GAMA

Kościelisko

Opinie o GAMA

Donosiciel 2016-03-30 16:13:04
Donoszenie jest moralne. W firmie ma być porządek i chamstwo ma być usuwane :)
dziad 2016-03-31 16:36:40
Wywalili mnie po 6 latach pracy bez dziekuje. Gdzie teraz przyjma takiego dziada jak ja do pracy:(
Prezydent 2016-03-31 20:04:11
Spieprzaj dziadu...
cham 2016-03-31 20:20:49
Wypad na emeryture 800zł hahaha
Krzys 2016-04-03 00:15:15
Ty jesteś ten janosik co to mu nic nie pasuje, nikogo nie lubi, zawsze ma problem i bol tylka, bez języka, bez szkoły, zawsze niezadowolony i nienawidzacy szefostwa ? Jak pracowalem w tym kołchozie to pamietam cie, dobrze, ze juz nie pracuje, bo z tak toksycznymi ludzmi nie mozna przebywac. Chamski wyraz twarzy, grurowate zachowanie, gdzie cie nie dali to jeczales, ze ci zle.
Staszek 2016-04-03 18:23:37
Dlaczego żaden spec z gamy nie znajdzie sobie roboty bezpośrednio u szweda . Z tego co wiem to ludzie robią tam na tych wariackich papierach po pare lat . To nawet najwiekszy tuman poradziłby sobie ze znalezieniem normalnej pracy na szwedzkich warunkach .Odpowiedz jest taka . Gama to przytułek dla alimenciarzy , pijaków i patologi polskiego transportu .
cham 2016-04-03 19:55:38
U Szweda trzeba znać język i myć się regularnie. Lata za granicą i po angielsku i szwedzki ani me ani be xD Jeden z pracowników robił kupe do zrywki w kabinie.
były kierowca 2016-04-07 15:33:51
Panowie czy to prawda że znowu do Gamy wrócił wielki driver Zając ten co sprzedaje żarówki i smar w Oslo.
Marek 2016-04-11 11:03:44
Tak, ale odszedł strażak, czlowiek, który kradł papier toaletowy, robił ludziom zdjęcia i unikał płacenia za paliwo
Nikt szczegolny 2016-04-15 19:30:11
Kupe do zrywki... hahaha
bylykierowcaR 2016-04-17 22:28:53
Ile teraz płacą za donoszenie ?
Były pracownik 2016-04-30 19:02:17
Haha, nic widzę się nie zmieniło w Gama. Ciekawi mnie czy pracuje tam jeszcze ten prymitywny typ Leszek, który miał i chyba nadal ma poważne problemy z alkoholem oraz z głową.
"Kolega" Leszka Jurka 2016-05-01 00:45:14
Tak, ten Staszkowy podnóżek nadal udaje bosa i kozaka nr 1. Facet ma nie równo pod sufitem i to tak dość konkretnie. Dlatego taki jest agresywny bo czuję sam ze jest słaby wiec pozoruje siłę by się go słuchać. Bez Staszka i jego ochrony juz dawno dostałby po dziobie.
Marek 2016-05-01 09:28:45
No przecież dostał Lesiu już tęgo po mordzie od Pawła, ale to było kilka lat temu i nowi kierowcy nie wiedzą o tym. Z resztą król Bieszczad ma pecha do Pawłów bo przez innego. Pawła prawie by stracił pracę po tym jak Lesio zaczął go gnębić Paweł się nie pie......ił i poszedł z całą sytuacją do Staszka informując go z tego co wiem o tym jak zachowuje się jego " zastępca " do ludzi oraz jak obgaduje za plecami swojego mocodawce Staszka. Stasiu się wk....wił i o mało co król Bieszczad by stracił stołek. Haha, no ale taki tyfus jest mu jednak potrzebny i cudem się został. Obaj Pawłowie nadal żyją i z tego co wiem mają się dobrze, obaj pracują stale w Niemczech. Tyle z historii dla młodych draiverow Melwina.
Norbert 2016-05-13 13:40:51
Jestem bylym pracownikiem. Firmy nie polecam, nadaje sie tylko tymczasowo. Nie rozumiem ludzi, ktorzy pracuja tyle lat w Szwecji na polskich warunkach i wariackich papierach, ktorzy maja odprowadzany zus od minimum i beda miec taka sama emeryture jak pracownik najnizszego szczebla na budowie, a pracuja za granica. Ponoc pracowali tam ludzie po 10 lat, po takim czasie normalny czlowiek ma juz obywatelstwo. Zarobki jak na Szwecje sa niskie.
ursus 2016-05-14 17:15:46
Skoro jest tak zle u tego melvina to czemu nikt nienapisze czarno na białym ile naprawde tam zarabiacie tzn na czysto za 6 tyg roboty żyjąc normalnie jak człowiek a nie bydle bo takiemu to pewnie mało zostanie do przywiezieni do domu .
Marek 2016-05-16 09:48:12
Średnia miesięczna wyjdzie ci około 7 tys złotych, uwzględniając przymusowy urlop. Decyzję podejmi sam, czy nie ma lepszych ofert.
gość 2016-05-17 23:33:10
7tys zł za pracę za granicą ? hahahaha w Polsce mam tyle. Co to za firma, takich dziadów u nas w kraju nie ma.
pracownik 2016-05-31 15:42:26
do gość

Tak Gość masz 7 tys za miesiąc pracy napewno chyba ze trolisz w kabinie po miesiacu i zjazd na szybki weekend, taka moze ci wyjsc srednia w skali roku to takie miniumu, tam pracujesz 6 tygodni i pozniej 3 tygodnie wolnego, takze na prosty rachunek masz w roku 5 turnusów po 6 tygodni i pozniej wolne te 3 tygodnie co w ciagu roku masz 15 tygodni wolnego czasu,pokaż mi taka firme w Polsce gdzie w ciagu roku masz okolo 4 miesiecy wolnego i srednie zarobisz 7tys za miesiac, a tam masz mieszkania gdzie mozesz ugotowac oprac sie i wykapac.
Bo pewnie jak po unii jezdzisz to szkoda na prysznic 4 euro bo znam takich co po pare chlebow woza w lodówce zeby nie przeplacic za granica.Pozdrawiam:)
gosc 2016-06-01 11:46:40
Do pracownik,
Zapomniałeś dodać że te 4mce wolnego masz bez opłacanych składek ZUS :)
gość 2016-06-01 13:30:29
Znam co najmniej 2 firmy ktore placa 7500zl na reke za 3/1 umowa o prace, ciaglosc ubezpieczenia. Zarobki w gammie jak na warunki zagraniczne to jakis zart.
bonaparte 2016-06-05 10:26:52
to prawda zarobki to smiech
pracowałem w gamma ,od 7 lat pracuje w firmie z wrocławia na terenia danii i niemiec system 4/2 ,socjal (prysznic pralka itp) kazdy posiada swój samochod na stale (daf xf euro 6)minimum 2 razy w tygodniu na bazie ,mozna sie wykapac uprac ,jechac do sklepu na zakupy ,firma posiada 2 busy ktore dowaza cie pod dom ,i cie z tamtad zabieraja ,kazdy miesiac płatny pensja stała 5,800zł czyli 12x5,800 w roku ,nawet jak jestes 2 tyg w domu na wolnym ,i zus od tego opłacany .brak rotacji pracowników .nie polecam gammy to była strata 1,5 roku,
Byly Tomasz 2016-06-09 15:38:13
Ta firma to porazka. Jak jest slaby turnus to mozna zarobic tylko 11-12tys zl co po rozlozeniu na 2 miesiace daje zarobki nizsze niz w Polsce. Oczywiscie dla sporej czesci wiesniakow urodzonych w komunie takie zarobki i ta sa za wysokie bo w Polsce nikt im pracy nie da. Skladki zus odprowadzane sa tak, ze pracownik budowy w Polsce bedzie miec wyzsza emeryture, niz pracownik gammy. Samochody w stanie tragicznym, brudno w srodku, naprawiac ich nie chca, nawet nie chca dac pracownikowi lodowki, przykladowo w Polsce jakby kierowca nie dostal lodowki to umarlby ze smiechu i nie pojechal. Konkurowac z innymi sie nie da, bo tutaj w wiekszosci pracuja desperaci, ktorzy nawet za 900 beda jezdzic. Teraz jeszcze ponoc chca tylko kierowcow z angielskim. Zaden czlowiek znajacy angielski nie bedzie jezdzic w takim burdelu, tylko pojedzie pracowac do Niemca, Anglika albo bezposrednio dla Szweda za normlana kase, a nie za ochlap. Ta firma to zbiorowisko marginesu i bydla. Kilka normanych ludzi, ktorzy tu pracuja przez to cierpia. Przetrwalem w tej zbieraninie cale 2 wyjazdy i to ledwo. Firma nie wyplaca diet, nie wyplaca ryczaltu za spanie i ciezko im to udowodnic w sadzie, jest tylko stawka godzinowa i to bardzo niska tylko 100 koron. Oczywiscie firma okrada pracownikow. Korona stoi po 0.46zl a oni potrafia wyslac pensje po 0.30zl Moznaby pisac i pisac same negatywne rzeczy o tym syfie.
Twojciocia 2016-07-11 13:58:10
Czy firma gama moze zrozumiec ze jezeli dzien pensji wypada w niedziele to pensja ma byc na koncie w piatek, a nie w poniedzialek lub wtorek ? Czy inspektor pracy ma wam to wyjasnic czy zaczniecie przelewac pensje zgodnie z prawem ? Po 2 komu trzeba wylizac zeby zalapac sie na otrzymywanie pensji po normalnych kursach walutowych ?
Twój Wujek 2016-07-12 17:21:03
( usunięte przez administratora )..Teraz będą ci płacić w złocie 2 tygodnie przed terminem!
Twojastara 2016-07-13 16:44:58
Nienawidze tej firmy znowu dostalem ciezarowke po jakims podczlowieku i pod siedzeniem sa zaschniete kozy z nosa świnie. Zwolnie sie przysiegam
Tysionspincet 2016-07-15 18:11:22
Zrobilbym wszystko zeby jezdzic za 1500 koron i premie za donoszenie. Na karzdego doniesa i zrobie wszystko dla takiej kasy. Chce byc w grupie tych lepszych tych najwazniejszych kierowcow co moga wiecej. Budza respekt i strach wsrod innych ktorzy dniowki musza dopisywac. To elita tej firmy a na jej czele stoi naczelny koniobijca lesio
Gosc 2016-07-15 21:45:00
W polsce na miedzynarodowce jak nie jestes ze wsi tylko z miasta w systemie 3/1 zarabia sie 7000zl na reke.
Rzucilemto 2016-07-16 22:45:48
Haha czytam i nic sie w gamie nie zmienilo a moze nawet jest gorzej. Staszek i jego piesek leszek nadal traktuja ludzi jak zwierzeta?
Pracownikgama 2016-07-18 23:30:05
Czytam i nie wierze jaka tutaj nienawisc i oczernianie. Gama to bardzo dobra firma. Dobre warunki pracy wysokie zarobki. Staszek to kulturalny i obyty czlowiek ktory na leb na karku. Potrafi docenicc dobrych kierowcow. Poszedlbym za nim w ogien. To najlepsza firma w jakiej jezdzilem.narzekacie bo nie nadajecie sie do tej pracy i wszystko wydajecie na alkohol. Bz Staszka nie istniejecie :)
pracownikmoko 2016-07-24 11:32:48
Masz rację nie ma tygodnia żeby nie było piwska i wódy a potem są awanturydo białego rana nie ma spokoju na domkach dlatego wolę weekendować w budzie
Były pracownik 2016-08-19 12:55:56
Ta firma to porażka. Ostrzegam na poważnie. Pracowałem tam kilka lat temu i wiem, że nadal jest to samo, a nawet gorzej.
.…......... 2016-08-26 00:42:01
Staszek przyjedzie na chwilę do Kościeliska, przeleci kilka razy swoją Marzenke i wróci do Szwecji.... :) Fajne, co ???
Inteligentny 2016-09-02 18:36:26
Firma i Staszek jest ok. Warunki zatrudnienia sa przecietne, jak ktos tutaj pracuje to eidac mu topasuje. Z reszta wiele osob z tej formy niesa na tule intelugenrni, zeby cos zrobicze swoim zyciem. Zamiast odlozyc pieniadze i cokolwiek inwestowac, mysla dziady, ze beda milionerami z pracy fizola haha. Cieszą sie jadac na az 3tyg wolnego posiedziec na tylku zamiast dalej zarabiac. Taki staszek jest inteligentny, oozyl zainwestowal i ma, a bydlo nie ma :)
Obserwator 2016-10-05 00:56:00
Nie mam pojęcia jak to jest ale trzech leserów pracujących w Oslo czyli Dyduch Gajewski i Dojka (Dębiński) śpią na DHL i Rokwool a podobno Tylka nie reaguje. Przychodzą na 6:00 kółko po DHL i spać byle wyszło 8 godzin
Detektyw Rutkowski 2016-10-07 02:38:16
Do obserwator nie piszę się Rokwool tylko Rockwool a po za tym chyba wiem kim jesteś bo z twoich ust usłyszałem jak nazywał sie wcześniej nasz kolega więc pilnuj się pan panie Andrzeju
Cotusiedzieje 2016-10-12 14:17:05
A inni musza pracowac wiele godzin na takie pieniadze co ma oslo elita. My pracujemy ciezko i jestesmy rozliczani, a oslo sobie spi i papierosy pali.
leśnik 2016-10-13 00:25:17
A co na to..."świszcząca jedynka" czyli jej brak:) Koleś który już tyłu chłopaków do lasu na męskie rozmowy wyzywał i w koncu...trafił na kamień. Jak się skończyło? Czytaj wyzej:):):) Ale spoko. Twardy był. Zdążył jeszcze się poskarzyć szefowi. "Psse Pana bo mnie...zbił. Ja myślałem że to na żarty a tu nagle...AAUUUAAA:("
Szkoda tylko że Staszek nie powiedział- co wy mi tu pier...licie POPCZYK :)
Lulek 2016-10-13 21:32:35
My tu pracy nie mamy oslo sie zjechalo i prace kradnie ludziom ktorzy lepiej znaja Szwecję i sie jeszcze zadza. Albo ci co na gawle siedzom bo sie ze szwedem skumali. Nie dość ze chamy to jeszcze papier do tylka kradną z firem. Na paliwo dostaja a reszta musi placic. Najgorszy ten agresywny medalik z Częstochowy z rodzinki Marzenki co to mysli ze sobie ludzi bedzie ustawiac. Spac w nocy nie moze, strach z nim mieszkac bo z nozem biega. Nie dość że cham i brudas to jeszcze chwalipieta. Że to scanie kupi, ze on to szybki i utalentowany kierowca co po Norwegi na Oslo osobowym 160 jedzie. Tacy teraz pracuja tutaj i robia co im sie podoba.
Obserwator 2016-10-14 02:30:18
A z innej beczki. Panowie nie ważne że kolega Popo dostał w zęby bo się mu należało ale chodzi o Stasia teraz to on alkomat może wsadzić w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Mareczkowi klapie nie oszukujmy się największemu podpierdalaczowi w GAMIE-MOKO ale teraz przyszła kolej na jego rodzinkę :)
Obserwator 2016-10-14 02:57:43
Panowie zobaczcie
sporządzanie wynagrodzeń kto widział, terminowe zjazdy ha ha a emeryty co siedzą po 10 tygodni, następne zabezpieczenie sołeczne syn UBka i Popo, I wspomnę o koledze z DSV co z szefową jeździ po podchalu i za to ma gwarantowane 1500sek
Duch 2016-10-15 00:11:57
Chlopaki za 800 siedzą i szaleja haha
Tst 2016-10-18 16:32:36
Ciapatemu strach dac lepszą ciezarowke. Koles caly czas sra w kabinie. Pozniej przejmujesz po nim i sie jechac nie da tak cuchnie.
oslo1500sek 2016-10-18 20:11:10
A ja szczam do dzbanka w expresie do kawy :)
Nie ciapaty 2016-10-19 10:35:39
Ale was boli ze ciapaty na farbkach śmiga wy po pare lat robicie a nic po angielsku a on chociaż swobodnie gada
Tocksforse 2016-10-19 23:31:33
A ktory to pracownik ma takie ladne zdjecia porno na faceboku razem ze zdjeciami wnucząt? Wstydzilby sie pan panie Telega.
Oslo 2016-10-23 17:17:22
Czy robotnicy z tst nadal okupuja miejscowe ciucholandy, bo po latach pracy w melvinie nie stac ich na nowa odzież i musza kupowac opierdziale przez szweda spodnie? Haha
Bieszczady 2016-10-30 19:03:17
Ja latam miedzynarodowke, weekend w domu 6500 netto i o gamie juz nie chce slyszec. Umowa o prace, ciaglosc ubezpieczenia. Pozdrawiam desperatow z gamy na smieciowce, szczegolnie pijactwo z bieszczad.
Bieszczady 2016-10-30 19:06:52
Gama przez lata widze pozostala bez zmian hahaha porażka
ja 2016-11-28 11:37:44
auta złomy nic nie działa złom złoma pogania a jak sie odezwiesz to ci roboty nie daja i nie zarobisz
Zostaw swoją opinię o GAMA - Kościelisko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GAMA