Opinie o Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o. w Szczecin

Czy pracodawca Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Zwolniony

Żeby były pieniądze na motywację trzeba zleceń oraz mocnego zarządu z poza starego układu. Na razie stary układ oraz stara gwardia przyczaiły się i liczą że lambada powróci. Stara gwardio do pracy.

Zwolniony

Bardzo dobry kierunek, Zaorać serwis (turyści) oraz warsztat. (statyści). A na tym zbudować jeden organizm zajmujący się kompleksowymi remontami . Pracownik nie może nażekać że go przydzielono na pracę zewnętrzną. Po prostu praca, wykonane zadanie to konkretne pieniądze do jego kieszeni Postawić na ludzi zdolnych, młodych, ambitnych i otwartych. Nie zapominajàc o niektórych starych, bardziej doświadczonych. Myślę że jest duża szansa na powodzenie.

Bezrobotny

Nie rozumię że pracownicy są źli na dyrekcję która tylko wykonuje polecenia niemców. Teraz sprzedaje sie pracownikom wszystkie narzedzia komputery i telefony aby nazbierać na odprawy. Do końca maja ma powstać plan restrukturyzacji firmy a najlepsi pozostana i odbuduja serwis na nowych zasadach. Spokojnych i zdrowych Świąt!

Zwolniony

Gdy w brygadzie, zespole jest osobnik mający TATĘ w firmie wówczas czuje się bezkarny, może nic nie robić a i tak wszystko jest OK. Może też parkować firmowe auto przed domem a wszyscy muszą tańczyć jak on zagra.

elektronik

Profesjonalne podejście prowadzących rozmowę panów kierowników.Obawy jakie miałem przed spotkaniem ustąpiły po wymianie kilku zdań.Szkoda,że moje doświadczenie jest praktycznie żadne i stąd brak oferty pracy.Mam nadzieję,że za rok ,dwa powrócę i wówczas otrzymam upragnioną pracę w tej firmie.

Jakie są pańskie wymagania finansowe-och miałem ochotę powiedzieć pięć tysiaka. Czy planuję w najbliższym czasie założyć rodzinę.? Jakie jest napięcie na statku kosmicznym? skąd mam wiedzieć

service

Firma wypłacalna do końca. Możliwość awansu bez znajomości. Wachlarz specjalizacji zbyt szeroki aby stworzyć super specjalistę ale...

Zwolniony

Myślę że obecne redukcje w firmie będą miały zbawienny wpływ na jej kondycję. Co jakiś czas trzeba przewietrzyć bo klimat robi się ciężki. Trzeba połączyć efekty pracy z wynagrodzeniem. Dotąd było tak że gdy już ktoś coś umiał to uważał się za fachowca a ci wiadomo nie muszą się już wysilać no bo przecież są fachowcami. Potrzeba silnego nadzoru a z tym jest już gorzej, do tej pory rządził dół a góra to legitymizowała i brała pieniądze no bo przecież jest nadzorem. Zrezygnował bym z ludzi powiązanych rodzinnie w firmie. Szwagrostwo, zięciostwo, synostwo to źle wpływa na relacje w pracy. W pracy trzeba wymagać a nie mrögać porozumiewawczo oczkiem..

Stefan

Firma bardzo dobra, pracuję już kilka lat i jestem zadowolony. Pensja na czas, wynagrodzenie zależy od kwalifikacji i stażu pracy. Generalnie polecam.

Łezka w oku się kręci.

Firma nie może być konkurencyjna na rynku lokalnym jak i międzynarodowym. Serwis na zachodzie średnio kasuje 50 euro za godzinę pracy a nasi ludzie 25 euro i w dodatku z większą skutecznością naprawy. W Polsce taka stawka w przemyśle morskim też nie jest wygórowana ale niestety firmy zatrudniające Ukraińców i popaprańców często obniżając stawki kosztem jakości powodują likwidację innych podmiotów. Strahlmann podobnie wykosił wielu armatorów przejmując statki z takich upadających firm .Papa opłacał wszystko dla Branch Szczecin niezależnie od efektów pracy, często nie wiedząc jaka ściema tu się wyrabiała . Żadna firma nie utrzyma się na rynku gdzie stosunek pracownika produkcyjnego do biurowego wynosi 1:1. Pamiętam jak ludzie buntowali się, że muszą wykonywać jakieś dodatkowe prace nie związane ze statkami Strahlmanna bez dodatkowych pieniędzy( czytaj usługi na rynku lokalnym) i pewnie dziś inaczej uważają a jest to przestroga dla innych. Generalnie firma była ciekawa ale przechodzi już do historii. (usunięte przez administratora)

takowi nie rakowi

Zwolniony

Do tego wszechogarniajacy NEPOTYZM. Kto wie co to słowo znaczy? Jedno co mogę poradzić dyrekcji to wszystko zaorać a następnie zacząć budować od podstaw bez fachowców z głèbi kraju, Zapewniam że w Szczecinie są rakowi i nie tacy drodzy. Tak Panowie takie czasy

Zwolniony

Firma solidna. Na warsztacie w transporcie, nadzorze ludzie że Ślązka i głębi polski. Pracują tu latami mają dobre pensje, firma opłaca im wynajem mieszkań. Uważają się za Fachowców a co za tym idzie firma powinna im płacić za samą obecność w pracy. Firma nie jest konkurencyjna na rynku. Jest poprostu droga bo trzeba opłacić fachowców i ich mieszkania

Poldek

@covid O czym piszesz, możesz dodać więcej informacji? Czy to tylko inspiracja konkurencji?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o.?

covid

Teraz tylko na swoje bo firma likwiduje wszystkie stanowiska.

Luj

Firma jest dosyć dobra by nabrać doświadczenia ale jest tu kumpelstwo bez pleców nie zarobisz wiele dyrektorów 12 bez potrzeby kretactwo i (usunięte przez administratora) ,wyzysk brak możliwości rozwoju wszystko obstawione rodzinnie itp. nie polecam

Wojtek

Czy tam można liczyć na rozwój ?

Tajemniczy
@Wojtek

Obecnie firma przechodzi kryzys, zwalniło mnóstwo pracowników, którzy są świetni, no cóż firma chyba przenosi się na kapuste

Jerzy

Firma dobra ale jednocześnie wymagająca. Warto starać się bo potrafią docenić dobrego pracownika.

xxx

firma dobra ale dyrektorow sporo.nie wazne ile pracowales lat ,jak ci sie noga powinie to natychmiast won.

@xxx

No cóż, lepkie ręce i gibkie nogi w czasie pracy nie idą w parze w tej firmie.

Potwierdzam - nie polecam pracy w tej firmie. Zła atmosfera, niejasne wynagrodzenia, brak weekendów, brak organizacji.(usunięte przez administratora)zaopatrzeniowiec od elektryków ma samochód służbowy, którego używa tylko prywatnie, a my musimy jeździć prywatnymi samochodami, za co nikt nie oddaje pieniędzy. Dyrekcja wozi się BMW, a tobie mówi, że firma jest w ciężkiej sytuacji finansowej. Rozbudowana administracja przekracza liczbę serwisantów. No i ogromna rotacja. Podsumowując, jeżeli nie idziesz na dyrektora, to szukaj innego miejsca.

@Piotr

Tak Piotrze czy tylko chowasz się pod takim pseudonimem masz słuszną rację.Atmosfera jest zła i niejasne są co za tym idzie wynagrodzenia albo odwrotnie.Dyrekcja wprowadza nowe zasady nadgodzin i płacy a po miesiącu się wycofuje a to jest mało poważne. Firma nie ma żadnego kryzysu jeśli chodzi o szczegóły a wręcz wchodzi na rynek zewnętrzny mając w każdej dziedzinie fachowców. Uważasz że darmozjad zaopatrzeniowiec powinien jeździć autobusem i dowozić materiały, tak? Masz wielki potencjał aby być dyrektorem ale w tej firmie te wakaty są zajęte więc zapewne poszukasz dalej i stąd ta rotacja ach wielka strata dla firmy .

Elit

Najgorsza firma! Nikomu nie polecam! Jeśli nie chcesz być traktowany jak (usunięte przez administratora) to szukaj innej pracy. Kolesiostwo, kumoterstwo i przekręty. A jak powiesz swoje zdanie to natychmiast do zwolnienia.

@Elit

A w ilu firmach już pracowałeś? (usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś Cię zwolnił za wypowiedź a w dodatku wykazałeś prawdę i byłeś uczciwy zapraszam do złożenia pozwu sądowego

Zostaw merytoryczną opinię o Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o.
  • Narzędziowa 43
    70-807 Szczecin

Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o.