Opinie o PETROMOST PŁOCK w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PETROMOST PŁOCK. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PETROMOST PŁOCK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PETROMOST PŁOCK w Płock

kolo

witam bardzo bym prosił nie czytajcie tego co pisze pani (usunięte przez administratora)bo to są glupoty

mario

firma jest naprawdę w porządku wobec ludzi obiecane stawki są wypłacalne przez prezesa pana Krzysztofa i naprawdę warto wejsc w układ z ta firma ostrożne z panią(usunięte przez administratora) gdyż jest dwu licowa żmija i niema nic wspólnego z firma gdyż głównym prezesem firmy tak naprawdę jest pan Krzysztof Suliński i jest odpowiedzialny za wszystkie delegacie i to on dyktuje warunki omów w wobec ludzi

MARIO

naprawde nie patrzcie to co pisza bo to nieprawda teraz jest jnaczej niz w tedy podbijajcie do firmy bo warto naprawde a wyjazdy tez ma za granice i to oplacalne

MARIO

jezeli ktos to osze to uszanowac bo to nie glupoty tylko prawda ktora wychodzi na jaw i nikt nikogo nie oszukoje a naprawde potrzeba ludzi

Spawacz

TO JAKAŚ ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! oni szukają pracowników za darmo abyś pracował !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
MARIO

firma istnieje i bedzie istniala a kto chce to nie patrzy na glupoty tylko podbija do firmy i naprawde umowy so ugodowe wedlug was naprawde podbijajcie

ados

wiecie ile wypłacił mi i mojemu koledze za Świnoujście 7,60 z godziny i jeszcze z wielką łaską jakie on straty poniósł jeden wielki kłamca nie dajcie się oszukać jak mówi 15 zł to żądajcie od razu na to papier bo później was wychuja jak większości swoich pracowników

@ados

WLASNIE NIEPRAWDA JAK MOWI 15 TO JEST 15 JA NA SWINOUSCIU MIALE 14 I TYLE DOSTALEMN NA UMOWIE I ZA TYLE MI WYPLACIL NIE SŁUCHAJCIE PLOTEK JA W TEJ FIRMIE JESTEM JUZ 8 LAT I CO DO GROSZA MI WYP;ACA NIE NAZEKAM ZAWSZE W TERMINIE I NA CZAS MAM PINIADZE NA KONCIE A TERAZ ROBOTY JEST TYLE ZE LUDZI PORZEBA KTOB CHCE I WIERZY MI DZWONCIE

@MARIO

od teraz paN Krzysztof ma naprade dobre kontrakty uwiezci teraz jak mowi zejst 14 to jest 14 a nie inaczej naprawde nie dajcie komus sie oszukiwac to c0 pisza to bzury ja wiem po sobie ja pracuje ju 8 lat i nigdy mnie nie oszukam a to co piszo ta breddnie naprawde teraz jest potrzeba bardzo duzo ludzi w delegacie monterow i spawaczy

@MARIO

pan prezes firmy Krzysztof legaci naprawde ma bardzodurzo kntraktow jest solidna firmo i wyplacalna wterminie nie nazekam na prace z nim sa bardzo dobre i dogdne warunki pracy w delegaci

PAtriot
@MARIO

opnina nieprawdziwa prawdopodobnie pisana przez ktoregos z wlasciceli firmy

anonimus

Czy ta firma wysyła pracowników na jakieś zagraniczne kontrakty (Anglia, Belgia, Holandia, Niemcy itd)? Mam już długi staż pracy i szukam obecnie pracy ale chcę jechać za granicę. W innych firmach w Płocku to w ogóle ciężko o pracę ale może ta firma przynajmniej nie oszukuje pracowników?

anonimus

Obecnie szukam pracy i jestem ciekawy czy ta firma wysyła pracowników na jakieś delegacje zagraniczne? Czy warto się tam starać o pracę?

Robert

Z tego co wiem.Firma istnieje tylko zmieniła siedzibę gdzieś zaraz koło mostostalu płockiego.Spawaczom 136 w delegacji płacili 30 zł netto z posiłkami.Ciekawe ile monterom ?

anonimus

Czy ta firma jeszcze w ogóle istnieje? Jeśli tak to gdzie ma swoją siedzibę?

naa

jesze jak prezesem byl kszysztof to jeszcze bylo ok ale jak firme pszejela pani A to fjrma zzaczela upadac lepiej byko za kad2enci pana kszyszttofa

felo

Nie zamierzam nikogo bronić ale jak pracownicy pojechali do Amsterdamu na montaż zbiorników i firma padła na 250000 zł za brak odbioru spoin to póżniej ciężko jest się podnieść....

halo

To bardzo dziwne że są takie wpisy skoro firma między styczniem a kwietniem nikogo nie zatrudniała.....

gabryś

Z tego co się orjentuje wpisy są z budowy w Finlandii gdzie firma obciążyła firmę za żle zrobioną robotę przez spawaczy.A w kolejności firma obciążyła pracowników..hehehe nie żle

GRZEŚ

To fakt pijaków usuwają,porażka ta Bogatynia KOGO ONI ZATRUDNIAJĄ !!! amatorzy monterzy i spawacze

gdansk

a ja robiłem u nich na gazociągach w Gdansku dla Zrug Torun i było do 10 płacone ale tylko umowa zlecenie i tylko 3 miesiące

wolim

jeśli będzie tak jak w Szwecji to mogę jechać

boguś

wiem,wiem a ja robiłem u nich w Gdyni szkoda tylko że tak krótko bo redukcja w ludziach.Podobno szykują dużą robotę w Danii

jarek

w ubiegłym roku pracowałem na kotle w Szwecji i pensje były płacone do 30 dnia w tym roku nie meli wogóle roboty to o co tu chodzi z tymi wpisami,teraz pracuje dla Geldolfa i nie jest żle.Jak ktoś jest kumaty to zarobi u nich ale jak ktoś podpadnie to potrafią ostro ukarać.

Jak z tym niewyplacaniem pensji? Duzo wam zalegaja? Czy w koncu placa? Moze jakies postepowanie sadowe?

Zostaw merytoryczną opinię o PETROMOST PŁOCK - Płock

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PETROMOST PŁOCK?

Kandydaci do pracy w PETROMOST PŁOCK napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PETROMOST PŁOCK