GAMA

Kościelisko

Opinie o GAMA

gosc 2016-06-01 11:46:40
Do pracownik,
Zapomniałeś dodać że te 4mce wolnego masz bez opłacanych składek ZUS :)
gość 2016-06-01 13:30:29
Znam co najmniej 2 firmy ktore placa 7500zl na reke za 3/1 umowa o prace, ciaglosc ubezpieczenia. Zarobki w gammie jak na warunki zagraniczne to jakis zart.
bonaparte 2016-06-05 10:26:52
to prawda zarobki to smiech
pracowałem w gamma ,od 7 lat pracuje w firmie z wrocławia na terenia danii i niemiec system 4/2 ,socjal (prysznic pralka itp) kazdy posiada swój samochod na stale (daf xf euro 6)minimum 2 razy w tygodniu na bazie ,mozna sie wykapac uprac ,jechac do sklepu na zakupy ,firma posiada 2 busy ktore dowaza cie pod dom ,i cie z tamtad zabieraja ,kazdy miesiac płatny pensja stała 5,800zł czyli 12x5,800 w roku ,nawet jak jestes 2 tyg w domu na wolnym ,i zus od tego opłacany .brak rotacji pracowników .nie polecam gammy to była strata 1,5 roku,
Byly Tomasz 2016-06-09 15:38:13
Ta firma to porazka. Jak jest slaby turnus to mozna zarobic tylko 11-12tys zl co po rozlozeniu na 2 miesiace daje zarobki nizsze niz w Polsce. Oczywiscie dla sporej czesci wiesniakow urodzonych w komunie takie zarobki i ta sa za wysokie bo w Polsce nikt im pracy nie da. Skladki zus odprowadzane sa tak, ze pracownik budowy w Polsce bedzie miec wyzsza emeryture, niz pracownik gammy. Samochody w stanie tragicznym, brudno w srodku, naprawiac ich nie chca, nawet nie chca dac pracownikowi lodowki, przykladowo w Polsce jakby kierowca nie dostal lodowki to umarlby ze smiechu i nie pojechal. Konkurowac z innymi sie nie da, bo tutaj w wiekszosci pracuja desperaci, ktorzy nawet za 900 beda jezdzic. Teraz jeszcze ponoc chca tylko kierowcow z angielskim. Zaden czlowiek znajacy angielski nie bedzie jezdzic w takim burdelu, tylko pojedzie pracowac do Niemca, Anglika albo bezposrednio dla Szweda za normlana kase, a nie za ochlap. Ta firma to zbiorowisko marginesu i bydla. Kilka normanych ludzi, ktorzy tu pracuja przez to cierpia. Przetrwalem w tej zbieraninie cale 2 wyjazdy i to ledwo. Firma nie wyplaca diet, nie wyplaca ryczaltu za spanie i ciezko im to udowodnic w sadzie, jest tylko stawka godzinowa i to bardzo niska tylko 100 koron. Oczywiscie firma okrada pracownikow. Korona stoi po 0.46zl a oni potrafia wyslac pensje po 0.30zl Moznaby pisac i pisac same negatywne rzeczy o tym syfie.
Twojciocia 2016-07-11 13:58:10
Czy firma gama moze zrozumiec ze jezeli dzien pensji wypada w niedziele to pensja ma byc na koncie w piatek, a nie w poniedzialek lub wtorek ? Czy inspektor pracy ma wam to wyjasnic czy zaczniecie przelewac pensje zgodnie z prawem ? Po 2 komu trzeba wylizac zeby zalapac sie na otrzymywanie pensji po normalnych kursach walutowych ?
Twój Wujek 2016-07-12 17:21:03
( usunięte przez administratora )..Teraz będą ci płacić w złocie 2 tygodnie przed terminem!
