Rem Marco

Bydgoszcz

Opinie o Rem Marco

klient 2016-03-07 22:36:54
Witam,
Mam pytanie, dlaczego w każdym punkcie są inne ceny ciasta?
Od czego to zależy?
W Poznaniu zauważyłem aż 5zł róznicy na kg pomiędzy dwoma punktami
tuturu 2016-03-08 06:01:35
a co to zabronione?
bravo ja 2016-03-08 06:09:59
he he ,znowu źle?ze nie mila dla klientów piszesz? i dobrze bo ludziom wydaje sie ze jak przyjdzie do sklepu to mu wszystko wolno,jak sie zachowujesz tak jestes traktowany.A pomysl ile razy mialas ochote ,,coś'' kliientowi powiedziec ale sie nie odwazyłas?czasem warto sie bronic niech im sie niewydaje ze im wolno a tobie nie.BRAWO JA BRAWO WIOLA
prawda 2016-03-09 15:20:14
Znam,potwierdzam .A apropo tych 2. Wszystkie info od Agnieszki o firmie jak i o jej zyciu prywatnym i zyciu prywatnym szeryfa roznoszą z predkoscia światła.Szkoda ,ze Agnieszka nie poznala sie na nich i nie zrobila z nimi porzadku.Teraz Wiolecie przekazala info jaka J.jest lojalna ,he he .Wczesniej gdy Agnieszka byla na urlopie wszystkie ploty jakie byly na jej temat wyszly od tych 2.Szefowi tez nie odpuszcza,z kad dziewczyny wiedza ,ze szef ma syna?Z centrum informacji Rem Marko Opieńskiego w Poznaniu.
Lidka 2016-03-09 18:01:02
Ze szef ma syna to wiadomo akurat z rozmowy kwalifikacyjnej bo ja miałam przyjemność osobiście go poznać
Ogólnie wam powiem ze pierdzielicie ze aż głowa boli
Zazdrościlyscie Agnieszce stanowiska i wymyslalyscie bzdury
Jak wam sie praca nie podoba to ja zmieńcie i juz
Nie każdy jest stworzony do bycia sprzedawca
A raczej większość pan w Rem Marco nie jest stworzona
he he 2016-03-09 18:04:05
Na rozmowie o prace mowil ci o swoim zyciu prywatnym?,nie osmieszaj sie!
Lidka 2016-03-09 18:42:11
Widzę ze czytać ze zrozumieniem się nie nauczyłaś
Gratulacje
wisienka 2016-03-09 19:07:25
Lidzia kandyduj na koordynatora,taka madra,wszystko wie.Niech sie szef boj, jeszcze jego wygryziesz z ta swoja bystroscia
xxx 2016-03-09 19:08:02
kolejny dupowłaz, piszesz z nadzieją że szef to przeczyta i dostaniesz awans? żałosne i nie licz na to
Pani Ewa 2016-03-17 10:35:17
Witam ,bedac na zakupach w Tesco(Poznan,Opieńskiego) weszlam do cukierni po cos na ,,poprawienie humoru'',ekspdientka mila ale odechcialo mi sie cokolwiek kupic.Wyglad tej pani mnie poraził,tłuste włosy ,twarz i rece czerwone z jakimis wypryskami,niewiem czy to jakas alergia ale kobieto zrób cos z tym!
xxx 2016-03-18 13:53:34
to jad, obłuda i fałsz tej ekspedientki wyszedł w końcu na wierzch-stąd ten czerwony kolor.
ojjj 2016-03-22 11:48:33
no wieść do mnie przyszła (ale jak widzicie nie z predkością światła i nie w cale z Opieńskiego )że Agniecha została zdegradowana na sprzedawczynie!!
I co teraz? JAk się czujesz? Czujesz się tak jak ja wtedy ?? albo gorzej? mam nadzieje że gorzej bo życzyłam ci tego z całego serca!! A masz jeszcze za co zyć?
co? nikt ci sie nie pytał jak cię degradowali co z kredytami do spłacenia? tak jak ty nie pytałaś czy bede miała za co dziecko wykarmic !! Pamiętaj Agniecha : dla człowieka trzeba być człowiekiem... bo inaczej los się mści
pierdy 2016-03-22 19:21:12
Przestan kobieto pluć jadem !!!
