Opinie o Danish Crown GBS Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Danish Crown GBS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Danish Crown GBS Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Danish Crown GBS Sp. z o.o. w Kraków

dc

Proces rekrutacyjny był szybki, sprawny, profesjonalny. Super, że rozmowa odbyła się na Teamsach. Pracuję niedługo, ale szczerze jestem zadowolona z umowy, pensji i ludzi wokół. A wcześniej wspomniana kawa jest naprawdę ok. To dobre miejsce. Szczerze polecam.

koleś
@dc

jak wyglada proces rekrutacyjny do GBS w Krakowie , rozmowa czy tez jakies zadania badz testy?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Danish Crown Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

cc

kwoty sie podniosly, i na lanczowej i na tej grugiej

Sabina Nowy wpis

Dobrze widzę, że praca jako Junior Accounts Receivable Accountant nie wymaga wcześniejszego doświadczenia? co prawda jest wpisane ono jako mile widziane. dopisano prócz niego jako atut na przykład znajomość SAPa. Czy zwiększy to początkowa stawkę?

Od paru dni wisi sobie oferta na stanowisko HR Process Lead. Czy jest tu ktoś kto brał udział w procesie rekrutacyjnym albo wie po prostu jak w tym przypadku wygląda rozmowa? Wstępnie myślę czy by nie spróbować. tak dla jasności jakie jest minimalne doświadczenie żeby ewentualnie kandydować?

Danish Crown GBS Nowy wpis

Dzień dobry, Poniżej odpowiedź od Hiring Manager'a: • 5-7 years of relevant experience • Proven record of process optimization experience in a global context • Deep knowledge and understanding of HR processes and best practice within a larger global company • Experience with facilitation of process mapping workshops Zachęcamy do aplikowania :-)

dc

Honorata
@dc

Rekrutacja miała jeden etap czy jednak kilka rozmów trzeba z nimi odbyć zanim podejmą decyzję? Pensję normalnie daje radę z nimi negocjować czy oczekują, że zgodzisz się na pierwszą kwotę którą zaproponują? Podzielisz się na jakim poziomie mniej więcej ta kasa? ;p Chciałabym wiedzieć od czego mogę zacząć negocjacje, żeby przypadkiem za nisko się nie wycenić.

Jas
@Honorata

Wygląda to tak. Najpierw dzwonią z rekrutacji i odbywają wstępną rozmowę. Potem oddzwaniają i mówią że nic z tego lub zapraszają na rozmowę z managerem. Zazwyczaj na tym się kończy. Na niektóre stanowiska wymagana jest jeszcze jedna rozmowa z kimś wyżej. Wszystko odbywa się online. Widełki pracy są rynkowe. Można negocjować jeśli ma się doświadczenie i umiejętności, ale ich też obowiązują jakieś ramy. Nie ok byłoby by nowa osoba zarabiała duuuzo więcej niż ktoś nowy na tym samym stanowisku. To chyba też fair. Generalnie dobrze się tam pracuje.

@Jas

I te ramy finansowe są do wglądu? Piszesz, że jednak negocjacje musza się raczej w nich mieścić, ciekawi mnie zatem potencjał finansowy wobec pracy jako młodszy spec od procesów biznesowych związanych z materiałem. Widnieje teraz taka oferta, reflektuję ją. Musze jednak poznać widełki, ponieważ mam ustalony standard finansowy.

koleś Nowy wpis

Bonus

Nie ma żadnego sensownego bonusu świątecznego, ochłapy z zfss

@Bonus

Ok, a jak było wcześniej? Do tej pory był jakieś bonusy czy inne dodatki świąteczne, czy też słabo? No i co to za kasa z zfss? Jakiej wysokości? Każdy pracownik dostaje tyle samo, czy im wyższa posada, tym większa kwota?

Qw

Kwota jest taka sama, niezależnie od stanowiska. Na święta są upominki (w tym roku słuchawki o wartości 350 zł), jest karta podarunkowa na kilkaset złotych, a dodatkowo na konto wpływa dodatkowa kwota, co łącznie daje około 2000 zł. Nie wiem skąd to narzekanie, w niektórych firmach poza kartą podarunkowa nie dostaje się nic.

