Opinie o GAMA w Kościelisko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie GAMA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GAMA o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GAMA w Kościelisko

gosc

Do pracownik, Zapomniałeś dodać że te 4mce wolnego masz bez opłacanych składek ZUS :)

do gość Tak Gość masz 7 tys za miesiąc pracy napewno chyba ze trolisz w kabinie po miesiacu i zjazd na szybki weekend, taka moze ci wyjsc srednia w skali roku to takie miniumu, tam pracujesz 6 tygodni i pozniej 3 tygodnie wolnego, takze na prosty rachunek masz w roku 5 turnusów po 6 tygodni i pozniej wolne te 3 tygodnie co w ciagu roku masz 15 tygodni wolnego czasu,pokaż mi taka firme w Polsce gdzie w ciagu roku masz okolo 4 miesiecy wolnego i srednie zarobisz 7tys za miesiac, a tam masz mieszkania gdzie mozesz ugotowac oprac sie i wykapac. Bo pewnie jak po unii jezdzisz to szkoda na prysznic 4 euro bo znam takich co po pare chlebow woza w lodówce zeby nie przeplacic za granica.Pozdrawiam:)

Gosc
@pracownik

W polsce na miedzynarodowce jak nie jestes ze wsi tylko z miasta w systemie 3/1 zarabia sie 7000zl na reke.

Średnia miesięczna wyjdzie ci około 7 tys złotych, uwzględniając przymusowy urlop. Decyzję podejmi sam, czy nie ma lepszych ofert.

gość
@Marek

7tys zł za pracę za granicą ? hahahaha w Polsce mam tyle. Co to za firma, takich dziadów u nas w kraju nie ma.

Szczery .
@gość

pragną nadmienić że przebywając przez cały okres pobytu tj. tzw. turnus nie masz prawa napić się żadnego alkoholu (nawet w dniach wolnych od pracy!!! Gdyż może pojawić się wszechmocny Stanisław i poczęstować przymusowo alkomatem. dzie najmniejsza zmiana zer jest jednoznaczna z kupnem zajdroższego buletu potrącenia z wypłaty 1000 zł i tyle widziałeś tą firmę !!!

ursus

Skoro jest tak zle u tego melvina to czemu nikt nienapisze czarno na białym ile naprawde tam zarabiacie tzn na czysto za 6 tyg roboty żyjąc normalnie jak człowiek a nie bydle bo takiemu to pewnie mało zostanie do przywiezieni do domu .

Kierowca

Typowa łapanka. Liczy się sztuk o to by kandydat do pracy w tej firmie był uległy i trochę przygłupawy ( takiego łatwiej się potem kantuje) Języka znać nie potrzeba. Nie polecam .Pracowałem i żałuję tego.

Czy potrafi pan jeździć ciasnym drogami? Haha :)

Norbert

Jestem bylym pracownikiem. Firmy nie polecam, nadaje sie tylko tymczasowo. Nie rozumiem ludzi, ktorzy pracuja tyle lat w Szwecji na polskich warunkach i wariackich papierach, ktorzy maja odprowadzany zus od minimum i beda miec taka sama emeryture jak pracownik najnizszego szczebla na budowie, a pracuja za granica. Ponoc pracowali tam ludzie po 10 lat, po takim czasie normalny czlowiek ma juz obywatelstwo. Zarobki jak na Szwecje sa niskie.

No przecież dostał Lesiu już tęgo po mordzie od Pawła, ale to było kilka lat temu i nowi kierowcy nie wiedzą o tym. Z resztą król Bieszczad ma pecha do Pawłów bo przez innego. Pawła prawie by stracił pracę po tym jak Lesio zaczął go gnębić Paweł się nie pie......ił i poszedł z całą sytuacją do Staszka informując go z tego co wiem o tym jak zachowuje się jego " zastępca " do ludzi oraz jak obgaduje za plecami swojego mocodawce Staszka. Stasiu się wk....wił i o mało co król Bieszczad by stracił stołek. Haha, no ale taki tyfus jest mu jednak potrzebny i cudem się został. Obaj Pawłowie nadal żyją i z tego co wiem mają się dobrze, obaj pracują stale w Niemczech. Tyle z historii dla młodych draiverow Melwina.

"Kolega" Leszka Jurka

Tak, ten Staszkowy podnóżek nadal udaje bosa i kozaka nr 1. Facet ma nie równo pod sufitem i to tak dość konkretnie. Dlatego taki jest agresywny bo czuję sam ze jest słaby wiec pozoruje siłę by się go słuchać. Bez Staszka i jego ochrony juz dawno dostałby po dziobie.

Haha, nic widzę się nie zmieniło w Gama. Ciekawi mnie czy pracuje tam jeszcze ten prymitywny typ Leszek, który miał i chyba nadal ma poważne problemy z alkoholem oraz z głową.

bylykierowcaR

Ile teraz płacą za donoszenie ?

Nikt szczegolny

Kupe do zrywki... hahaha

były kierowca

Panowie czy to prawda że znowu do Gamy wrócił wielki driver Zając ten co sprzedaje żarówki i smar w Oslo.

