Opinie o Fpg w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fpg. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fpg na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fpg w Gliwice

gr

Według mnie to należy wymienić tych co sieją propagandę,później pseudo-"fachowców",a na końcu sztab pseudo "kierowników"i sprawa załatwiona

A ja nawet wiem kto się z twojej brygady zwalnia i to fakt jest to jeden z lepszych jak nawet najlepszy inspektor. Ale on ma łeb na karku rodzinę na utrzymaniu i co w takiej nedznej firmie będzie się marnować . Popieram tą decyzję , i życzę mu powodzenia.

aaa

jeszcze dodam, że rzekome reklamacje.. nie przechodzą na plamki :) a na zajebiste wtrącenia widoczne z metra, na NIEDOLEWY, BRAKI KOMPONENTÓW, JESZCZE RAZ NIEDOLEWY, I NIEDOLEWY, I to zajebi*** NIEDOLEWY, gdzie nie ma dolanego pół detalu :), ale fakt to na pewno ktoś dopuścił :D

hahaha
@aaa

widzisz jakiego masz pecha mÓwi to operator który przez osiem lat nie miał ani jednej reklamacji bo gdyby słuchał kj to by było ich dużo.Mam swoje zdanie i pakuje według swego uznania jak mi się coś nie podoba to wyrzucam dlatego nie miałam reklamacji.Powodzenia Krzysiu K:)

A great Big Word

Był wolny wakat w dziale jakości. Czemu nie złożyłeś/aś cv? Mógłbyś/mogłabyś jakość wiele nauczyć jak widać :D A co do decyzji. Pewnie mówi to ktoś kto dopiero w połowie zmiany zauważa plamkę, która idzie od początku zmiany i ma pretensję do całego świata, że ona tam jest, i co ma teraz zrobić. Często tak bywa. Nie mówię, że inspektorzy są święci, bo nie są. Wpływ na decyzję ma wiele czynników :)

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
operatorka

Na mojej brygadzie jakość jest w porządku ,a chodzą pogłoski że dobrzy inspektorzy się zwalniają .Zero szanowania i trzymania dobrych inspektorów. Teraz będzie tylko gorzej.

hahah

tak ja to rozumiem tylko to był ten sam inspektor który sam nie wiedział co jest dopuszczone raz puszczac a raz nie a puzniej fakt jest taki ze reklamacja przychodzi na operatora a nie na kj

hahah

nie niedolewy i czesci bez komponietów nie, ale co jest racja to jest racja KJ nie ma swojego zdania raz pakowac raz nie, odłożylam detal z plama kazali puszczac puzniej ten sam detal pokazałam po raz drugi i kazali wyzucic gdzie 10 mnin wczesniej kazali go pakowac hahahaha to jest fakt.

Wykorzystują ludzi na maxsa zero szacunku za to co tam się robi więcej płaca powinna być a nie taka jak jest smiech na sali i niech ludzie się zastanowią z jakości co można puszczać a czego nie zakład jest jak oświęcim a cały prezes 3ma ręce to tyłu i chodzi i ma tylko pretensję zero usmiechu zero kultury nawet dzień dobry nie umią powiedzieć

KJHBUGG
@pracownik

tak napewno ludzie z jakosci kazali pakowac niedolewy i czesci bez komponentów.

amicus certus in re incerta cernitur

za duże koligacje rodzinno-koleżeńsko-przyjacielskie , na całość załogi tak obiektywnie pracuje +/- 20 % załogi, reszta to statyści widniejący na liście płac. Pedalizm wtórny, jak przypodobać się przełożonemu- najlepiej donieść na współpracownika. Pracowałem , widziałem i wiem .

Sami jesteście sobie winni bo pozwalacie na to ,by was nie szanowali. Pracowałam w tym zakładzie 5 lat i wiem jak tam jest. Każdy ma wybór można się zwolnić i nie być popychadłem. Ludzie trochę szacunku dla siebie.............M.K Pozdrawiam 2 brygadę................

Ali

Szkoda mi Was ,,normalni,, ludzie - naprawdę :(

Glupie (usunięte przez administratora) Czasami sie zastanawiam co za idioci takie bzdury wypisuja.

jbhvb

NowaG-ce,dasz komu trzeba i masz awans (usunięte przez administratora).

jbhvb

i co,bylo az tak zle?

NowaG-ce

Jestem przerażona waszymi komentarzami.. Od poniedziałku mam zacząć pracę.. Po wszystkich Waszych negatywnych komentarzach jestem przerażona..

ono
@NowaG-ce

to się dobrze zastanow czy warto

stoperan

Uczcie się od Ukraińców.

Jeżeli nigdy u nas nie pracowaleś/pracowalas , to nie masz prawa sie wypowiadac na co mamy czas a na co nie. Czas mamy juz tak podkrecony,ze niekiedy nie ma sie kiedy po tyłku podrapać .. Więc jesli malo wiesz to sie nie wypowiadaj.

hehehe

Jak bardzo dużo wiecie o innych, a jak bardzo malo wiecie o sobie :D. Widocznie za wiele macie czasu w pracy na pierdoly. Czyli należy Wam podkręcić tempo pracy : D

@hehehe

no tak dalo by sie tym podkrecic czas co nic od dluszego czasu nie robia, postawic ich na ciezka maszyne i podkrecic czas, zgadzam sie, bo tym co ciezko dziennie pracuja juz sie nie da podkrecic czasu bo jest podkrecony na maxa.:)

Widzę ,że usuneli resztę mojej powyzszej wypowiedzi. A więc chcialam napisac ,ze dobrze wiem o kogo chodzi i ze jest duza niesprawiedliwosc na brygadzie numer 3 . Tyle,ze wszyscy potrafią klachać między soba i obrabiac tyłki innym a nie odezwą się na ten temat wtedy , gdy jest taka okazja..I wkurza mnie to ,ze wszyscy narzekaja a i tak sie nie zwolnią.. Nikt tu nIKOGO na siłę nie trzyma .

Niektórych opinii aż żal czytać, błąd za błędem. Dzieci w trzeciej klasie szkoły podstawowej tylu nie robią w dyktandach, więc nie dziwcie się, że mają was za roboli nie mających prawa głosu. Zanim napiszecie takie babole weźcie słownik do ręki, bo niestety jak Was czytają za takich Was mają. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Fpg - Gliwice

• Jak się pracuje w Fpg?

Zobacz opinie na temat firmy Fpg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fpg?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fpg?

Kandydaci do pracy w Fpg napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fpg