@Qw

Hej, no w takim razie ja też nie rozumiem o co chodzi.. szczególnie, ze ten bon jest i dodatkowa kwota na koncie. Coś jeszcze ciekawego wchodzi w świadczenia socjalne? W wiesz może jak teraz stoją przyjęcia w firmie? Szukam pracy jako operator, nigdy nie zdecydowałem się tu aplikować, ale w miarę na bieżąco obserwowałem oferty i kiedyś ich było więcej o wiele. Teraz z tego co zauważyłem nie ma nic nowego. Chyba ze zle patrzę?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Fajnie wygląda ogłoszenie na posadę global HR master data coordinator. Szczególnie wymagają tam znajomości excela. Czy wiecie, jaki poziom excela jest potrzebny? Może jakie czynności konkretnie potrzebne są na tej posadzie? A i tam oferują 2 dodatkowe świąteczne świadczenia. Czy chodzi o premie świąteczne, czy na wakacje??

Obecnie Danish Crown GBS Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Senior Accountant. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 9 października.

zxcvb

Firma Danish Crown GBS zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do pracy - komputer, myszka, słuchawki (przewodowe, bezprzewodowe), monitory do pracy w biurze jak i zdalnej etc. Jeśli stanowisko tego wymaga, pracownik otrzyma oczywiście również telefon służbowy. Ze sprzętów służbowych korzystamy zgodnie z regulaminem, który każdy pracownik otrzyma podczas odbioru sprzętu, specyfika użytkowania będzie zależało od stanowiska. Mam nadzieję, że to odpowiada na Pana/Pani pytanie :) Jeśli nie, zachęcam do kontaktu pod nr telefonu: 124 207 355

Mikołaj
@zxcvb

Wyczytałem poniżej, że oprócz wynagrodzenia pracownik otrzymuje również kartę przedpłacową, to prawda? I jaką kwotą jest ona co miesiąc zasilana? Czy firma oferuje również inne dodatki do wynagrodzenia np bony sodexo, lekcje angielskiego / innego języka obcego, kartę multisport czy prywatną opikę medyczną?

zxcvb
@Mikołaj

Tak, każdy z pracowników otrzymuje przepłaconą kartę - jedną lunchową (doładowywaną co miesiąc kwotą 100 PLN) a drugą podarunkową, która doładowywana jest np. przy okazjach świąt lub innych dodatkowych inicjatyw (tutaj już mówimy o różnych kwotach, 200, 300 itp.) Nie jest to karta sodexo, ale działa dokładnie jak taka. Co do innych dodatków, firma oferuje: prywatną opiekę medyczną (razem ze stomatologią), ubezpieczenie na życie, kartę multisport, dostęp do platformy MyBenefit, możliwość darmowej nauki języka angielskiego i niemieckiego i dwa dodatkowe odpłatne dni wolne.

Opinia z ubiegłego roku, myślicie, że z powodu chociażby inflacji nieco się podniosła? W ogóle czy na temat benefitów tu się z kimś rozmawia czy raczej wprowadzają zazwyczaj to co uważają za słuszne? Gdzie kierujecie jakieś uwagi lub wątpliwości?

cc

kwoty sie podniosly, i na lanczowej i na tej grugiej

Czy można liczyć w Danish Crown GBS Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

JJ

tak. Luxmed (łącznie z dentystą)

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Danish Crown GBS Sp. z o.o. na Główny Księgowy? 19 kwietnia ogłoszenie na Pracuj.pl.

odp

co masz na myśli pytając o system? Jaka stawka na konkretne stanowisko to ci nie powiem, ale wynagrodzenie wypłacane jest dla wszystkich pracowników do ostatniego roboczego dnia miesiąca (zazwyczaj 2 dni przed ostatnim dniem roboczym msc)

@odp

Aha, ale kasa jest wypłacana raz na miesiąc? Nie ma tygodniówek czy jakiś zaliczek na początek miesiąca? A i czy nie ma opóźnień? Czy zawsze jest ta pensja na czas, czy są obsuwy jakieś??

odp

Tak, pensja raz na miesiąc (nie ma zaliczek ani tygodniówek). Nigdy nie ma żadnych opóźnien, jesli o to chodzi to firma nigdy sobie nie pozwoliła nawet na 1 dzien opóznienia, pieniadze zawsze są na czas

op.fin.