@były kierowca

Tak, ale odszedł strażak, czlowiek, który kradł papier toaletowy, robił ludziom zdjęcia i unikał płacenia za paliwo

Staszek

Dlaczego żaden spec z gamy nie znajdzie sobie roboty bezpośrednio u szweda . Z tego co wiem to ludzie robią tam na tych wariackich papierach po pare lat . To nawet najwiekszy tuman poradziłby sobie ze znalezieniem normalnej pracy na szwedzkich warunkach .Odpowiedz jest taka . Gama to przytułek dla alimenciarzy , pijaków i patologi polskiego transportu .

cham
@Staszek

U Szweda trzeba znać język i myć się regularnie. Lata za granicą i po angielsku i szwedzki ani me ani be xD Jeden z pracowników robił kupe do zrywki w kabinie.

Prezydent

Spieprzaj dziadu...

dziad

Wywalili mnie po 6 latach pracy bez dziekuje. Gdzie teraz przyjma takiego dziada jak ja do pracy:(

cham
@dziad

Wypad na emeryture 800zł hahaha

Donosiciel

Donoszenie jest moralne. W firmie ma być porządek i chamstwo ma być usuwane :)

Jakosin

A jak tam u was z jazda na Portugalie? Jakie zarobki i warunki?

Donosiciel

hahaha to mogliby zatrudnić kilku kierowców ze Szwecji. Oni są specjalistami w dziedzinie alkoholi

Gość II

pewienpracownik - czas się obudzić i za robotę zabrać bo cię poniosło trochę. Czytając twoje wypociny przypomniał mi się film z M. Wiśniewskim "Lawstorant" a dokładnie zakończenie ;) pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

pewienpracownik

Hehe też sobie czytam od początku co tutaj ludzie wypisują. Ta fala hejtu na Staszka :) Przecież możecie się zwolnić, są tysiące firm, które zatrudnią was, przecież jesteście takimi dobrymi pracownikami. Polska międzynarodowo, Szwecja na podobnych warunkach w innej firmie, Anglia, Niemcy, a może Kanada ? Macie tyle opcji wyboru skoro wam nie pasuje, to po co tutaj siedzicie, narzekacie, aż wam włosy wypadają i wchodzicie w konflikty z innymi ? Z takim charakterem nic nie zrobicie. Ja pracuje w gammie już jakiś czas i póki co zostaje tutaj ze względu na te 3tyg wolnego, kiedy mogę korzystać z życia i spędzać czas ze znajomymi i rodziną. Duży dom mam, 3 bardzo dobre samochody mam, dużo swojego terenu, dobre ubrania w kraju i pieniądze na dobre życie, mogę to wszystko utrzymać z pracy tutaj, imprezować, zwiedzać, po prostu żyć z moją piękną dziewczyną, która studiuje i bawi się w modeling, a i jeszcze na emeryturę odłożę, a wy ? Potraficie tylko nienawidzić i hejtować w internecie, ciekawe kto to tak "ładnie" pisze. Może gdybyście nie popadali w konflikty, zajęli się pracą i rozsądnie dysponowali pieniędzmi, to zarobilibyście i odłożyli więcej, ale jak się na wódeczkę i dziesiątki piwek, papieroski wydaje, a w Polsce całe 3tyg chleje, to nie ma się co dziwić, że nic nie zarabiacie. Ja w konflikty nie popadam, ludzi szanuje, po angielsku mówie i kilka zwrotów po szwedzku do Larsa zarzucę i pracuje po kilkanaście godzin dziennie, a i kilka razy się na Oslo pojedzie. Widać jednak Gamma tych ogarniętych co się tylko pracą zajmuje, potrafi docenić :) Z podejściem nienawiści jaki prezentujecie nic dobrego wam nie przyjdzie. Terroryzm w pracy ? Dobre sobie, nigdy nie współpracowałem z tak kulturalnym człowiekiem jak Staszek. Panowie zmieńcie się po póki co wyżej wyrka w kabinie nie podskoczycie hehe

widzeipojąćniemogę

Ale polała sie fala hejtu na Stasia :) szkoda że tacy odważni jesteście tylko w sieci. Bo po placu w Tockfors przemykacie ze spuszczonymi główkami jak ciepczki. Poszczekacie troche w necie i tyle waszego. W poniedziałek łeb w dół palec w otwór szefa i do roboty !!!

alejaja
@widzeipojąćniemogę

haha tez czytam i czytam jak bija do Staszka. Boja sie cokolwiek mu powiedziec bo by ich samym wzrokiem zniszczyl. Staszek nie moze dac sobie wejsc na glowe takim zjebom. Oni potrafia go jechac tylko na plecami a jak do nich dzwoni to maja nogi z waty :D Mocni z gebie, a bez gammy umarliby z glodu :D

Zostaw merytoryczną opinię o GAMA - Kościelisko

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GAMA?

Kandydaci do pracy w GAMA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GAMA