Opinie o Danish Crown GBS Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Danish Crown GBS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Danish Crown GBS Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Danish Crown GBS Sp. z o.o. w Kraków

Agata

Cześć, bardzo proszę, żeby ktoś powiedział, jakie są wymagania językowe, jeśli chodzi o zatrudnienie w firmie Danish Crown na tę chwilę. Czy jest wymagana znajomość języka obcego - i jeżeli tak, to w jakim stopniu? Trzeba posiadać certyfikaty czy wystarczy test na rozmowie rekrutacyjnej?

@Agata

Hej, tak, wymagane jest posiadanie języka angielskiego, na poziomie +/- B2. Nie potrzeba żadnych certyfikatów, to jest weryfikowane na podstawie krótkiej rozmowy

Alicja

A jak wygląda mniej więcej ta rozmowa? Trzeba coś opowiedzieć o sobie w języku angielskim czy jakieś scenki?

Pracownik GBS Kraków

Czytając tutaj komentarze i pytania dotyczące oddziału Danish Crown w Krakowie radziłabym nie mylić tych dotyczących tematu dyskusji - Danish Crown Sp. z o.o. Koło z tymi bezpośrednio na temat GBS w Krakowie. Dla mnie praca w GBS jest OK, ale nie mam pojęcia jak pracuje się w Kole

w.j
@Pracownik GBS Kraków

Zgadza się! Widzę, że opis firmy został zmieniony na GBS Kraków, ale przez dłuższy czas pod tym adresem URL znajdowało się Danish Crown GBS w Kole. Opinie mogą być wprowadzające w błąd :) Jeśli chodzi o pracę w Krakowie to też nie mam zastrzeżeń.

Random

Rozmowa przebiegła szybko i miło, pytania typowo HR, więcej pytań o motywację do pracy, praktycznie w ogóle sprawdzających wiedzę merytoryczną. Dotyczy Danish Crown w Krakowie.

Wiktoria
@Random

A był jakiś drugi etap tej rozmowy? Np. z menagerem? Udało Ci się dostać?

Hejka, Słyszałam że firma oferuje bony na jedzenie. Czy zna ktoś może jakieś szczegóły ? Gdyby był darmowy lunch w pracy byłby to duży plus, ale chyba byłoby to zbyt piękne.

@Kasia

Tak jest bon ale do wybranej restauracji

@Marta

Wiesz może w jakiej wysokości ? Czy jest to zależne np od stanowiska czy wysokości pensji ?

zyz
@Marta

To jest karta przedpłacona do wykorzystania we wszystkich restauracjach i punktach gastronomicznych. Doładowanie karty jest co miesiąc, taka sama kwota dla dla wszystkich pracowników, pieniądze można składać, nie przepadają. Żaden bon do jednej restauracji.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
50/50

Pracowałem w DC przez 2 lata, nie byla to moja pierwsza tego typu praca wiec porównanie mam. Niestety zarobki to smiech na sali, podwyżki roczne po 300-400 zł brutto, wiec bez rewelacji. Jest to nie duża firma, wszyscy się mniej więcej znają. Największym problemem jest Management, który jest kompletnie niewykwalifikowany do tego co robi, " z łapanki" przez co duża rotacja pracowników, ciągle ktoś odchodzi. Robienie na siłe z małej przyjemnej firmy - korporacji i wyścigu szczurów. Benefity takie 50/50, niestety HO, który jest ciągle dawany i zabierany pracownikom w 21 wieku, gdzie w większości firmach jest na stałe pokazuje jakie zaufanie ma zarząd do pracowników.

MaxiK

Jak widzę po wcześniejszych opiniach - sytuacja odnośnie otrzymania feedbacku się nie zmieniła. Trzy tygodnie po rozmowie i zapewnieniu o kontakcie telefonicznym, nic się nie dzieje. Słabe.

Sylwia

W Krakowie szukają kogoś na stanowisko księgowej. Prośba o podzielenie się opinią jak wygląda tam praca w księgowości. Zarobki, atmosfera, praca itp. Będę wdzięczna za opinie.

