Rem Marco

Bydgoszcz

Opinie o Rem Marco

pierdy 2016-03-22 19:21:12
Przestan kobieto pluć jadem !!!
frania 2016-03-23 15:07:43
agniecha wcale nie została zdegradowana do roli sprzedawczyni!!!! ona po prostu wyleciała z rem marco zupełnie i pójdzie na zasiłek z pup albo wróci do bidula he he a jednak jej dobro obiegło świat i trafiło ją prosto w d...e
Iza 2016-03-24 11:54:04
Firma nie poważna !!! Zwolniłam się z poprzedniej pracy bo szukali tutaj pracownika bo biura. Chodziłam do nich na dni próbne wszystko ok praktycznie od 14 marca miałam dostać umowę nawet Pani kadrowa dała mi skierowania na badania lekarskie i co? W poniedziałek przychodzę do :pracy" a kadrowa mówi ze jednak szef nie utworzy stanowiska pracy bo to są koszta!!?? To po co dawali ogłoszenie na wolne stanowisko i po co kazali przychodzić już wcześniej na kilka dni żeby przed świętami się przeszkolić?? WTF ?? Człowiek z dnia na dzień zostaje bez pracy na lodzie dosłownie. Materiał tylko do opisania w gazecie i pokazanie na zewnątrz jak "firma" jest "profesjonalna".

beata 2016-03-25 10:50:59
Witam,
chciałabym podzielić się opinią na temat wyrobów cukierni Rem Marco.
Zakupiłam tam ostatnio ptysie oraz jakąś kostkę bezową, ponieważ wybierałam się do znajomej. Jaki wstyd przeżyłam jak się okazało że ptysie są w środku surowe!!! a zabierając się za kostkę można połamać zęby taka twarda?! Wszystko po spróbowaniu pozostawiało niesmak sztuczności, starości i obrzydzenia. Już nigdy tam nic nie kupię i nikomu nie polecam. Wiem że ciasto jest stosunkowo tanie ale nie warto kupować nawet za taką cenę-zdecydowanie lepiej kupić coś mniejszego w innej cukierni i mieć pewność że wszystko będzie w miarę świeże i smakowite.
lolita 2016-03-25 15:42:21
kostke bezową raczej mialas swiza kobieto,stara jest miekka ,he he a swieza beza jest twardsza
wiola 2016-03-26 10:07:19
coś mi się wydaje @Iza, że raczej tak powiedzieli Ci bo nie chcieli urazić, może zwyczajnie nie sprawdziłaś się na stanowisku? ale z drugiej strony mogli powiedzieć wprost
Iza 2016-03-26 14:57:06
Jeśli bym się nie sprawdziła wiedzieli by to po paru dniach, a nie że dali skierowania na badania. Dziwna ich zatem i Twoja logika. Pozdrawiam
oj tak 2016-03-28 11:04:29
Stawka zaczynająca się od 1900zł wcale nie jest taka zła, bo przecież i tak można liczyć na odpowiednie premie czy podwyżki w tym zakresie. Ciekawe tylko czy atmosfera teraz dopisuje.
kak 2016-03-30 12:48:08
Jednym pasują i smakują wyroby, drugim nie, każdy ma prowo wyrazić swoje zdanie. Czasami wyrób się nie uda tak się zdarza, ale kulturalnie przecież można powiedzieć kasjerce, że ostatnio były nie za smaczne wyroby nikt ci za to głowy nie urwie, jendka nie jestem zwolenniczką opluwania ludzi przez internet...
mania 2016-03-30 20:11:56
A co się stoło że nie ma pani Agnieszki, Trochę szkoda
mądrala 2016-04-01 12:09:08
Zadzwon do szefa i zapytaj !!!!
tomek 2016-04-01 12:54:27
wydaje mi się, że to, że jedna osoba nie pracuje to o niczym nie świadczy, na pewno też można u ncih zarobić na pracy w Biłych Błotach, bo nowa oferta jest do końca miesiąca.
nania 2016-04-01 20:06:19
Od szefa to ja wiem, myslałem/am że coś jeszcze ludzie napiszą,
minka 2016-04-03 08:56:36
ja nie załuje tej kobiety ... zła karma wraca szybko ( w tym wypadku po roku)
Romka 2016-04-03 16:24:04
Tak to jest jak z pana zrobi się Panisko.Ludzi trzeba umieć szanować.Inaczej tak jak napisałaś.