Poniżej opinia o dziale operacji finansowych: Pozytywy: + Proces rekrutacyjny bardzo sprawny. + Dobry kontakt z Biznesem, sprawnie odpisują, nie eskalują niepotrzebnie. + Procesy dość przejrzyste, w większości przypadków proste i powtarzalne. + Mała korporacja, dzięki czemu łatwiej namierzyć właściwą osobę kontaktową z innego działu. + W ciągu miesiąca nie ma wielu nadgodzin. + Można tu spotkać w różnych działach wiele pomocnych koleżeńskich osób, które nie zostawią cię samego z pytaniami organizacyjnymi czy dotyczącymi procesów :-) Negatywy: - Pensja w porównaniu z tym co oferuje rynek nie jest wysoka. - Nie ma bonusu rocznego, który funkcjonuje w wielu korporacjach. - Zdarza się, że są przyjmowane osoby bez wystarczającej wiedzy o księgowości i/lub systemach, co znacznie przedłuża onboarding. - Czasami panuje chaos decyzyjny.

Oluś
@op.fin.

A jeśli te nadgodziny już się zdarzają to są płacone czy raczej do odbioru jako wolne? Ja bym wolała jednak dodatek do wypłaty. Mówisz pensja niewysoka, ale z czasem jest perspektywa żeby się wybić u nich jeśli chodzi o awans? Ah i ktoś tu pisał już jakiś czas temu o 200 zł brutto podwyżki, więc aż się zastanawiam ile może wynosić ta podstawa?

op.fin.
@Oluś

Nadgodziny są do odbioru, nie ma opcji żeby je wypłacić. Szanse na awans oczywiście są. To zależy od Twoich dodatkowych aktywności i osiągnięć, ale też budżetu i struktury zespołu (nic nowego, jak w każdym korpo bilans FTE musi się zgadzać). Można się też rekrutować wewnętrznie do innego działu jeśli jest otwarta pozycja i stanowisko zaciekawi (ktoś tu na forum o tym wcześniej pisał). Odnośnie pensji i podwyżek znów nie powiem nic odkrywczego, wiele zależy od tego czy wynegocjujesz na początku dobrą stawkę. Podwyżka przy awansie oczywiście jest, ale bez dobrej podstawy wrażenia nie robi.

k.bos
@op.fin.

zgadzam sie ze wszystkim co zostało napisane, dodam tez ze jesli chodzi o pensje, zależy kto jak negocjuje i jak krytycznym pracownikiem jest - tutaj dużo od tego zalezy. Można wynegocjowac dużo, tylko trzeba do tego dobrze podejść no i troche sie wykazać wczesniej

wakacjecalyrok

Już 2,5 roku tutaj pracuje. Weszlam tu z ciekawości, widzę opinie są rożne. Ja mam osobiście pozytywne doświadczenia i jak moge - referuje pracowników.

@wakacjecalyrok

2,5? to tak z ciekawości jak długą swoją karierę tu w firmie widzisz i dlaczego? coś konkretnego mobilizuje? I jako kto pracujesz tak właściwe?

wakacjecalyrok
@Kamila

Póki co raczej nie zamierzam zmieniać, zobaczymy co przyniesie zycie.. hmm głownie ludzie, zespół. Teraz pracuje w COE, wcześniej w operacjach, tu i tu ok

@wakacjecalyrok

Aha ok no ok a przyczyna przeniesienia to jaka? forma awansu? czy samemu można sobie z własnej inicjatywy tak przejść?