Zkdks

Umówione spotkanie rekrutacyjne, ktore się nie odbyło, pani z hr zarobiona i nie ma czasu na swoje obowiazki

:-)

Zapraszają na rozmowę, p. Joanna z rekrutacji mówi tak szybko i tak szybko się rozłącza, że nie da się jej zadać pytania. Przeprowadzają rozmowę rekrutacyjną z Duńczykami, trwającą godzinę, mówią, że wrócą z feedbackiem, mijają 2 tyg i nic. Słabo.... Nie przedstawiają żadnych warunków, stawki itd. Rozmowa sama w sobie w porządku, ale na koniec żadnych konkretów. Po czym znowu wystawiają ogłoszenie na znanych portalach. Mega słabo i brak szacunku dla kandydatów, strata czasu.

Zdecydowane nie...

Najgorsze miejsce do pracy, jakie istnieje. Strategia zmienia się z dnia na dzień. Zatrudniają ludzi, potem strategia się zmienia, więc nie przedłużają im umów. Styl zarządzania fatalny - brak jakichkolwiek feedbacków, zarządzanie poprzez dzielenie zespołów, tworzenie sztucznych konfliktów. Podstawową formą zarządzania jest (usunięte przez administratora) Rozwiązanie umowy o pracę (nawet jak złożysz wypowiedzenie) jest epickie - tego samego dnia opuszczasz budynek bez prawa ponownego wejścia. Nie polecam!

Pola

Mam srednie odczucia. Minęlo ponad miesiac od mojej rozmowy z managerem i feedbacku wciaz brak(pracowalam wcześniej w 2 roznych korpo wydawalo mi sie, ze dobrze wypadlam odpowiedzialam na kazde finansowe pojecie).W kazdym razie....Pare dni temu wiec skusiłam sie na napisanie friendly reminder mail'a, ale bezskutecznie wiec troche malo profesjonalnie w mojej opinii.

Den
@Pola

To samo

@Pola

A możesz powiedzieć jak wyglądała rozmowa z menadżerami? Były pytania po angielsku? O jakie finansowe rzeczy pytali?

Ktos

Witam mógłby ktoś się wypowiedzieć na Temat Packer Danish Crown Foods Haarlem - HOBIJ, jak zarobki? Godziny pracy i atmosfera, Posiadam własne lokum i transport

@Ktos

Czy hobij rekrutuje do danish crown Holandia?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Danish Crown Sp. z o.o.?

Pola

Bez doswiadczenia,po studiach to uderzaj do duzych korpo ss ,capp gdzie jest pernamentne zapotrzebowanie i rotacja .na start ok. Do capa biora Wszystkich do ss tez ale musisz poczytac cos o gieldzie i instrum.finans. Hinduskie HR z Bangladore nie sa jacys lotni

Karol

Czy dirma oferuje umowę na start o prace czy zlecenie?

@Karol

Na rozmowie proponują umowęo prace na czas okreslony jak dobrze pamietam na 6miesiecy.

Ania 1

Witam, chciałabym zapytać ile można wynegocjować na początek na stanowisku: Junior Accountant (AP/AR/GL) , gdzie w wymaganiach napisane jest: Knowledge of Danish/German/French/Swedish will be an asset, akurat znam francuski na poziomie ok b2 czy to wpływa jakoś na wynagrodzenie? Ile można zaproponować? Ponadto w jakich godzinach jest praca w tym dziale, czy są nadgodziny, jaka atmosfera, czy praca jest trudna oraz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Z gory bardzo wszystkim dziekuje za pomoc :)

Cebulka
@Ania 1

Witam, wiem ze bez języka da się wynegocjować 4500 brutto z językiem trzeba zażądać conajmniej o 1000 więcej uważam. Ogólnie uważam ze lepiej podać wyżej i trochę zejść niż się nie docenić.

