Hotel "Galindia. Mazurski Eden"

Ruciane-Nida

Opinie o Hotel "Galindia. Mazurski Eden"

Alicja

Czy w hotelu "Galindia. Mazurski Eden" istnieje możliwość pracy sezonowej? Okres wakacyjny to wzmożony czas wyjazdów i w związku tym większą ilością pracy w obiektach turystycznych.

Goście

Poziom hotelu dramatyczny, teraz rozumiem dlaczego. Kompletnie nie przygotowani na organizację większej imprezy, brakowało dla gości jedzenia, nieświeże, personel to jakieś osoby nieletnie , obsługa kolacji poniżej krytyki. Cały ten obiekt lata świetności dawno ma już za sobą. Przerost formy nad treścią i absurdalne ceny za zwykłe dziadostwo.

Alicja

A jakie macie opinie na temat samej pracy w tym miejscu? Spełniła Wasze oczekiwania?

qamcia

wiesz, na zdjęciach widac że to nie jest luksusowy obiekt ale bardziej taki skromny, uroczy i bliżej natury

Apacz

Gaindia to wielka pomyłka. Byłam tam na konferencji.oprowadzali nas po grotach gdzie śmierdziało. Miałam pokój na przeciwko smietka.codziennie ktoś z obsługi wnosił ziemniaki na śmieci i je tam obierał w maszynie która tam stała . Mieliśmy spyw kajakowy na który nas zabrali wojskowym samochodem i powciskali jak sardynki w puszce a kierowca był jeszcze pijany . Przy wjeździe do galindii czuć było szambo . Zauważyłam też że niema oznaczeń wysc ewakuacyjnych. Na obiad podali mieso które było kwaśne. Odradzam te miejsce

Wielki gniot

Syf.galindia to już nie to samo co kiedyś było . W recepcji tyłem do gości siedzą

gosia
@Wielki gniot 15.08.2016 22:48

jak komuś nie pasuje to po co tam jechać a potem pisać głupoty. Ja osobiście mam dużo dobrych wspomnień z galindii. pozdrawiam

XYZ

Nie ma i nie sądzę byś taką stawkę znalazła w którymkolwiek obiekcie na Mazurach.

janek

Tak tak...pani Mario(wlascicielka) fermy:-)

Domi
@janek 28.02.2016 23:44
Tak tak...pani Mario(wlascicielka) fermy:-)

PS. Jeżeli byłeś tam w zeszłym roku, to wiedz, że pisze do Ciebie jedna z dwóch wysokich blondynek - kelnerek tam pracujących ;) Jeżeli nie, to cóż, pozostawię Twoją mierną opinie bez dalszego komentarza... ;)

janek

Moge wszystko uargumentować jak i wizualnie(fotki:)tak i publicznie.zaklamane są te wasze wypowiedzi pozytywne.osoby podające się imionami nigdy tam nie pracowaly.syf zapierdIel na czarno za 5zeta na godz /od pon-pon.i w kolo a wam dalej wesolo

Asia Ignis

Warto? Nie warto? Wszystko zależy od tego czego oczekujecie od życia. Jeśli liczycie na ciepłą posadke i dobry hajs - nie. Ale jeśli szukacie opcji na wakacje, chcecie zarobić, zobaczyć coś innego, poznać ciekawych ludzi- TAK! Spędziłam w Galindii kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Owszem - bywały dni, gdzie miałam dość, byłam zmęczona, ale nigdy nie czułam się wykorzystywana dlatego czytając wasze komentarze jestem trochę oburzona. Jadąc do pracy x km od miejsca zamieszkania musicie się przygotować na wykonywanie różnych zadań, i na bycie elastycznym. Jeśli chodzi o wolne, nie miałam z tym problemu. Oczywiście myśląc logicznie - pracodawca nie pozwoli Ci zwiac z hotelu, gdy jego oblozenie jest największe, czyli podczas majówki, czerwcowki itd, ale reszta do załatwienia. W ciągu tych miesięcy udalo mi się pozwiedzać mazury, szalalam w okolicznych klubach. ;) Jeśli chodzi o finanse - kokosow nie ma, ale taka branża, wszystko wynagradzaja napiwki, które nie są najmniejsze. Pamiętajcie - Galindia to styl życia i przyjaźnie na całe życie! ;)) bez zastanowienia się zgodzilabym się wrócić!

janek

Hotel z .....półki:-)to mnie rozbawilo.syf z szambem z hotelu przy bramie...konfrencje..w pieknej sali gdzie swądem wali.dajcie ludziska spokoj.to nie hotel to kołchoz

dzas

Witam! chciała bym dowiedziec sie czegos odnosnie pracy w tym obiekcie. chciala bym informacji jasnych bez nie domówień.

janek

To jesen wielki syf.omijajcie to miejsce z daleka

brejnak

szukam pracy w usługach hotelarskich własnie w okolicach Galindii, ale przyznam , że niespecjalnie są miejsca gdzie można trafić na dużo lepsze warunki. Co nie zmienia faktu , że są one mierne... Oczywiście klienci są zadowoleni , bo naprawdę miejsce jest świetne na taki hotel. Ale o pracownikach niewielu myśli...

rajner
@brejnak 06.01.2015 18:46

Jeżeli poszukujecie pracy w hotelu Galindia to warto zajrzeć do nich w sezonie żeglarskim kiedy to przez Mazury przewija się cała masa ludzi , a w hotelu zaczyna brakować personelu , bo ten który jest zatrudniony na stałe najzwyczajniej nie daje sobie rady. Po za sezonem jest tu raczej spokojnie....

Y.

Z pracą bywa różnie. Ogólnie - psychicznie czasem ciężko, atmosfera bywa dość nerwowa i komu się dostaje? Pracownikom. Z drugiej strony - byłam tam dwa sezony i jadę na trzeci. Nie widziałam, żeby kogokolwiek tam oszukali na kasie, nie słyszałam o nikim kto by tam na czarno pracował. Pracuje się na dniówkę - o ile nic się nie zmieniło to 50zł/dzień bez ustalonych godzin pracy i bez dni wolnych, więc bywa i tak, że trzeba tyrać. Ale z drugiej strony - ma się zapewnione jedzenie i mieszkanie (nie są to warunki jakieś cudowne, ale jedzie się tam do pracy nie na wakacje). Jak każda praca ma plusy i minusy - dla wielu osób minusy przeważają. I tak, praca jest ciężka, bywa niemal niewolnicza czasem, ale też i wymagania początkowe nie są duże :) na wakacje warte przemyślenia.

pajac z mazur

Dno stawki5 zeta pozatem wlasciciele usowaja komentarze

anonimka

nigdy w życiu i za żadne pieniądze nie pojechałabym tam pracować, jeżeli wiedziałabym co mnie tam czeka...

Henry

Lepiej w kamienilomach pracy poszukaj,chyba ze juz masz taka despere.tak pozatem wypowiedzi powyzej ci nie wystarczaja?a ten wojtek to tam nigdy nie pracowal tylko pracownice pseudo recepcji polepszaja sztucznie zdanie o tym badziewnym "hotelu"

Zostaw opinię o Hotel "Galindia. Mazurski Eden" - Ruciane-Nida

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel "Galindia. Mazurski Eden"