Opinie o Hotel Bavaria w Wisła

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hotel Bavaria. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Bavaria na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Bavaria w Wisła

Była pracownica

Pracowalam w bavari 2 lata niestety zaszlam w ciaze musialam odejsc ale bardzo chwale sobie tam prace Szef jest bardzo dobrym czlowiekiem zawsze mozna na niego liczyc zaliczke wypłaca kiedy tylko pracownik chce Wyplate zawsze daje w terminie a pracownicy w zamian za to zaostawiaja po sobie pisma komornicze poniewaz sa zadluzeni i ukrywali to podczas pracy dlatego uciekli gdy tylko przyszlo takie pismo. Szef zawsze mowił jedno zdanie do osob ktore sa niby" poszkodowane "przyjdz i pokaz mi osobe ktorej nie zaplacilem wyplace ci 100krotnosc tej sumy" do dzis nikt nie przyszedl! "Po drugie nie powinno sie wchodzic do czyjegos prywatnego zycia z butami co was to obchodzi czy rodzina go lubi czy nie zajmujcie sie swoja robota a wszystko bedzie dobrze skoro pracuja tu ludzie po kilka lat i sobie chwala to chyba jednak nie wszystko co mowicie jest prawda a Jesli dla recepcjionisty program rezerwacyjny i faktura jest czarna magia to wiadomo ze Szef w koncu wyjdzie z rownowagi! Bo ilez mozna komus tlumaczyc jak trzeba wyslac FAX lub wystawic fakture

k
@Była pracownica

Również jestem byłą pracownicą pracowałam w Bavarii 4 lata również pamiętam te słowa, że jak znajdę kogoś komu szef nie zapłacił da mi 100krotność wynagrodzenia. Pieniądze zawsze były na czas, jeśli pracownik jest w porządku szef również nie ma podstaw aby na niego krzyczeć. Dla mnie atmosfera była wspaniała gdyby nie to, że musiałam się wyprowadzić z Wisły pewnie nadal bym tam pracowała. Pozdrowienia szefie! Nie słuchaj goczołów :)

Bartosz Nowy wpis
@Była pracownica

Ja też pracowałem w tym hotelu i tę opinię jak i kilka innych pozytywnych wystawił sam szef, który jak wielu tu piszę jest chamem i prostakiem, który pomiata pracownikami

Anka Nowy wpis
@Bartosz

W 100% sie zgadzam...tez mialam " przyjemnosc" pracowac w tym hotelu, lata temu, na stanowisku recepcjonistki.Hotel fajny ale wlasciciel pan piotr...prostak i (usunięte przez administratora) jakich malo! Juz nigdy, na szczescie, nie trafilam na takiego pracodawce jakim byl on...

Iza Nowy wpis

@Bartosz a możesz napisać, jak tobie pracowało się w Hotelu Bavaria? Twoja opinia również będzie przydatna wielu forumowiczom. Na jakim stanowisku pracowałeś, jak wyglądały twoje warunki zatrudnienia?

Zniesmaczona

Stanowczo odradzam pobyt w tym ,,hotelu,,jedzenie tragiczne,właściciel chamski ordynarny źle traktuje swoje pracownice ma je za nic....nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu hotelu i gastronomii.Bede odradzam każdemu!!!!!

only

Wiecie czy są oferty pracy teraz do nich? Nie ukrywam, że dobrze by było podjąć u nich zatrudnienie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Hotel Bavaria? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
aga

100 krotność nie wypłaconego...to będzie trzeba odwiedzić pana Piotra jeśli nadal on jest szefem..ja dawno temu pracowałam-pomoc kuchenna,zero przerwy na herbatę-może temu że nam ją wylał,kanapki z domu,doberman na kuchni budził strach...

Pracowałam pół roku w hotelu bavaria w Wiśle, z powodu wyjazdu za granice musiałam zrezygnować z tej pracy. :( pracowało mi sie bardzo dobrze miła atmosfera . :) szef bardzo dobry ,pomocny i wyrozumiały  ,dba o firme ,pracowników i dobry klimat, polecam innym,nie lubi złodziejstwa i oszustów co sie mu nie dziwie... Osobiście polecam tam pracować, nie wielu jest takich uczciwych szefów..chętnie tam znowu bym tam wróciła pracować..

Jolaola

bardzo miły szef,nigdzie dotąd takiego nie spotkałam,zna sie na rzeczy.,potrafi pomóc jak trzeba, wymaga to chyba normalne , załóż sobie firme zatrudnij pracowników i lataj za nimi gdzie sie zaszyli zeby zajarać albo telefonować..w innej firmie nie którzy nie popracowaliby nawet jednego dnia...

hahaha

3000 się należy? chyba nie w PL. Ktoś tu żyje w innej rzeczywistości. A @Darek neguje a nigdy tam nie pracował. Śmiech na sali.

bezrobotny

ten portal powinien sie nazywać.. ochrona nieudacznikow ..nierobów,czy sie stoi czy sie leży 3000 sie należy...jak nie to skarga do Pipu..chory kraj ..jak i to spoleczenstwo..

małgośka

hej, a orientujecie się może, czy żeby starać się w ogóle o rpbotę w hotelu bavaria to trzeba mieć książeczkę sanepidowską czy nie? w sensie tą do celów sanitarno-epidemiologicznych, Ktoś wie? no i czy np. gdybym chciała pracować na recepcji to wymagają jakiś jezyków obcych? jeśli tak, to na jakim poziomie?

hejka

Polecam osobom, które chcą pracować 7 dni w tygodniu przez nienormowaną ilość godzin za najniższą krajową :)

faktycznie - co do szefa zażaleń mieć nie można, atmosfera także miła, ale co do tych \\\"fajnych\\\" zarobków to bym się zastanowiła. Pieniądze (choć mało) zawsze były na czas i potwierdzam - z dawaniem zaliczek również nie było problemu.

Pracuję w hotelu już 8 miesięcy. Nie mam na co się skarżyć wszystko jest tak jak ustalaliśmy od samego początku. Fajna zgrana kadra, super właściciel a finansowo to z czego się orientuję to w tych wszystkich hotelach w Wiśle płacą owiele mniej.

Polecam prace w hotelu Bavaria miła atmosfera fajne zarobki czego chcieć wiecej. Szef super człowiek takiego szefa wszystkim zycze!

Pracowałem jako kelner i jestem bardzo zadowolony z pracy . Szef wyplaca wyplate w terminie plus do tego napiwki dla kelnera nigdy nie bylo z tym zadnego problemy zaliczke dostalem nawet po tygodniu pracy bez zadnych problemów. Polecam Prace w Hotelu Bavaria. (usunięte przez administratora)

ja Nowy wpis
@były pracownik

to dlaczego już nie pracujesz?

Aniolek

jest tam jakis problem z wyplacaniem wyplat czy co jest nie tak ???

jak tam sie pracuję?czy naprawde zapewniają zakwaterowanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Bavaria - Wisła

Hotel Bavaria
1.8/5 Na podstawie 52 ocen.

Hotel Bavaria