Opinie o DS Smith Polska S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DS Smith Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DS Smith Polska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DS Smith Polska S.A. w Kielce

Roms

Panie Sadowski ma pan swój honor i poszanowanie dla pracowników którzy orzą na pana pensje?Bo wydaje się że nie bo pomniejsza pan nasze zarobki a podwyżka jest tylko fikcyjna.Jak panu nie wstyd obcinać premie gdzie maszyny idą pełną parą niech pan lepiej zmieni normy na niższe tak jak pan zabrał premie po przez zmniejszenie o połowe.Powiem panu tak firma na Zagdańskie dała podwyżkę od nowego Ponad 400zł NETTO ?Co pan na to i ten pana zarząd??????!,Proszę zadzwonić do tej firmy i się spytać ile dają podwyżki i wystawi się pan na Pośmielisko!!!

@Roms

Podwyżka dana ale chyba na kilo jabłek.Za te ponad limitowe dźwiganie pudeł i poniżenia przez przełożonych robicie Śmiech w Zakładzie.W buty sobie wsadźcie te ochłapy.

P7 Duduś

Nie polecam firmy jest nie stabilna oparta na kłamstwie od pracownika , mistrza , kierownika po dyrektora oraz fałszowaniu statysty i odpadu !!! Ciekaw jestem kiedy będą czystki u góry robić , to te fałszywe uśmiechy zejdą z twarzy. Wiedziałem że jak na firma ds przejmie to życie stanie się szare jak ta odzież w której chodzimy . Stracić pracę przed świętami nie fajnie. Nie polecam kasa słaba czas zawijać maszt.... Pozdro dla wytrwałych w tym kłamstwie

KALITA „232”
@Alan

Oj wielu się już pozbyli a przyczynę zawsze można podać .To są specjaliści w tej dziedzinie.Ciekawe tylko czy ci ludzie zdają sobie sprawę że pozbyli się koszmaru.Lepiej jeść suchy chleb niż mieć z nimi do czynienia.No dalej pokażcie co jeszcze potraficie

Podwyżka dana ale chyba na kilo jabłek.Za te dźwiganie ponad limitowe pudeł i poniewieranie nami przez przełożonych robicie Śmiech w Firmie.W buty sobie wsadźcie te grosze.

Miała taka sytuacja miejsce? Podasz szczegóły? Jakie okoliczności i w jakim czasie? Sugerujecie jakieś błędne partie? Kto je weryfikuje w praktyce? Dział jakości?

Palacze Ds Smith

Wszyscy palacze korzystajacy z palarni podczas pracy powinni odbijać karty tzw czasówki i potem odrabiac ten czas lub miec zabierane z pensji . Jak widzę niektórych to na 8h pracy pala 2h . Ja rozumiem ze ktos idzie wypic kawe na szybkiego co jest plusem dla zakladu bo bedzie lepiej pracowal bo kawa pobudza do dzialania . Ludzie musza pracowac sporo dluzej od palaczy .Mysle ze prezes i zarzad zrobi porzadek z tymi palaczami bo to aż razi w oczy .

Może przyszły pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 godzin.

Niech ktoś opowie o Bełchatowie jak tam jest ?

Zosia Nowy wpis

Wiem, że to jeszcze za wcześnie, bo dopiero co była mowa o Mondi, a już chodzi o konsolidację z IP, ale co dla pracowników z Kielc konkretnie może z tego wyniknąć? Jest propozycja pracy Specjalista ds. Rozliczeń i Obsługi Klienta i chcę na to aplikować. Myślicie, że fabryka nie będzie miała niedługo administracji, bo zrobią jakąś jedną wspólną w innym mieście? :0

birowa Nowy wpis
@Zosia

Myślę że to pójdą w konsolidację wszystkich działów centralnych i zrobią to w Krakowie - tak wiec trzeba się liczyć z tym ze mogą nam podziękować za prace

O co chodzi z tą możliwością udziału w planie oszczędnościowym Sharesave:) To jeden z benefitów na stanowisku Specjalisty ds. Rozliczeń i Obsługi Klienta i tak się zastanawiam, czy to coś godnego uwagi. Chyba będę aplikować, to atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy mnie przekonuje, ale czytałam pogłoski, że to zły moment bo firma ma być wykupiona, co wiąże się z redukcjami?

