminal operator spólka na Polanki )zycze powodzenia. Stawki juz nizsze głodowe za ciezka prace. polecam te firme

być może przyszły sztauer
@sztauer

Kolego jakie teraz stawki oferują sztauerowi?

edek

Zobaczymy jak będę teraz ludzie pracować za nowe stawki wychodzi mniej więcej -3 złote do godziny życzę milej pracy !!!!!!!

edek

A co do nowych umów to tak jak zawsze mniej i co dalej robic za grosze

j

nowe umowy... och jak dobrze teraz wreszcie można zarabiać jeszcze mniej...

dla kasa kasa

pojechac zawsze mozesz ale pieniedzy to ty nigdy tam nie zobaczysz - powodzenia zycze. jest wiele innych normalnych firm ktore oferuja pracebyle nie pracowac dla KADR CARGO, KADRY INDUSTRIAL ITP w kazdym razie nic co ma w nazwie KADRY ponieważ oni maja duzo podfirm i jest to bardzo trudne do scigania w polsce i zagranica przez organy scigania - jesli wiecie co to jest piramida firm lub karuzela.

edek78

Dajcie spokój i weźcie sie do roboty

Greedyz

(usunięte przez administratora), płacą w ratach( potrafią 17€ wyslac dopiero w kolejnym miesiącu) nie oddają pieniędzy za paliwo, nie maja pieniędzy na sprzęt dla ludzi, podsuwają do podpisania zrzeczenie się ubezpieczenia, w razie wizyty u lekarza płacisz sam, a o zwrocie z kasy chorych możesz zapomnieć, kadry nie dadzą ci druków potrzebnych do tego. Umowa na 300zl brutto. Banda złodziei oszustów i manipulatorów, ludzi maja w szerokim poważaniu. Polecam omijać z baaaardzo daleka.

2rep

Witam wszystkich,kadry cargo to dosc specyficzna firma bynajmiej takie odnioslem wrazene w wroclawiu na spotkaniu. 27 pazdziernika przyjechalem do wrocka na dwa kursy VCA i kurs montera rusztowan.Okazalo sie prawda, ze umowa zlecenie jest na 300zl! i dopiero podpisywana jest w Belgii lub Holandii!troche dziwne czemu tam?pewnie sie czeka na nia kilka tyg:-)ogolnie to nic sie nie ma, jedyne te gwarantowane na pismie 300zl. przed kursem podpisuje sie umowe o kurs, facet od kursu klinie do drugiego jak do kolegi z podworka.Wszystko jest strasznie naciagane.Przez tel jakas Pani mowila ze za kursy placi kargo.Jednak to bylo nie prawda gdyz sie placi ale dopiero pozniej w ratach odciaganych z wyplaty.Ciekawe jak by bylo z reszta, pozniej.dla mnie kargo to firma dla desperatow i frajerow do przerobienia w prosty, naiwny sposob.Pewnie jest tak ze sciagna Ci za kursy a certyfikatow i tak nie zobaczysz a napewno tego na montera rusztowan.bo to kurs tylko na kamerke dla tego goscia dla ktorego bedziecie pracowac za granica jako pomocnicy by wiedzial ze cos umiecie.

spraea w sadzie pracy 12 grudnia 2014 w Gdansku

witam, szukam ludzi, ktorych oszukala polska firma KADRY, KADRY CARGO czy KADRY CARGO INDUSTRIAL, .......SERWICE itp. dla wyjasnienia powiem ze ze chodzi o ZAPLATE ZA PRACE na rzecz tej firmy. moj nr kontaktowy: +31 617 800 544 jesli jest ktos poszkodowany lub chce wiedziec wiecej co mozna z tym zrobic to zapraszam - bo sam SADZE SIE Z TA FIRMA. moge tez pomuc tym osobom ktore także zostaly oszukane przez ta firme.

gosc

Sądzisz się z firmą i nawet poprawnej nazwy firmy nie potrafisz podać? Pozew tez tak napisaleś??? hahaha pomijam juz bledy ortograficzne w wypowiedzi:-). Mam nadzieje ze pomocy z jezyka polskiego nie udzielasz :-)

SZYMEK

nie wiem ze to nasze państwo daje tak się okradać i pracownika mieć gdzies .firma daremna

nie Polecam! umowy śmieciowe! na 300 zł. żart! kto na to pozwala!

berciczek

Witam ja pracowalem jako rzeźnik ww Austri.porazka totalna ,spozniajace sie wyplaty ,niezgadzajace sie co miesiac to mniej o wszytko sie trzeba prosic a Pan koordynator (usunięte przez administratora) nic niepotrafi zalatwic trzeba sie go prosic by przyjechal jak jest potrzebny nic nigdy niewie,nie szanuje sie tam pracownikow zmieniaja sie tam co chwile , (usunięte przez administratora),pobieraja oplaty za uzycie samochodu duze sumy,za jedno lozko nie pokoj na mc pobieraja 190E w pokojach warunku masakryczne same jakies dziwne odciagniecia z wyplat pracowalem tam rok i nikomu nie polecam trzymajcie sie daleko.od tej firmy samo to ze tam nonstop potrzebuja rzeźnikow wszyscy uciekaja z tamtad

sztauer

ZUS to ściema. i tak emerytury nie dostaniesz, więc to żaden argument. Ktoś mądry napisał, że prawo na coś takiego pozwala, więc po co Uwaga, albo jakieś inne (usunięte przez administratora) TVN?? Jeśli się godzisz podpisujesz, jeśli nie odpowiada zmieniasz pracę. Proste. Malkontenci, którzy narzekają muszą pamiętać, że mało, która firma daje możliwości pracy na terminalach kontenerowych. Super opcja dla osób, chcących związać się z kontenerami i statkami. Z tego co wiem ludzie zarabiają od 10 do 20 zł na rękę, więc chyba nie jest tak źle?????

oszukany

Może kasa Cię przekona, ale na ZUS nie licz. Nie płacą i jak się rozchorujesz to lipa.A poza tym co z emeryturą?

?

Niestety muszę się zgodzić z przedmówcą anonimem27. Oczywiście polityką firmy mógł by się zająć jakiś program interwencyjny ale obawiam się że strategia firmy jest zgodna z literą prawa. Korzystają z kruczków prawnych, którzy serwują społeczeństwu ustawodawcy. Jeśli podpisałeś umowę świadomie to wszystko jest ok w świetle prawa. Firma z roku na rok "naciąga strunę" w swoją stronę, na pocieszenie - KIEDYŚ TA STRUNA PĘKNIE!

Zostaw merytoryczną opinię o Kadry Cargo - Gdynia

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kadry Cargo?

Kandydaci do pracy w Kadry Cargo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kadry Cargo