Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin

Szczecin

Opinie o Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin

spawacz 2010-02-14 20:11:54
Praca wyjazdowa za srednia krajowa nie jest satysfakcja,dlatego w firmie jest duza rotacja choc firma wyplaca pensje na czas
Alex 2010-03-13 20:26:20
Oprócz tego ( usunięte przez administratora )za nadgodziny.
JOKER 2010-05-05 11:01:49
witam jak jest tam teraz ?
conwest 2010-06-18 11:06:38
płaca krajowa a praca za granicą,( usunięte przez administratora )zycie cyganskie w Gdyni i nie tylko( usunięte przez administratora )
spawacz 2010-06-22 17:30:28
zwolnili mnie za to że narzekałem na firmie,ktos doniusł na mnie i papa. tam lepjej nic nie mówic bo to jedna( usunięte przez administratora )
kartofel 2010-12-08 21:25:28
Ja osmielilem sie powazyc opinie ( usunięte przez administratora )i tez juz nie pracuje,po 7-miu latach.( usunięte przez administratora )
bob 2011-06-07 17:53:56
Wszystko prawda, omijac ta Agencje i wszystko co zwiazane z tym Armatorem, naprawde jest bardzo duzo innych Agencji. POWIEDZ STRAHLMANN STOP.
anonim 2011-06-27 20:57:54
Jeden z najgorszych działów to pokładowy. Pracowałem tam prawie 3 lata. ( usunięte przez administratora )nie jest w stanie ustawić prac, ( usunięte przez administratora ) wszystko robi pod siebie, ( usunięte przez administratora ) cały dzień przechodzi z telefonem, i gra głupa. Omijajcie tą firme.
Kriss 2011-09-29 08:17:14
Pracowałem w tej firmie, ( usunięte przez administratora )Ogólnie firma jest kiepska
adi 2013-07-15 10:38:32
witam czy coś się zmieniło firma godna zaufania dajcie znać jak ktoś tam ostatnio pływał pozdr
blaa 2013-10-09 11:11:03
żadnego socjalu, żadnych podwyżek, żadnych premii, żadnych bonusów...nic generalnie. Nawet na Święta... Płaca bardzo niska. Chyba, że po znajomości dostałeś pracę.
blaa 2013-10-09 11:14:03
a jeśli chodzi o dodatki to są w postaci nowych obowiązków, co nie idzie w parze z kasą. Na awans też nie ma co liczyć, możliwości rozwojowe tym bardziej.
aaaa 2014-05-20 14:01:26
wiesz, internet nie jest anonimowy już od dawna, ale napiszcie konkretnie, czy warto aplikowac do tej firmy.
mietek 2014-06-09 18:51:00
czyli jest możliwość awansu, ale rozumiem, że samemu trzeba o nią walczyc, czyli iść bezpośrednio do przełożonego i powiedziec co się zrobiło ponad norme czy tam dodatkowo i wtedy ustalana jest podwyżka, tak? to działa jednorazowo za osiągnięcia? Jest jakaś oferta w Szczecinie, więc chyba będę tam startował
pracownik serwisu 2014-08-22 20:33:29
hmm Jeśli chodzi o pływanie na statkach to nie widzę lepszej firmy w okolicy.
żadnej odpowiedzialności,minimum wiedzy i juz sobie mustrujemy na stateczek(barkę)i po czterech miechach plywania schodzimy na zasluzone wolne.
Zarobki sa adekwatne do umiejetnosci i tak c/e 5keuro za umiejetnosc balastowania,o/s 1200 euro za podanie cumy,stary 5 keuro za umiejetnosc uruchomienia steru,kucharz 1300 euro za rosól z kostki rosolowej
Nie ma obaw o statki bo serwis wszystko naprawi i mozna plywac dalej za niezlą kasę
Łysy 2014-09-10 09:09:17
przepracowałem w tej firmie 14lat i o 14lat za dużo omijajcie ich z daleka......
jurekogórek 2014-09-10 19:47:53
ja nie narzekam placi na czas jak sie jest na kontrakcie , ale jak sie juz zejdzie z kontraktu to trzeba sie o kase upominac za te kilka dni miesiaca , ogolnie jest dobrze
jurekogorek 2014-09-11 20:35:54
3 mechanik ma 1945euro za 4 miesieczny kontrakt.
3off 2014-09-14 01:38:01
za miesiac 2050 euro
maszynowy 2014-09-15 21:13:55
Czy mieliście taką sytuację, że nie wypłacił wam kasy po zakończeniu kontraktu na początku miesiąca (za te kilka dni o które przedłużył się kontrakt)?