Twojastara 2016-07-13 16:44:58
Nienawidze tej firmy znowu dostalem ciezarowke po jakims podczlowieku i pod siedzeniem sa zaschniete kozy z nosa świnie. Zwolnie sie przysiegam
Tysionspincet 2016-07-15 18:11:22
Zrobilbym wszystko zeby jezdzic za 1500 koron i premie za donoszenie. Na karzdego doniesa i zrobie wszystko dla takiej kasy. Chce byc w grupie tych lepszych tych najwazniejszych kierowcow co moga wiecej. Budza respekt i strach wsrod innych ktorzy dniowki musza dopisywac. To elita tej firmy a na jej czele stoi naczelny koniobijca lesio
Gosc 2016-07-15 21:45:00
W polsce na miedzynarodowce jak nie jestes ze wsi tylko z miasta w systemie 3/1 zarabia sie 7000zl na reke.
Rzucilemto 2016-07-16 22:45:48
Haha czytam i nic sie w gamie nie zmienilo a moze nawet jest gorzej. Staszek i jego piesek leszek nadal traktuja ludzi jak zwierzeta?
Pracownikgama 2016-07-18 23:30:05
Czytam i nie wierze jaka tutaj nienawisc i oczernianie. Gama to bardzo dobra firma. Dobre warunki pracy wysokie zarobki. Staszek to kulturalny i obyty czlowiek ktory na leb na karku. Potrafi docenicc dobrych kierowcow. Poszedlbym za nim w ogien. To najlepsza firma w jakiej jezdzilem.narzekacie bo nie nadajecie sie do tej pracy i wszystko wydajecie na alkohol. Bz Staszka nie istniejecie :)
pracownikmoko 2016-07-24 11:32:48
Masz rację nie ma tygodnia żeby nie było piwska i wódy a potem są awanturydo białego rana nie ma spokoju na domkach dlatego wolę weekendować w budzie
Były pracownik 2016-08-19 12:55:56
Ta firma to porażka. Ostrzegam na poważnie. Pracowałem tam kilka lat temu i wiem, że nadal jest to samo, a nawet gorzej.
.…......... 2016-08-26 00:42:01
Staszek przyjedzie na chwilę do Kościeliska, przeleci kilka razy swoją Marzenke i wróci do Szwecji.... :) Fajne, co ???
Inteligentny 2016-09-02 18:36:26
Firma i Staszek jest ok. Warunki zatrudnienia sa przecietne, jak ktos tutaj pracuje to eidac mu topasuje. Z reszta wiele osob z tej formy niesa na tule intelugenrni, zeby cos zrobicze swoim zyciem. Zamiast odlozyc pieniadze i cokolwiek inwestowac, mysla dziady, ze beda milionerami z pracy fizola haha. Cieszą sie jadac na az 3tyg wolnego posiedziec na tylku zamiast dalej zarabiac. Taki staszek jest inteligentny, oozyl zainwestowal i ma, a bydlo nie ma :)
Obserwator 2016-10-05 00:56:00
Nie mam pojęcia jak to jest ale trzech leserów pracujących w Oslo czyli Dyduch Gajewski i Dojka (Dębiński) śpią na DHL i Rokwool a podobno Tylka nie reaguje. Przychodzą na 6:00 kółko po DHL i spać byle wyszło 8 godzin
Detektyw Rutkowski 2016-10-07 02:38:16
Do obserwator nie piszę się Rokwool tylko Rockwool a po za tym chyba wiem kim jesteś bo z twoich ust usłyszałem jak nazywał sie wcześniej nasz kolega więc pilnuj się pan panie Andrzeju
Cotusiedzieje 2016-10-12 14:17:05
A inni musza pracowac wiele godzin na takie pieniadze co ma oslo elita. My pracujemy ciezko i jestesmy rozliczani, a oslo sobie spi i papierosy pali.
