Opinie o Fpg w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fpg. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fpg na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fpg w Gliwice

Ona pracownik

Co do liderki iwony., czego ty oczekujesz od liderki która stała zaledwie na 3 maszynach i reszta małych zawsze głowę nosiła wysoko. Co to ja nie jestem, i najwięcej kablowala do kierownictwa, z tad ten awans na liderke. Ci co kablowali Awans dostali. Pozdrowienia dla 2 brygady ;-)

OOOO yes

...jak Polska zacznie przyjmować uchodźców , zaczynamy polowanie na ciapatych ..... o ile wiem francuzik jest ciapatym .

pracownica FPG

A w jakiej teraz firmie pracujesz?Bo tez mysle o zmianie pracy-przez system 4 brygadowy.Jak mozesz to napisz gdzie mozna uderzyc zeby sobie polepszyc?

MAŁGOSIA

Jak już pisałam , że pracowałam 5 lat w FPG na 2 brygadzie,piszecie,, praca jak praca"ale uwierzcie są lepsze zakłady w październiku 2015r. przyjęłam się do pracy i różnica kolosalna . W obecnym moim zakładzie pracuje kilka osób z fpg i sobie chwalą , praca siedząca czysta jak idę po pracy do sklepu nie muszę się wstydzić , że pachnę albo wręcz śmierdzę plastikiem,na przerwę idę z całą ekipą i co dwie godziny 5 minut na toaletę nie muszę prosić liderki by mnie zmieniła. Pamiętajcie na FPG świat się nie kończy, warto próbować znaleźć coś lepszego . Pozdrawiam 2 brygade .

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Admin

Patryku,pracuje wystarczająco długo by wyrazić swoje zdanie. I nie jestem kierownikiem, bo raczej sa nimi mężczyźni ;) I wiesz co? Lubię ta prace, ludzi. Niestety zauważam coraz częstsze hajterstwo. Kierownicy przed kierownikami, liderki przed liderkami. Skąd mamy brac przykład? Czasem ludzie w tej pracy zapominają ze sa ludźmi. Pozdrawiam

anastka

na l brygadzie żądza tak niemożliwie przystojni faceci ze postawić obok nich enrique iglesias nie zrobi na nich żadnego wrażenia

aaaa

2 brygada najlepsza jest

admin

jest brygada nieco wyróżniająca się od innych. Na niej zmieniają się rządzący a nie operatorki. I o dziwo na palcach jednej ręki można policzyć nowych operatorów.O czymś to musi świadczyć. Ruszcie kopułami ludziska! Może też narzekają,są zmęczone,nie raz mówily o zwolnieniu,ale mimo wszystko trzymają się razem. Do póki nie będzie zrozumienia miedzy operator-lider-dj-kierownik to zawsze bedzie źle. Nie przychodzicie do pracy by pachnieć!

pracownica

Troche tam już pracuję,więc mogę wyrazic swoją opinie. Praca jak praca wszedzie robić trzeba, ale nie za takie pieniądze. Traktuja ludzi jak przedmioty, nie podoba ci sie ? to nikt cie tu nie trzyma.Tak to dziala, na Twoje miejsce przyjdą kolejne....za niedługo nabor w domu starców bedaą przeprowadzac:). Zamiast szanować pracownikow ktorzy wiedza i sie wyrabiaja..docenic ich wiedzę i ze dobrze pracuja chociazby premią to gnoją. Tak jak wyzej napisano ze niektore liderki mniej wiedzą od pracownic to święta prawda. Nigdy na detalu nie stały ,w ksiazce przeczytają co za reklamacje były i na co trzeba zwracac uwagę i cię szkola....analfabetka nie jestem i sama czytac ze zrozumieniem potrafie Jedno słowo do liderki Iwony , płaczem i skarżeniem na innych daleko nie zajdziesz..humorki i hormony zostawiaj w domu....bo znajdzie sie kiedys ktos taki jak ten z SGP ktory z misia pociąnął siwemu... ale są tez liderki ktore wiedza i chca pomoc ,i w calym tym syfie zostały ludzmi a nie zwierzatkami( nie uwłaczając swinkom)

pracownica

Nikt nie wie po co sa liderki i lider totalny bajzel jest okropnie operatorki sa super lider nic nie robi chodzi tylko zkierownikiem a mialo byc lepiej

:):(

tam ludzie kreca sie wkolo i nic z tego nie wynika.Generalnie można zauwazyc ze niektórzy tam udaja ze pracuja..z szacunkiem dla operatorek, które musza miec oczy dookola głowy

MAŁGOSIA

To się narobiło .....pracowałam w tej firmie 5 lat jestem szczęśliwa ,że odeszłam bo widzę ,że nic się nie zmieniło, a swoją drogą ciekawe kogo macie na stanowiskach liderów.Pewnie takich co mniej potrafią od samych operatorów , tak zawsze było, ale to jest wasza wina bo pozwalacie się tak traktować . Nie wiem kto został ze starych pracowników na 2 brygadzie ale pozdrawiam i liderkę Grażynkę o ile jeszcze tam jest.

Pracownica Fpg

a wredne to są same blondynki...mis Polonia nie które są śmieszne są przy sobie a wielkie mis i dużo mają do powiedzenia są głośne że słychać je na cała hale i obgadują a same są obgadywane a myślą że nie że je lubią a taki h... nikt was nie cierpi...a szczególnie 2 i 3 brygada są masakryczne w obgadywaniu

Pracownica

Pracuję na 2 brygadzie i popieram to wszystko,szukam innej pracy bo idzie zwariować.Nie które dziewczyny są wredne obgadują i te co obgadują też są obgadywane no śmiech na sali

Dawna Pracownica

Liderki są okropne...zostały liderkami i myślą że są kimś zero pomocy z ich strony...po co potrzebny jest lider chodzi po hali i nic więcej aaa no i się czepia....a dziewczyny jak dziewczyny nie które są lepsze...a nie które wredne fałszywe (tu milutkie,a za plecami koło (usunięte przez administratora) robią że hoho)rada...niech każda patrzy na siebie!!!!! Kierownicy jak to kierownicy nic ich nie interesuję z (usunięte przez administratora) leci pot a ty jebaj jebaj...Jebać można ale nie za takie pieniądze...cała ta fabryka to duży (usunięte przez administratora) nie Polecam

muniek

teraz jest okropnie bylo lepiej naprawde jest okropnie liderki okropne

Lipa

Pracowałam tam przez pewien krótki okres i odeszłam... Wiadomo przeważnie każda praca jest ciężka ale jak dla mnie to przebija wszystko.. Atmosfera także wcale nie lepsza. Nigdy więcej.

SAMI

PAMIĘTNIKI Z FABRYKI :)

Dawna Pracownica

2 brygada jest najgorsza,baby plotkary na maxsa tu koleżanki a koło (usunięte przez administratora) robią że hoho nie polecam tej brygady i tej firmy

Magazyn

Serdeczne dzięki dla kolegi z SGP który zdzielił kierownika magazynu bykiem,Marek.H jednak nie jesteś nietykalny

Zostaw merytoryczną opinię o Fpg - Gliwice

• Jak się pracuje w Fpg?

Zobacz opinie na temat firmy Fpg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fpg?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fpg?

Kandydaci do pracy w Fpg napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fpg