frania 2016-03-23 15:07:43
agniecha wcale nie została zdegradowana do roli sprzedawczyni!!!! ona po prostu wyleciała z rem marco zupełnie i pójdzie na zasiłek z pup albo wróci do bidula he he a jednak jej dobro obiegło świat i trafiło ją prosto w d...e
Iza 2016-03-24 11:54:04
Firma nie poważna !!! Zwolniłam się z poprzedniej pracy bo szukali tutaj pracownika bo biura. Chodziłam do nich na dni próbne wszystko ok praktycznie od 14 marca miałam dostać umowę nawet Pani kadrowa dała mi skierowania na badania lekarskie i co? W poniedziałek przychodzę do :pracy" a kadrowa mówi ze jednak szef nie utworzy stanowiska pracy bo to są koszta!!?? To po co dawali ogłoszenie na wolne stanowisko i po co kazali przychodzić już wcześniej na kilka dni żeby przed świętami się przeszkolić?? WTF ?? Człowiek z dnia na dzień zostaje bez pracy na lodzie dosłownie. Materiał tylko do opisania w gazecie i pokazanie na zewnątrz jak "firma" jest "profesjonalna".

beata 2016-03-25 10:50:59
Witam,
chciałabym podzielić się opinią na temat wyrobów cukierni Rem Marco.
Zakupiłam tam ostatnio ptysie oraz jakąś kostkę bezową, ponieważ wybierałam się do znajomej. Jaki wstyd przeżyłam jak się okazało że ptysie są w środku surowe!!! a zabierając się za kostkę można połamać zęby taka twarda?! Wszystko po spróbowaniu pozostawiało niesmak sztuczności, starości i obrzydzenia. Już nigdy tam nic nie kupię i nikomu nie polecam. Wiem że ciasto jest stosunkowo tanie ale nie warto kupować nawet za taką cenę-zdecydowanie lepiej kupić coś mniejszego w innej cukierni i mieć pewność że wszystko będzie w miarę świeże i smakowite.
lolita 2016-03-25 15:42:21
kostke bezową raczej mialas swiza kobieto,stara jest miekka ,he he a swieza beza jest twardsza
Iza 2016-03-26 14:57:06
Jeśli bym się nie sprawdziła wiedzieli by to po paru dniach, a nie że dali skierowania na badania. Dziwna ich zatem i Twoja logika. Pozdrawiam
mania 2016-03-30 20:11:56
A co się stoło że nie ma pani Agnieszki, Trochę szkoda
mądrala 2016-04-01 12:09:08
Zadzwon do szefa i zapytaj !!!!
nania 2016-04-01 20:06:19
Od szefa to ja wiem, myslałem/am że coś jeszcze ludzie napiszą,
minka 2016-04-03 08:56:36
ja nie załuje tej kobiety ... zła karma wraca szybko ( w tym wypadku po roku)
Romka 2016-04-03 16:24:04
Tak to jest jak z pana zrobi się Panisko.Ludzi trzeba umieć szanować.Inaczej tak jak napisałaś.
A 2016-05-04 13:37:32
To prawda że szef ,,pogonił'' kilka miesięcy temu jednego cukiernika bo gwiazdorzył,chciał rządzić i być kierownikiem?niektórzy mają wysokie mniemanie o sobie a kończą jak kończą nie ma ludzi niezastąpionych.Podzielam zdanie opisane wyżej @Rexio.
A 2016-05-04 14:04:48
Właśnie szanuje innych i ma trochę przyzwoitości i godności a przy tym wszystkim da się lubić bo tylko ,,Ja''jest płytkie.
poznań 2016-06-11 11:55:56
zakupiona przeze mnie babka cytrynowa dnia 11.06. br z informacji ekspedientki miała być jako świeża dostawa a była faktycznie starym czerstwym wyrobem. interwencja osobista telefonicznie u łukasza michalaka niczego nie odniosła pozytywnego skutku. takie to wyroby oferuje niniejsza firma.dotyczy tesco opińskiego
lilka 2016-06-20 17:20:36
a propos tesco (usunięte przez administratora), te baby wciskają starocie jak mogą, jak widzę te dwulicowe gęby z fałszywym serdecznym uśmiechem to mnie mdli, a zwłaszcza tą grubą czarną.