leśnik 2016-10-13 00:25:17
A co na to..."świszcząca jedynka" czyli jej brak:) Koleś który już tyłu chłopaków do lasu na męskie rozmowy wyzywał i w koncu...trafił na kamień. Jak się skończyło? Czytaj wyzej:):):) Ale spoko. Twardy był. Zdążył jeszcze się poskarzyć szefowi. "Psse Pana bo mnie...zbił. Ja myślałem że to na żarty a tu nagle...AAUUUAAA:("
Szkoda tylko że Staszek nie powiedział- co wy mi tu pier...licie POPCZYK :)
Lulek 2016-10-13 21:32:35
My tu pracy nie mamy oslo sie zjechalo i prace kradnie ludziom ktorzy lepiej znaja Szwecję i sie jeszcze zadza. Albo ci co na gawle siedzom bo sie ze szwedem skumali. Nie dość ze chamy to jeszcze papier do tylka kradną z firem. Na paliwo dostaja a reszta musi placic. Najgorszy ten agresywny medalik z Częstochowy z rodzinki Marzenki co to mysli ze sobie ludzi bedzie ustawiac. Spac w nocy nie moze, strach z nim mieszkac bo z nozem biega. Nie dość że cham i brudas to jeszcze chwalipieta. Że to scanie kupi, ze on to szybki i utalentowany kierowca co po Norwegi na Oslo osobowym 160 jedzie. Tacy teraz pracuja tutaj i robia co im sie podoba.
Obserwator 2016-10-14 02:30:18
A z innej beczki. Panowie nie ważne że kolega Popo dostał w zęby bo się mu należało ale chodzi o Stasia teraz to on alkomat może wsadzić w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Mareczkowi klapie nie oszukujmy się największemu podpierdalaczowi w GAMIE-MOKO ale teraz przyszła kolej na jego rodzinkę :)
Obserwator 2016-10-14 02:57:43
Panowie zobaczcie
sporządzanie wynagrodzeń kto widział, terminowe zjazdy ha ha a emeryty co siedzą po 10 tygodni, następne zabezpieczenie sołeczne syn UBka i Popo, I wspomnę o koledze z DSV co z szefową jeździ po podchalu i za to ma gwarantowane 1500sek
Duch 2016-10-15 00:11:57
Chlopaki za 800 siedzą i szaleja haha
Tst 2016-10-18 16:32:36
Ciapatemu strach dac lepszą ciezarowke. Koles caly czas sra w kabinie. Pozniej przejmujesz po nim i sie jechac nie da tak cuchnie.
oslo1500sek 2016-10-18 20:11:10
A ja szczam do dzbanka w expresie do kawy :)
Nie ciapaty 2016-10-19 10:35:39
Ale was boli ze ciapaty na farbkach śmiga wy po pare lat robicie a nic po angielsku a on chociaż swobodnie gada
Tocksforse 2016-10-19 23:31:33
A ktory to pracownik ma takie ladne zdjecia porno na faceboku razem ze zdjeciami wnucząt? Wstydzilby sie pan panie Telega.
Oslo 2016-10-23 17:17:22
Czy robotnicy z tst nadal okupuja miejscowe ciucholandy, bo po latach pracy w melvinie nie stac ich na nowa odzież i musza kupowac opierdziale przez szweda spodnie? Haha
Bieszczady 2016-10-30 19:03:17
Ja latam miedzynarodowke, weekend w domu 6500 netto i o gamie juz nie chce slyszec. Umowa o prace, ciaglosc ubezpieczenia. Pozdrawiam desperatow z gamy na smieciowce, szczegolnie pijactwo z bieszczad.
Bieszczady 2016-10-30 19:06:52
Gama przez lata widze pozostala bez zmian hahaha porażka
ja 2016-11-28 11:37:44
auta złomy nic nie działa złom złoma pogania a jak sie odezwiesz to ci roboty nie daja i nie zarobisz
AntyStrazak 2016-12-04 20:25:20
Przelecialem córke strażaka. Brzydka była ale ważne, że była dziura :)
nowy 2016-12-06 14:28:28
A może ktoś podpowie jak dostać się na farby podobno zarabiają po 9000 koron tygodniowo i nic nie robią.