Rexio 2016-04-04 11:50:49
No ale ludzie sami się nie szanują, ja uwazam, że jak ktoś jest spoko i normalny, to nigdy kłopotów mieć nie będzie, no co, nie mam może racji, mam przecież
A 2016-05-04 13:37:32
To prawda że szef ,,pogonił'' kilka miesięcy temu jednego cukiernika bo gwiazdorzył,chciał rządzić i być kierownikiem?niektórzy mają wysokie mniemanie o sobie a kończą jak kończą nie ma ludzi niezastąpionych.Podzielam zdanie opisane wyżej @Rexio.
wiolka 2016-05-04 13:39:58
No dokładnie, zgadzam się z wami panowie @a @rexio :) Ogólnie mam wrażenie, że jeśli ktoś jest uczciwy, dobrze pracuje i szanuje innych, to wszędzie się odnajdzie.
A 2016-05-04 14:04:48
Właśnie szanuje innych i ma trochę przyzwoitości i godności a przy tym wszystkim da się lubić bo tylko ,,Ja''jest płytkie.
marek 2016-05-07 10:29:59
a wiecie czy nada wydawkowego w Białych błotach żonę chciałem do pracy na zatrudnienie u was wysłać, ona szuka od dawna takiej oferty pracy bo musi mi alimenty spłacać
poznań 2016-06-11 11:55:56
zakupiona przeze mnie babka cytrynowa dnia 11.06. br z informacji ekspedientki miała być jako świeża dostawa a była faktycznie starym czerstwym wyrobem. interwencja osobista telefonicznie u łukasza michalaka niczego nie odniosła pozytywnego skutku. takie to wyroby oferuje niniejsza firma.dotyczy tesco opińskiego
wiolka 2016-06-15 22:26:14
Tak szczerze @poznań zdarza się zwyczajnie jak to w każdym sklepie...trzeba było napisać pismo i złożyć reklamację tego Panu nikt nie odmówi. A i może takie rzeczy nie będą się przytrafiały w przyszłości
lilka 2016-06-20 17:20:36
a propos tesco (usunięte przez administratora), te baby wciskają starocie jak mogą, jak widzę te dwulicowe gęby z fałszywym serdecznym uśmiechem to mnie mdli, a zwłaszcza tą grubą czarną.
Rexio 2016-06-20 17:39:57
Wiesz co, no niektórzy ludzie po prostu tacy są, że nie przemówisz im do rozsądku i nie ogarniesz pewnych spraw, moim zdaniem to warto się nad tym wszystkim trochę zastanowić
WKURZONY PRACOWNIK 2016-06-29 17:04:21
Z JAKIEJ RACJI KU......WA CHCE SZEF UCZCIWIE PRACUJACYM LUDZIA Z WYPLATY POTRACAC,MIESIAC PRZYWOZILI SMIERDZACE CIASTO TO TERAZ ZDZIWIONY ZE UTARGI SPADŁY?SZUKA WINNYCH?W UMOWIE NIEMA NIC O ODPOWIEDZIALNOSCI FINANSOWEJ!!!!SANEPID JAKIES KARY NAŁOZYŁ CO TERAZ CHCE OD NAS POZBIERAC? NAJWYZSZA PORA ZEBY INSPEKCJA PRACY WYPRAŁA BRUDY W TEJ FIRMIE.
Śmiać się, czy płakać. ... 2016-06-30 00:09:22
Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę,będąca nie łaską lecz zasłużonym wynagrodzeniem. TAKA INFORMACJA POWINNA WISIEĆ W KAŻDEJ FIRMIE PRZED KAŻDYM POKOJEM OSÓB ZARZĄDZAJĄCYCH ZASOBAMI LUDZKIMI.
