Opinie o GAMA w Kościelisko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie GAMA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GAMA o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GAMA w Kościelisko

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w GAMA? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

Prokurator

Wszystko jest under control panie Administratorze

Ostatni Mohikanin.

Z pewnego źródła wiem że Rysiu awansował na stanowisko zgodnie z jego wykształceniem.Polskich pracowników w Melvin levin już jak na lekarstwo po więcej informacji co dzieje się w firmie proponuje pisać po litewsku.

Stary

A ja za 15 dni grudnia wziolem 5100 i zostaje.A ty mlody w przerwie na szukanie innej roboty zera się naucz liczyć bo ci się pi.....lą..

młody
@Stary

Stary tempaku!!!!!!! Tyle Gama wypłaciła Wnękowi a nie mi za to że chłopak powiedział uczciwie że odchodzi. Więc to jest tylko przestroga dla innych.

Stary
@młody

No i z ortografią też słabo.Jak będziesz jeszcze coś pisał poproś tatę żeby ci spraedził bo obciach tak kaleczyć....tępaku-pętaku

SnietyMikolaj

Dzis drugi dzien swiat. Dla wiekszosci ludzi w Polsce to dzien, ktory spedza sie z rodzina, ale nie dla robotnikow z firmy GAMA. Lapia za sierp i mlot, kamizelka, paleciak i do roboty. Nie potrafia zrobic tak, zeby ten jakze wazny dzien spedzic z rodzina. Najwczesniej wylot maja ci co najglosniej krzycza, ze za rok nie pojada. Wesolych swiat, o ile dla was cos takiego istnieje.

Pszczoła do Bąka
@SnietyMikolaj

1) pierwszy dzień świąt - a ty ? Masz zryty łeb bo zamiast siedzieć z rodziną to siedzisz i wypisujesz głupoty 2) sam kiedyś byłeś „robotnikiem” tylko ze masz zryty łeb to już tego nie pamiętasz i nie wypisuj z pogardą o swoich kolegach takich bzdur 3) specyfika pracy w transporcie czasami wymaga że kierowcy muszą zacząć pracę w drugi dzień świąt , ale ty tego nie kumasz bo masz zryty łeb 4)każdy z nas wie co to są święta 5) koledzy w TT jeszcze nie kim ty naprawdę jesteś ale często gdy jeżdżę do Trondheim widzę samochody TT na parkingach mogę zawsze kilka słów z nimi zamienić

ktoś
@Pszczoła do Bąka

Pajacu. Jak byśmy byli zgrani to nikt by nie musiał przyjechać to po pierwsze, po drugie te chore umowy przerywane przez pseudo agencje pracy bo mógłby jeszcze ktoś zachorować w święta, no fakt jak kupisz Volvo lub powozisz Marzenę wieś skodą po Zakopanym to posiedzisz te cztery tygodnie w domu. B.k może i miał zryty mózg ale jestem pewien że Ty go bijesz na głowę!!!!! Pajacu

Kierowca

Typowa łapanka. Liczy się sztuk o to by kandydat do pracy w tej firmie był uległy i trochę przygłupawy ( takiego łatwiej się potem kantuje) Języka znać nie potrzeba. Nie polecam .Pracowałem i żałuję tego.

Czy potrafi pan jeździć ciasnym drogami? Haha :)

Zazdrosny

Uwaga, Bemerkung. Pracownicy Bork GmbH idą do was najlepsi kierowcy Europy. Jeden zastępca Staszka a drugi J.Melvin. Strzeżcie się. Mają listy motywujące wyżebrane na kolanach więc uważajcie koledzy bo nie wiadomo kto kogo po......li :}

Wódeczka z lodówki
@Zazdrosny

Do Borga poszedł jeździć Leszek Jurek? Szkoda mi tego człowieka, tak się stoczył biedaczek. Oj, jak mi strasznie przykro, haha

wyksztalcony1

Czy na (usunięte przez administratora) u Sławeczka w pokoju nadal w weekendy zbiera się partia robotnicza i debatuje (narzeka) jak to w życiu źle na własne życzenie i jak to powinno być? Polecam posłuchać nowym tej komunistycznej, robolskiej mentalności. Można się pośmiać. Ta cała firma i tamtejsi ludzie to jeden wielki kabaret. Największym kabaretem jest to, że oni godzą się tyle lat na polską, śmieciową umowę za granicą! haha. Kolesie już dawno powinni mieć obywatelstwo szwedzkie, ale przez ich głupotę czeka ich emerytura z zusu, również śmieciowa. Kara za brak mózgu musi być!

loleq

Dlaczego Gama nie wypłaca pieniędzy za noce spędzone w kabinie? Cala Europa za to płaci nawet w Polsce. Dziwie się, że jeszcze nikt was nie pozwał o to.

prac

Panowie proszę chętnych do zbiorowego pozwu na prywatną pocztę. Na początek muszę policzyć ilu nas jest a później zaczniemy działać. rak12345@onet.pl