Fajnie, fajnie, konstruktora szukają już chyba drugi miesiąc. Widzę tu pole do prototypowania, kombinowania z paletowaniem i samodzielność we wdrażaniu do produkcji. Ale co firma uważa za atrakcyjne wynagrodzenie? I czy ci, którzy nie znają artiosa, mogą liczyć na przeszkolenie?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Xman
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Hej. Może jest tutaj ktoś z zakladu w Bełchatowie. Chciałabym się dowiedzieć jak atmosfera i ciśnienie na wydajność? Polecacie, czy lepiej sobie odpuścić? Pytm ponieważ widzę, że są przyjęcia na wozkowych i operatorów, a nie koniecznie chciałabym sugerować się opiniami z ulicy.

Reksio

Co dalej bedzie? Mondi nas przejmuje dojdzie do fali zwolnień? czy moze bedzie rozwój inwestycje?

Euro
@Reksio

Mogą być zmiany na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich.Pracownicy uzyskają możliwość pracę za granicą u sąsiadów za kwotę dwa tysiące ero na rękę.

Znafca
@Reksio

Wszystko się może zdarzyć, na każdym stanowisku. No może poza operatorami maszyn. Może też być tak, że część działalności zostanie sprzedana/zamknięta. Najbardziej zagrożone są działy, które dublują się w obu firmach, takie jak księgowość, kadry, informatyka, niemniej na tym etapie to wróżenie z fusów.

Artek
@Znafca

Poczekamy zobaczymy.Ale i tak będzie trzeba zawijać się z tej firmy bo małe płace a ogrom pracy że norm zawyżonych nie idzie zrobić.Człowiek ma jedno życie i musi je szanować i oszczędzać…,Pozdrowienia dla wytrwałych ludzi z żelaza.

Mondi P4 Kielce Zmiana
@Euro

Najbardziej zmiany w kadrach przydałyby się na wydziale P4 : - nowy dyrektor który nas doceni - likwidacja stanowiska kierowniczego bo to mały wydział to stanowisko jest nie potrzebne wogóle - zmiana liderki Małgorzaty N , jej zachowanie już każdy zna nie trzeba się rozpisywać - tak na tym wydziale w biurze jest dużo nie potrzebnych stanowisk , można tam zrobić duże roszady z których zostało by dużo pieniędzy dla pracowników podwyżki Pozdrawiam ciężko pracujących pracowników na P4 .

Skandal wydz P4 Kielce

To co się tu wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie , wyzwiska pod adresem pracownikow to chleb codzienny . Kierownik wydziału nie szanuje ludzi , dwie osoby odeszły w przeciągu mc . Kierownik przyzwala na złe traktowanie pracownikow . Ja się pytam gdzie jest Nasz Pan prezes , czemu nic nie zrobil z liderka Małgorzata N która chodzi pod wpływem alkoholu i obraza pracownikow . Kto tej kobiecie pozwala na takie zachowanie ? Pewnie kierownik z którym tak chodzi po hali i śmieje się z Nas pracownikow . Panie kierowniku trochę szacunku dla pracownikow . Pracujemy na Pana pensje a Pan ma nas za .............

Nie polecam P4
@Skandal wydz P4 Kielce

Wszystkim przyszłym pracownikom którzy chcą pracować na wydziale P4 Kielce radzę dobrze się zastanowić ponieważ to utrata zdrowia psychicznego i fizycznego .Słabe zarobki , ciężką praca ponad normę , znęcanie psychiczne ......Pozdrawiam dobrych ludzi

P4 ck Krzysztof Sadowski
@Nie polecam P4

TAK NA WYDZIALE P4 JEST STOSOWANY (usunięte przez administratora) : - zmuszanie pracownika do robienia większych ilości - odnoszenie się do pracownikow obrażającymi słowami - zmuszanie do pracy w sobotę i po godzinach - zwalnianie pracownikow za jakaś błachostke - obrażanie przez liderkę Małgorzatę N pracownikow która jest często po spożyciu alkoholu ( były zgłoszenia brak reakcji ) - liderka Małgorzata N wbiła mi długopis w żebro i powiedziała ze zrobi ze mną porządek - kierownik Marcin M stosuje (usunięte przez administratora) osobiście i zezwala na złe traktowanie pracownikow - na wydziale często dochodzi do dźwigania dużych ciężarów przez pracownikow ( podnoszenie palet tzw kitow ) - praca na maszynie Kirby przez jedna osobę ( powinny być dwie osoby w razie wypadku nie ma kto wezwać pomocy - pracowałem na tym wydziale tylko pare dni ( liderka poniżala mnie wyzwiskami ) Wymieniać można by w nieskończoność .

