Opinie o Z.P.Dz. "Olimpia" SA w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Z.P.Dz. "Olimpia" SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Z.P.Dz. "Olimpia" SA o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.P.Dz. "Olimpia" SA w Łódź

Jaka jest kultura pracy w Z.P.Dz. "Olimpia" SA?

Zdecydowanie nie Nowy wpis

Praca w Olimpii to był czas gdy codziennie uczestniczyłam w serialu Alternatywy 4. Myślę, że nawet ten absurd w firmie ukazany nie oddaje w części tego co się w tej firmie działo. "Prezeska" to prawdziwy dramat, wredne i chamskie babsko, (usunięte przez administratora) finansowa, nie mająca krzty szacunku dla ludzi, odpadał u niej tynk nad drzwiami, bo tak waliła drzwiami "gabinetu", zarządzająca pracownikami na zasadzie terroru. Pamiętajcie o papierze toaletowym i mydle jak pójdziecie do pracy, bo takie luksusy to były tylko jak kontrolerzy ze znaku jakości przychodzili. Ludzie uratujcie siebie i nie idżcie tam pracować.

Czy w Z.P.Dz. "Olimpia" SA zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jak wygląda ścieżka kariery w Z.P.Dz. "Olimpia" SA? Czy trudno jest zdobyć awans?

Nick Nowy wpis

Mniej więcej jak kręta ścieżka na K2, w sezonie zimowym.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Z.P.Dz. "Olimpia" SA? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Z.P.Dz. "Olimpia" SA? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Miki

sami odchodzą i to szybko, często są zwiazani długimi umowami zeby tak szybko nie odeszli.firma dramat ,bardzo skapa szuka takich pracowników co (usunięte przez administratora) beda robiv

Reni

Firma z wieloletnią tradycją, wypracowaną pozycją oraz opinią dobrego pracodawcy, polecam.

@Reni

@ Reni, co Ty bierzesz, to musi być mocny towar, podziel się. Firma miała wieloletnie tradycje, które dawno temu zanikły teraz to firma lecąca na oparach absurdu. Pracuję w tej firmie bardzo bardzo długo i ja mogę powiedzieć coś na jej temat i zdecydowanie jej nie polecam.

Oli

Proszę o opinię jak wygląda praca na poziomie partnera.

Mileną
@Oli

dramat. Skąpstwo firmy przerasta wszelkie normy szukają jeleni co za darmo będą robic

Wiecie czy Z.P.Dz. "Olimpia" SA udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Żartwniś

Takkkkk udostępnia telefon,laptop, mieszkanie służbowe i samochód z pełnym bakiem na koszt firmy hehehe.... ;-)

xyz

Nadal są cenione tutaj osoby ,które donoszą do prezesa na innych?

TakiSobieKtoś

Ja ci powiem jak się pracuje z ludźmi z Z.P.Dz "Olimpia" Przede wszystkim musisz mieć twardą skórę i mocny charakter. Nikt współczulny, empatyczny i o słabej psychice nie poradzi sobie w tym kotle wzajemnej adoracji, współistnienia i zależności od siebie. Jeśli przejmujesz się tym jakie plotki i brednie na swój temat usłyszysz to nie masz co przekraczać progu tej "instytucji". Brak pracy powoduje nudę, a z nudy rodzi się frustracja, sfrustrowanych osób jest tam bezliku. Konflikty są tam na porządku dziennym oczywiście kierownictwo nie reaguje ma to gdzieś. To jedyne takie miejsce pracy w Łodzi gdzie podsycana jest atmosfera nienawiści i niechęci. Pracy w okresie zimowym nie ma wcale, więc wtedy zastawiane są miejsca pracy wózkami by móc oglądać na telefonach telenowele np. "M- jak miłość" lub siedzieć na fejsie. Tak to się czyni na stanowisku szczepiarki czy owerloczki która notabene jest już emerytką i za siedzenie na fonie dostaje co miesiąc kasę. Ale któż by na to zwracał uwagę jeśli firma dogorywa już dobrych parę lat, a teraz jest stan można nazwać "agonalnym". Udawanie, że się pracuje najlepiej wychodzi szczepiarce M.B i owerloczce Z.K od nich można się tego nauczyć perfekt. To one rozpropagowały powiedzenie " jaka płaca taka praca" i w tym są mistrzyniami.

Sylwia

Dzien dobry. Uprzejmie prosze o kontakt osoby ktore pracowaly w tej firmie w lata 1970-1985. Sprawa zwiazana jest z emeryturą i dokumantami poswiadczajacymi wynagrodzenie ktore otrzymywałysmy za prace w tamtych latach. Olimpia twierdzi ze dokumenty zostaly zniszczone i ich nie ma. W zwiazku z tym emeryture wyliczja z najniszej mozliwej w tamtych czasach. Jezeli jestes w podobnej sytuacji napisz.

Ula
@Sylwia

Dzień dobry, jestem w tej samej sutuacji, także szukam kontaku do osób które pracowały w tych latach w olimpii. Bardzo bym prosiła o kontakt. Mój nr. tel 501161718 Pozdrawiam Urszula

Wiktoria

@anonymous czuwam nad tym, aby na forum pojawiały się rzetelne informacje o tym pracodawcy. Są na tym wątku osoby, które poszukują jak najwięcej informacji sposobie zatrudniania i możliwościach jakie niesie za sobą praca w Z.P.Dz. "Olimpia" SA. Stąd moje pytania a Twoja wypowiedź oraz wypowiedzi innych dają możliwość innym kandydatom zorientować się w obecnej sytuacji pracodawcy. Dlatego zapraszam wszystkich do dyskusji na temat jakości pracy w tym zakładzie.

Miss

Bylam pracownikiem tej firmy.Zgadzam sie z opiniami poprzedników.Najlepiej donosić do pani prezes.Szefowa technologów-pani M. zajmuje sie tylko donoszeniem wiec jest pupilką.Wszyscy zajmuja sie plotkowaniem, intrygami.Pieniadze żalosne,nie ma szans na podwyżki.Szefowa bardzo brutalna w wypowiedziach i slownictwie. A na zewnątrz...kocha każdego. Jest przyjaciolką każdego pracownika.Tylko dlaczego prawie wszyscy placza po katach.Ja też plakalam.

Czy wiecie coś o aktualnej ofercie pracy w firmie? Mam zamiar aplikować i dobrze by było upewnić się czy warto.

Wiktoria Nie jestem pewna, czy jesteś szczerze zainteresowana podjęciem pracy firmie"Olimpia" , bo gdybyś była to wcześniejsze komentarze wystarczyłby ci w ogólnym poglądzie. Mogłabyś zastąpić zasłonę ściemniasz na potęgę tym zainteresowaniem, ale masz rację nie jestem pracownikiem ( pożal się Boże) tej "firemki", a jak nie ufasz temu co czytasz lub tym co piszą to aplikuj .... przekonasz się sama ;-)

Wiktoria

@anonymous Nie jestem pewna, czy jesteś pracownikiem firmy Z.P.Dz. "Olimpia", ponieważ nie napisałeś żadnej merytorycznej opinii. Czy mógłbyś rozwinąć swój wpis na temat tej firmy i powiedzieć nam jednoznacznie, czy warunki w firmie Ci odpowiadają? Czy praca w firmie Z.P.Dz. "Olimpia" daje Ci satysfakcję? Masz możliwość rozwijania swoich kompetencji? Jak układa Ci się praca z pozostałymi pracownikami? Czy możesz powiedzieć, że lubisz z nimi współpracować?

JULITA czytaj uważnie i uwierz że na operację płci w Olimpii nie zarobisz. Szukaj lepiej płatnej pracy .....

Obserwator

Julita jak słyszałaś tak piszesz ;) a pisze się " tę ciszę", a nie "tą cieszę". Czyli słuch masz do bani hehehe :D

Iza

Ciekawe jakim są partnerem ? Podpisują umowy partnerskie w sklepach. Czy są wiarygodni i można normalnie pracować czy to jakieś kolejne nieporozumienie i naciagają ?

Była pracownica

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie ! Wielka hala, nieogrzewana, zima i mokra gdy pada deszcz. Woda leje się po ścianach, a nad maszynami rozkładane są folie. Ale inwestycja "szefowej - wielkiej siostry" skierowana jest na pracowników (pełno zainstalowanych kamer). Jeśli chodzi o wynagrodzenie to jest ono niewolnicze. Premie dostają z tego co się zorientowałam tyle te pracownice co donoszą kierownictwu. Wszystkim nowym radzę uważać na brygadzistkę szwalni. Atmosfera w firmie jest nie do pozazdroszczenia, panuje wszechobecne plotkarstwo, złośliwość, podłość, stronniczość, głupota, wyrachowanie, absurd, brak szacunku dla drugiego człowieka, może to wszystko dlatego, że większość to kobiety z klimakterium lub po ....

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.Dz. "Olimpia" SA - Łódź

• Jak się pracuje w Z.P.Dz. "Olimpia" SA?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.Dz. "Olimpia" SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Z.P.Dz. "Olimpia" SA
  • Nowe Sady 4