Serwis / Elektryk-Automatyk 2014-11-27 12:09:06
Witam,
Tak czytam Wasze opinie i wnioskuję, że "wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma". Osobiście pracowałem tam przez dłuższy okres, były lepsze i gorsze dni ale dużo więcej tych lepszych. Złego słowa nie mogę powiedzieć bo w głowie same miłe wspomnienia zostały. Pieniądze, w zależności od doświadczenia - jak wszędzie. Można dużo się nauczyć na tych statkach jeżeli ktoś chce zdobywać wiedzę. Osobiście poleciłbym firmę innym, zwłaszcza jeżeli chodzi o serwis itp.
Pozdrawiam
os 2014-12-04 17:04:48
Troche kolego sie mijasz z tymi zarobkami. Ja tam za marynarza mam 1008E. AB zarabia tam 1260 E. Z tym podawaniem cumy tez troche przesadzasz. Jest ostra harowka nieraz po 25 godz na dobe. Z tego wzgledu ze jest tylko 2och marynarzy. Pozdrawiam marynarska brac
fru fru 2014-12-14 13:44:32
Kilka dni temu na jednym z waszych statków zmarł mechanik Darek Stankiewicz. Napisałem o tym na waszym portalu i po kilku godzinach mój post znikł. Wstyd moderatorze , wstyd. Cóż takiego złego zrobiłem że pożegnałem na waszym forum człowieka który pracował dla RES wiele lat. Nawet was nie stać na to aby na stronie agencji wyświetlić nekrolog.
fru fru 2014-12-17 12:46:55
A dlaczego nie? Forum to takie miejsce gdzie można napisać opinie o agencji, armatorze etc, wymienić się informacją . Darka znało wielu ludzi i nie sądzę aby mieli obiekcje czy pretensje że napisałem o śmierci kolegi.
Odnośnie info o pracy to bardzo ogólnikowo piszesz co chcesz robić. Jeśli chodzi o pokład to pamiętaj że z dużych statków łatwiej przejść na małe ale odwrotnie niekoniecznie. Ale jak nie ma wyboru to i to dobre. Na początek przynajmniej. Jeśli chodzi o maszynę to moim zdaniem nie masz szans na singla . Możesz ewentualnie wskoczyć na coś większego gdzie są wachtowi mechanicy. Odnośnie serwisu to możesz się coś nauczyć w zależności gdzie trafisz o budowie urządzeń itd. ale uwstecznisz się z wiedzą zdobytą na akademii. Tylko na statku możesz rozwinąć się i skonfrontować teorię z praktyką. Poza tym czas pracy , kasa , urlop etc. Przelicz i sam zobaczysz co wolisz. No chyba że nie chcesz pływać. Jak już pracować to lepiej za 3-4tys euro niż 3tys złotych.I mówię tu o takich świeżych offach jak ty.
off wacht 2015-01-05 14:30:13
Socjal jest słaby w sumie go nie ma, jedzenie tez. Dużo pracy bo port wychodzi baaaardzo czesto. Na wachtach nawet stary jezdzi a 3 robi całe safety + mapy wiec porazka a zarobki 2000 euro :) Więcej AB ma ba czasami nawet OS w innej firmie...
lol 2015-03-03 16:14:35
Takie mam pytanie dlaczego na stronie agencji w dziale ofert pracy nigdy żadna się nie pojawia. Aby się coś dowiedzieć trzeba zadzwonić . Nie wydaje mi się aby to było jakieś specjalnie trudne wrzucić krótkie info. W dobie internetu myślę że to bardzo wygodne i profesjonalne by było. Co państwo na to? Wiem że kiedyś firma miała dużą rotację mechaników ale teraz chyba się polepszyło.
ziom 2015-03-07 23:50:59
Wygląda na to Lol że firma ma to generalnie w jelicie grubym. Paniom wyraźnie się nie chce. Rzucą czasami coś na portal morski i jest ok. A może moderator zagląda tutaj tylko po to aby kasować wpisy .Chociaż wygląda to ostatnio tak jakby pies z kulawą nogą tu nawet nie zaglądał .... Ciekawe kiedy mnie wykasują heh
elektryk 2015-10-01 21:40:22
Niedlugo bedziecie uprawiac seks przez internet-wszystko internet
Chlopie -jedziesz i zalatwiasz robote indywidualnie-tylko nie zabieraj ze soba mamusi
elektryk 2015-10-18 22:58:54
mile widziany elektryk-automatyk
praca w mlodym fantastycznym zespole
Szpak 2015-12-04 01:02:26
A ja mam pytanie co do socjalu czy jest internet ?
oooxxx 2015-12-09 13:42:31
zapomnij o internecie a jesli chodzi o socjal to porazka totalna
elektryk 2016-01-11 20:39:54
Praca dla młodych, ambitnych i cierpliwych.