Zero reakcji p4
@P4 ck Krzysztof Sadowski

Złe traktowanie pracownikow przez liderkę i kierownictwo było zgłaszane i zero reakcji . Czyżby w naszej firmie było zezwolenie na złe traktowanie pracownikow ? Chyba tak jest skoro sprawa jest cały czas uciszana ?

Nagrody dla najlepszych pracowników, motywujący i klarowny system premiowy.. kurcze, naprawdę sporo mają tych benefitów. Pracuje ktoś z was jako konstruktor w firmie i da znać, czy wszystkie warunki i benefity pokrywały się z tymi, co proponują na początku i w ofercie. Jest nabór na to stanowisko i chyba będę aplikował, ale nie chce się później rozczarować, jeśli by jednak nie było tak kolorowo jak zapewniają. Widełkami też nie pogardzę. Pozdro

Konstruktor

Aplikuj, za chwilę Mondi nas kupi i zaczną się redukcje. Nie wiadomo nawet, czy obecne rekrutacje dojdą do skutku.

Chciałem się odnieść do wpisu Roms.Znalazłem na wypowiedzi Gowork Schl i tam jest wpis pracodawcy z dnia 27.07.2023r.Że schlka dała podwyżki od stycznia 2023r.500zł.brutto.Także prosił bym (usunięte przez administratora)żeby przeprosiła za kłamstwa że dzwonił i nic takiego nie było.Jesteście zakłamani i tuszujecie prawdwę.(usunięte przez administratora)Panie Prezesie mam nadzieję że po odejściu pana z pana charakterem firma odetchnie z ulgą i nowy prezes rozliczy się z pseudo zwierzchnikami którzy wykańczają zdrowie pracowników fizyczne i psychiczne!!!

Wewnętrzny głos

Panie Miodek to jest mały pikuś...,Można powiedzieć nie istotny bo nikomu krzywdy tym nie robi przy waszym złym traktowaniu i wykorzystywaniu pracowników.

Firma poszukuje specjalisty ds. Fakturowania. Oferowane jest tutaj atrakcyjne wynagrodzenie. W takim razie, z czego się ono składa? I w jakiej wysokości jest? Czytam, że są szanse na awans. Po jakim czasie od zatrudnienia? I jakimi umiejętnościami trzeba się wykazywać? ;) Napiszcie proszę, bo myślę nad aplikacją.

Ciekawe

Ciekawe te możliwości awansu i podwyżki... Z tego co ptaszki ćwierkają, osoba z tego stanowiska odeszła właśnie ze względu na brak możliwości rozwoju. Na wynagrodzenie składa się podstawa i chyba premii już nie ma. Nie wiem jakie widełki, ale nie napalałbym się na więcej niż 6-7 tys. brutto. Umiejętności: logiczne myślenie. Plus to bardzo OK managerka.

@Ciekawe

A to była kiedyś premia? I dlaczego jej już nie ma? O, a ta managerka ma duży wpływ na pracę pracownika? ;) Myślę nad aplikacją...

Palacze Ds Smith

Pracownica

Dwa pytania do Pana Prezesa K.S.: 1. Dlaczego pali Pan papierosy w swoim gabinecie, mimo że sam Pan wydał zakaz palenia na terenie firmy poza miejscami do tego wyznaczonymi, i można za to "wylecieć"? 2. Dlaczego porusza się Pan i pańscy dyrektorzy po terenie firmy bez plakietki za szybą samochodu, mimo że sam Pan wydał taki nakaz? "Co wolno wojewodzie..."

Tektur
@Pracownica

Podobno po oddaniu nowego biurowca do użytku, trzeba było przerabiać wentylację, bo jak Szef jarał, na całym piętrze było czuć.

Po co mieliby okłamywać że praca nie jest ciężka jak to i tak wyjdzie w robocie? Czemu atmosfera jest taka kiepska jak piszesz? Tylko przez liderkę czy z resztą pracowników też się ciężko dogadać?