Dominika

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam, że wszystkich użytkowników obowiązują zasady regulaminu. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią. Jest dostępna pod linkiem: http://www.gowork.pl/regulamin

Dominika

Aktualnie firma poszukuje osób do pracy na stanowisku Inżynier budowy. Możecie powiedzieć coś więcej o tym, jak wygląda ten rodzaj pracy w firmie? Na wątek ten trafiają wszystkie osoby, które szukają opinii na temat firmy. Co powinny wiedzieć o mocnych i słabszych stronach pracy w GAMA? Wszystkie merytoryczne informacje mogą być bardzo pomocne.

chaufför

Niektórzy kierowcy mają tam jeszcze w miarę dobra robotę ale reszta to porażka u melvina jest inaczej niż w innych firmach za robotę po Norwegii, górach zima dostajesz gorsza kasę od tych co sobie tylko po Szwecji jeżdżą albo na Oslo. Pozatym ludzie !! Siedzicie tyle czasu w szwecji czy norwegi ii niepotraficie znaleźć lepszej roboty ? Inna sprawa to stan samochodów w firmie jak ktoś by mi opowiedział o tym a niewidzial bym tego na własne oczy to bym nie uwierzył że w Skandynawii sa takie firmy . Poza tym dziś u melvina została garstka normalnych ludzi reszta to jakieś patalachy wyzbierane po Polsce którzy nawet po polsku dobrze nie umieją mówić a wybrali się do pracy w Szwecji . Melvin to dobra firma na pierwszy wyjazd do Skandynawii żeby zobaczyć co i jak bo poza wieloma minusami są jakieś tam plusy roboty u nich nie interesuje cie mieszkanie, przelot czy dojazd z lotniska . Osobiście nie żałuję ze tam pracowałem ale też już bym tam nie wrócił .

poranna kawa

A pracują tam jeszcze te błazny co po 10 lat siedzą i języka nie znają nawet w formie podstawowej? Trzeba być ograniczonym intelektualnie człowiekiem, żeby dopuścić do czegoś takiego. Wódeczki się napijcie.

XXX

Wstydze sie tego , ze pracowalem kiedys w tej firmie, dlatego nie podpisze sie moim imieniem. Obecnie pracuje juz kilka lat w Niemczech. Pensja 2200€ netto + zasilek na dzieci 390€. Turnusy 4/1. Prawa enerytalne do najnizszej emerytury nabywa sie po 5 latach pracy. Bardzo potrzeba duzych ilosci kierowcow, w calych Niemczech, z praca nie ma problemu.Uczcie sie jezyka. Poziom podstawowy wystarczy. Pomyslcie o swojej godnosci i przyszlosci. Gama to Firma prowadzona przez sprytnych cwaniakow i naciagaczy. Pozdrawiam.

Wiking

Ciekawe co nastąpi wcześniej, Shrek nauczy się czytać i pisać, czy wycofać przyczepe?

Pipi

Najlepsze z tego wszystkiego jest to ze gama nie narzeka na brak baranów do strzyżenia, którzy lgną drzwiami, oknami i ze spuszczoną głową dają się golić. Prawda jest taka, że gdyby nie gama to nie jeden kierowca latał by przed pługiem do tej pory.

poranna kawa
@Pipi

Normalni już dawno sie zwolnili. Tylko desperaci zostali. Barany wyją i dają się golić. Niektórzy z tych nieudaczników pracują za mniej, niż w Polsce. Z resztą czego sie spodziewać np ci na Gavle (usunięte przez administratora) i sikają do dziury, bez lodówki, brud, smród. Niedługo będą konkurować z Litwinami kto za mniej pojedzie i kto będzie mieszkać w gorszych warunkach. Uwierz mi, że desperaci z Polski wygrają :)

KRIS

NAJLEPSZE Z TEGO WSZYSTKIEGO JEST TO ŻE GAMA JUŻ PRZELICZA KORONE PO 0,35 A KURS W NBP NA DZIEŃ DZISIEJSZY JEST 0,44 GROSZY RÓŻNICA 0,9 GROSZY NIBY NIE DUŻO ALE NA 10 000 KORON MACIE 900 ZŁ MNIEJ CZYLI JAK ZAROBISZ 30 000 KORON ZA MIESIĄC TO GAMA NIBY NA ZUS CI POBIERA OKOŁO 2700 ZŁ HEHEHE CZEMU WY SIE NIE OBUDZICIE LUDZIE JAK WYLICZYSZ SOBIE ŚREDNIA NA MIESIAC TO NAWET 6500 ZŁ CI NIE WYJDZIE.

xxl

A ku ku (usunięte przez administratora) PYTON tam pracuje dalej ?

