Opinie o Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. w Warszawa

Mati

Czesc Mam rozmowę kwalifikacyjną na pracownika produkcji . Jaka panuje atmosfera w zakładzie i jakie są warunki pracy ? Na jakie pieniądze moge liczyć ?

Witold

Na stronie Polfy widziałem że organizowane są staże i praktyki https://www.polfawarszawa.pl/kariera/praktyki-i-staze/ Był już ktoś zatrudniony w firmie? Czy po zakończeniu stażu przyjmują do pracy?

Kolejny uciekinier

Kiedy się skończą pseudo rządy niekompetentnego (usunięte przez administratora) Ilu ludzi musi jeszcze odejść by ktoś to zauważył.

Dawid

Skąd takie informacje, że teren idzie pod budowy i nie wiadomo co dalej?

Ten sam OT
@Dawid

To nie jest zadna tajemnica z pigulki np. gazeta solidarnosciowa , od ludzi , samemu naocznie metro obok , wkolo apartamentowce, fabryka w centrum Warszawy ? w tych czasach .. . A co dalej wiadomo > maszyny zostana rozwiezione do innych fabryk polpharmy w PL , czesc ludzi w okresie 5 lat moze przeniesie sie do Duchnic . ( akademia ukonczona - haha ciekawe czy wystartowala , dojazd , sens oplacalnosci pracy - placa i czas dojazdu ,praca 4 brygady, no i kwalifikacja przelozonych tych wyzszego szczebla P cut itd . HR . Ja osobiscie sie ciesze , ze juz tam nie pracuje i dziwie sie sobie ze tak dlugo to trwalo.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
OT PA 0392

Byly operator techniczny 5 p. rozlew . Pensja 4 brutto , karta multisport , obowiazkowa opieka luxmed pakiet minimum . A co do pracy prosta powtarzalna praca w halasie , stresie z krzyczacymi na Ciebie tez babami wkolo . Huk czy to w maszynie rozlewajacej i na zewnatrz ( malpia robota stanowiska myjka , odbior ) . Jesli nie ma produkcji , gdyz jest zmiana asortymentu no to czeka Cie mop plus rozbiorka maszyny i mycie jej w srodku plus odkurzanie. Jesli nie to zeslanei na inne pietro pakownia . Kamery podczas produkcji monitoruja Twoje zachowanie i postepowanie z procedurami . Nikt na nocnej zmianie tego nei oglada na zywo , tylko odtwarza dnia nastepnego na podlgadzie ruchu popijajac kawke . Co dalej .. wkolko jakies nowe korporoacyjne porcedury , ktore maja wycisnac ze starych gratow jak najwiecej co jest niemozliwe. Aha pod przymusem wiele sobot obowiazkowych . Solidarnosc nie walczy , choc mowi ze walczy o te soboty . Osobiscie wytrzymalem tam 1,5 roku i zwolnilem sie sam . Dlugo i tak to nie bedzie stalo bo ziemia jest pod deweloperke .

anonymouse

Post napisany w poniedziałek o 11 w pracy. Po imieniu można poznać że dział nierobów i leni...

Odpowiadając na powyższe. 1. Rozmowy kwalifikacyjne są złe ponieważ managerowie są niekompetentni. Rozmowy są o dzieciństwie, harcerstwie a nie stricte techniczne. 2. Co do samobójstw .... jest po prostu chamstwo i brak kompetencji które dołuje pracowników. 3. Zarobki. Generalnie można przyjąć że w firmie zarabia się ok 4 - 5 tyś brutto jako szary pracownik czy to produkcja czy laboratoria czy służby techniczne. Specjaliści zarabiają do ok 6,5 tyś brutto. 4. "Pracodawca trzyma sie dotrzymanego słowa" Jeden z managerów ma przezwisko "czorny kłamczuch" jak myślisz dlaczego ? 5. Operator techniczny ustawia maszyny do produkcji. Z tym działem są wieczne braki. 6. Zatrudnień przez pośredników już nie ma. To jedyny jakiś tam sukces związków. Generalnie dobra firma jak jesteś studentem zaocznym. Są działy gdzie się nie przerobisz. Ale też więcej niż 3,5 tyś na renkę nie weźmiesz. Stołki tak jak ktoś napisał raczej po znajomościach.

