Opinie o Paged Meble w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Paged Meble. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Paged Meble na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paged Meble w Jarocin

piotr

ta firma to wielkie nieporozumienie tu przyjdzie ten co ma noz na gardle podwyzki tak sa dla znajomych i rodziny nowy dyrektor to kpiny izarty niema pojecia chyba o niczym pokazuje nam slupki i wykresy sobie nich pokaze jak rzadzi bo jak na razie to czarno to widze

maly

zgadzam sie z opinia poprzednika dlugi chyba przekrocza wartosc tej firmy dyrektorowi chyba pomylily sie firmy widzac jego zapal wrobieniu zdjec pracownikom podczas obchodu powinien sie zatrudnic raczej w studiom fotograficznym a nie tu tak zle nie bylo tu od poczatku tej firmy nieudolnosc rzadacych zrzuca sie na pracownikow po przyjsciu nowego dyrektora fotografa wszyscy odniesli wrazenie ze przystapil do demontazu tej firmy poprostu rozwala firme od srodka ciekawe kiedy zarzad w koncu przejrzy na oczy komu powierzyl ten zaklad

misio

nie warto wtym roku chyba bedzie koniec zwlaszcza pod rzadami nowego dyrektora i szefa produkcji obydwaj sa siebie warci nie ma kasy na nic ale za to bylo na kamery za300000 a do ludzi na podwyzke zero

pracuś

całkowicie zgadzam się z opinią -anonim-

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Paged Meble? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Doradca Klienta - Showroom?
anoinm

To rzeczywiście mówimy od dwóch innych zakładach. Ale firma ta sama. Ja pisze o tym jak wygląda sytuacja w zakładzie w Jarocinie. Czyli jak widać niby Paged ale jak odmienne warunki pracy.

spider

niewiem czy mówimy o tym samym zakładzie..w jasienicy...

anoinm

odkąd pracuje nic się nie zmienia także ja lepszych perspektyw nie widzę, wręcz mam wrażenie że dzieje się coraz gorzej. Pretensje że niektórzy mają "olewczy" stosunek do pracy, ale co się dziwić jak się dostaje taką pensję? Żadnego systemu motywacyjnego. Gdyby był pracowałoby się napewno inaczej. Tak samo nie ma żadnej motywacji do roboty jeśli cały czas się jest przenoszonym z jednej agencji do agencji. Nie docenią nawet dobrych pracowników i nie przeniosą ich na Paged. Staż pracy też się nie liczy, bo dla mnie jest śmieszne, że osoba po technikum drzewnym i z ponad 30 letnim stażem pracy w fabryce mebli ma 10/h a osoba, która ledwo przyjdzie do roboty i po 3 miesiącach już ma 12/h. jak dla mnie CHORA polityka firmy.

spider

JEŻELI CHODZI O ZWYKŁYCH OPERATORÓW TO MAM PODOBNE ZDANIE..SĄ LUDZIE MIĘDZY INNYMI JA KTÓRZY OBSŁUGUJĄ 2-3 MASZYNY NARAZ..PRODUKT Z POD NASZEJ RĘKI WYCHODZI IDEALNY...ALE TAK JAK WYŻEJ..SĄ LUDZIE KTÓRZY NIEPRZYKŁADAJA SIĘ DO PRACY..A JEŻELI CHODZI O PRACE KOBIET(ZASTANAWIAM SIĘ NA JAKIM STANOWISKU I PRZY JAKIM STARZU PRACY JEST TAKA STAWKA)BO DO PAGEDU PRZYJMOWANI SA LUDZIE I STAWKA WYJŚCIOWA TO 10ZŁ..A 8.90-TO JEST JAKAŚ POMYŁKA I TRZEBA TO JAK NAJPREDZEJ ZMIENIĆ..

anoinm

nie sądzę, żeby było lepiej. Zwłaszcza jeśli chodzi o pracę które wykonują kobiety, które muszą zaginać za 8,90/h. czy to jest normalne? moim zdaniem nie. licza się aby operatorzy, którzy nie przykładają się do swojej pracy.

spider

ZGADZA SIĘ..OBY TYLKO OBECNI PREZES PRODUKCJI I DYREKTOR ZAKŁADU.PAN M,W I PAN M,B..(którzy doceniają pracowników-fachowców w tej branży)NIE POZWOLILI ODEJŚĆ FACHOWCOM KTÓRZY DBAJĄ O PARK MASZYNOWY...BO Z TEGO CO OSTATNIO SIĘ WIDZI TO LUDZIE KTÓRZY WIEDZĄ JAK PROWADZIĆ TAKI ZAKŁAD..

spider

w paged jest teraz ok..od dwóch lat są podwyżki...przynajmniej na numerykach..sam mam teraz 17/h..a praca jest ok..atmosfera fajna...

Jarek

Na pompę dla rybek kasa jest,ale na części do maszyn nie ma.Fontanna w basenie działa ,to wczasy po gruszą mamy zapewnione.Budka z piwem i kiełbaski a rano do roboty robolu.[usunięte przez moderatora] perspektywa.

roman

wazniejsze sa rybki w basenie niz ludzie na zakladzie, laweczka i jeszcz altanke postawy i grilla wybudujmy i bedzie im pasowac

roman

najnizsza krajowa i nic wiecej bieda i nedza

roman

wez daj sobie spokoj moze na magazynie nie bedziesz mial etatu 4/5 tak jak reszta pracownikow, ale mimo to odradzam pracy w tej firmie w tym zakładzie nie ma przyszlosci, droga ku upadlosci

mars

pracujesz w PAGEDZIE?Tez tam pracowałem ? spoko robótka,ale siano za małe i duża odpowiedzialnosc jako operator

obserwator

oj oj chyba kogoś zabolało co nieco ale mili czytelnicy napisze więcej innym razem bo jak wiadomo Gib...Bola...Budzun...nie karmią już rybek i na święta karpika nie będzie ,wiadomo wszem i wobec że był wczoraj ktoś z Jasienicy ...hym koto to taki ?Sprzątanie na maxa Bolaan...wystrojony pełna powaga.pozdrawiam wszystkich

Jarek

Czy ty zwariowałeś za te marne grosze?

abc

Co słychać w Pagedzie? Da się tam pracować? Zastanawiam się czy nie złożyć papierów na cnc. Napiszcie czy warto i czy robota jest trudna.

Zostaw merytoryczną opinię o Paged Meble - Jarocin

Paged Meble