Wykorzystany

Przeciez byl jeden co zarobil "za duzo" I mu nie zaplacili. Gdyby poszedl pozew na game, nie mieliby szans. W Polsce dla urzednika wydoic od przedsiebiorcy to chleb powszedni. Ale z kim pojdziesz z Telega, ktory ma problemy z czytaniem I jest zajety filmami porno, czy ze shrekiem co lajno wozi I na kalkulatorze liczy 2x2? Nie placa nam diet, nie placa kasy za spanie w kabinie, rzna nas na kursach I dodatkowo potracenia od wyplaty. A zarobki? W skali roku moze 6000zl, rzeczywiscie super. Na oslo moze 2 razy pojechalem, a konfidencji I ekipa myjaca okna I podlogi u stasia na swieta jezdzi tam caly turnus I jeszcze narzeka, ze ciezka praca. Z tymi kolesiami co po 10 lat tam siedza I dawno powinni miec obywatelstwo tez nic nie zalatwisz bo bez gamy oni sie nie odnajda. Najlepsza rzecz jaka mozna zrobic to zwolnic sie I zostawic tych dziadow samych.

XYZ

Dlaczego kasa się nie zgadza ? Najpierw parę znanych faktów. ... Firma szwedzka płaci za bilety lotnicze. Pracownicy opłacają za miejsce do spania 40 koron dziennie. Za dojazd i przyjazd z lotniska w Oslo 150 koron. Za dojazd i przyjazd z lotniska w Polsce każdy z nas płaci indywidualnie. Przesyłka pocztex  70 zł. Zatem jedyne potrącenie jakie może prawnie zrobić agencja pracy tymczasowej to tłumaczenie dokumentów, którego nie ma potrzeby wykonywać w naszym przypadku. Każdy pracownik w tym systemie przepracowuje w roku 8 miesięcy. Teraz dla lepszego zrozumienia przyjmijmy , że średnio na miesiąc zarabiamy 31350 koron. Po odbiciu 1200 koron za miejsce noclegowe, oraz 150 za dojazdy pozostaje 30000 koron i tyle firma szwedzka wysyła dla pracownika na konto agencji. Oczywiście tylko tak przyjmuję dla schematu, gdyż jest tu czasem duża rozbieżność w zarobkach, czyli może być 35000, albo 25000 koron. Kurs zakupu NBP na dzień 07.06.2017 wyniósł 0,4251 zł/ sek. 30000 x 0,4251 = 12753 zł Agencja w naszym imieniu odprowadza ubezpieczenie zdrowotne, społeczne do zus i zaliczkę podatku do u.s. Na 3000 zł brutto /mc z umowy musi odliczyć: 411,30     ubezp. społeczne 232,98     ubezp. zdrowotne 199,00     zaliczka podatku dochod. Daje nam to kwotę    843.28 zł 12753 zł - 843,28    =      11909,72 zł I tyle właśnie powinno trafić na konto pracownika. Ale nie trafia....... Ponieważ funkcjonuje u nas przelicznik korony do złotówki czyli kwota otrzymana rzeczywiście na konto podzielona przez kwotę zarobionych koron. Ostatnio wahał się pomiędzy 0,35 a 0,36 zatem można przyjąć , że wyniósł w tym miesiącu  0,355. 30000 koron x 0,355 = 10650 zł Tyle wlasnie trafiło na konto pracownika. 11709,92   -   10650    =   1059,92 Brakuje nam ok 1060 zł. Policzmy dalej....1060 × 8 miesięcy to kwota 8480 zł. Ale chwilka...... 8480 zł  × ok. 40 pracowników. ..ile to...339200 zł . W ciagu roku tyle wyparowuje ??? Oczywiście to tylko takie spekulacje podparte jedynie ogólnie dostępnymi danymi z internetu. Każdy z nas zgodnie z prawem powinien otrzymywać pełne rozliczenie....podobno jest dostępne w agencji, niestety nikt go jeszcze nie widział, a szkoda, bo można by zweryfikować te obliczenia. Ale to nie koniec zagadek...... Pracownicy z jednego turnusu teoretycznie powinni być obciążeni takimi samymi kwotami na zus i podatek, dotyczy ich ten sam przelicznik waluty w banku, czyli jedyne różnice wypłat zależą od ilości  zarobionych koron. Nie w naszej agencji....można mieć tyle samo zarobionych koron, a kwoty wypłat i tak się różnią o kilkaset złotych. Mało tego, zdarzają się przypadki kiedy zarobiono więcej  koron, a wypłata w złotych mniejsza niż u kolegi. Może nazwisko i stopień znajomości nominuje, bo ja żadnego rozsądnego systemu w tym nie widzę.

łakomczuszek

Kradne jedzenie kolegom w nocy. Ostatnio ukradłem 2 kawałki kiełbasy z lodówki i ją zeżarłem.

Zostaw merytoryczną opinię o GAMA - Kościelisko

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GAMA?

Kandydaci do pracy w GAMA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GAMA