Opinie o GAMA w Kościelisko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie GAMA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GAMA o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GAMA w Kościelisko

KONTRABANDA

Ja tam wole prostego Szreka niż inteligentnych i wrednych niby kolegów. Za długo pracuje wśród ludzi bym nie wiedział ze najgorsi są ci z rozumem którzy mają innych za nic i na każdym kroku próbują człowieka wypier.....w kosmos.

NaHolmedalu

Potwierdzam. Shrek to plebs jest.

Pani Przedszkolanka

Też uważam że Rysiek jest jedną z nielicznych osób w tej firmie, któremu można podać rękę. Facet jest konkretny i się nie opiedrala. Co na sercu to i na języku, a wiadomo że w dzisiejszych czasach przepełnionych kłamstwem i obłudą nie jest mile widziane. Rychu nie daj sie tym byckom jajcatym :)

Wiking

A czy w firmie pracuje jeszcze ten analfabeta shrek? Koles cale zycie pod Staszkiem i jest najwiekszym smieciem w firmie. Nikt go nie szanuje, wszyscy na niego pluja, nawet sam Staszek ma go gdzies. Koles nie zna tabliczki mnozenia I ma problemy z pisaniem I czytaniem. Pierdzi, beka, wiecznie spocony wieprz. Tyle lat za granica, a nawet jednego slowa po szwedzku. Nie ma sie co dziwic, przeciez nawet polskiego nie zna.

@Wiking

A ty Wiking widzę że każdą okazje wykorzystujesz by powiedzieć cos głupiego. Szrek może jest prosty w swoim odbyciu ale ja go szanuje. Nie jest prostakiem, a widze ze to ci sie myli. Jest szczerym facetem o gołebim sercu. Jak dla mnie to Szrek nie musi zbac rownań Alberta Einstaina. Nie jest fałszywy jak 3|4 kolesi w tej firmie co za 1 SEK sprzedadzą człowieka. Mieszkalem z nim 2 lata i wiem co piszę.

@Paweł

Pałki sobie też ciagneliscie 2 lata robolu ?

@Wiking

Wiking anonimowy tchórz. Brakuje ci ciągnięcia pałki. Cóż, zmień swoją babę na młodszy model lub innego głodnego takich atrakcji partnera.

Kierowca

Typowa łapanka. Liczy się sztuk o to by kandydat do pracy w tej firmie był uległy i trochę przygłupawy ( takiego łatwiej się potem kantuje) Języka znać nie potrzeba. Nie polecam .Pracowałem i żałuję tego.

Czy potrafi pan jeździć ciasnym drogami? Haha :)

Wiking

Ludzie z tej firmy to prymitywy bez wiedzy, inteligencji, czesto analfabeci. Za slabe warunki zatrudnienia odpowiedzialni sa pracownicy. NIe ma to jak pracowac za granica I miec gorsze warunki zatrudnienia, niz w Polsce I pieniadze moze 1500~2000zl wiecej.

Melvin i Kewin - sam w domu. :)

Czasem na tym forum można przeczytać teksty pisane najpewniej przez samego Lesia pijaczka albo poetę Stanisława. Wtedy dowiadujemy się ze ludzie piszą anonimowo i nie mają odwagi powiedzieć prosto w oczy co im się nie podoba. Otóż wyjaśnię ci Lesio i Stasiu że mamy przedewszystkim rozum i instynkt samozachowawczy. I takie podpuszczanie nic nie da ze ktoś z imienia i nazwiska napisze lub powie wam wprost co o was myśli. To oczywiste że po ujawnieniu się skończyła by się praca z końcem turnusu. Nikt nie jest aż takim idiotą by to zrobić, wiec ludzie piszą anonimowo a w realu nic w oczy wam nie powiedzą. Bądźcie za to pewni tego ze gdy się spotkacie kiedyś się z tymi niby tchórzami w miejscu w którymś nie będziecie rządzić to usłyszycie prosto w oczy jakimi jesteście gnidami. Szczytem waszej głupoty jest sądzić że skoro nie mówimy wam tego w oczy to się was boimy. Nie boimy się was!!! Chcemy tylko pracować i zarabiać na nasze utrzymanie a was mamy głęboko w dupie. Macie ludzi za bebili którzy powinni sami doprowadzić do swojego zwolnienia z pracy?? Zabawne jacy jesteście śmieszni lub naiwni w swoich oczekiwaniach.

Nikt

Dajcie spokój temu Leszkowi. Leszek jest w porządku co wy chcecie od niego?

pepe

Czytam wasze wypociny i oczom nie wierzę. Skąd w was (specjalnie z małej litery) tyle jadu. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia a wy opluwacie siebie i wszystkich dokoła gnojem. Jeśli jest wam tak źle w tej firmie to dlaczego tam się tak meczecie. O ile wiem to gama jest agencja pracy tymczasowej, a nie obozem pracy przymusowej. Człowieka który obraża córkę drugiego kolesia z firmy nie mogę nazwać inaczej jak zwykłym zerem słabym psychicznie, który wszystkie swoje niepowodzenia i problemy życiowe próbuje przelać na innych. Psioczycie na Leszka, ale w oczy nikt mu nie powie co mu siedzi w duszy. Jesteście banda tchurzy, którzy pod osłoną anonimowosci w internecie wylewają swoje frustrację. Brakuje wam jaj żeby mówić otwarcie w face to face co kogo boli. Wiadomo że za takie oszczerstwa nie jeden dostał by w kły. Życzę wam wesołych świat.

