Promar

Opinie o Promar

mołek 2011-05-24 22:56
nie placom na czas
kangarooo 2011-09-26 16:10
nie placa na czas to malo powiedziane, ucinaja na wszystkim czym sie da, stale wydzieranie sie i oglupianie ludzi. zarobki nędzne, dodatkowo bardzo różne stawki na identycznych stanowskach, premie dwie...roczne NIEWIDOCZNE, nawet narzedzi tam brak, gdzie pojdzie sie po towar wszedzie krzycza, ze promarowi nic nie dadzą.
Wojtek 2016-07-07 15:26
Totalnie nie polecam! Praca jako przedstawiciel to nękanie klientów za jakieś wymyślone usługi, obiecuje % od zysków, ale to wszystko bajki.
as 2016-07-08 22:44
Wydaje mi sie, że zarobki mają adekwatne do powierzanych obowiązków, zwłaszcza, że dorzucaja do tego odpowiednie premie.
helga kloss 2017-07-21 09:48
Firma ma ostatnio nieciekawą sytuację na rynku... Jak na taki kapitał współpraca jest dość ryzykowna. Egzekwowanie płatności staje się problematyczne. Firma zmieniła siedzibę... Ktoś się dopatrzył wielu nieprawidłowości i nie jest już tak kolorowo. Powiązania polityczne się kończą przywileje też...
Agata 2017-08-21 11:05
@helga kloss powiesz coś więcej o sytuacji firmy Promar? Jesteś jej pracownikiem? Jeżeli tak to powiesz coś więcej? Strona internetowa nadal działa firmy, czyli nadal szukają klientów, a co z a tym idzie rąk do pracy, więc Twoja opinia może zainteresować te osoby, które chciałyby tam pracować.
Zostaw swoją opinię o Promar - Mierzyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promar