Opinie o Fpg w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fpg. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fpg na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fpg w Gliwice

Natalia

Pracowałam na brygadzie 2 :) w tamtym roku się zwolniłam i nie żałuje tej decyzji za nic w świecie nie chciałabym do tego syfu wracać! Pozdrawiam dziewczyny bo to najbardziej normalna brygada ze wszystkich...

dnf fgf
@Natalia

A ponoc na swoją obecna prace tak bardzo narzekasz ;)

Odpowiedź

jaka kadra zarządzająca , tacy pracownicy .

Ta firma jest daremna zero szacunku dla prackwnika na 2 brygadzie straszne rzeczy się dzieją kierownik lider są daremni nie liczą się z pracownikiem za co oni mają płacone za siedzenie... mlodzi a kaza sobie mowic na pan na pana to trzeba miec wyglad... 2 liderki by stykly i tak 2 tylko działają...po holere 4... zaniedlugo to oni będą stali na maszynach jak dalej beda tak traktować pracowników dobrze że już tam nie pracuję w tym burdelu pozdrawiam dziewczyny z 2 brygady 3majcie sie tam i nie dajcie sie.

@pracownik

musisz zrozumieć że to naleciałość z domu , zamiast tato - do ojca zwracali się pan i tak zostało.

tyyryt
@Odpowiedź

Traktuja pracowników tak jak na to zasługuja. Dziewczyny leca w c...la bo ''ja tu nie moge stac bo mnie paluszek boli '' , 'ja tu nie moge stac bo jestem chora'' jak sie robic nie chce to baj baj. Kolejnych n ierobów mniej . ;)

OdpowiedźK3RF
@tyyryt

czyli kolejny lekarz z wykształcenia.

allah akbar

nadal okradacie pracowników z pieniędzy ?

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Związkowiec

kontakt do nas : (usunięte przez administratora)Związek Zawodowy "KONTRA" od 7.00 do 14.00

Związkowiec

Jeśli się ktoś zdecyduje pomożemy to zrobić damy także ochronę z art 32 ustawy o związkach zawodowych i pomoc finansową

Związkowiec

Musicie założyć związek zawodowy ale nie taki sam jak działająca tam solidarność tylko taki który będzie dla pracowników

jdjc

Po pierwsze , nikt nie powiedział ,że ja tam pracuję . Po drugie nie wiesz czy jestem kobieta czy mezczyzna więc nie wiem po co te powyzsze komentarze.Jak jest wyzej napisane -KAzddy ma prawo do wlasnego zdania więc po co te wyzwiska ?

VFF
@jdjc

różnica między wyzwiskiem a określeniem jest bardzo przepastna ,jak widać dla nie wielu oczywista i zrozumiała .

bronek

trzeba było iść na integracji w krzaki , a nie tworzyć kółko różańcowe podstarzałych dewotek.

Odpowiedź

skoro nie musisz wcale pracować to co się udzielasz .

blabla

Ja akurat nie musze wcale pracowac . :) a tak na marginesie ,pracujesz badz pracowales kiedys w FPG ? Bo z tego co tu piszesz to musisz bardzo dobrze wszystko i wszystkich znac ,zeby takie bzdury opowiadac.

@blabla

pracujesz tylko po to aby sobie znaleźć popychacza skoro nie musisz pracować a pracujesz .

@blabla

ja mogę ,wcale nie MUSZĘ! Takich zwrotów trybu nakazującego proszę używać w domu , nie w stosunku do innych ludzi, bo akurat mogą sobie tego nie życzyć.

Odpowiedź

jak dla mnie to możesz pracować za darmo.

blabla

Akurat w tym momencie nie pisze o sobie. Wszyscy tu tylko narzekaja a dalej tkwia w firmie ktora tak bardzo im nie odpowiada. Wkurza mnie juz to cale narzekanie tutaj.

blabla

Jak koms zaLEzy na pracy to bedzie pracowac i za 10 złotych / h .. Lepiej cos robic niz siedziec na tyłku w domu i płakac,ze sie nie ma pracy .

odpowiedź
@blabla

masz prawo do własnego zdania - nie rozumiem słowa KOMUŚ? - pisz w swojej osobie , czemu powielasz od lat znany schemat wypowiedzi który tak naprawdę nic nowego nie wnosi do forum , jeśli siebie określasz słowem komuś, za wiele sobą nie reprezentujesz. Chcesz coś wnieść na forum to napisz własną opinię za siebie a nie posługuj się zaimkiem bezosobowym - chyba że nie potrafisz określić własnej osobowości i tożsamości. A to już pachnie gender.

odpowiedź

Jak ma być dobrze w Polsce, jak ludzie chcą pracować z 13 zł za godzinę? Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 6 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 80 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 - przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie - od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy.

netta
@odpowiedź

masz całkowitą rację. bardzo smutne są polskie realia.

netta

dla mnie ta praca była przykładem tego,jak można wykorzystać prostego i niezbyt wykształconego człowieka.

ANAKONDA

A JA DOCHODZĘ DO WNIOSKU,ŻE PRACA W FPG JEST TYLKO DLA LUDZI Z PODSTAWOWYM WYKSZTAŁCENIEM. TAKIEJ ILOŚCI BŁĘDÓW W PODSTAWOWYCH WYRAZACH,TO DŁUGO SZUKAĆ. ENALFABECI.

op

INTEGRACJA - WKŁADAMY KIECE I LECIMY

ono

To jest racja na każdym dziale są jakieś wymiany a na magazynie nie tylko ślepy jest w tej fabryce nietykalny

Zostaw merytoryczną opinię o Fpg - Gliwice

• Jak się pracuje w Fpg?

Zobacz opinie na temat firmy Fpg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fpg?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fpg?

Kandydaci do pracy w Fpg napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fpg