ax

W DC pracowałam prawie 1,5 roku. Dla uściślenia był to team AP, którego Team Leadem na początku był mężczyzna, a następnie kobieta. Jeśli chodzi o proces rekrutacyjny – przebiegł bardzo szybko. Tuż po job interview z TL i managerem (chyba na drugi dzień), otrzymałam telefon z decyzją. Początki były cięzkie, zwłaszcza ze względu na tryb pracy – zdalny. Podczas okresu wzmożonego lockdownu nie było żadnego obowiązku pracy z biura. Kto chciał – miał taką możliwość, uprzednio informując TL. W „luźniejszym” czasie pojawił się obowiązek 2x w tygodniu z biura, ale szło z łatwością to negocjować. Zwłaszcza z nowym TL Team sam w sobie, cóz, dość mocno hermetyczny. Ludzie raczej sympatyczni i pomocni, ale każdy raczej skupiał się na swoich sprawach i obowiązkach w takim stopniu, że osoby, którym przypisane było takie, a nie inne CC (= company code, oddział, branch, zwał jak zwał), nie do końca orientowały się w procesach innych CC, co znacząco wpływało na płynność pracy, wzajemną pomoc i back-up, zwłaszcza w okresach urlopowych czy świątecznych. Jeśli chodzi o management – pozornie ok, ale odniosłam wrażenie, że (przez liczne zawirowania kadrowe, zmiany i rotację, której poziom i regularność mówi sam za siebie) nie do końca ogarniali, co i jak, co przekładało się na komunikację i pracę teamu samą w sobie (taki efekt kuli śnieznej). Na minus kwestia szkoleń – jeden z powodów, dla których odeszłam. W naszym teamie , podczas mojej 1,5 rocznej kariery, nie było żadnych treningów z Excela, SAP-a, makro, robotów itd, pomimo próśb i wniosków współpracowników. Niby było coś obiecywane, ustalane, ale na obietnicach się skończyło. Kwestie finansowe – słabo. Może ze względu na to, że pierwotny TL dość mocno namieszał w kwestiach awansów i podwyżek, budżet był dość mocno ograniczony, ale nie pojawiła się żadna opcja podwyżki inflacyjnej, a ja po roku pracy otrzymałam możliwość podwyżki 200 PLN brutto (sic!), co okazało się być ostatnim gwoździem do trumny. Awansów tak naprawdę brak, co może być efektem ww. Problemów managementu. W praktyce pracownicy nie mają za dużo do gadania, jeśli chodzi o implementacje, usprawnienia itd, sporo kwestii jest narzucanych. Work-life balance: zależy od teamu, czasu. Dzień/miesiąc innemu nie równy. Widać jednak, że firma oszczędza maksymalnie na liczbie zatrudnionych osób, co w intensywnych momentach niesamowicie wpływa na obłożenie każdej osoby. Na plus swoboda, jeśli chodzi o godziny pracy i podejście do dni wolnych (święta stricte polskie nie obowiązują ze względu na duński kalendarz, ale można je odebrać, co jest fajną opcją). Benefity standardowe, karta lunchowa, która pierwortnie działała tylko na portalach typu Pyszne.pl zmieniła się w normalniejszą opcję, którą można płacić w sieciówkach (np. Kaufland) i portalach. Ze swojej perspektywy powiem tak: jest to spoko miejsce pracy, ale nie na dłużej, ze względu na raczej ograniczone możlwości rozwoju czy awansu. Firma nie docenia pracownika na tyle, by chciał on zostać na dłużej. Wynagrodzenie poniżej średniej, nawet przy znajomości dodatkowych języków. Brak inwestycji w zatrudnionego, tak naprawdę obietnice szkoleń i awansów można wyrzucić przez okno. Jak to w korpo bywa, wszystko zależy od teamu, projektu, ludzi, managera. Nie odradzam, ale korzeni się nie zapuści. Chyba, że ktoś sam siebie nie docenia i wystarcza mu absolutne minimum. PS. Kawa w biurze beznadziejna ????

sara
@ax

no tak, KAWA W BIURZE JEST PRZECIEŻ NAJWAŻNIEJSZA, dzieki za info.. ludzie ogarnijcie sie, nie lubisz to nie pij

099w
@ax

Jako pracownik Danisz od ponad 3 lat, po 3 awansach, nie mogę się zgodzić, że to nie jest miejsce na zapuszczenie korzeni. Ja osobiście polecam.

