Opinie o Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o. w Kraków

Nie wiecie co się teraz ogólnie dzieje w biurze i dlaczego ktoś parę lat temu odradzał akurat pracę głównego księgowego? przeglądam pobliskie opcje za pracą jak młodsza księgowa i teraz nie mam pewności czy są one przyjmowane, bo nie udało mi się odszukać takiej oferty… ciekawe gdzie są ewentualnie publikowan?

oferta

Od dłuższego czasu na necie widać ogłoszenia o poszukiwaniu osób na stanowisko samodzielna księgowa/główna księgowa --- chcę tam złożyć moje CV-może ktoś coś wie-co to za biuro? Napiszcie.dzięki!

anonymous Nowy wpis
@oferta

Nie pracuj w tej firmie szczególnie na stanowisku głównego księgowego

Arek Nowy wpis

Niestety osoby , które nie utrzymały sie w firmie muszą widocznie odreagować!!!

Gość Nowy wpis

Chce ostrzec wszystkich którzy chcieli by tam pracować, nie warto!!!!

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Nie polecam pracy w tym biurze . Pracownicy odchodzą bo nie płacą. Firmy odchodzą bo nie mają kontaktu z właścicielami. Szukajcie gdzie indziej pracy

samo_zycie

I jak tu wszystkim dogodzić??? Są ludzie i ludziska! Jedni są zawsze ze wszystkiego zadowoleni, nie narzekają, doceniają to co mają, są wdzięczni za wszystko nawet wtedy kiedy jest nie po ich mysli, wyciągają wnioski, uczą się i idą dalej.... Dziękuję za to, że jesteście :-) Drudzy ciągle sfrustrowani, na wszystko narzekają i tak Wam nigdy, nikt nie dogodzi! ten zły, tamten jeszcze gorszy, to za drogo, to za daleko, z drugiej strony sami nie są święci i nie jedno mają za uszami... Żal mi Was :-(

ODRADZAM

To biuro rachunkowe to porażka. Znam ta firme doskonale w ciągu roku 4 ksiegowe zmieniły prace żadna po odejściu nie chce mieć nic wspólnego z ta firma KATASTROFA PROSTA SPRAWA PROSZĘ SPRÓBOWAĆ SIE DODZWONIĆ DO FIRMY AURUS NA TELEFONY PODANE NA ICH STRONIE...... BRAK TAKIEJ MOŻLIWOŚCI NUMERY NIE ISTNIEJĄ !!!!!

AURUS Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa sp. z o.o.
@ODRADZAM

Ciekawe kto to napisał. Owszem w ciągu roku z tej firmy odeszły 4 księgowe (nazwisk nie wymieniamy i też nie chcemy mieć z tymi osobami nic wspólnego, choć do nikogo nie mamy żalu i pretensj, bo każdy samodzielnie podejmuje decyzję) ale to jeszcze nic nie oznacza. Jak ktoś chce się dodzwonić do biura to bez problemu znajdzie numer bo jest podany na innych stronach i w ogólnodostępnych serwisach. Zapraszamy do kontaktu i chętnie wyjaśniamy wątpliwości i odpowiemy na pytania. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 12 623 85 52. Zapraszamy do kontaktu. Anonimowo można wszystko napisać o każdym nie ponosząc za to żadnej odpowiedzialności. Pozdrawiam Zespół AURUS Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa sp. z o.o.

Dawny klient
@ODRADZAM

Potwierdzam

A

Firmę stanowczo odradzam! Zaglądałem tu już kiedyś i najbardziej pomocne komentarze zostały pokasowane, te prawdziwe. Widać że konkretne negatywy są usuwane. Bardzo nieładnie!

Uwaga niektóre komentarze negatywne są tu kasowane!

A mógłby ktoś jeszcze coś więcej o tej firmie napisać, bo ciągle widzę powtarzające się oferty pracy.. taka tam rotacja czy brak chętnych? Nie spotkałem się by jakieś biuro rachunkowe miało takie problemy ze znalezieniem kogoś do klepania.. PS "nowa" mało kto podaje prawdziwe imię, np dla bezpieczeństwa lub spokoju.. (w końcu to internet). Także wiadomo ;) Każda opinia tu jest ważna!

Nowa
@Anonim

Owszem. Szukają ciągle i nie dlatego że nie ma kto tam pracować tylko dlatego że szukają osób wartościowych, które coś umieją, a nie tylko piszą w CV ze są samodzielnym księgowym. I wolą osoby starsze niż młodsze. Tyle mogę napisać. Nie narzekam

Nowa
@Anonim

I jeszcze jedno. Nie szukaj nikogo do klepania tylko do księgowania, a to różnica

OBURZONY
@Nowa

JAKA ŚCIEMA!!!!

Nie polecam!

nowa
@Kasia

Żadna Kasia nie pracowała w tej firmie więc ....

nowa

A ja tam pracuję od ponad 6 miesięcy i owszem raz zdarzyło się, że zapłacili mi wynagrodzenie z 4 dniowym opóźnieniem, ale nie mogę narzekać na to co się tam dzieje aż tak bardzo, bo mam porównanie z innymi biurami rachunkowymi. I nie jestem przerażona

Zostaw merytoryczną opinię o Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Królowej Jadwigi 246 lok. 3
    30-218 Kraków

Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o.