Opinie o Kadry Cargo w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kadry Cargo. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kadry Cargo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kadry Cargo w Gdynia

Kurcze chłopaki szkoda mi Was, kiedyś pracowałem na terminalach jako sztauer i do pracy chodziłem z przyjemnością. Lata 2005-2010. Pozdro dla Macka Sz , Andrzej W, Barna, Pawła C, Czeska i wszystkich których nie wymieniłem .

ktos

gospodarz.. ciekawe, który śmieje się z ludzi niepełnosprawnych... Patryk?

edek

Nic nie jest polacalne (usunięte przez administratora) i oszust trzeba nazywać rzeczy po imieniu nie polecam nikomu firmy ktora prowadzi krzysztof k

@edek

Nadgodziny 150 % ? Człowieku, w Kadrach pracujesz na śmieciowej umowie, oficjalnie jako roznosiciel ulotek. Czy przepracujesz 100 godzin, czy 330, jak niektórzy zresztą robią, to dostajesz i tak sztywną stawkę ( za moich czasów wynosiła ona 10 zł netto ). Na szczęście znalazłem normalną pracę i od dawna nie mam nic już do czynienia z tą krzakowatą pseudo firmą, którą zarządzają po prostu najzwyczajniej w Świecie (usunięte przez administratora) Tak więc jak chcesz być oszukiwany, mało zarabiać, mieć oficjalnie odprowadzane jakieś groszowe składki i za każdym razem mieć kłopot przy odpowiednim naliczeniu Twoich przepracowanych godzin przez bardzo "kompetentne" Panie z Biura na Polankach, to zapraszam. Pamiętaj, Koń to pe**ł, więc i Ciebie chętnie wydyma. Z tego co się orientuję, to Kadry teraz pozyskują ludzi do pracy za pośrednictwem Urzędu Pracy - to się nadaje na artykuł do gazety i reportaż do telewizji ! Dziwię się tylko Firmie DCT, rzekomo poważnego gracza w swej branży, że współpracuje z taką agencją. Wstyd dla Firmy DCT, że mają w du*pie tak poważną sprawę, bo w Kadrach poza normalnymi osobami pracowały też delikatnie mówiąc chore na umyśle choroby, albo takie, co przychodziły do pracy pod wpływem alkoholu bądz też innych środków odurzających. To prawdziwy skandal, bo w końcu praca na Terminalu jest jakby nie patrzeć niebezpieczna i trzeba ją wykonywać poważnie, jaka by ona nie była. Zresztą, pracownicy DCTu też nie lepsi - co niektórzy oczywiście. Pózniej dochodzi do tragedii, miesiąc refleksji, wzmożonych kontroli, po czym wszystko wraca do stanu pierwotnego, czyli zachowań takich, że przypomina to szkolną wycieczkę z młodzieżą z gimnazjum nad którą nauczyciele nie panują, a nie profesjonalny zakład pracy. Terminal może i fajny jak na możliwości Naszego zacofanego kraju, ale ludzie w biurowcu to banda ignorantów ! Jako Pracodawca, zwolniłbym dyscyplinarnie z pół personelu "zarządców".

doświadczony 35

to bzdura wyzysk i tyle w temacie !!!!!

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
edek

Mamy lkk i robi sie ciekawie

Jako Wasz gospodarz napiszę tylko parę słów. Do pracy jako sztauer przychodza ludzie mało ambitni. Nie rozumiem jak można jeebać za 9 zł netto niczym ten śmieć na czopach w deszczu w śniegu. My jako ekspedytorzy mamy co prawda wyższe stawki ale nie rypiemy po 20 godzin bo takie macie zmiany albo po 24 jak pan M. bo to jest chore. Nie szanujecie siebie więc nie oczekujecie że będziecie szanowani. Gazela - chłopak niepełnosprawny biega po keji a ma nogi jak wieża Eiflla. Nigdy w życiu nie przyszedłbym jako sztauer z takimi nogami. Jesteście wspaniałymi wspolpracownikami i bardzo Was szanuje jako ludzi ale stać Was więcej. Idzcie do makdonalda i macie 9.50 zl netto i tam nie ma konia. Gadacie jak to ciężko i musicie po 300 godzin robić a kto Wam kazał te kredyty brać... trzeba bylo się uczyć jak lider P.

sztauer CTO

Nowy forma wyzysku nowych pracowników CTO to 2-tygodniowe szkolenie. dosyć że i tak zarabia się grosze i na początek trzeba samemu opłacić badania, kupić obuwie ochronne i z pierwszej wypłaty ściągną kasę za ubrania to jeszcze dwa tygodnie szkolenia (pracy) za darmo i wypłata po dwóch miesiącach!!! Śmiech na sali...

