Opinie o Paged Meble w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Paged Meble. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Paged Meble na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paged Meble w Jarocin

rocky

Przyjdz na montaz do Jarocina to szybko zmienisz zdanie.

Zgadzam się z powyższym postem, należy się samemu przekonać. Pracuję w Paged Meble od trzech lat i jestem zadowolona. Piszę o Zakładzie nr 1 w Jasienicy. Polecam.

gosc

To co sie dzieje na montażu woła o pomstę do nieba.. Ale na każdym wydziale jest syf i układy. Nadgodziny na szlifierni a niektórzy przychodzą ale na inny wydział. Nie ma to jak przyjść na 9 i za pół godziny mieć przerwę. I tacy podwyżkę dostają. Ale to trzeba umieć się ustawić.

kot

odpowiedziałem na komentarz bolana bo "wydzieranie" się na pracowników to chyba nie jest normalne zachowanie

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Paged Meble? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Doradca Klienta - Showroom?
arek

kiepskie płace premia zabierana podobno za nie wykonanie planu no zbliża się koniec roku więc trzeba się czymś podzielić a komu najlepiej zabrać pracownikowi

def

Kobiety traktują jak smieci, jakby tutaj nic nie robiły, a prawda jest taka że kazdy z pracowników fizycznych robią na tą całą bandę która nic nie robi tylko patrzy w kamery. niech szukają zleceń a nie patrzą jak ludzi poniżyć

abc

jedna wielka dyskryminacja w zakładzie w Jarocinie, podywzki były ale tylko dla facetów, kobiety w ogóle tam sie nie liczą ! Tylko mają pracowac i cicho siedziec !!

famosowy

A do nas trafił człowiek od Was - ciekawe czym go zwabili.

oldworker

od jakiegos czasu w tej "renomowanej i prestizowej" firmie działa system motywujacy pracownikow do lepszej i bardziej produktywnej pracy, ktory nazywa sie siec monitoringu!!! ... a jesli ktos sie nudzi w sobotnie popoludnia lub niedzielne poranki , to zapraszamy do PAGEDU...

niby leser

siema wszystkim! chcialem zalukac co na starych smieciach slychac, niechce obrazic tu nikogo ale widocznie jestescie na sukces skazani! ja z tej telenoweli sie wypisalem 4 lata temu, niby operator bylem i to jeszcze niby po plecach ( rodzine tradycje) warte10/h no to sie wyjebalem sam i nie zaluje tego dzis pracuje w podobnym zakladzie obecnie tyklo w uk (niebylo latwo) w niecaly tydzien mam to co w pagedzie w miesiac (jakies 3dni) i to bez plecow. niewiem co jest lepsze ale ja wole tu robic za murzyna niz tam za tania... przepraszam jesli kogos urazilem zastanowcie sie co lepiej zalic sie po forach czy zaczac dzialac? ps niewywyzszam sie nie gadam biegle po muzynsku jestem soba i robie swoje by zapewnic byt zonie itrojce dzieci! pozdrawiam

Ooo

...To nie powód żeby zakładać kamery które sa skierowane na stanowiska pracowników ... Tam gdzie najwięcej kradli jest najmniej kamer a nawet wcale ich niema.

małpa

Kamery nie kosztowały 300 tys tylko 3 razy mniej, a dlaczego są kamery ? Bo towar znikał. Jakies pytania jeszcze ?

alan
@małpa

towar tz. lakier

oldworker

zdecydowanie zle zarzadzana firma! za sytuacje nie mozna winic pracownikow tylko administratorow! cigla rotacja kadyr administtrujacej swiadczy o tym ze jest cos nie tak....a twierdzenie ze sytuacje uzdrowi kolejny tzw koordynator to juz jakas kpina zwarzywszy ze tych koordynatorow przez jarocin przewija sie krocie....i co ? i nic...nic sie nie zmienia na lepsze....

marta

cieszyliscie sie ze bolana ibudzynia wywalili zobaczcie co sie teraz dzieje tragedia jeszcze troche a bedzie strach oddychac tu juz przydzi sie przychodzic trzeba szukac roboty upadlosc chyba blisko

robson

lakiernia to jedno a na dziale przed lakiernią to leci serial Matki,żony i kochanki a jak nie jesteś kolesiem majstra to przechlapane ,jeden mobbing

jelop

nie ma jak brygadzista zlakierni nakradl lakieru ile wlazlo a szef produkcji go jeszcze bronil czy to nie dziwne mysle ze dzialali razem z tego powodu ta proba zatuszowania tego

max

nie polecam pracowałem 3 lat tam miałem 13 zl stawki po 4 latach przerwy dostałem 11 zł jako operator i umowe na work service a warunki pracy jak w obozie odradzam

ali

witam moze ktos mi powiedziec jak wyglada w firmie paged w jarocinie dostalem tam oferte pracy na lakierni na okres probny 3 miesiace

NIBY PAGED MEBLE PROSPERUJE TAK DOBRZE TO DLACZEGO FIRMY KTÓRE WSPÓŁPRACUJĄ Z TĄ FIRMĄ MUSZĄ CZEKAĆ ZA PŁATNOŚCIAMI DŁUGI CZAS, ZNACZNIE PRZEKRACZAJĄCY TERMIN WYSTAWIONEJ NA PAGED FAKTURY ????

IT

Witam, mam pytanie dot. działu IT w Pagedzie obecnie trwa rekrutacja i za bardzo nie wiem czego się można spodziewać (jak "dużeeee" to IT jest ?)

bill
@IT

byla praca i zamowienia ludzi sie zwalnialo w ostatnim czasie nie ma duzych zamowien ludzi sie przyjmuje ktos tu nie ma pokoleji w glowie

Zostaw merytoryczną opinię o Paged Meble - Jarocin

Paged Meble