bezkorony

Proces rekrutacji był całkiem miły i szybki. Potem przywitanie w pracy - miło, grzecznie, fajnie, wiele perspektyw. Po pierwszym tygodniu dowiedziałem się, że według managera zarabiam za dużo, że za moją wypłatę mógłby mieć dwóch, dlatego powonieniem pracować za dwóch. Kolejne tygodnie były niekończącym się wyścigiem szczurów. Brak merytorycznych feedbacków, brak spójnej wizji i do tego zmiany planów co tydzień. Od przyjaznej atmosfery bardzo szybko przeszliśmy to takiej, gdy już nie chce się przychodzić do pracy. Decyzja o odejściu podjęte została przeze mnie bardzo szybko. Niestety styl rozstania się z firmą wygląda jakby się co najmniej ukradło im coś. Dostaje się 30 min na posprzątanie biurka i oddanie całego sprzętu. Zabierają kartę dostępu i więcej do biura nie ma się już wstępu. Na szczęście są inne firmy, w których praca jest przyjemniejsza. DC do nich nie należy.

ee
@bezkorony

hej! to było w Kole?Nie wiesz jak jest w innych lokalizacjach?pozdro.

izabela
@ee

ja pracuje w gbs w krakowie i tutaj jest wszystko okej

laluna
@bezkorony

ta opinia nie dotyczy GBS w Krk..

Bloks
@bezkorony

Totalnie prawda. Firmy nie polecam nikomu

@Bloks

A to czemu niby? Czego ci za mało było co jest nie tak?

HH

Pracuję 2 lata i jestem bardzo zadowolony

KJ
@bezkorony

Co nie tak, super firma, świetni ludzie i atmosfera. Pracuje tu prawie 4 lata i wiele się zmienia i zawsze na korzysc pracownika. Oczywiście w niektórych zespołach, są różne wyzwania.

annak
@Bloks

ale dlaczego, możesz rozwinąć? ja pracuje tam, nie zauważyłam nic odboegajacego od normy. Wiadomo, nie znam sytuacji wszytskich zespołów, ale przez 3 lata zadnych dramatow nie doświadczyłam

nowyład

czy to ta firma która sprzedaje do naszego kraju tucz nakładczy? karmi zwierzęta na siłę żeby szybko zrobiły się grubiutkie i padły ale najważniejsze aby przyniosły rzecz jasna tą metodą duży zysk właścicelom?

@nowyład

Hej, Z tego co wiem, to NIE. Jest to spółdzielnia założona przez samych farmerów.

UJK
@nowyład

Nie, maja humanitarne podejscie

@UJK

To dobrze ale czy jest ewentualnie jakaś szansa, żeby móc to faktycznie zweryfikować? Tak tylko dla pewności...

prawocnik
@Kamila

Mozna - wystarczy poprosić podczas procesu rekrutacji. Wtedy dostarczą odpowiednie informacje. Na ich stronie też oczywiście można sprawdzić.

Danish Crown GBS Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Senior Accountant. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Nic

Czy na pewno gdziekolwiek jest ogłoszenie dot. stanowiska senior accountant? Z tego co wiem, firma Danish Crown zatrudnia tylko junior accountantow..,

@Nic

Tylko? A z jakiej racji nie może być seniorów?

Jj

@Administrator. Też nigdy na stronie ani nawet w komunikacji wewnętrznej nie widziałam takiej oferty.

@Jj

A to ciekawe skąd taka pomyłka a teraz widziałam na stanowisko : SoD Support Finance Business Process Expert. Z nim się wszystko zgadza?

lelo
@Nic

Przecież to zależy od tego jaka jest rekrytacja, potrzeby, momentw firmie... są również senior acountant, w momencie sprawdzania przez ciebie ogłoszen widocznie żaden nie był rekrutwany. Nie siej bezsensownej dezinformacji

Świadomy

Polecam artykuł: https://www.greenpeace.org/poland/aktualnosci/30534/greenpeace-protestuje-przed-fabryka-danish-crown-znanego-w-polsce-pod-marka-sokolow/

Wiktoria
@Świadomy

A jak to się ma do pracy tutaj? Jeśli komuś nie pasuje ze światopoglądem to chyba nie szuka pracy w takiej firmie...? Widziałam oferty na developerów - macie info czy można dobrze zarobić? Nie podali widełek

january9
@Świadomy

Pracownicy w krakowie czyli GBS nie maja nic wspólnego z tym co jest opisane w artykule. Takze no nie wiem po co sztuczne sianie zametu, to w ogóle nie odpowiada za to co sie dzieje lokalnie w firmir w krk