Słońce

Powiem tak praca jak praca. Lecz tak jak wyżej jest napisane atmosfera kiepska. Dlaczego? Myślisz że się fajnie pracuje kiedy widzisz jak ktoś na ciebie donosi mimo że pracujesz normalnie. Zakaz rozmów. Mam już trochę stażu pracy. Można pracować normalnie i jednocześnie rozmawiać nie mówię tutaj o podpieraniu ścian i ciągłym gadaniu albo bieganiu na papierosa jak to niektórzy uprzywilejowani robili. My niestety tylko pracowaliśmy uczciwie ale jak widać nadal niewystarczająco. Czasami się potrafiło zapomnieć o toalecie albo napiciu się wody.

Słońce

Taka sama rotacja jak w ds więc żadna różnica. Jest wiele fajnych firm co szanują pracownika. Stali pracownicy (zateudnieni pod firmą) również sfrustrowani bo co chwilę nowe twarze. Wcale się im nie dziwię. Mimo tego wszystkiego życzę im jak najlepiej. Na pewno wiem że na starość nie chciałbym być w takim dziadostwie i z niestabilnymi emocjonalnie przełożonymi. Żeby ludźmi kierować trzeba się do tego nadawać. A nie tylko (usunięte przez administratora) w stołek i grać w gry w telefonie albo obsesyjnie sprawdzać monitoring.

Najpiękniejsza

Pracownicy pod ds mają dobrze. Zasuwasz tak jak oni ale wyższe zarobki i cały social cie omija. Ale jeżeli jesteś pracownikiem agencyjnym no to jesteś plebs

Czy ktoś z państwa miał okazję już odbyć rozmowę na stanowisko Specjalista ds. Projektowania i Wdrożeń - Konstruktor? Chciałbym się lepiej przygotować, pomogłaby mi informacja, co ich interesowało i jakie pytania zadawali. Długo ogólnie trwa cały proces? W ogłoszeniu jednak nie ma takich szczegółów.

Pomyśl

Nie polecam tej firmy zlokalizowanej na Bielanach Wrocławskich. Atmosfera straszna. Pozdrawiam liderkę M która myśli że na tym stanowisku jest kimś. Muszę cię rozczarować jesteś nikim. Mało tego widzę że masz nudne życie prywatne współczuję z całego serca.

Prezes P4 Policja Sąd

Zła liderko Małgorzato N zepsułaś mi zdrowie i wielu innym . W najbliższym czasie czeka cie sprawa w sadzie za nieludzkie traktowanie ludzi ,poniżanie ich wyzywanie i zastraszanie utrata pracy , Zwolnieni ludzie którzy odeszli za twoja decyzja szykuja przeciwko Tobie i kierownictwu pozew do instytucji . Chce żebys wiedziała że Nikt cie nie lubi z calego wydzialu , nawet biuro bo tam tez przyczynilas sie do zwolnienia jednej niewinnej kobiety.Każdy mowi ze dyrektor cie popiera i on tez za to odpowie razem z kierownikiem przed sadem . Kobieto zrób nam ta przyjemnosc i odejdz z naszej firmy , wez ksiazeczke i rozaniec i zacznij sie modlic za te osoby ktore skrzywdzilas swoim postepowaniem . Kierownik popiera cie premia i udaje ze cie lubi ale jego też chcialas zwolnic , juz nie pamietasz jak pisalas na niego meille . Pamietam dobrze jak chodzilas po hali i mowilas ze dopuki nie zwolnia kierownika to dobrze nie bedzie . Tak nie masz wstydu i honoru przychodzac na p4 .Kobieto nie powinnas przebywac wsrod ludzi oraz zarzadzac zmiana . Daj nam spokojnie pracowac i przestan nas przesladowac . Jestes najgorsza osoba jaka w życiu spotkałem , wszedzie gdzie sie pojawiasz czynisz zle i tylko umiesz niszczyc druga osobe .

Arek
@Prezes P4 Policja Sąd

Nie tylko u was źle się dzieje.Na innych halach jest to samo.Zwierzchnicy są poza wszelką kontrolą Dyrekcji.

Kierownik
@Prezes P4 Policja Sąd

Człowieku Romanie M jakbyś miał jakiekolwiek dowody to byś już dawno założył sprawę ale ich nie masz ponieważ jak wszystkim jest wiadomo takie sytuacje nie miały miejsca i to że ty będziesz tu wypisywał takie farmazony niczego nie zmieni

No co ty? Aż takie złe relacje z liderami? Nikt tego nie zgłosił wyżej żeby wyciągnęli konsekwencje jak są takie zachowania wobec podwładnych? Chodzi o złe odzywki czy bardziej zawalanie nadprogramową robotą?

Czym w DS Smith Polska S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Don

Nie uważasz że każdy grosz się liczy? Ile dali podwyżki że tak się rozczarowałeś i nie jesteś zadowolony?

Wiola

No tak w sumie to postronni ludzie mogą nie wiedzieć ile tej podwyżki było, więc co Cię dziwi? A co z tym dźwiganiem ponad limity? Jest to jakoś udokumetnowane, że przekraczane są normy bhp?

Ryba
@Wiola

Podwyżka jak podwyżka ,nie jest źle.Nie ma co narzekać.A te ciężkie spadające ze zbyt wysokich palet paczki?Trzeba robić uniki bo można nieźle oberwać .Już nie jeden zarobił.Normy bhp,dokumentacja,hmm może w prywatnym archiwum ?

@Ryba

Ale ta podwyżka to jakiś konkretny procent od podstawy czy stała kwota? Czy osoby, które nie miały tyle szczęścia i dostały paczką miały normalnie zgłoszony wypadek przy pracy?

Kkkk

Odpowiadając na pytanie, należy stwierdzić, że kwota wysokości podwyżki waloryzacji stawki podstawowej była bezpośrednio powiązana w sposób matematyczny ze średnią wynikową wynagrodzenia podstawowego pracowników w określonej widełkami kategorii. Na tej podstawie zastosowano wzór oparty o przelicznik procentowy podstawy wynagrodzenia , podniesiony o wartości procentową zaookrągloną do pełnych wartości. Przy zaokrągleniu stosowano metodę matematyczną, wartości ta po zsumowaniu z wartością podstawy stanowi nową aktualną stawkę po podwyżce wyrażoną w wartościach liczb bezwzględnych. Dla pracowników rozlicznych godzinnowo w rozliczeniu godzinowym, natomiast dla pracowników rozlicznych miesięcznie wartości są miesięczne. Odpowiadając na drugą część pytania nie ma takich osób tzw. Szczęściarzy, którzy mieli bezpośredni kontakt z paczką, jedyne osoby uprawnione do kontaktu z paczką to dzieci pracowników w wieku do 12 lat, które objęte są grupowym programem mikołajkowych pączek. Paczki dopiero będą wydawane w najbliższym czasie i wtedy nastąpi kontakt z pączkami a obdarowane dzieci to szczęściarze.

A coś więcej o tych premiach najpierw napiszesz? to jakieś świeże doniesienia? Jakie są ewentualne powody ich zmniejszania? Do jakiego stopnia się to dzieje i jak teraz ludzie na to reagują? Czy powoduje to także zwiększenie się rotacji? są oferty dla operatorów w necie, obserwuje je

Anonim skawina

Omijajcie szerokim łukiem bo pracuje się w tej firmie tylko przez firmę zewnętrzna max 18 miesięcy. Nawet jak pracownik jest sprawdzony, przeszkolony wyrabiający normy to po 18 miesiącach wylot nawet bez podziękowania. Przy rekrutacji bardzo często o tym nie mówią. Zasuwasz jak pracownik z ich firmy a cały socjal cie mija.

Roms

Lolo
@Roms

Dzwoniłem, nie ma takiej firmy. Jak wiesz to idź do nich. Wiem, że w DSS nie ma przymusu pracy, czy jesteś przykuty łańcuchem. Recepta napisz zdanie proszę o rozwiązanie umowy o pracę, podpisz się. Idziesz do Kierownika on podpisuje od ręki i jesteś wolny. Wiem, trzeba jeszcze być mężczyzną aby tak zrobić zamiast pisać w necie. Trzymam za ciebie kciuki abyś miał odwagę, zwolnił się i miał ponad 400 zł netto. Powodzenia

@Lolo

Bo to są zwykłe niedorozwinięte dzieci internetu. Jak ma odwagę jeden z drugim niech idzie do prezesa i mu to powie w twarz bo tak robią prawdziwi mężczyźni. A jak jest ciot.... To niech zamknie się na wieki lub zmieni pracę jak mu źle

Praca
@Lolo

Panie drogi proszę sobie wziąść paski od wypłat i sprawdzić ile się zarabiało pare albo parenaście miesięcy temu a Ile w ostatnich miesiącach.Nikt ślepy nie jest.Proszę też zwrócić uwagę koledze żeby nikogo publicznie nie wyzywał.To daje świadectwo tylko o Waszym podejściu.

Po Twoim wpisie widać że nie nadajesz się do pracy w zespole.

Po Twoim wpisie widać że nie nadajesz się do pracy w zespole.

Maria

i to pewnie jedna z najistotniejszych cech podczas zatrudnienia tutaj? Są jakieś jeszcze na które warto zwrócić uwagę?

@Maria

Tiaa... Warto zwrócić uwagę na to że firmie przydałby się ktoś od Hr kto by to ogarnął bo odpowiedzialny za rekrutacje kierownik produkcji robi to chyba za karę... Nikt przed nim nie analizuje aplikacji kandydatów a później na rozmowie okazuje się że człowiek niepotrzenie składał papiery bo nie pasuje dotychczasowym doświadczeniem do profilu firmy... Pomijam fakt że rozmowa kwalf. została przerwana przez alarm p.poż i niedokończona a ze strony firmy zero odzewu... Bardzo słabo...

@Kriss 31

W której lokalizacji takie cuda są?

BEŁCHATÓW

@Kriss 31

Czy rekrutacje prowadzi pan Wojciech W. ?

Teddy

To jak można się tam dostać teraz do pracy?

@Teddy

Dobre pytanie... Możliwe że rekrutacja jest pozorowana...

@Kriss 31

Ale po co pozorować rekrutacje?

@Teddy

Jak się nie chce nikogo przyjąć to się pozoruje... Bo chyba raczej nikt nie chce wyciągnąć jakiś poufnych informacji...

@Kriss 31

To warto składać papiery w Bełchatowie czy dać sobie spokój i odpuścić tę firmę?

Teddy

A na jakie stanowisko aplikowałeś ?

A na jakie można?

Luke
@Kriss 31

W Belchatowie są chyba 3 wolne stanowiska. Przynajmniej według strony.

JA NIE POLECAM!!!

mhmm
@Kriss 31

a ja się zastanawiam jakie siano trzeba mieć w głowie by składać tam aplikacje nie mając absolutnie żadnych kalifikacji czy doświadczenia by opracować w takiej fabryce? ludzie sie nasłuchali medialnej papki propagandy ze nie ma bezrobocia i innych bzdur i przychodzą rzucą cv i sa przekonan ize na 99% już są praktycznie zatrudnieni bo oni chca pracować i myślą ze to wystarczy i chec ze ogóle zlozyli papiery to to powinno wystarczyć, zenada. Widziałem te cv to składają np. kobitki co pracowały przy sprzedazy kartofli na rynku, w cukierni, w mcdonaldzie, szwaczki, sprzedawczynie wszelkiej maści, opiekunki do dzieci, masa ukrainek bez ani me ani be po polsku, i faceci często budowlańcy którzy mysla ze dostana 5-6 tys na reke? wtf ? a pozniej zdziwienie wielece ze nie zostal izatrudnieni, żenada. Fakt ze wogole nie powinni do takich dzwonic i zapraszac na rozmowe, nie iwem czemu cie wzieli, pewnie jakos tam rokowałes ale jak cie zobaczyli to ......

@mhmm

Hehe ty z językiem polskim też masz spore problemy... Nie byłeś tam, nie wiesz jak tam było więc pożyteczniej będzie jak zamkniesz twarz... Fizykiem kwantowym być nie trzeba żeby ogarnąć proces w tej firemce...

hahahahaa
@Kriss 31

ty sobie nawet w dhlu w nie poradziłes więc sie nie dziw ze nie nie wzieli skoro wyrzucili cie z najprostszej i najlżejszej roboty fizycznej jaka mozna sobie wyobrazic w zalando

@hahahahaa

Ooooo... Proszę...Jesli dysponujesz takimi informacjami to znaczy że szanowny rekruter jest zwykłym plotkarzem bo nawet jeśli grzebales w cv kandydatów to nie możesz wiedzieć że byłem w zalando bo tego nie było w moim cv... Co za (usunięte przez administratora) To właśnie jest świadectwo o ludziach,którzy tam są... Żenująca firemka i żenujący ludzie...

Zostaw merytoryczną opinię o DS Smith Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w DS Smith Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DS Smith Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DS Smith Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 13 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DS Smith Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w DS Smith Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DS Smith Polska S.A.