Opinie o Rem Marco w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rem Marco. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rem Marco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rem Marco w Bydgoszcz

Kot

Mają super torty okolicznościowe.

Jak to

I przyszło podziękowanie za trud i za pracę. Brawo właściciel???? Ludzie na bruk????

Seba
@Jak to

W wielu firmach tak jest... Nie przesadzaj. To było do przewidzenia. Współczuję właścicielowi bo ma bardzo ciazko.

Emiliaemilia

Klaudia i Sylwia z biura bardzo w porządku pomocne w każdej sytuacji. Czego nie można powiedziec o (usunięte przez administratora) Ogarnijcie się łaski. Tylek kierasowi każda może dawać. Ciasta super polecam.

Emilia

Żałosna firma. Zatrudniają... I zro przeszkolenia. Tłumacza się że pandemia.. Koronawirus. Pani Monika z biura kierowniczka to (usunięte przez administratora)boi się wszystkiego. Szefa.. Tak jak każe tak zrobi...BO SIĘ BOI.. TYLKO CZEGO? ŁASKI Z BIURA NIEKOLEZENSKIE. NIE POLECAM.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rem Marco. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Ewa##

Teraz to już wogóle klienci sa jak trędowaci . Wiem ,że jest ciężko przede wszystkim psychicznie w obawie o zdrowie no ale fochy, miny i łaska żeby obsłużyć to jest chyba przesada.Juz nawet w tym roku nie pójdę tam kupić na święta. Inowrocław Laubitza, wysoka blondynka. Jej zachowanie wymaga interwencji szefostwa. Jest bezczelna i starocie sprzedaje klientom. Szkoda bo był to super sklep

Beata
@Ewa##

Nie tylko w Inowrocławiu sprzedają starocie i są opryskliwe w Płocku też, a najgorsze są dwie mała blondynka ta co ma zeza i wysoka że szczerbatymi zębami uważajcie są wredne.

Zocha

Można o tej firmie myśleć i pisać różne rzeczy,ale to że w obecnej sytuacji epidemiologicznej jesteśmy zmuszani do pracy-w galeriach jest to tak naprawdę obecnie zakazane-jest karygodne-ukłony dla Szefa

@Zocha

A pensje chcecie otrzymac w normalnym czasie.Tylko skad wziasc kase na to jezeli nie ma sprzedazy.Moja zona rowniez pracuje w sklepie u kogos innego.Chodzi normalnie do pracy na 8-10godz.dziennie i ma kontakt z klientami a malo ich nie obsluguje pare setek klientow.Nikt jej sie nie pyta czy przyjdzie do pracy.Jak chce pracowac to musi przyjsc.Jezeli nie bedzie sprzedazy i sklepy beda zamkniete to ilu ludzi nie bedzie mialo pracy bo skad wziasc kase na wyplaty.Tez jestem pracownikiem produkcji w cukierni i chce pracowac i zarabiac na rodzine a nie szukac pracy bo firma nie daj boże padnie.Prosze pomyśleć

Marycha
@Zocha

A co powiesz ma spożywkę też musza kobitki siedzieć i obsługiwać tych (usunięte przez administratora) co to codziennie po chrupiące pieczywo przychodzą, albo spacerki z wuzkami, a te mochery po gazetki i to wielkie chalo ze musi stać metr jeden od drugiego, i nawet nie mają przerwy, albo krotrzego dnia pracy, a wy tyko piątki i soboty i tak narzekacie dopiero mi.

Wanda

Pytanie za 100 punktów dlaczego pracują nasze cukiernie w galeriach handlowych skoro jest to zabronione. Wmawianie nam że jesteśmy sklepami spożywczymi jest chore-proponuje tym którzy zmuszają nas do pracy w obecnej sytuacji zapoznać się z art.165 kk -świadomie narażacie nasze zdrowie.

O LOSSIE
@Wanda

a są ogólnie jacyś ludzie w ten czas ?

Benji
@O LOSSIE

W marketach pełno ludzi -policja przegania wszystkich żeby się nie grupować.Czegos tu nie rozumiem -a sklepy tętnią życiem.

o lossie
@Benji

Jakoś po galeriach tego nie widać.

Zocha

No właśnie-po co nam kasa-na co i kiedy ją wydamy jeśli to badziewie nas pokona.Akcja zostańmy w domach ma sens,zadbajmy o siebie nawzajem-musimy to zrozumieć bo inaczej grozi nam naprawdę zapaść gospodarcza-to jest problem globalny

Wrrrona

Przecież na każdym sklepie się naprawia i ratuje co może ????

Waldek
@Wrrrona

Może się ratuje, ale wtedy się sprzedaje w cenie promocyjnej, a nie sprzedajecie w normalnej cenie, albo udajecie że się nic nie stało. Byłem stałym klientem, a teraz dziękuję więcej nie pójdę do REM MARCO w Płocku bo panie (usunięte przez administratora) klienta i coraz częściej sprzedają buble, jest coraz gorzej starocie i buble, a ceny jak pełnowartościowy towar o fujjjj jak możecie tak kłamać.

Waldek

Witam. Ostatnio kupiłem tort dla mojej mamy na urodziny. Po przyniesieniu do domu żona zauważyła ze tort był wcześniej naprawiany przez panie w cukierni bo miał inną dekoracje. Sprawdziłem to i tak było bo kilka dni później ten sam tort w lądzie nie miał już dekoracji z beza tylko była posypka czekoladowa, uważam że jeśli coś jest wadliwe i odbiega wizerunkiem od oryginału to jest na zwrot, a nie do sprzedaży, bo co myślą że klient to głupiec więcej nie kupię tam nic, bo jeśli robią to z tortami to co dzieje się z ciastem. I to jest w Płocku, a tak się chwalą ze taka super obsługa, same głąby i fleje niby wszystko ok. A bubla ci wsadzą. Wstrętne baby.

