Opinie o Rem Marco w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rem Marco. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rem Marco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rem Marco w Bydgoszcz

Ewela 15

Co się dzieje oczywiście że chodzi o Płock, o godz. 17 chciałam kupić w poniedziałek 23.12.2019.kostke porzeczkowa i makowca pani ekspedientka oznajmiła że ni ma, a tak w ogóle były puchy w całej cukierni, jeszcze na Wielkanoc robiłam zakupy z mamą i do końca był duży wybor a TERAZ???????? WIELKA NIEWIADOMA czy coś będzie czy nie.

Werka1
@Ewela 15

Nie ma starych pracownic tutaj tkwi problem, nie zostało zamowiona odpowiednia ilość towaru

Kabanos

Tylko narzekacie , weźcie się do roboty nieudacznicy

Czy pracodawca Rem Marco motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak, ucina pracowniką wynagrodzenie w zależności jaki ma kaprys. Taka motywacja.

@Odpowiedz

Czy firma ma podstawę do obniżenia wynagrodzenia? Jest to możliwe wyłącznie gdy dojdzie do naruszeń przez pracownika. Nie można bezpodstawnie obciąć wynagrodzenia. Czy inni również są w stanie poprzeć twoją wypowiedź?

Nikoś

Ten wątek dotyczy firmy w Bydgoszczy i warto o tym pamiętać.

@Nikoś

Oczywiście - akurat ten wątek dotyczy oddziału firmy Rem Marco w Bydgoszczy. Może sam jesteś tam zatrudniony? Jeśli tak to byłabym wdzięczna, jakbyś napisał tu coś na temat wynagrodzenia, jakie tam oferują.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rem Marco. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Karo

Ja też piszę z Płocka. Opinia co do pani kierownik to też się z tym zgadzam.Na początku otwarcia dałam opinię celujaca A teraz ciężko ocenić. Ciasta są bardzo pyszne. Tylko panie kłamią mówiąc że świeże dziś przyjechały. Raz trafilam ciasto długo zlezale ale dalam jeszcze jedną szansę i wczoraj kupilam ponownie i znowu miało być z dzisiejszej dostawy A znowu suche przed kilku dni. Nie wiem czy dam tam jeszcze jedną szansę bo ciasta i torty tam lubię. A jeszcze jedno bardzo rzadko w sobotę mozna kupić torcik maly za 15zl.Ja kupuję zawsze w sobotę A ostatnio wogole nie ma ich. Też szkoda.

Zadowolona

Jeżeli tyczy sie Cukierni w Poznaniu przy ulicy Opińskiego to musze bardzo pochwalić za świeze produkty! Ciasta rewelacyjne a obsluga na najwyzszym poziomie :) Pan ktory tam pracuje bardzo zrozumiale wyjasnił mi składniki oraz pomógł w wyborze najlepszych produktów. Napewno nie raz odwiedze Państwa cukiernie Pozdrawiam :)

Zbyszek

Miałem bardzo nie miłą sytuację, kupując ciasto nie dostałem żadnej porady jakie ciasto mogę wybrać, jeszcze zostałem okrzyczany iż nie patrzę w odpowiednią lade. Cała sytuacja miała miejsce w Płocku ekspedientka była ubrana w białą bluzkę, wlosy ciemne ścięte na króciutko Pani pomylila zawody zamiast mowy używać krzyczy. WIECEJ NIE POJDE DZIĘKI TEJ PANI

Kamil

Ogolnie rem marco ma dobre wypieki jestem za jezeli chodzi o towar. Ale szacunek do klienta zerowy najgorsza obsluga to gniewkowo . Zamiast obslugiwac klientow panie sobie rozmawiaja z kolezankami tam nie pracujacych w czasie pracy . Klient moze byc az zazenowany postawą pań jak zwraca uwage to jeszcze jakies smiechy za plecami klienta nie polecam .

@Kamil

Przeciez Gniewkowo zamknięte od 3 miesięcy hehehe

Ilona83
@Kasia

Czemu zamknięte ????

Mirosława Kierzkowska Osielsko

W dniu 21.01.2019 około godz.13,00 kupiłam torcik lodowy na Dzień Babci w cukierni w Osielsku. Pani zapakowała do kartonika zapłaciłam i co się okazało po południu gdy chciałam poczęstować wnuków tort był z pleśniały. Jak się czułam nie muszę nikomu mówić. Był to mój ostatni zakup w tej cukierni. Mam nadzieję że sprzedawca zostanie podciągnięty do odpowiedzialno

Rem marco Płock super sklep, zawsze przejrzyście, mnóstwo energii bije od ekspedientek polecam

@Anna

Choć na forum wypowiadamy się głównie na tematy związane z zatrudnieniem, opinie klientów także są istotne. Czy na podstawie Twojej wizyty w sklepie, możesz określić, jakie wzajemne relacje cechują pracowników? Czy według Ciebie w Rem Marco panuje pozytywna atmosfera?

Wiesława

Witam.robilam dziś zakupy w Kauflandzie na Solskiego w Państwa sklepie firmowym ,dodam iż zakupy były dla mojej mamy-starszej kobiety która przepada za kostką sułtańską ale z takim czymś się nie spotkałam stara, gumowata ,biszkopt suchy nie dalo się tego zjeść tym bardziej starsza osoba .Drogie Panie dlaczego sprzedajecie stare ciasto ?sami byście tego nie zjadły i Wasze rodziny a nas zmuszacie do kupna starego ciasta po cenie normalnej a nie po przecenie !Straciliscie stałą klientke, tak się nie robi ,mam nadzieję że firma ustosunkuje się do mojej wypowiedzi gdyż nikt nie odbiera telefonu w biurze. Uprzejmie proszę o wyciągnięcie wniosków i poprawę stanu spożywczego ciasta!

Meg
@Wiesława

W każdym sklepie może się przytrafić taka sytuacja-ale żeby dzwonić i skarżyć do biura to już lekka przesada - do Biedronki raczej pani by nie dzwoniła.

@Meg

Każdy niezadowolony konsument ma prawo zgłosić swoje uwagi do firmy. Jednak warto wyjaśniać takie kwestie osobiście, ponieważ na forum nikt nie będzie w stanie pomóc. Opinie klientów są w tym wątku ważne, jednak najważniejsze są komentarze, które opisują aktualną sytuację dotyczącą pracy i pracowników w Rem Marco. Czy Ty jesteś pracownikiem firmy? Jeśli tak, powiesz nam coś na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy?

Matias

Dodatków socjalnych nie ma.najniższą krajową dostajesz na konto a resztę w kopertę .

Jak masz chorobowe to liczą ci z najniższej krajowej a nie z całości ogólnie nie polecam strasznie popsuła się atmosfera wszyscy donoszą na siebie a szkoda bo fajna była ekipa

Ola
@Matias

Nie ma premi, nie ma nic na święta . Są jedynie kary. Zarobki niskie jak na tak ciężka pracę.

Pati
@Matias

Na ile można liczyć ponad najniższą krajową to do koperty? 2500 razem na rękę będzie?

Kamila
@Pati

Heheh chyba sobie żartujesz jako kasjerka 2 tys nie wiem jak produkcja ale pewnie nie więcej

Katia

Właśnie kupiłam stare ciasto w kauflandzie we Włocławku. Strasznie popsuła się tutaj obsługą.A szkoda

Patrycja

Czy może ktoś opowiedzieć, na jakie stanowisko firma zatrudnia pracowników? Czy głównie wchodzą w grę stanowiska sprzedażowe, czy też zdarza się, że poszukiwani są pracownicy do działu administracji, a może marketingu? Jak to wygląda w Rem Marco? Gdyby ktoś mógł jeszcze napisać, czy sprzedawca ma możliwość awansu na stanowisko kierownicze, to również będzie bardzo pomocna wskazówka.

Ewka
@Patrycja

Z tego co mi wiadomo przyjmują sprzedawców do sklepu ,owszem na awans można liczyć jeśli jesteś lizusem koordynatorek i masz z nimi "układy " to pewnie ,choć krążą plotki na firmie o zmianie koordynatorki...więc się zastanów. Pozdrawiam

Dra
@Ewka

Teraz będzie cyrk. Jedna odchodzi sama. Już jest za nią nową. Tragedia

Ewka
@Dra

Słyszałam,kierowcy określają ją jako "gorsza niż była i podobno wredna " może nareszcie zrobi porządek w pseudo wiarygodnych i uczciwych pracownikach...życzmy sobie powodzenia : Ci co nie mają nic na sumieniu nie muszą się bać;)

Rr
@Ewka

No i jest. Niedouczony ,nie mający pojęcia o pracy na sklepach. Parodia. O problemach pracowników to już wogole nic nie wie. To ma być koordynator

Patrycja Ś.

Witam .zamawialam tort dla dzieci do przedszkola,jak to jest u Was w cukiernii że nigdy nie dostaje potwierdzenia za cały tort (muszę się rozliczyć z resztą rodziców)-nie pierwszy raz zamawiamy w tej cukiernii )wyroby sa smaczne ale dostaję tylko paragon za dopłatę tortu a nigdy nie miałam nabitej całej kwoty potem muszę się tłumaczyć rodzicom dzieci .Pytałam się młodej sprzedawczyni dlaczego tak jest to uzyskałam odpowiedź że u nas w firmie tak są torty rozliczane...Jak mam udowodnić rodzicom że place więcej za tort,muszę dokładać że swojej kieszeni .!

Gfr
@Patrycja Ś.

Nie jest tak. Kwote nabijamy w całości.

msciwa

Szukam kontaktu z bylymi pracownicami ,chodzi o potwierdzenie jak bylo z wyplatami w tej firmie.Konkretnie o to co na konto a co w kopertach.Ktos chetny do pomocy?