Kierowcaa 2016-12-06 16:14:31
Najbardziej w firmie nienawidze mechanikow. Ci to juz doslownie nic nie robia. Jak Roberci byli. To jeszcze dalo sie dogadac, a teraz? Nic dziwnego ze tak malutko zarabiaja i tylko wodke potrafią pić. Jak cos naprawia to po godzinie nie działa. Balbym sie im pozwolic wymienić olej. Dziwne, że jeszcze nikt nie zginął w trasie w tej nedznej firmie. Oczywiście nic nie potrafią, nic nie mogą, ale jak wodke i papierosy im dasz, to robią wszystko. Mają się oczywiście za lepszych, a w rzeczywistości są zerami. Podniesiesz głos na takiego to zaczyna się jakac i tylko przez telefon mocny. Za każdym razem jak do nich idziesz to stoją w kółku jak bezdomni przed podpalonym smietnikiem i kurza fajeczki. Jeszcze teraz głównym wieszczem mechanikow został ten kuzynek Stasia co wyglada jakby mial downa i pojęcie o mechanice ma zerowe. Muszą chloplaka tam na siłę trzymac bo w Polsce umarlby z glodu. Mechanicy gamy nadają się do programu będzie pan zadowolony. Nic tylko kamere im tam zamontować i oglądać ten kabaret.
kkierowca 2016-12-06 21:09:19
Kolego czego oczekujesz od człowieka po podstawówce i to nie do końca normalnego bo podobno z wojska wyszedł po tygodniu. A sąsiadowi kupuje piwo jak jedzię do Szwecji. A ten drugi dziadek to tylko potrafi leżeć w ciężarówce i udawać że coś robi, a i tego młodego tak samo uczą.
Ale jest na to sposób wszystkie usterki zgłaszać Szwedom i o tym że ci pseudo mechanicy odmawiają naprawy lub zrobili żle
Kierowcaa 2016-12-06 21:49:36
Ty już jeden menel chwalil sie wojskiem, po kilku głębszych wyszlo, że tylko kible tam czyscil. Kolego "nowy". Jak chcesz zarabiać 1500sek to musisz podnosić albo skasować ciężarówke. Tacy przeważnie za tyle jeżdżą. Strach ich puścić w normalną trase bo z gory wiadomo, że nie dojada
Hehe 2016-12-10 15:23:17
W tej firmie pracuja ludzie o inteligencji świni.
USA 2016-12-11 12:13:55
Ale mnie śmieszy ten dziad Leszek Jurek, hahaa co za błazen i bufon z najmnieszym ptakiem w całej Gamie, hahaha , normalnie wykończe sie ze smiechu, hahaha
AntyStrazak 2016-12-11 19:19:14
Strażak tlusty wieprzu wiem że to czytasz. Jak cie spotkam na Norwegii, odkrece co śruby w kole. Przelecialbym jeszcze raz twoja corke, ale twarz odziedziczyła niestety po ojcu.
pepe 2016-12-11 21:01:35
Czytam wasze wypociny i oczom nie wierzę. Skąd w was (specjalnie z małej litery) tyle jadu. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia a wy opluwacie siebie i wszystkich dokoła gnojem. Jeśli jest wam tak źle w tej firmie to dlaczego tam się tak meczecie. O ile wiem to gama jest agencja pracy tymczasowej, a nie obozem pracy przymusowej. Człowieka który obraża córkę drugiego kolesia z firmy nie mogę nazwać inaczej jak zwykłym zerem słabym psychicznie, który wszystkie swoje niepowodzenia i problemy życiowe próbuje przelać na innych. Psioczycie na Leszka, ale w oczy nikt mu nie powie co mu siedzi w duszy. Jesteście banda tchurzy, którzy pod osłoną anonimowosci w internecie wylewają swoje frustrację. Brakuje wam jaj żeby mówić otwarcie w face to face co kogo boli. Wiadomo że za takie oszczerstwa nie jeden dostał by w kły. Życzę wam wesołych świat.
AntyStrazak 2016-12-12 15:58:59
Strażak na wszystkich donosił i sklocal pracowników. Należy mu się kara. Niech go tylko spotkam na parkingu u norka.
Jo 2016-12-12 16:10:11
Ale zaszalałeś (w face to face ) po prostu wielki angielsko języczny przydupas Stasia.