Ewa××

Ceny w górę, obsługa w dół Inowrocław bardzo popsuła się obsługa i jakość ciasta. Zawsze robiłam zakupy na Laubitza, ale Pani z blond włosami wysoka przechodzi sama siebie.Czy ona jest tu za karę.To nie pierwszy raz

Mam pytanie odnośnie pracy w Rem Marco. Czy trzeba mieć książeczkę sanepidowską, żeby móc tam pracować? Z góry dzięki za informacje.

W temacie
@Ewa

W każdym zakładzie gdzie jest produkowana lub sprzedawana żywność potrzebna jest książeczka sanepidowska.

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy kupywal ktoś przed weekendem eklerki w cukierni Rem marco w Płocku. Ja kupiłem były splesniale, kwaśne. Jak można coś takiego sprzedawać i truć ludzi, pani nawet nie była w stanie powiedzieć z którego dnia są eklery. Tylko wyszczezyla żeby i zrobiła wielkie oczy ze niby co ja chcę. Wszystko zostało zgłoszone do sanepidu

Ewka
@Adam

Obrzydliwe. Kupiłam też były splesniale, ale mieszkam na drugim końcu Płocka nie warte zachodu, więcej paliwa bym straciła, ale sanepid się tym zajmie bo to nie pierwszy raz. Więcej nie pójdę do rem marco trują ludzi

Kasia 95
@Adam

Witajcie. Cały problem to to że tam nie ma kto myśleć, tylko idą na łatwiznę, same lenie i niedbaluchy brudasy tyko ciekawe czy same się myją. Bo ciasto to ciągle stare albo splesniale albo nie ma wcale bo co nie zamówiły czy nie dostały ciągle niewiedza. (usunięte przez administratora)

Ewa××

Ostatnio firma się popsuła. Kupiłam splesniale ciasto w Inowrocławiu w kauflandzie. Teraz kupiłam stare eklery na Laubitza. Juz nic tam nie kupie.A obsługa straszna. Opryskliwe i bardzo nieuprzejme

Czy w Rem Marco są paczki/bony świąteczne?

Paczka

Jakie paczki? Hahaha jedynie możesz Ty podarować im swoje pół pensji bo inwentaryzacja będzie źle i będą zabierać pracownica kase bo "kradną"

Jola75

Co wy opowiadacie, Płock najlepsza obsługa! Kobietki bardzo pozytywne, a jędza która krzyczała i sprzedawała odeszła! I to podobno z wielkim hukiem.... W końcu można iść spokojnie na zakupy i Panie doradzą. Wcale bym się nie zdziwiła gdyby te złe opinie były pisane przez tą Panią bo tak toksycznego człowieka to ja nigdy nie widziałam. Pozdrawiam

Ania 25
@Jola75

Widzę że ktoś skrzętnie ukrywa to co mu nie pasuje. Ponieważ usuną niewygodne dla niego wiadomości. A co do tych kobietek. Oooooojjj. Fuiiiiii. Jesteście obrzydliwe z tą swoją uprzejmościa tylko na pokaz

Felek
@Jola75

Nie przesadzajcie z to obsługa ciągle nic nie wiedzą i niczego nie są pewne. Beznadziejna obsługaaaaaa???????

Jola23

Dokładnie problemem tej firmy jest chyba zwalnianie starych pracowników. To samo dotyczy Inowrocławia. Jakieś nowe nic niewiedzą . Laubitza to już nie ten sam sklep. Gdzie te miłe Panie. Pustki, brud i niemiła obsługa

Bogdan

Nie da się tego znieść!!!! te panie w Płocku to chyba trzeba nauczyć co to znaczy równo kroić ciasto. Kupiłem ostatnio, było bardzo krzywo ukrojone i to nie jest pierwszy raz. Ochyda nie pujde już wiecej.

Oldzia

Czytając opinie o starych pracownikach chciałam zabrać głos, chodząc tam cały czas zauważyłam stratę przez firmę Bardzo ambitnych ekspedientek, gdzie podziala się pani w krótkich włosach, pani młoda w ciemnej kitce, trzymały dziewczyny sklep a teraz brak ciasta, brudna podłoga, lady, ciągle to samo ciasto Może pora odszukać stare pracownice

@Oldzia

Wszystkiego się zgadza co piszecie o Płocku zepsuło się i to bardzo, nawet i w kolejce trzeba było stać dlugoooo bo panie się Ruszaly jak muchy w rosole. Wcześniejszy zespół t.z.stare pracownice których nie widać już dość długo to było to coś co tym obecnym brakuje bardzooo dużo, a może i wcale nie będą miały tej smykalki handlowej. A szkoda bo tracą na tym.

Tapeciara

Płock. Przykro mi bardzo minęło już tyle czasu i nadal nie ma pań które były bardzo miłe umialy konkretnie doradzić, a nie jak te obecne że klientowi wciskają kit n.p.ze jutro napewno będzie dane ciasto lub ciastka po czym jest kwaśna mina bo nie przyjechało. Bardzo brzydko oklamywac klienta.Brak profesjonalnej obsługi.

Smutas
@Tapeciara

Zgadzam się z twoim opisem obecnej obsługi, chodzą jakby były tam za karę.

Werka1
@Tapeciara

Tak to racja gdzie są nie które pracownice które były od powstania tego sklepu?! Młode, uśmiechnięte, pozytywne kobitki

Zostaw merytoryczną opinię o Rem Marco - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Rem Marco?

Zobacz opinie na temat firmy Rem Marco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rem Marco?

Rem Marco