GAMA

Kościelisko

Opinie o GAMA

Tst 2016-10-18 16:32
Ciapatemu strach dac lepszą ciezarowke. Koles caly czas sra w kabinie. Pozniej przejmujesz po nim i sie jechac nie da tak cuchnie.
oslo1500sek 2016-10-18 20:11
A ja szczam do dzbanka w expresie do kawy :)
Nie ciapaty 2016-10-19 10:35
Ale was boli ze ciapaty na farbkach śmiga wy po pare lat robicie a nic po angielsku a on chociaż swobodnie gada
Tocksforse 2016-10-19 23:31
A ktory to pracownik ma takie ladne zdjecia porno na faceboku razem ze zdjeciami wnucząt? Wstydzilby sie pan panie Telega.
Oslo 2016-10-23 17:17
Czy robotnicy z tst nadal okupuja miejscowe ciucholandy, bo po latach pracy w melvinie nie stac ich na nowa odzież i musza kupowac opierdziale przez szweda spodnie? Haha
Bieszczady 2016-10-30 19:03
Ja latam miedzynarodowke, weekend w domu 6500 netto i o gamie juz nie chce slyszec. Umowa o prace, ciaglosc ubezpieczenia. Pozdrawiam desperatow z gamy na smieciowce, szczegolnie pijactwo z bieszczad.
Bieszczady 2016-10-30 19:06
Gama przez lata widze pozostala bez zmian hahaha porażka
ja 2016-11-28 11:37
auta złomy nic nie działa złom złoma pogania a jak sie odezwiesz to ci roboty nie daja i nie zarobisz
AntyStrazak 2016-12-04 20:25
Przelecialem córke strażaka. Brzydka była ale ważne, że była dziura :)
nowy 2016-12-06 14:28
A może ktoś podpowie jak dostać się na farby podobno zarabiają po 9000 koron tygodniowo i nic nie robią.
Kierowcaa 2016-12-06 16:14
Najbardziej w firmie nienawidze mechanikow. Ci to juz doslownie nic nie robia. Jak Roberci byli. To jeszcze dalo sie dogadac, a teraz? Nic dziwnego ze tak malutko zarabiaja i tylko wodke potrafią pić. Jak cos naprawia to po godzinie nie działa. Balbym sie im pozwolic wymienić olej. Dziwne, że jeszcze nikt nie zginął w trasie w tej nedznej firmie. Oczywiście nic nie potrafią, nic nie mogą, ale jak wodke i papierosy im dasz, to robią wszystko. Mają się oczywiście za lepszych, a w rzeczywistości są zerami. Podniesiesz głos na takiego to zaczyna się jakac i tylko przez telefon mocny. Za każdym razem jak do nich idziesz to stoją w kółku jak bezdomni przed podpalonym smietnikiem i kurza fajeczki. Jeszcze teraz głównym wieszczem mechanikow został ten kuzynek Stasia co wyglada jakby mial downa i pojęcie o mechanice ma zerowe. Muszą chloplaka tam na siłę trzymac bo w Polsce umarlby z glodu. Mechanicy gamy nadają się do programu będzie pan zadowolony. Nic tylko kamere im tam zamontować i oglądać ten kabaret.
kkierowca 2016-12-06 21:09
Kolego czego oczekujesz od człowieka po podstawówce i to nie do końca normalnego bo podobno z wojska wyszedł po tygodniu. A sąsiadowi kupuje piwo jak jedzię do Szwecji. A ten drugi dziadek to tylko potrafi leżeć w ciężarówce i udawać że coś robi, a i tego młodego tak samo uczą.
Ale jest na to sposób wszystkie usterki zgłaszać Szwedom i o tym że ci pseudo mechanicy odmawiają naprawy lub zrobili żle
Kierowcaa 2016-12-06 21:49
Ty już jeden menel chwalil sie wojskiem, po kilku głębszych wyszlo, że tylko kible tam czyscil. Kolego "nowy". Jak chcesz zarabiać 1500sek to musisz podnosić albo skasować ciężarówke. Tacy przeważnie za tyle jeżdżą. Strach ich puścić w normalną trase bo z gory wiadomo, że nie dojada
Hehe 2016-12-10 15:23
W tej firmie pracuja ludzie o inteligencji świni.