Nikt 2016-12-12 16:31:31
Dajcie spokój temu Leszkowi. Leszek jest w porządku co wy chcecie od niego?
Nikt 2016-12-13 14:30:41
Przynajmniej zna język, ty pewnie masz problemy z polskim. Uczepiliscie sie Leszka, a on jest spoko, normalny facet. A ty co, pewnie kolejny brudas z gamy co lata za granicą siedzi i słowa po angielsku nie zna. Zawistny czlowiek, do niczego nie dojdziesz w życiu. Bedziesz całe życie dla Staszka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za grosze jak ten analfabeta shrek. Siedź w tej brudnej ciężarówce. Jakby cie do biura dali to byś nawet maila nie potrafil odebrac.
Olek 2017-01-06 00:30:26
Szukasz wrazen? Przyjdz na holmedal
Melvin i Kewin - sam w domu. :) 2017-01-08 11:20:07
Czasem na tym forum można przeczytać teksty pisane najpewniej przez samego Lesia pijaczka albo poetę Stanisława. Wtedy dowiadujemy się ze ludzie piszą anonimowo i nie mają odwagi powiedzieć prosto w oczy co im się nie podoba. Otóż wyjaśnię ci Lesio i Stasiu że mamy przedewszystkim rozum i instynkt samozachowawczy. I takie podpuszczanie nic nie da ze ktoś z imienia i nazwiska napisze lub powie wam wprost co o was myśli. To oczywiste że po ujawnieniu się skończyła by się praca z końcem turnusu. Nikt nie jest aż takim idiotą by to zrobić, wiec ludzie piszą anonimowo a w realu nic w oczy wam nie powiedzą. Bądźcie za to pewni tego ze gdy się spotkacie kiedyś się z tymi niby tchórzami w miejscu w którymś nie będziecie rządzić to usłyszycie prosto w oczy jakimi jesteście gnidami. Szczytem waszej głupoty jest sądzić że skoro nie mówimy wam tego w oczy to się was boimy. Nie boimy się was!!! Chcemy tylko pracować i zarabiać na nasze utrzymanie a was mamy głęboko w dupie. Macie ludzi za bebili którzy powinni sami doprowadzić do swojego zwolnienia z pracy?? Zabawne jacy jesteście śmieszni lub naiwni w swoich oczekiwaniach.
Melvin i Kewin. - sam w domu :) 2017-01-08 11:25:42
A ty niejaki anonimowy pepe piszesz o bohaterstwie, a sam ukrywasz się za nikim pepe. Debil do kwadratu.
Szczery . 2017-01-09 21:50:36
pragną nadmienić że przebywając przez cały okres pobytu tj. tzw. turnus nie masz prawa napić się żadnego alkoholu (nawet w dniach wolnych od pracy!!! Gdyż może pojawić się wszechmocny Stanisław i poczęstować przymusowo alkomatem. dzie najmniejsza zmiana zer jest jednoznaczna z kupnem zajdroższego buletu potrącenia z wypłaty 1000 zł i tyle widziałeś tą firmę !!!
Wiking 2017-01-13 10:54:56
Ludzie z tej firmy to prymitywy bez wiedzy, inteligencji, czesto analfabeci. Za slabe warunki zatrudnienia odpowiedzialni sa pracownicy. NIe ma to jak pracowac za granica I miec gorsze warunki zatrudnienia, niz w Polsce I pieniadze moze 1500~2000zl wiecej.
Wiking 2017-01-13 11:03:27
A czy w firmie pracuje jeszcze ten analfabeta shrek? Koles cale zycie pod Staszkiem i jest najwiekszym smieciem w firmie. Nikt go nie szanuje, wszyscy na niego pluja, nawet sam Staszek ma go gdzies. Koles nie zna tabliczki mnozenia I ma problemy z pisaniem I czytaniem. Pierdzi, beka, wiecznie spocony wieprz. Tyle lat za granica, a nawet jednego slowa po szwedzku. Nie ma sie co dziwic, przeciez nawet polskiego nie zna.
Zostaw swoją opinię o GAMA - Kościelisko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GAMA