brak logo

Z.P.Dz. "Olimpia" SA

Łódź

Opinie o Z.P.Dz. "Olimpia" SA

maxim35 2012-07-25 08:34
Jeśli ktoś myśli, że jest to firma prestiżowa ze względu na znaną i wyrobioną markę to jest w błędzie. Warunków pracy nie będę komentował. Napiszę tylko tyle, że na umowę o pracę proszę nie liczyć.Na godne zarobki również chyba, że ktoś postanowi zapracować się dla nich na śmierć. Natomiast z całą pewnością możemy spodziewać się wszechobecnej tam głupoty ludzkiej i to zarówno ze strony osób zarządzających jak i pracowników. Stanowczo odradzam ludziom młodym. Jest to firma dla starszych osób, które z biegiem lat mogą sobie tam dogorywać.....tak jak cała Olimpia.
14
niebieska filiżanka 2012-09-12 16:58
marne zarobki, zero możliwości rozwojowych, nie polecam
13
Mrówka 2016-06-03 18:00
W Olimpii jest wyzysk. pakiet socjalny to 180zł na "święta" i woda butelkowana latem do picia. przez pół roku jesteśmy zatrudnieni na pół etatu chociaż pracujemy po 8 godzin. Zimą temperatura na szwalni to 14-15 stopni i przeciągi marzniemy. Latem duszno ok 30. Gdy ktoś jest chory bo przemarzł płacone ma zwolnienie z pół etatu. Pensja to najniższa krajowa jeśli pracujemy 8 h bo jeśli ktoś weźmie urlop w okresie zimowym czyli od października do marca kiedy jest pół etatu to nawet najniższej krajowej nie dostanie. Pani Prezes ma na monitoring ,ale na to by uczciwie zatrudnić i docenić ludzi, którzy tam pracują po kilkadziesiąt lat to już niestety nie ma..... Ludzie stresują się i płaczą w pracy. nie polecam
13
AS 2016-07-07 15:06
Trzeba dodać, że stan budynku jest okropnym stanie. Na głowę leci tynk, a zakładają czytniki mierzące czas pracy pracownika i kamery . Płacą najniższą krajową, zimą dają pół etatu. Pani "szefowa" udziela się charytatywnie, a pracownikom brakuje na chleb !!!!
13
wybaczająca 2016-11-03 12:52
Chciałam dodać tylko to, że tam pracują osoby, które są już w tej firmie od 20, 30, 40 lat, które znają Olimpie od wszystkich złych i dobrych stron. Może powodem jest to, że na pewno w pewnym już wieku np. przed emeryturą nie znajdzie się lepszej płatnej posady. Jest tam ciężko. Nie będę ukrywać wracałam do domu z płaczem, ponieważ wiele osób obgaduje na siebie, a ja nie wiedziałam co z tym wszystkim zrobić.(jest wiele złości, smutku i po prostu jest kiepsko). Zimno w zimie gorąco w lecie. Mili ludzie, ale którzy stracili nadzieje na lepsze zarobki. Szkoda, że szefowa nie wie jak czują się te osoby, które czasami nie mogą kupić chleba, a co dopiero zapłacić czynsz. Mnie płacił urząd dla osób bezrobotnych. Myślałam, że po kilku miesiącach dostanę umowę, jednak zawiodłam się na szefowej. Mam nadzieję, że chociaż osoby, które długo pracują dostaną podwyżkę. Trzymam za nich kciuki.
10
Zostaw swoją opinię o Z.P.Dz. "Olimpia" SA - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.P.Dz. "Olimpia" SA