WKURZONY PRACOWNIK 2016-06-29 17:04:21
Z JAKIEJ RACJI KU......WA CHCE SZEF UCZCIWIE PRACUJACYM LUDZIA Z WYPLATY POTRACAC,MIESIAC PRZYWOZILI SMIERDZACE CIASTO TO TERAZ ZDZIWIONY ZE UTARGI SPADŁY?SZUKA WINNYCH?W UMOWIE NIEMA NIC O ODPOWIEDZIALNOSCI FINANSOWEJ!!!!SANEPID JAKIES KARY NAŁOZYŁ CO TERAZ CHCE OD NAS POZBIERAC? NAJWYZSZA PORA ZEBY INSPEKCJA PRACY WYPRAŁA BRUDY W TEJ FIRMIE.
Śmiać się, czy płakać. ... 2016-06-30 00:09:22
Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę,będąca nie łaską lecz zasłużonym wynagrodzeniem. TAKA INFORMACJA POWINNA WISIEĆ W KAŻDEJ FIRMIE PRZED KAŻDYM POKOJEM OSÓB ZARZĄDZAJĄCYCH ZASOBAMI LUDZKIMI.
MATKA POLKA 2016-06-30 06:22:06
Sprytnie sie szef dorabia na pracownikach! Reszta wyplaty w kopertach na zachete przy przyjmowaniu sie do pracy a kiedy mu odpowiada to sobie wymysla kary finansowe i bierze z kopert ile mu pasuje.Wszyscy sa winni tylko nie on ,wiedzial od miesiaca co dzieje sie z ciastem ale nic z tym nie zrobił!!Łukaszek sie smial i tylko produkcja jest winna temu co ostatnio sie dzialo .Dla szefa 100 czy 200 zł to nic ale dla pracownikow to bardzo duzo.Niedlugo trzeba kupic nowe ksiazki do szkoły dzieciakom ale nasz szef ma to gdzies,mysli tylko o swoim portwelu .Moje podejście do tej pracy jest teraz obojetne,jesli sie starasz wykonywac swoje obowiazki jak najlepiej a szef ci potraca z wyplaty to czy warto sie angazowac?
aaa 2016-06-30 10:11:06
a co ludzie wyczaili ze ciasto lipa i obroty spadły ?
Pracownica gumowe ucho 2016-06-30 15:57:44
Zawsze w lecie obroty spadają wiec wielmożny szef niech nie chrzani ze ze wzgledu na spadek obrotu w lecie są cięcia wynagrodzeń.Chce mieć metke oszusta to dobra droga zmierza,na firmie az huczy tylko nikt niema mu odwagi tego prosto w oczy powiedziec.Głupi nie jest wiec zdaje sobie sprawe co o nim pracownicy teraz mówia ,jest tylko pracodawca nie PANEM ŚWIATA !!!!!!
w imieniu pracownikow 2016-06-30 16:20:11
Mysle sobie jak ta firma jeszcze funkcjonuje ?Myla zamówienia ,klient zamawia tort dostaje inny albo wcale.Jak to działa to niewiem,ne szanuja klienta ani pracownika ,naprzyjmowali ukraińców i wielka mi firma.Zeby miec szacunek trzeba byc człowiekiem !!!!!!KASA TO NIE WSZYSTKO!!!!Szef pomysli moze cos nowego wymysli jak odzyskac kase zeby ludzie go szanowali a nie wyzywali?
UWAGA!!!! 2016-06-30 16:25:27
Niech no szef tu zerknie ,poczyta zrobi narade z olą i znów po 100 nam odciągnie za pisanie opini .
Prawdziwy Polak 2016-06-30 20:29:09
Firma jest Ok .Pracownicy też, Właścicielowi palma odbija chce prawnikom zabrać 10 procent wypłaty za lipiec i sierpień . Wieńce niech zatrudni ukraińców leni i nygusów , Remas staczasz się na psy.
Jedną nogą były pracownik 2016-07-01 13:21:26
Nie warto się starać, mieć na wszystko wywalone. Przyjść, zrobić swoje minimum bez zaangażowania i wyjść, a jak się trafi lepsza praca, robić wypad. Ekspedientkom polecam odradzać zakupy w tej firmie( chociaż ludzie już sami uciekają bo coraz większy syf to ciasto) wtedy zobaczy co to spadek obrotu! Rób tak dalej a położysz przepięknie ta firmę. Tu już nawet nie chodzi o te pieniądze, tylko sposób potraktowania pracowników, którzy zapieprzają na ciebie, a to prędzej czy później się zemści. Myślę, że szybciej niż myślisz....
bu ha ha 2016-07-01 15:58:19
masowo złozyc L4 i ciekawe co wtedy remas zrobisz?ukrainców na sklepy dasz?
