Opinie o Polentex Limited Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polentex Limited Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polentex Limited Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polentex Limited Sp. z o.o. w Gdańsk

Pracownik Nowy wpis

W firmie pracuje się bardzo dobrze, atmosfera jest super. Pracodawca docenia zaangażowanych pracowników. Potrafi normalnie rozmawiać z pracownikami. Polecam firmę jako miejsce do pracy :)

A jakieś konkrety? W jaki sposób doceniani są pracownicy? Tu już kilka osób dopytywalo o premie i w końcu nie wiem, czy jakieś dostajecie czy nie. Zarobki też ponoć adekwatne do obowiązków - a ustalane są indywidualnie i zależne od kwalifikacji i doświadczenia?

Administrator Nowy wpis

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Magazynier w firmie Polentex Limited Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 4300 , jeśli chcę pracować na Magazynier?

Sabrina

Czyli temat tego doceniania nie został rozstrzygnięty? Widziałam jakieś wzmianki o premiach oraz podwyżkach, czy w tym roku wystąpiły? Dodatkowo ktoś pisał o nowych technologiach, jakie obecnie zostały wprowadzone i jak się z nimi pracuje?

Zaufany Pracownik Nowy wpis
@Sabrina

(usunięte przez administratora) W firmie pracuje się bardzo dobrze jest super atmosfera, a zarobki adekwatne do umiejętności i zaangażowania. Pozdrawiamy przyszłych pracowników

Pracuję w firmie Polentex już od dłuższego czasu. Pracę w tej firmie oceniam pozytywnie. Pracodawca jest osobą, która dba o swoich pracowników, zapewnia stabilne zatrudnienie. Jest osobą wyrozumiałą, która słucha swoich pracowników. Potrafi także zmotywować oraz docenić dobrze wykonaną pracę. Nie boi się nowych technologii i rozwiązań co wpływa ciągły rozwój firmy.

Łucja

heej, jest szansa, żebyś napisał coś więcej o tym docenianiu na dzień dzisiejszy? parę miesięcy temu pisali, że trudno było tu o jakiekolwiek podwyżki... do tego podobno nie ma premii, to jakie docenienie masz na myśli?

@Łucja

Szanowna Łucjo, wygląda na to że jesteś bardzo nieobiektywna w tym co piszesz, obrazić pracodawcę na tym portalu to jest to co lubicie, ale jak ktoś napisze coś pozytywnego to już Was boli?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Polentex Limited Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kierownik Produkcji.

Skoro finansowo mogłoby być lepiej to jak to konkretnie wygląda? Na jakie stawki można liczyć na początek i czy jest potem opcja jakiś regularnych podwyżek?

emil
@Ewa

Nie ma szansy na żadne podwyżki szefostwo na każdym kroku podkłada przysłowiowe świnie żeby tylko nie nagrodzić pracownika sprawiedliwie stefankiewicz to największy buc w postaci szefa na jakiego można trafić i potwierdzi to każdy aktualny i były pracownik

Czy w Polentex Limited Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Misza

Nie, nigdy nikt nie zobaczył tam premii Omijać szerokim łukiem nigdy na swojej drodze nie widziałem tak niekompetentnego szefa zachowującego się jak dzieciak który wyżywa się na swoich pracownikach kiedy ma gorszy humorek

Bili

Omijac ta firme szukaja naiwnych firma nie godna niczego

Polentex
@Bili

Szanowny Panie, nie zagrzał Pan w żadnej pracy miejsca dłużej jak 3 miesiące i śmie Pan tu wypisywać swoje negatywne opinie firmie, która dała Panu szansę. Powinien Pan być zwolniony dyscyplinarnie z takim podejściem do swoich obowiązków. To Pana powinno się omijać szerokim łukiem.

@Polentex

Ponieważ w firmach takich jak ta nie da się dłużej wytrzymać.

PRACOWNIK

Bardzo miła atmosfera w pracy, pracodawca jest ok można z nim pogadać. POLECAM!!

Byly pracownik

Jesli chodzi o ta firme pracownicy sa okej z kazdym mozna sie dogadac nawet z mlodym badz co badz kierownikiem, co finansow zawsze moglo byc lepiej tu juz kwestia dogadania sie z samym pracodawca

adam

tragizm pracodawca z mo..dy cholewa

Zostaw merytoryczną opinię o Polentex Limited Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Polentex Limited Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polentex Limited Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polentex Limited Sp. z o.o.?

Polentex Limited Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Narwicka 21 B
    80-557 Gdańsk

Polentex Limited Sp. z o.o.