Opinie o Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o. w Szczecin

ziom

Wygląda na to Lol że firma ma to generalnie w jelicie grubym. Paniom wyraźnie się nie chce. Rzucą czasami coś na portal morski i jest ok. A może moderator zagląda tutaj tylko po to aby kasować wpisy .Chociaż wygląda to ostatnio tak jakby pies z kulawą nogą tu nawet nie zaglądał .... Ciekawe kiedy mnie wykasują heh

lol

Takie mam pytanie dlaczego na stronie agencji w dziale ofert pracy nigdy żadna się nie pojawia. Aby się coś dowiedzieć trzeba zadzwonić . Nie wydaje mi się aby to było jakieś specjalnie trudne wrzucić krótkie info. W dobie internetu myślę że to bardzo wygodne i profesjonalne by było. Co państwo na to? Wiem że kiedyś firma miała dużą rotację mechaników ale teraz chyba się polepszyło.

off wacht

Socjal jest słaby w sumie go nie ma, jedzenie tez. Dużo pracy bo port wychodzi baaaardzo czesto. Na wachtach nawet stary jezdzi a 3 robi całe safety + mapy wiec porazka a zarobki 2000 euro :) Więcej AB ma ba czasami nawet OS w innej firmie...

fru fru

A dlaczego nie? Forum to takie miejsce gdzie można napisać opinie o agencji, armatorze etc, wymienić się informacją . Darka znało wielu ludzi i nie sądzę aby mieli obiekcje czy pretensje że napisałem o śmierci kolegi. Odnośnie info o pracy to bardzo ogólnikowo piszesz co chcesz robić. Jeśli chodzi o pokład to pamiętaj że z dużych statków łatwiej przejść na małe ale odwrotnie niekoniecznie. Ale jak nie ma wyboru to i to dobre. Na początek przynajmniej. Jeśli chodzi o maszynę to moim zdaniem nie masz szans na singla . Możesz ewentualnie wskoczyć na coś większego gdzie są wachtowi mechanicy. Odnośnie serwisu to możesz się coś nauczyć w zależności gdzie trafisz o budowie urządzeń itd. ale uwstecznisz się z wiedzą zdobytą na akademii. Tylko na statku możesz rozwinąć się i skonfrontować teorię z praktyką. Poza tym czas pracy , kasa , urlop etc. Przelicz i sam zobaczysz co wolisz. No chyba że nie chcesz pływać. Jak już pracować to lepiej za 3-4tys euro niż 3tys złotych.I mówię tu o takich świeżych offach jak ty.

szmer
@fru fru

jedz koles za kadeta to zobaczysz jakie luksusy i jacy ludzie ;]

elektronik

Profesjonalne podejście prowadzących rozmowę panów kierowników.Obawy jakie miałem przed spotkaniem ustąpiły po wymianie kilku zdań.Szkoda,że moje doświadczenie jest praktycznie żadne i stąd brak oferty pracy.Mam nadzieję,że za rok ,dwa powrócę i wówczas otrzymam upragnioną pracę w tej firmie.

Jakie są pańskie wymagania finansowe-och miałem ochotę powiedzieć pięć tysiaka. Czy planuję w najbliższym czasie założyć rodzinę.? Jakie jest napięcie na statku kosmicznym? skąd mam wiedzieć

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
fru fru

Kilka dni temu na jednym z waszych statków zmarł mechanik Darek Stankiewicz. Napisałem o tym na waszym portalu i po kilku godzinach mój post znikł. Wstyd moderatorze , wstyd. Cóż takiego złego zrobiłem że pożegnałem na waszym forum człowieka który pracował dla RES wiele lat. Nawet was nie stać na to aby na stronie agencji wyświetlić nekrolog.

Serwis / Elektryk-Automatyk

Witam, Tak czytam Wasze opinie i wnioskuję, że "wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma". Osobiście pracowałem tam przez dłuższy okres, były lepsze i gorsze dni ale dużo więcej tych lepszych. Złego słowa nie mogę powiedzieć bo w głowie same miłe wspomnienia zostały. Pieniądze, w zależności od doświadczenia - jak wszędzie. Można dużo się nauczyć na tych statkach jeżeli ktoś chce zdobywać wiedzę. Osobiście poleciłbym firmę innym, zwłaszcza jeżeli chodzi o serwis itp. Pozdrawiam

maszynowy

Czy mieliście taką sytuację, że nie wypłacił wam kasy po zakończeniu kontraktu na początku miesiąca (za te kilka dni o które przedłużył się kontrakt)?

3off

za miesiac 2050 euro

jurekogorek

3 mechanik ma 1945euro za 4 miesieczny kontrakt.

jurekogórek

ja nie narzekam placi na czas jak sie jest na kontrakcie , ale jak sie juz zejdzie z kontraktu to trzeba sie o kase upominac za te kilka dni miesiaca , ogolnie jest dobrze

Łysy

przepracowałem w tej firmie 14lat i o 14lat za dużo omijajcie ich z daleka......

pracownik serwisu

hmm Jeśli chodzi o pływanie na statkach to nie widzę lepszej firmy w okolicy. żadnej odpowiedzialności,minimum wiedzy i juz sobie mustrujemy na stateczek(barkę)i po czterech miechach plywania schodzimy na zasluzone wolne. Zarobki sa adekwatne do umiejetnosci i tak c/e 5keuro za umiejetnosc balastowania,o/s 1200 euro za podanie cumy,stary 5 keuro za umiejetnosc uruchomienia steru,kucharz 1300 euro za rosól z kostki rosolowej Nie ma obaw o statki bo serwis wszystko naprawi i mozna plywac dalej za niezlą kasę

os
@pracownik serwisu

Troche kolego sie mijasz z tymi zarobkami. Ja tam za marynarza mam 1008E. AB zarabia tam 1260 E. Z tym podawaniem cumy tez troche przesadzasz. Jest ostra harowka nieraz po 25 godz na dobe. Z tego wzgledu ze jest tylko 2och marynarzy. Pozdrawiam marynarska brac

Byly marynarz w tej firmie
@pracownik serwisu

Chyba ktoa z biura napisal. Co tam, brak jeleni do takiej pracy?

mietek

czyli jest możliwość awansu, ale rozumiem, że samemu trzeba o nią walczyc, czyli iść bezpośrednio do przełożonego i powiedziec co się zrobiło ponad norme czy tam dodatkowo i wtedy ustalana jest podwyżka, tak? to działa jednorazowo za osiągnięcia? Jest jakaś oferta w Szczecinie, więc chyba będę tam startował

aaaa

wiesz, internet nie jest anonimowy już od dawna, ale napiszcie konkretnie, czy warto aplikowac do tej firmy.

blaa

a jeśli chodzi o dodatki to są w postaci nowych obowiązków, co nie idzie w parze z kasą. Na awans też nie ma co liczyć, możliwości rozwojowe tym bardziej.

blaa

żadnego socjalu, żadnych podwyżek, żadnych premii, żadnych bonusów...nic generalnie. Nawet na Święta... Płaca bardzo niska. Chyba, że po znajomości dostałeś pracę.

adi

witam czy coś się zmieniło firma godna zaufania dajcie znać jak ktoś tam ostatnio pływał pozdr

Kriss

Pracowałem w tej firmie, (usunięte przez administratora)Ogólnie firma jest kiepska

Jeden z najgorszych działów to pokładowy. Pracowałem tam prawie 3 lata. (usunięte przez administratora)nie jest w stanie ustawić prac, (usunięte przez administratora) wszystko robi pod siebie, (usunięte przez administratora) cały dzień przechodzi z telefonem, i gra głupa. Omijajcie tą firme.

bob

Wszystko prawda, omijac ta Agencje i wszystko co zwiazane z tym Armatorem, naprawde jest bardzo duzo innych Agencji. POWIEDZ STRAHLMANN STOP.

Zostaw merytoryczną opinię o Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o.
  • Narzędziowa 43
    70-807 Szczecin

Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o.