Anonimus

Jestem po procesie rekrutacyjnym na stanowisko juniorskie do supportu IT. Rozmowa była przeprowadzona z Panią z HR w przyjemnej atmosferze. Pani zadała kilka pytań o doświadczenie, sprawdziła angielski i obiecała, że da feedback do końca przyszłego tygodnia. Nie łudziłem się, że tak się stanie - jestem w wielu rekrutacja i zazwyczaj jak Cię nie wybierają to nawet maila nie piszą. Ku mojemu zdziwieniu zadzwoniła do mnie Pani z HR, powiedziała, że niestety mnie nie zatrudniają bo znaleźli kogoś z lepszym profilem, ale, że zostaje w bazie i dział będzie rozbudowywany i mogę się spodziewać, że będą dzwonić. I to wszystko w miłej atmosferze. Da się? Oczywiście, że się da :)

Rekrutacja

Trochę szkoda, że pomimo obietnic Panie prowadzące rekrutacje nie dają feedbacku. Nie da sie tez do nich dodzwonić. Zdaje sobie sprawę z tego, ze czesto z różnych powodów nie można zatrudnić kandydata i tyle. Jeśli jednak obiecuje sie dzwonić z informacją zwrotną, to jako poważna firma powinno sie tej obietnicy dopelnic. Brak odzewu przytrafił się również dwójce moich znajomych, biorących udział w tej samej rekrutacji.

Jax2

Bralem udzial w rekrutacji do dzialu Master Data. Rozmowa 3 etapowa, wymagania duze, pytania szczegolowe i podchwytliwe. Pierwsze wrażenie pozytywne. Im dalej w las tym niestety gorzej. Beneifty bardzo kiepskie i brak mozliwosci pracy zdalnej - co uwazam osobiscie za absurd bo kazda firma do ktorej aplikowalem dawala taka mozliwosc, a w niektorych w razie potrzeby dawali nawet i 2 tyg na miesiac jak sa np. swieta a masz rodzine w innym miescie. Na koniec rekrutacji uslyszalem ze wszystko ok ale stawka wynagrodzenia ktora zaproponowalem jest za wysoka i jezeli zejde z niej o 20% to wtedy mozemy rozmawiac o zatrudnieniu... Firma szukala osoby z doswiadczeniem i wiedza za stawke nizsza niz jak zaczynalem jako swierzak i mialem blade pojecie o tym co robie. Do tego bardzo kiepskie benefity - podziekowalem. Po blisko miesiacu dostalem telefon ze sa jednak zaintereswani i maja dodatkowy budzet (wychodzi na to ze nie mogli nikogo znalezc) i kolejna rozmowe rekrutacyjna - pytania podobne, szczegolowe i podchwytliwe, niestety manadzer nie wywolal na mnie dobrego wrazenia. Firma podniosla stawke (prawie) zrownujac ja z moim obecnym wynagrodzeniem i powiedziala ze sie odezwie w ciagu 2 tygodni. Co by nie bylo dalej uznalem ze oferty bym nie przyjal. Minely obiecane 2 tygodnie, oczywiscie nikt sie nie odezwal. Najwyrazniej znalezli kogos tanszego i mniej wybrednego ;) Ogolnie nie polecam ze wzgedu na benefit, brak pracy zdalnej, proponowane stawki dla osob z doswiadczeniem i ogarnietych nie beda satysfakcjonujace - konkurencja placi i daje wiecej.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Danish Crown Sp. z o.o.?

AAAA

nie :D nic nie ma i praca z domu zabrana. Zadnych bonusow uznaniowych nie ma i nie bedzie :D

Hałabała

System czego?

@AAAA

A jakieś bony albo dodatki na święta chociaż dostajecie?

Magda

Czy ktoś z obecnie pracujących mógłby wypowiedzieć się jak pracuje się w Danish Crown ? Jaka panuje atmosfera , czy jest duża rotacja wśród pracowników i czy zarobki są zadowalające? Szukam pracy w GL-u dzięki, pozdr

Zostaw merytoryczną opinię o Danish Crown GBS Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Danish Crown GBS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Danish Crown GBS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Danish Crown GBS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Danish Crown GBS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Danish Crown GBS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Danish Crown GBS Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Opolska 110
    31-323 Kraków
  • NIP: 6662031959 KRS: 0000260069

Danish Crown GBS Sp. z o.o.