Czy Danish Crown GBS Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

JJ

Cześć, Jeśli chodzi o szkolenia to odpowiedź brzimi - i tak i nie. To znaczy takie jest moje doświadczenie. Firma wysyła na szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w ramach 'firmowych' potrzeb (soft i hard skills). Jak chcesz indywidualnie odbyć szkolenie w danej kategorii, związane z Twoim zakresem obowiązków, to musisz to sam zgłosić podczas PDP czy 1-2-1 i najlepiej wpisać taką potrzebę do systemu a potem ścigać przełożonego o zgodę i ustalenie terminu szkolenia. Firma jeśli będzie mieć budżet i widzieć sens szkolenia, to je zorganizuje, ale ponieważ wyznaje politykę, że sam jesteś odpowiedzialny za swój rozwój, to inicjatywa powinna wyjść z Twojej strony.

pracuje 3 miesiace poki co wszystko ok

@JJ

A ile masz okresu próbnego? Będa przedłużać Ci umowe?

@Beata

tak przedluzyli po 3 msc tyle jest probnego

Jacek
@JJ

I dali umowę o pracę na rok czy bezterminówkę?

@Jacek

bezterminowo

Renata
@JJ

Każdemu tak dają czy są jakieś wytyczne jeśli o to chodzi?

@Beata

@Beata, okres próbny to 3 m-ce (i chyba tak jest w przypadku wszystkich umów); po tym okresie dostałam umowę na czas nieokreślony - to jest tutaj standard, więc pod tym względem firma na plus

Bloks

Kierownictwo zespołów w księdze i zespole AR świetne, niestety AP nie polecam nikomu. Kobieta tyran. Firma nie inwestuje w pracownika, tnie koszta no i płaca, druga po Capgemini najniższe place. To powinno dać do myślenia, firma straciła wizerunkowo. Nie polecam

Kobieta tyran? Przecież na AP jest facet

Employee
@Bloks

W Danish Crown są 2 zespoły AP - TL są świetni, chyba lepszych nie można znaleźć. Bardzo polecam jako pierwsza prace, można naprawdę dużo się nauczyć, atmosfera jest super, jest spora rotacja, pewnie z tego powodu, że przy awansach dostaje się małe podwyżki, bardziej opłaca się zmienić pracę.

Brak
@Bloks

Jeśli ktoś spostrzega Anię jako kobietę Tyran, to ma zaburzone spostrzeganie rzeczywistości. Team liderka jest bardzo w porządku.

@Employee

To ostatecznie ile wam wychodzi kasy? Przed i po. Będę Wdzięczna za jakąkolwiek informację, wielkie dzięki.

Ziolo
@Agata

Zalezy od Ciebie. Ty negocjujesz. O kazdego dobrego pracownika sie walczy. W tej firmie na pewno.

@Ziolo

O, no to fajnie. A powiedz mi, macie do podstawy pensji jakies premie?

Ciekawy

Cześć, jestem potencjalnym kandydatem do firmy Danish Crown. Czy ktoś z Was jest w stanie przestawić jak teraz realnie wyglada praca w krakowskim oddziale. Opinie są różne, wiec pytanie czy ktoś mógłby ocenić sytuacje w firmie na stan obecny?

Me
@Ciekawy

Hej! Sama przed przyjęciem oferty miałam sporo wątpliwości czytając niektóre komentarze...zaryzykowałam, bo firma jest nieduża a zależało mi na normalnej atmosferze. Pracuję tu 3 m-c i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Póki co polecam.

@Me

Jest pomocna w podjęciu decyzji

Zostaw merytoryczną opinię o Danish Crown GBS Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Danish Crown GBS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Danish Crown GBS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Danish Crown GBS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Danish Crown GBS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Danish Crown GBS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Danish Crown GBS Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Opolska 110
    31-323 Kraków
  • NIP: 6662031959 KRS: 0000260069

Danish Crown GBS Sp. z o.o.