Jaro

Jak chcesz pracowac w kadrach to zglis sie do Psychiatry bo cos jest z tobo nie tak przecierz to sa zaklamane D.

mh
@Jaro

racja

odwazny

Pisze z holandii siedzimy i czekamy na robote juz 2 tydzien sciagneli nas tutaj z polski do pracy podobno, pracy jak narazie nie ma nam pieniadze sie koncza nikogo to nie obchodzi koordynatorzy kazali nam do siebie nie dzwonic. Czakac to wszystko co mamy rutaj ro ic i jesc tynk ze scian albo po smiernikach grzebac. Jakas paranoja!!!! Do kraju tez nie mozemy zjechac bo trzeba miec za co a gdybysmy jakims cudem zjechali to na miejscu czeka nas 1000 euro kary za zerwanie umowy...plakac sie chce...

Jaro

Kadry to sid.

koleś barana 22

kadry cargo czy cto to ci sami złodzieje głodowe stawki i brak szacunku do pracownika zaraz i z DCT poleci na zbity pysk za swoją pazerność

kill

Zaluje ze przed wyjazdem nie przeczytalem opini na temet pracy w tej firmie.teraz jestem z holandii zdaje juz tydzien jakies testy ktore na szkoleniach tez zdawalem w polsce siedzie juz tydzien bez roboty z koordynatorem brak kontaktu kompletna paranoja .nie moge zjechac bo czeka mnie kara za zerwanie umowy pracowac tez nie moge bo co chwile wymyslaja co innego i siedze jakw jakims obozie lub wiezieniu zaluje ze nie przeczytalem tych opini przed wyjazdem.

sztauer

Popieram, uciekajcie jak najdalej od tych złodziei. nie ma sensu pracować po 300 godzin miesięcznie...

Don

I jeszcze jedno. Mam nadzieję, że wykażecie się ambicją, która pozwoli Wam znaleźć normalną pracę. Bo teraz siedzicie na kei w tej budzie jak za przeproszeniem zwierzęta, w brudnych, przemoczonych od śniegu/deszczu, osmolonych i podartych kombinezonach. Mam nadzieję, że nie uważacie, iż tak powinno wyglądać wasze zawodowe życie i coś zrobicie w tym kierunku aby to szybko zmienić. Praca w kadrach jest dobra dla studenta, który latem jak pogoda dopisuje powpada sobie jak mu się chce podorabiać kilka złotych żeby mieć na fajki, bronka i randkę z dziewczyną, ale większość z Was to ludzie w poważnym wieku z rodzinami na utrzymaniu !

Don

9-12 zł brutto mam rozumieć ? Jakim cudem ta "firma" jeszcze prosperuje ? Ludzie zacznijcie szukać intensywnie innej pracy. W Kadrach może i ciężko nie jest, ale jak się zasiedzicie w tym bagnie, to się to w przyszłości na Was zemści i to w niedalekiej przyszłości. Olejcie koński wyzysk na śmieciowych warunkach, tak jak ja to zrobiłem już dawno temu. Mam nadzieję, że Kadry Cargo, czy jak się oni tam teraz nazywają szybko upadną, ale ich upadłość zależy już tylko od Was. Do dzieła ! Znajdźcie chwilę na refleksję zamiast tłuc po 300 h w miesiącu, a teraz to już pewnie po 350. Pozdrawiam Panowie i powodzenia życzę na rynku pracy !

edek

Ja widac praca wre i tak ludzie chodzą do pracy czy maja 17-19 złotych to teraz 9-12 tez robią śmiechu warte

sztauer

cadry a teraz CTO to agencja pracy tymczasowej,niestety zadne PIP-y nic w tym temacia nie zdziałają,jedynym wyjsciem jest niepodejmowanie pracy

sztauer

wg ksiegowej z cargo kadry 11.34 to 10,00 netto,czy jest to ksiegowosc kreatywna czy moze ksiegowa niedouczona a moze Kon zatrudnia tylko (...)takich "biurowych"fachowców,opryskliwe "panienki"z kijem w tyłku

operator gct

kadry czyli teraz juz cto i kusy na czele to najwiekszy (usunięte przez administratora) na wybrzezu

Indys

Dokładnie zgrajcie sie razem i zrobcie protest! Pracujecie jak woły za śmieszne stawki, a Koń nawet nie daje Wam posiłków regeneracyjnych...dla mnie to jest sprawa dla PIPu ale problem w tym, ze PIP sie zapowiada z wizytą i wtedy wszystko wygląda pięknie..to jest śmiech na sali. Przyjechala do niego ekipa do biura, aby negocjowac nowe umowy-nic nie ugrali. Koń tłumaczył sie tym, ze to Holendrzy narzucili obniżenie pensji a nie on...taaak, na pewno!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kadry Cargo - Gdynia

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kadry Cargo?

Kandydaci do pracy w Kadry Cargo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kadry Cargo