MATKA POLKA 2016-06-30 06:22:06
Sprytnie sie szef dorabia na pracownikach! Reszta wyplaty w kopertach na zachete przy przyjmowaniu sie do pracy a kiedy mu odpowiada to sobie wymysla kary finansowe i bierze z kopert ile mu pasuje.Wszyscy sa winni tylko nie on ,wiedzial od miesiaca co dzieje sie z ciastem ale nic z tym nie zrobił!!Łukaszek sie smial i tylko produkcja jest winna temu co ostatnio sie dzialo .Dla szefa 100 czy 200 zł to nic ale dla pracownikow to bardzo duzo.Niedlugo trzeba kupic nowe ksiazki do szkoły dzieciakom ale nasz szef ma to gdzies,mysli tylko o swoim portwelu .Moje podejście do tej pracy jest teraz obojetne,jesli sie starasz wykonywac swoje obowiazki jak najlepiej a szef ci potraca z wyplaty to czy warto sie angazowac?
aaa 2016-06-30 10:11:06
a co ludzie wyczaili ze ciasto lipa i obroty spadły ?
Pracownica gumowe ucho 2016-06-30 15:57:44
Zawsze w lecie obroty spadają wiec wielmożny szef niech nie chrzani ze ze wzgledu na spadek obrotu w lecie są cięcia wynagrodzeń.Chce mieć metke oszusta to dobra droga zmierza,na firmie az huczy tylko nikt niema mu odwagi tego prosto w oczy powiedziec.Głupi nie jest wiec zdaje sobie sprawe co o nim pracownicy teraz mówia ,jest tylko pracodawca nie PANEM ŚWIATA !!!!!!
w imieniu pracownikow 2016-06-30 16:20:11
Mysle sobie jak ta firma jeszcze funkcjonuje ?Myla zamówienia ,klient zamawia tort dostaje inny albo wcale.Jak to działa to niewiem,ne szanuja klienta ani pracownika ,naprzyjmowali ukraińców i wielka mi firma.Zeby miec szacunek trzeba byc człowiekiem !!!!!!KASA TO NIE WSZYSTKO!!!!Szef pomysli moze cos nowego wymysli jak odzyskac kase zeby ludzie go szanowali a nie wyzywali?
UWAGA!!!! 2016-06-30 16:25:27
Niech no szef tu zerknie ,poczyta zrobi narade z olą i znów po 100 nam odciągnie za pisanie opini .
Prawdziwy Polak 2016-06-30 20:29:09
Firma jest Ok .Pracownicy też, Właścicielowi palma odbija chce prawnikom zabrać 10 procent wypłaty za lipiec i sierpień . Wieńce niech zatrudni ukraińców leni i nygusów , Remas staczasz się na psy.
Jedną nogą były pracownik 2016-07-01 13:21:26
Nie warto się starać, mieć na wszystko wywalone. Przyjść, zrobić swoje minimum bez zaangażowania i wyjść, a jak się trafi lepsza praca, robić wypad. Ekspedientkom polecam odradzać zakupy w tej firmie( chociaż ludzie już sami uciekają bo coraz większy syf to ciasto) wtedy zobaczy co to spadek obrotu! Rób tak dalej a położysz przepięknie ta firmę. Tu już nawet nie chodzi o te pieniądze, tylko sposób potraktowania pracowników, którzy zapieprzają na ciebie, a to prędzej czy później się zemści. Myślę, że szybciej niż myślisz....
bu ha ha 2016-07-01 15:58:19
masowo złozyc L4 i ciekawe co wtedy remas zrobisz?ukrainców na sklepy dasz?
zal za grzechy 2016-07-01 16:11:21
Kazdy gada po katach ,szef nawet niesłyszał takich słow jakimi jest wyzywany.Myslał ze wzbudzi respekt? Wiekszosc pracownikow traci cierpliwosc ,nie pracowalismy w remmarco i z głodu nie poumieralismy to i teraz damy rade.Ktos dobrze napisał olewac wszystko,przyjsc i wyjsc ,skoro szef juz wie ze utargi spadly w lipcu i sierpniu to nie pozwolmy mu sie rozczarowac,Trzeba zrobic wszystko zeby tak było,przynajmniej bedzie uczciwie.W okresie swiat jakos nie wpadł na pomysł zeby dac po 100 chociaz bo raczej utargi wzrosły wiec skad pomysł zeby teraz zabrac.Woli świnią dac ciasto niz swoim pracownikom,TAKI MASZ SZACUNEK OD NAS REMAS JAK TY NAS SZANUJESZ.
LEWANDOWSKI 2016-07-01 16:18:28
Ciekawe jaka bajke szef wymysli tym razem, traktuje nas jak głupków .Wszedzie podwyzki ,wakacyjne tylko w rem marco zawsze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Inwentury co tydzien bo wszyscy chca go oszukac i okrasc a sam co robi?WSTYDU NIE MASZ REMAS !!!!!!