Oo
@msciwa

Chętnie się dołączę. Dodatkowo posiadam zdjęcia informacji, które były wywieszane na tablicy na temat obniżenia pensji w okresie letnim oraz info o wysokości narzucanych kar.

ppp

Rem Marco kaufland czy nie ma ludzi o normalnym wyglądzie do pracy tylko takie co powinny pracować pod ziemią . Jaki pracownik taka sprzedaż

msciwa
@Oo

dzieki za checi ale ,,juz po wszystkim,,

aaa
@ppp

przeciez sprzedaz jest dobra i szef zadowolony

ppp
@aaa

jeszcze ktos kupuje to stare cuchnące ciasto.Inowrocław Kaufland

aaa
@ppp

jak by nie zarabiał to pewnie by zamkna

Musia

Pracowałam w cukierni i wszystko było na 5

Była
@Oo

Szukam informacji na temat panujących zasad odnośnie wypłat co oficjalnie i co do koperty

Byla pracownica
@msciwa

Chetnie poręcze, mam wiecej na nich. Mobing ze strony kierownictwa. Kary finansowe.

Byla pracownica
@Oo

Cos pomoglas? Aktualnie prowadzę z nimi ,,wojnę'' . Szukam wsparcia.

Ela
@Byla pracownica

Potwierdzam, wypłaty do ręki pod stołem. Ciekawe gdzie jest urząd skarbowy, że nic z tym nie robi. Jawne oszustwo.

Ala
@Ela

Oszustwo mało powiedziane to jest okradanie pracownika, nawet oszukują na chorobowym nie wypłacają z całości tylko z najniższej krajowej ktoś powinien zrobic kontrol w tej firmie na dodatek człowiek jak idzie na urlop to druga osoba musi robić po 10 h bo nie ma zastępstwa

Basia

Co się dzieje W Rem Marco ?gdzie są starzy pracownicy ?same nowe twarze?

Jola
@Basia

Starzy????????za chwilę niebedzie nikogo. Jesteś za uczciwy to wypad

Kara
@Jola

Uczciwi wypad a oszusci tak się latami ślizgają...

Dorota
@Kara

Właśnie tak. Ci co oszukują, kłamią i kradną są ok

@Dorota

Ma pani racje w 100% Nad sklepami już nie ma kontroli nikt się nie interesuje co się dzieje ci co są uczciwi wylatują lub się zwalniają kierownictwo jakby zrobiło kontrol porządna to by zrobiło wielkie oczy wiem bo rozmawiałam z dziewczynami z innych sklepów nie polecam nikomu

o lossie
@Marta

jak to nie ma kontroli? .toć tak się tu chwalą ze ta firma taka dobra i się rozwija

@o lossie

Brednie. Czym się chwalą starym ciastem. Ciągle tym samym asortymentem. Pomylonymi tortami. To nie wina sklepów . Wymienić to trzeba wszystkich na firmie w Białych Blotach. Tą kulkę. Normalnego kierownika produkcji.

@Marek

Ma pan racje mylą się strasznie na firmie a później ekspedientki musza świecić oczami a po drugie co to za firma która nie przelewa w całości wypłaty na konto tylko najniższa krajowa a resztę w koperty ile razy było tak ze nie wypłacali kopert i nic nie dało się zrobic

o lossie
@Marek

to kto to w takim razie kupuje? tylko na cenę ludzie patrzą?

Jerzy

Zamiast siać plotki to weźcie się do pracy. W dobrej firmie trzeba się starać żeby nie mieć problemów.

Roma
@Jerzy

Ploty to wy siejecie A kierowcy rozkoszą nam na sklepy.

@Jerzy

W dobrej firmie gdzie pracodawca szanuje pracowników to wszyscy się starają bo wiedzą za co A nie tak jak tutaj

Ela

Porządna firma? Jakich problemów? Porażka

Aga

Rem marco się strasznie popsuło zamówiłam tort na sobotę biszkopt byl strasznie suchy nie dało się jeść tortu, i to nie pierwszy raz się tak zdażyło, wole dołożyć pieniądze i iść do konkurencji

Jola
@Aga

Kupiłam ciasto w kauflandzie Bydgoszcz Wstyd przed gośćmi. Mandarynka sam kwas A japońska guma. Zostałam bez ciasta. Następnym razem kupię u Sowy albo w Staropolskiej. Poza tym obsługą straszną. Same nowe i nic niewiedza O cieście. Co się stało z tą cukiernia

Gniewkowo

Miałam napisać kilka słów o nieprofesjonalnym zachowaniu pani z Gniewkowa ale widzę z poprzednich komentarzy,że szkoda czasu. Firma zatrudnienia nie douczony personel , najważniejsze to wepchnąć towar. NIGDY TAM NIE WRÓCĘ.

Max
@Gniewkowo

Wszędzie są nowe. Bo znowu zaczęła się czystka. Sprawdzonych na bruk. Jeździ i zwalnia cały czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Rem Marco - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Rem Marco?

Zobacz opinie na temat firmy Rem Marco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rem Marco?

Rem Marco