zal za grzechy 2016-07-01 16:11:21
Kazdy gada po katach ,szef nawet niesłyszał takich słow jakimi jest wyzywany.Myslał ze wzbudzi respekt? Wiekszosc pracownikow traci cierpliwosc ,nie pracowalismy w remmarco i z głodu nie poumieralismy to i teraz damy rade.Ktos dobrze napisał olewac wszystko,przyjsc i wyjsc ,skoro szef juz wie ze utargi spadly w lipcu i sierpniu to nie pozwolmy mu sie rozczarowac,Trzeba zrobic wszystko zeby tak było,przynajmniej bedzie uczciwie.W okresie swiat jakos nie wpadł na pomysł zeby dac po 100 chociaz bo raczej utargi wzrosły wiec skad pomysł zeby teraz zabrac.Woli świnią dac ciasto niz swoim pracownikom,TAKI MASZ SZACUNEK OD NAS REMAS JAK TY NAS SZANUJESZ.
LEWANDOWSKI 2016-07-01 16:18:28
Ciekawe jaka bajke szef wymysli tym razem, traktuje nas jak głupków .Wszedzie podwyzki ,wakacyjne tylko w rem marco zawsze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Inwentury co tydzien bo wszyscy chca go oszukac i okrasc a sam co robi?WSTYDU NIE MASZ REMAS !!!!!!
WRÓŻKA 2016-07-06 11:54:53
Pomalutku niema kto pracowac?Kierowców mało ,urlopy wszyscy chcą ,jaka płaca taka praca SZEFIE ,HE HE
SMUTNA SPRZEDAWCZYNI 2016-07-14 18:42:44
wiolka , naprawde niema rotacji pracowników? ty chyba nie o rem marko napisałas ?!
aza 2016-07-16 00:25:49
no chyba ci napisal na co idzie kasa i czemu potraca innym .co maja do rzeczy pozostali pracownicy?
free 2016-07-16 06:44:44
Zwolniłam sie i dobrze mi z tym ,nawet łza nie zakreciła mi sie w oku.Mam nowa prace i nie zaluje ze odeszlam z rem marco,wszystkim polecam !
free 2016-07-18 07:05:11
Owszem,umowa o prace z takimi zarobkami jakie bede otrzymywać faktycznie a nie ściema jak w rem marco ze na umowie mam najniższą wpisana a z umówiona reszta ,,w kopercie'.' Robią co chcą i nigdy nie masz pewności ze otrzymasz te kasę bo remas zawsze coś wymyśli.Płatne za niedziele ,gotówka 200 zł do reki i to jeśli chce pracować w niedziele a w rem marco za co ?kto pracował to wie!
Każdy chce pracować i zarabiać na życie ,a remas jak chce się bawić,, w daje i zabieram''to niech teraz Ukrainki wyśle na przyspieszony kurs Polskiego bo z tego co wiem to juz niema obsady na sklepach.Ta firma ,aż się prosi o kontrole ,listy obecnosci ,urlopy te papiery az rażą po oczach.
ciekawski 2016-07-18 07:24:48
Witam wszystkich zwiazanych z Rem Marco.Czy ktoś konkretnie wie jaki jest powód obniżenia wypłat za lipiec i sierpień ?Na ,,bazie'' były tylko kartki z informacja że, ,,decyzją szefa'' w miesiacach 07 i 08 wszyscy pracownicy maja zabrane 10%.Jaki jest powód? Chodzą pogłoski ,że firma ma kryzys ,ciekawe bo szefa stac na co tylko chce!
ciekawski 2016-07-18 13:28:29
Informacja taka byla na firmie,z tego co wiem koordynatorki tez dzwonily po sklepach z taką informacja ,więc N niewiesz- nie komentuj!!!
asa 2016-10-03 16:50:37
a co wam widac szef dal podwyzki ze wszyscy zadowoleni
bus 2016-10-05 06:14:23
Najlepsza ale w czym? I widzę ze jesteś chyba kolega szefa
edr 2016-10-19 09:29:28
Słuchaj @Norbi naprawde tak jest jak piszesz, że firma warunki sanitarne spełnia tylko w chwili kiedy ma być kontrola i pół zakładu szoruje podłogi i ściany.. nie wiem czy jeszcze ktoś z Was mógłby to potwierdzić?
Norbi 2016-11-07 07:23:11
Oj, chyba za dużo napisałem. Niewygodne komentarze są kasowane...
Zostaw swoją opinię o Rem Marco - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rem Marco