WRÓŻKA 2016-07-06 11:54:53
Pomalutku niema kto pracowac?Kierowców mało ,urlopy wszyscy chcą ,jaka płaca taka praca SZEFIE ,HE HE
wiolka 2016-07-07 09:32:36
@SMUTNA SPRZEDAWCZYNI widzę jednak, że tu nie ma rotacji pracowników, więc nie jest chyba tak źle, jak opowiadasz?
SMUTNA SPRZEDAWCZYNI 2016-07-14 18:42:44
wiolka , naprawde niema rotacji pracowników? ty chyba nie o rem marko napisałas ?!
tomek 2016-07-14 19:36:53
Świetne jest to co mówisz, @zygzak, wcale się nie dziwię, że zatrudnienie u nich jest tak popularne. W końcu za te 3 tysiące można się całkiem dobrze urządzić, bo pewnie i tak dorzucają jeszcze jakieś benefity socjalne do tego.
romwrios 2016-07-15 17:03:30
Co wy się dziwicie ze on wam jedzie po kasie jak on Remas ma 4 czy tam 5 juz dzieciaków każde z ina trzeba to opłacać kasa kasa fury itp to są kokosy wiec musicie cierpieć a pewnie kolejne dzieci w drodze , ostatnio upolowal Beatę juz pognana a teraz już kolejna z dzieckiem pogana to dzieciorob
IKUJ 2016-07-15 22:48:27
@ romwrios rozumiem że to jakis kiepski żart o tym co napisałeś? W każdym razie napisałes o jednej konkretnej osobie - a co z pozostałymi pracownikami? Może poza ta osobą cała reszta jest całkeim spoko?
aza 2016-07-16 00:25:49
no chyba ci napisal na co idzie kasa i czemu potraca innym .co maja do rzeczy pozostali pracownicy?
free 2016-07-16 06:44:44
Zwolniłam sie i dobrze mi z tym ,nawet łza nie zakreciła mi sie w oku.Mam nowa prace i nie zaluje ze odeszlam z rem marco,wszystkim polecam !
amelcvia 2016-07-16 20:54:30
a jest jakiś konkretny powód dla którego zrezygnowałaś?
free 2016-07-18 07:05:11
Owszem,umowa o prace z takimi zarobkami jakie bede otrzymywać faktycznie a nie ściema jak w rem marco ze na umowie mam najniższą wpisana a z umówiona reszta ,,w kopercie'.' Robią co chcą i nigdy nie masz pewności ze otrzymasz te kasę bo remas zawsze coś wymyśli.Płatne za niedziele ,gotówka 200 zł do reki i to jeśli chce pracować w niedziele a w rem marco za co ?kto pracował to wie!
Każdy chce pracować i zarabiać na życie ,a remas jak chce się bawić,, w daje i zabieram''to niech teraz Ukrainki wyśle na przyspieszony kurs Polskiego bo z tego co wiem to juz niema obsady na sklepach.Ta firma ,aż się prosi o kontrole ,listy obecnosci ,urlopy te papiery az rażą po oczach.
ciekawski 2016-07-18 07:24:48
Witam wszystkich zwiazanych z Rem Marco.Czy ktoś konkretnie wie jaki jest powód obniżenia wypłat za lipiec i sierpień ?Na ,,bazie'' były tylko kartki z informacja że, ,,decyzją szefa'' w miesiacach 07 i 08 wszyscy pracownicy maja zabrane 10%.Jaki jest powód? Chodzą pogłoski ,że firma ma kryzys ,ciekawe bo szefa stac na co tylko chce!
N 2016-07-18 11:38:36
Nie sądzę, aby w ogóle coś takiego miało miejsce @ciekawski
ciekawski 2016-07-18 13:28:29
Informacja taka byla na firmie,z tego co wiem koordynatorki tez dzwonily po sklepach z taką informacja ,więc N niewiesz- nie komentuj!!!
misa 2016-07-18 13:58:16
a co z zatrudnieniem jako wydawkowy w Białych Błotach, czy ta rekrutacja jest nadal prowadzona? bo znalazłam o niej jakieś info w internetach ale niestety nie było podanej daty rozpoczęcia rekrutacji.:(
Zostaw swoją opinię o Rem Marco - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rem Marco