gawial
@anonymous

Operator techniczny nie tylko ustawia maszyny do produkcji (po starogardzku nazywa się to przezbrojenie). Poza tym pracuje na linii pakującej jak każdy inny operator , a jak na innej linii jest awaria to idzie tam z interwencją. W tym czasie lider z tamtej linii musi przysłać kogoś na zastępstwo.

sekretarz
@anonymous

Jakich samobójstw?! Nie było żadnych samobójstw. Ktoś tutaj napisał ze Polfa to firma do polecenia samobójcom a to znaczy zupełnie co innego. I tak rozchodzą się nieprawdziwe informacje.

robin hood
@anonymous

punkt 1 i 4 dotyczą jednej osoby. przez tego managera sypią się zespoły. mam nadzieję że zarząd przejrzy na oczy i pozbędzie się oszołoma. koniec gry na ładne oczka oszuście!!!

Jola

Chamstwo!!!! Ludzie straszni. Jeden drugiego by zagryzl za stołek. Związki zawodowe słabe. Słaby przewodniczący itd. Obłuda.

egzemita
@Jola

Tyle że to nieprawda. Przynajmniej w przypadku jednego ze związków.

@egzemita

Zależy kto jak solidarnością żyje. Klita starszych ludzi w firmie wyraźna. Albo trzymasz z nimi albo jesteś przeciwko.

Kolus

Rozmowy kwalifikacyjne do (usunięte przez administratora) Traktują cie jak śmieciami.

Fatima

Fima do polecenia samobójcom.

Jaga
@Fatima

Dlaczego???

Dddd

Witam. Jak wyglądają zarobki w polfie na stanowisku kontroli jakości ?

Elka

Hej. Jak wygląda praca w Polfie? Zatrudnienie stabilne ? Pracodawca trzyma sie dotrzymanego słowa ?np wysokości wynagrodzenia?jak atmosfera? I ostatnie....dlaczego potrzebują ludzi do Ampulkarnii? Tak po prostu czy cos tam jest nie tak? Z góry dzieki za info.

sundow

Witam, mam rozmowę do działu kropli. Czy ktoś mógłby napisac cos o tym stanowisku (operator produkcji), wynagrodzeniu i ogólnej atmosferze (między pracownikami, jk i z kadrą kierowniczą) W rozmowie padła również nazwa stanowiska operator techniczny. Czym rózni sie jedno od drugiego?

ftu

ale to tutaj czy gdzie indziej dostał te 4200 brutto - bo dosc niejasno napisałeś to? a swoją drogą kwota spoko

GABI

Ostatnio pojawiła się oferta pracy w Dziale Ampułkarni. Czy ktoś może coś opowiedzieć o tym dziale? Zarobki, możliwość awansu, rozwoju? Z góry dzękuję

Mr. Robotnik
@GABI

Szukaja na rozlew. Kolezka przyszedl, pare lat robil na takim dziale gdzie indziej i dostal 4200 brutto. Na awans nie licz bo firma poki co kolo 2019 ucieka do Duchnic kolo Ozarowa. Ogolnie fajna robota, ja tam ja lubie :)

jamar

Spójrzcie na mapę... Jak to blisko centrum a nowy właściciel para się też developerką więc wnioski nasuwają się same.

Tara

Nie długo Polfy nie będzie. W całości jest własnością Polpharmay p. Staraka. To było prywatyzacja jak wiele w Polsce. Ludzie na bruk i tyle.

Tara

Aha, nie ma już Polfy tylko jest Polfarma. Z Polfy została tylko nazwa!!! To dzięki rządom w Polsce..Zakłady się sprzedaje, aby nowy właściciel mógł zwalniać ludzi. To jest polityka ostatnich 25 lat...

Tara

Polfa Warszawa to aktualnie firma z nieludzka twarzą...nie radzę się zatrudniać!

Agi

Czy ktoś może wie cokolwiek w kwestii zarobków w polfie?

Zostaw merytoryczną opinię o Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.