@pepe

Strażak na wszystkich donosił i sklocal pracowników. Należy mu się kara. Niech go tylko spotkam na parkingu u norka.

Jo
@pepe

Ale zaszalałeś (w face to face ) po prostu wielki angielsko języczny przydupas Stasia.

Nikt
@Jo

Przynajmniej zna język, ty pewnie masz problemy z polskim. Uczepiliscie sie Leszka, a on jest spoko, normalny facet. A ty co, pewnie kolejny brudas z gamy co lata za granicą siedzi i słowa po angielsku nie zna. Zawistny czlowiek, do niczego nie dojdziesz w życiu. Bedziesz całe życie dla Staszka (usunięte przez administratora) za grosze jak ten analfabeta shrek. Siedź w tej brudnej ciężarówce. Jakby cie do biura dali to byś nawet maila nie potrafil odebrac.

Olek
@Nikt

Szukasz wrazen? Przyjdz na holmedal

Melvin i Kewin. - sam w domu :)
@pepe

A ty niejaki anonimowy pepe piszesz o bohaterstwie, a sam ukrywasz się za nikim pepe. Debil do kwadratu.

AntyStrazak

Strażak tlusty wieprzu wiem że to czytasz. Jak cie spotkam na Norwegii, odkrece co śruby w kole. Przelecialbym jeszcze raz twoja corke, ale twarz odziedziczyła niestety po ojcu.

USA

Ale mnie śmieszy ten dziad Leszek Jurek, hahaa co za błazen i bufon z najmnieszym ptakiem w całej Gamie, hahaha , normalnie wykończe sie ze smiechu, hahaha

Hehe

W tej firmie pracuja ludzie o inteligencji świni.

Kierowcaa

Ty już jeden menel chwalil sie wojskiem, po kilku głębszych wyszlo, że tylko kible tam czyscil. Kolego "nowy". Jak chcesz zarabiać 1500sek to musisz podnosić albo skasować ciężarówke. Tacy przeważnie za tyle jeżdżą. Strach ich puścić w normalną trase bo z gory wiadomo, że nie dojada

kkierowca

Kolego czego oczekujesz od człowieka po podstawówce i to nie do końca normalnego bo podobno z wojska wyszedł po tygodniu. A sąsiadowi kupuje piwo jak jedzię do Szwecji. A ten drugi dziadek to tylko potrafi leżeć w ciężarówce i udawać że coś robi, a i tego młodego tak samo uczą. Ale jest na to sposób wszystkie usterki zgłaszać Szwedom i o tym że ci pseudo mechanicy odmawiają naprawy lub zrobili żle

Kierowcaa

Najbardziej w firmie nienawidze mechanikow. Ci to juz doslownie nic nie robia. Jak Roberci byli. To jeszcze dalo sie dogadac, a teraz? Nic dziwnego ze tak malutko zarabiaja i tylko wodke potrafią pić. Jak cos naprawia to po godzinie nie działa. Balbym sie im pozwolic wymienić olej. Dziwne, że jeszcze nikt nie zginął w trasie w tej nedznej firmie. Oczywiście nic nie potrafią, nic nie mogą, ale jak wodke i papierosy im dasz, to robią wszystko. Mają się oczywiście za lepszych, a w rzeczywistości są zerami. Podniesiesz głos na takiego to zaczyna się jakac i tylko przez telefon mocny. Za każdym razem jak do nich idziesz to stoją w kółku jak bezdomni przed podpalonym smietnikiem i kurza fajeczki. Jeszcze teraz głównym wieszczem mechanikow został ten kuzynek Stasia co wyglada jakby mial downa i pojęcie o mechanice ma zerowe. Muszą chloplaka tam na siłę trzymac bo w Polsce umarlby z glodu. Mechanicy gamy nadają się do programu będzie pan zadowolony. Nic tylko kamere im tam zamontować i oglądać ten kabaret.

nowy

A może ktoś podpowie jak dostać się na farby podobno zarabiają po 9000 koron tygodniowo i nic nie robią.

AntyStrazak

Przelecialem córke strażaka. Brzydka była ale ważne, że była dziura :)

auta złomy nic nie działa złom złoma pogania a jak sie odezwiesz to ci roboty nie daja i nie zarobisz

Bieszczady

Ja latam miedzynarodowke, weekend w domu 6500 netto i o gamie juz nie chce slyszec. Umowa o prace, ciaglosc ubezpieczenia. Pozdrawiam desperatow z gamy na smieciowce, szczegolnie pijactwo z bieszczad.

Oslo

Czy robotnicy z tst nadal okupuja miejscowe ciucholandy, bo po latach pracy w melvinie nie stac ich na nowa odzież i musza kupowac opierdziale przez szweda spodnie? Haha

Bieszczady
@Oslo

Gama przez lata widze pozostala bez zmian hahaha porażka

Tocksforse

A ktory to pracownik ma takie ladne zdjecia porno na faceboku razem ze zdjeciami wnucząt? Wstydzilby sie pan panie Telega.

Zostaw merytoryczną opinię o GAMA - Kościelisko

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GAMA?

Kandydaci do pracy w GAMA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GAMA