Na początek może nie ma kokosów ale za to po 20 latach sama wysługa to dodatek około 3000 pln.Powstała nowa siatka plac i zupełnie nowe regulacje więc ludzie sami będą pytać o pracę.
szmer 2016-01-14 12:42:59
jedz koles za kadeta to zobaczysz jakie luksusy i jacy ludzie ;]
mnbvcxz 2016-01-14 12:49:15
w pracy sie pracuje a do pracy przydaje sie net a po pracy korzysta sie z netu
elektryk 2016-08-02 19:53:01
Jestes elektronikiem,automatykiem ze znajomoscia urzadzen radiowo nawigacyjnych dostaniesz prace od zaraz.Kreatywni znajda poczte gdzie wyslac CV.
Anonim 2016-08-05 19:21:30
@elektryk - traktujac ludzi z pogarda, i ze kreatywni znajda adres email nikogo nie przyciagniesz do firmy ;p wrecz odwrotnie, radzilbym popatrzec na szanujace sie firmy i ich profesjonalne ogloszenia dotyczace poszukiwan pracowników;)
Fircyk 2016-09-02 14:52:10
Ja osobiście przekonałem sie na jakie warunki płacowe można liczyć na początku współpracy. I przyznam ze jeśli ktoś pisze o zarobkach rzędu kilku keuro to chyba nie miał przyjemności pracować na stanowisku automatyka w tej firmie. Mam mieszane odczucia co do dobrych zarobków nawet po kilku latach stażu. Być może życie będzie potrafiło zaskoczyć w tej kwestii. Tak czy siak żeby dyszkę zł przywieźć do domu to chyba będzie graniczyło z cudem. Proszę o opinie odnośnie moich przeczuć osób które są w temacie.
Fircyk 2016-09-06 08:36:33
Czytaj ze zrozumieniem, w poście powyżej jest zawarta odpowiedz na Twoje pytanie.
recruitment 2016-09-14 18:25:05
Do końca września jest nabór na elektronika serwisowego do działu radiowego.
Ktos 2016-09-23 08:34:13
Z jakim rozwojem ?Jakie znizki i na jakie zakupy ? O czym ty w ogole piszesz ? Pracowalem w tej firmie kilka lat i nie polecam nikomu. Atmosfera nie ciekawa, pieniadze jak na prace wyjazdowa to slabiutkie, brak szacunku do pracownika co związane jest z dużą rotacją. Weedendy pracujace oczywiscie nie platne. Za przepracowana sobote oddaja tylko pol dnia wolego. Mysisz byc dyspozycyjny i to nie ważne czy jest niedziela czy świata. Ogolnie dno totalne. Pozytywne opinie na tym portalu wystawiane sa przez osoby pracujące w tej firmie na kierowniczych stanowiskach
Byly marynarz w tej firmie 2016-10-13 11:30:34
Chyba ktoa z biura napisal. Co tam, brak jeleni do takiej pracy?
Stig 2016-10-14 20:20:37
Witam.
Pracuję w Strahlmanie już 2 lata. Złego słowa nie można powiedzieć. Uczciwa kasą itp. Socjalu brak, ale można sobie z tym poradzić. Trochę dużo biurokracji się zrobiło ostatnimi czasy, ale to znak że firma dobrze sobie radzi.
Stig 2016-10-14 20:21:12
Witam.
Agwy 2016-10-16 09:40:35
Uczciwa kasa ? Do pensji doliczany jest ryczal za nadgodziny. Co oznacza ze pracuje sie duzo i bardzo czesto nadgodziny przekraczaja ustalona przez kodeks pracy normę. Oczywiscie za ten nadmiar firma pracownikom nie placi. Ofert pracy w tej firmie jest sporo co zwiazane jest duza rotacja. Radze sie dobrze zastanowic przed podjeciem pracy.
bunkier 2016-10-19 13:46:36
Chciałbym się dowiedzieć bez "owijania w bawełnę" - ile zarobi kucharz na 1 kontrakcie w RS? Mam już doświadczenie na kuchni na statku i interesuję mnie podanie prawdziwych zarobków kucharza w RS. Spływają do mnie różne info i ciężko to uśrednić. I zgadzam się z przedmówcami, że do pracy jedzie się pracować a nie obijać h***em gruszki na wierzbie.
U 2016-10-19 17:25:29
Ogólnie to wydaje mi się, że Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin powinien bardzo sensownie podejść do sprawy i przeanalizować Wasze wysłane CV pod kontem potencjalnych pracowników pozytywnie, uważam, że jest to na miejscu i trzeba o tym myślęć
bez nicku 2016-11-17 08:45:14
Firma bardzo dobra, pracuje tam i sobie chwalę. Poza tym każdy pracuje tam gdzie chce, jak znacie lepsze agencje to pracujcie tam.
Pracować trzeba wszędzie nikt pieniędzy za darmo nie daje .
Zostaw swoją opinię o Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin