Opinie o PETROMOST PŁOCK w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PETROMOST PŁOCK. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PETROMOST PŁOCK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PETROMOST PŁOCK w Płock

A wiecie moze, czy toczy sie przeciwko tej firmie jakies postepowanie sadowe o niewyplacenie pensji?

rozśmieszony

O jakiej wiedzy mówisz i doświadczeniu, żenada. Ale ty masz szanse,żeby ją zdobyć.

ww

Jeśli mówimy o pracy to faktycznie PRYWATNY powinien się do niej wziąć. Mam wystawione rachunki na tą firmę od 07.2011 , opłaciłem podatki, wpisałem ich do BIG i nadal mają to gdzieś. Firma razem z Panem Prezesem Krzysiem do "odstrzału".

Prywatny

Witam!! Po pierwsze wypisujecie głupoty aż się czytać nie chce!!! A pracownice otworzyły konkurencyjną Firmę "EMPROINSTAL" zabierając wiedzę i kontakty Pana Krzysztofa!!!To ma swoja nazwę ale to nie miejsce na określenie tego zachowania!!!! A skoro tak niby nie dostaliście pieniędzy to czemu nie włączył się komornik,sąd i inne instytucje!!Totalna bzdura. Proponuje wziąć się za pracę i na niej się skupić a nie wypisywać głupot.

Spawacz

TO JAKAŚ ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! oni szukają pracowników za darmo abyś pracował !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
MORZE CZY MOŻE

MORZE to jest na przykład Bałtyckie.... A MOŻE warto po prostu uczciwie pracować a nie CHLAĆ w trakcie pracy przez co na firmę są nakładane kary.... Kto ma je płacić właściciel? Jasne, logiczne i sprawiedliwe, że jeśli przez pracownika kontrakt się sypie ukarany jest ten pożal się Boże pracownik. Pan Krzysztof ma to do siebie, że jest dobrym człowiekiem, który nie odmówi pracy potrzebującemu i dlatego potem ma problem, który sam musi rozwiązać przez pracownika nie rzetelnego i co gorsze, który go okrada na wyjazdach.

hahaha
@MORZE CZY MOŻE

to chyba sam dobry człowiek Pan Krzysztof we własnej osobie pisał :D

ag

jest jeszcze taka instytucja ja PIP morze warto żeby ktoś się zainteresował panem Krzysztofem i jego pożal się boże firmą

aaa

A słyszeliście nowe newsy że pracownice Pana Krzysztofa odeszły ?

byłu p[racownik

W końcu wypłacili za tan czerwiec i lipiec bo byłem już bliski sądu mają szczęście a teraz ogłaszają się stabilne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia fajnie że jak ktoś chce to niech próbuje

Zostaw merytoryczną opinię o PETROMOST PŁOCK - Płock

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PETROMOST PŁOCK?

Kandydaci do pracy w PETROMOST PŁOCK napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PETROMOST PŁOCK