USA 2016-12-11 12:13
Ale mnie śmieszy ten dziad Leszek Jurek, hahaa co za błazen i bufon z najmnieszym ptakiem w całej Gamie, hahaha , normalnie wykończe sie ze smiechu, hahaha
AntyStrazak 2016-12-11 19:19
Strażak tlusty wieprzu wiem że to czytasz. Jak cie spotkam na Norwegii, odkrece co śruby w kole. Przelecialbym jeszcze raz twoja corke, ale twarz odziedziczyła niestety po ojcu.
pepe 2016-12-11 21:01
Czytam wasze wypociny i oczom nie wierzę. Skąd w was (specjalnie z małej litery) tyle jadu. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia a wy opluwacie siebie i wszystkich dokoła gnojem. Jeśli jest wam tak źle w tej firmie to dlaczego tam się tak meczecie. O ile wiem to gama jest agencja pracy tymczasowej, a nie obozem pracy przymusowej. Człowieka który obraża córkę drugiego kolesia z firmy nie mogę nazwać inaczej jak zwykłym zerem słabym psychicznie, który wszystkie swoje niepowodzenia i problemy życiowe próbuje przelać na innych. Psioczycie na Leszka, ale w oczy nikt mu nie powie co mu siedzi w duszy. Jesteście banda tchurzy, którzy pod osłoną anonimowosci w internecie wylewają swoje frustrację. Brakuje wam jaj żeby mówić otwarcie w face to face co kogo boli. Wiadomo że za takie oszczerstwa nie jeden dostał by w kły. Życzę wam wesołych świat.
AntyStrazak 2016-12-12 15:58
Strażak na wszystkich donosił i sklocal pracowników. Należy mu się kara. Niech go tylko spotkam na parkingu u norka.
Jo 2016-12-12 16:10
Ale zaszalałeś (w face to face ) po prostu wielki angielsko języczny przydupas Stasia.
Nikt 2016-12-12 16:31
Dajcie spokój temu Leszkowi. Leszek jest w porządku co wy chcecie od niego?
Nikt 2016-12-13 14:30
Przynajmniej zna język, ty pewnie masz problemy z polskim. Uczepiliscie sie Leszka, a on jest spoko, normalny facet. A ty co, pewnie kolejny brudas z gamy co lata za granicą siedzi i słowa po angielsku nie zna. Zawistny czlowiek, do niczego nie dojdziesz w życiu. Bedziesz całe życie dla Staszka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za grosze jak ten analfabeta shrek. Siedź w tej brudnej ciężarówce. Jakby cie do biura dali to byś nawet maila nie potrafil odebrac.
Olek 2017-01-06 00:30
Szukasz wrazen? Przyjdz na holmedal
Melvin i Kewin - sam w domu. :) 2017-01-08 11:20
Czasem na tym forum można przeczytać teksty pisane najpewniej przez samego Lesia pijaczka albo poetę Stanisława. Wtedy dowiadujemy się ze ludzie piszą anonimowo i nie mają odwagi powiedzieć prosto w oczy co im się nie podoba. Otóż wyjaśnię ci Lesio i Stasiu że mamy przedewszystkim rozum i instynkt samozachowawczy. I takie podpuszczanie nic nie da ze ktoś z imienia i nazwiska napisze lub powie wam wprost co o was myśli. To oczywiste że po ujawnieniu się skończyła by się praca z końcem turnusu. Nikt nie jest aż takim idiotą by to zrobić, wiec ludzie piszą anonimowo a w realu nic w oczy wam nie powiedzą. Bądźcie za to pewni tego ze gdy się spotkacie kiedyś się z tymi niby tchórzami w miejscu w którymś nie będziecie rządzić to usłyszycie prosto w oczy jakimi jesteście gnidami. Szczytem waszej głupoty jest sądzić że skoro nie mówimy wam tego w oczy to się was boimy. Nie boimy się was!!! Chcemy tylko pracować i zarabiać na nasze utrzymanie a was mamy głęboko w dupie. Macie ludzi za bebili którzy powinni sami doprowadzić do swojego zwolnienia z pracy?? Zabawne jacy jesteście śmieszni lub naiwni w swoich oczekiwaniach.
Melvin i Kewin. - sam w domu :) 2017-01-08 11:25
A ty niejaki anonimowy pepe piszesz o bohaterstwie, a sam ukrywasz się za nikim pepe. Debil do kwadratu.
Szczery . 2017-01-09 21:50
pragną nadmienić że przebywając przez cały okres pobytu tj. tzw. turnus nie masz prawa napić się żadnego alkoholu (nawet w dniach wolnych od pracy!!! Gdyż może pojawić się wszechmocny Stanisław i poczęstować przymusowo alkomatem. dzie najmniejsza zmiana zer jest jednoznaczna z kupnem zajdroższego buletu potrącenia z wypłaty 1000 zł i tyle widziałeś tą firmę !!!
Wiking 2017-01-13 10:54
Ludzie z tej firmy to prymitywy bez wiedzy, inteligencji, czesto analfabeci. Za slabe warunki zatrudnienia odpowiedzialni sa pracownicy. NIe ma to jak pracowac za granica I miec gorsze warunki zatrudnienia, niz w Polsce I pieniadze moze 1500~2000zl wiecej.
Wiking 2017-01-13 11:03
A czy w firmie pracuje jeszcze ten analfabeta shrek? Koles cale zycie pod Staszkiem i jest najwiekszym smieciem w firmie. Nikt go nie szanuje, wszyscy na niego pluja, nawet sam Staszek ma go gdzies. Koles nie zna tabliczki mnozenia I ma problemy z pisaniem I czytaniem. Pierdzi, beka, wiecznie spocony wieprz. Tyle lat za granica, a nawet jednego slowa po szwedzku. Nie ma sie co dziwic, przeciez nawet polskiego nie zna.
Paweł 2017-01-22 13:41
A ty Wiking widzę że każdą okazje wykorzystujesz by powiedzieć cos głupiego. Szrek może jest prosty w swoim odbyciu ale ja go szanuje. Nie jest prostakiem, a widze ze to ci sie myli. Jest szczerym facetem o gołebim sercu. Jak dla mnie to Szrek nie musi zbac rownań Alberta Einstaina. Nie jest fałszywy jak 3|4 kolesi w tej firmie co za 1 SEK sprzedadzą człowieka. Mieszkalem z nim 2 lata i wiem co piszę.
Pani Przedszkolanka 2017-01-30 20:51
Też uważam że Rysiek jest jedną z nielicznych osób w tej firmie, któremu można podać rękę. Facet jest konkretny i się nie opiedrala. Co na sercu to i na języku, a wiadomo że w dzisiejszych czasach przepełnionych kłamstwem i obłudą nie jest mile widziane. Rychu nie daj sie tym byckom jajcatym :)
Wiking 2017-02-01 12:42
Pałki sobie też ciagneliscie 2 lata robolu ?
Paweł 2017-02-19 00:25
Wiking anonimowy tchórz. Brakuje ci ciągnięcia pałki. Cóż, zmień swoją babę na młodszy model lub innego głodnego takich atrakcji partnera.
NaHolmedalu 2017-02-25 10:45
Potwierdzam. Shrek to plebs jest.
KONTRABANDA 2017-03-02 11:58
Ja tam wole prostego Szreka niż inteligentnych i wrednych niby kolegów. Za długo pracuje wśród ludzi bym nie wiedział ze najgorsi są ci z rozumem którzy mają innych za nic i na każdym kroku próbują człowieka wypier.....w kosmos.
kierowca... 2017-03-04 01:42
wszyscy tak tego Staszka obgadujecie, ze go zalatwicie itd... itp... a jak by gosc robil przekrety to dawno by go ktos dojechal, robilem tam od 2008-2010 i bylo ok, zwolnilem sie ale pozniej zalowalem. nie chwale Go i nie neguje ale On nikogo na siole nie trzyma . Tez jedziecie po Leszku, normalny chlop i tyle, CHOSIO ;-)
Shrek? Rysiek jest jaki jest, taki ma swoj byt, odpi.e.r.d.olcie sie od niego.
Ja jak tam pracowalem to bylo tylko 16 osob z mechanikami, było ok.
ekipa, Edek, Marian św pamieci, Rysiek, Sławek, Jędruś, Tadek, Tadek mechanik, Adam z Gliwic, Tomaszek z Krakowa......
to byly czasy.....................
Bruner ty świno 2017-03-20 13:50
Jeszcze robi i ma się dobrze spoko z niego gość :-)
Kloss 2017-03-20 13:59
Gdzie by Szefowa do takiego szmelca wsiadła hehe
były 2017-03-20 14:00
To musiało się coś zmienić bo wcześniej każdy miał go za ku....sa :)
były 2017-03-20 14:03
Nauczył się już jeździć? Bo ciężko się przyzwyczaić do dużego jak się jeździło nyską :)
Staszek 2017-03-20 14:05
Wsiadła bo się jej szkoda zrobiło takiego zje....ba :)
były KIEROWCA 2017-03-21 15:01
Panowie kierowcy pracowałem tam dwa turnusy mogę śmiało powiedzieć że w GAMIE-MOKO nie liczy się to co potrafisz i jakie masz doświadczenie, liczą się znajomości!!! np. Marek klapa (nie znam nazwiska) i jego syn zero pojęcia o jeździe ale pod.....a do Stanisława, Paweł Cz. koleżeństwo z Marzeną zero pojęcia o jeździe, Gajewski tata i syn kup volvo i jazda za 15000sek. zero pojęcia o jeździe i oczywiście gwiazda kuzyn ani mechanik ani kierowca gość po podstawówce ale nie do ruszenia.
Tak że zupełnie to inaczej wygląda niż Marzenka przedstawia!!!!!!!!!
były 2017-03-21 15:08
100% racji.
Pogo 2017-03-27 15:51
Shrek teraz będzie mieć dużo czasu na skonczenie podstawówki wieczorowo.
Z boku 2017-03-28 11:12
Ten szrek to szrek ale czytając wasze komentarze to większość z was nie ma rozumu tylko troszkę szczęścia ale powiedzenie mówi " więcej szczęścia niż rozumu" bo też czego można po was się spodziewać ? plujecie jeden na drugiego, odgadujecie się , szkalujcie i wyśmiewacie się ze swoich kolegów na publicznym forum z którymi pracujecie a czasami i mieszkacie , czy to jest w porządku ??? ,odpowiedzcie sobie na to pytanie
kierowca 2017-04-07 18:56
Koledzy mam prożbe jak możecie to opiszcie jak wygląda praca pod gamą jaki system jaka jazada jakie samochody z góry dzięki
stary 2017-04-10 13:51
Do były.
Kolego zapomniałeś jeszcze o kierowcy nysy czyli Ciupagi aczkolwiek nie wiem kto go tak nazwał bo z niego góral jak z piz.....dy Gwóźdź. To wredny i fałszywy człowiek nigdy nie chcę więcej z nim pracować
Linia 2017-04-14 16:44
System 6/3. 3tyg oczywiście nieplatne oraz jesteś wtedy bez umowy na bezrobociu. W trasie spędzasz przeważnie 5-6dni, zależy na jaką robote trafisz, są roboty, że jesteś codziennie w domu, a raczej w noclegowni. Zarobki 900sek za 8h każda kolejna godzina 100sek. Oczywiście w gamie korona stoi po 0.37gr maksymalnie. Samochody w większości strupy. Kierowcy bija w nich konia, sikaja do ekspresu oraz robią kupe do siatki jak pewna gwiazda z holmedalu.
Linia 2017-04-19 17:54
W tej firmie nigdy nie będzie lepiej.
Borewicz 2017-04-21 23:42
Dlaczego firma GAMA nie opłaca pracownikom wymiany prawa jazdy i okresówki skoro według prawa ma taki obowiązek? Aaa no tak, zapomniałem, że będąc w Polsce nie jesteśmy pracownikami tej firmy :)
Były niewolnik 2017-04-27 23:27
Ani się tam chłopie nie pchaj , chyba że już faktycznie nie masz na chleb i sól bo za dodatek do kromki chleba tam nie zarobisz !!! Chyba że będziesz jak wielu tam się trzymających lizusem i podp...alaczem !!!
Mikołaj 2017-04-28 18:50
Staszek za 900 jeździ. Ciekawe po jakim kursie mu Marzenka płaci hahaha.
Zostaw swoją opinię o GAMA - Kościelisko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GAMA