Opinie o Energa S.A. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Energa S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Energa S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energa S.A. w Gdańsk

Śmiech

Ci co odeszli -mogą się czuć szczęśliwcami . Bo co taka energa może zaoferować . ? nadwyżki musi oddawać rządowi na 500 dla ktowy , rolnika i świni . Ochroniarz nawet świnią nie jest - no chyba tylko ten co jest sygnalistą i świnią w podpieprzaniu kolegi-koleżanki . Damy radę ,a jak się coś trafi lepszego -bez żalu spierdzielam

Sylwia
@Śmiech

Rozumiem, że możesz być niezadowolony z pracy czy oferowanych warunków w Energa, ale bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi na forum. Szanujmy się wzajemnie! Napisz proszę, na podstawie jakiej umowy odbywa się zatrudnienie w tym miejscu?

Śmiech

Ja pierdziu - nowa umowa i kupa po słoniu - 2154 zł - o czym tu mówimy o jakich podwyżkach -,,Nowe ,, a jednak nie nowi -tak pracownicy ,kolesie i co z tego nic . bo nic pracownik ochrony nie zyskał. stra stawka i kupa gnoju

Karolcia 34

Sytuacja w firmie jest co raz gorsza. Co chwilę słychać że nie będą przedłużać umow o pracę.Premii nie płacą od stycznia. Kierownicy z nadania partii nie umieją zarządzać firmą. Tylko Excel. Rozliczanie celów za których nie płaci się premii. Wytykanie że za długo bylo się w toalecie. Za długo robili się kawę. A jak pójdzie się do kierowniczki to widać na służbowym laptopie allegro, Zalando, strony z butami. Co dziennie słychać śmiechy na temat nowych sukienek botoksie, kwasów, nowego żelazka z termomiksa. Tak o to pracuję w departamencie obsługi klienta.

Pracuś energetyczny

Dlaczego Zarząd wyraził zgodę a przynajmniej jeden z dyrektorów w Koszalinie na dosłowne obwieszenie ogrodzenia banerami jednego z kandydatów do EU. Rozumiem umiar ale to co zrobiono to żenada .Ludzie idący do sklepu zostawiają różne rzeczy na płocie .Dlaczego firma bądź co bądź strategiczna wikła się w politykę . Inni kandydaci też będą chcieli tam ,,wisiec ,, Zabronicie -będzie szum a zwykli klienci będą rezygnować z naszych usług.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ulaula

Witam, Jak wygląda faktyczna sytuacja na stanowisku specjalisty w Energa Obrót w Gdańsku? Oraz ogólne warunki pracy w tym miejscu?

odp.
@Ulaula

Są różni specjaliści w firmie Energa-Obrót sytuacja zależy od działu do jakiego chcesz aplikować, mogą być dwie osoby zarabiające podobne pieniądze ale wykonujące całkowicie inną ilość pracy, jeden zajmuje się plotkami i piciem kawy a drugi urabia się jak mrówka. Doprecyzuj proszę pytanie.

Ulaula
@odp.

Obrót energią elektryczną i cieplną oraz gazem (Energa Obrót SA). Widziałam ogłoszenie na stanowisko specjalista ds koordynacji usług energetycznych. Czy warto?

Mati
@Ulaula

Energę-Obrót jako przyszłego pracodawcę bym sobie podarował wystarczy spojrzeć na wyniki spółki, ze względu na ustawę zamrażającą ceny prądu na rok 2019, i bardzo wysokie ceny na rok 2020 i 2021 nie wróżyłbym Ci rozwoju w tej firmie, chyba że masz wysoko postawionych znajomych lub rodzinę w partii rządzącej. Wiem od dobrego znajomego, że bardzo mocno próbują wejść w usługi około energetyczne jak panele fotowoltaiczne jakieś serwisy transformatorów itd. zachowując przy tym wysokie ceny tych usług, powiedzmy sobie szczerze Energa-Obrót jest dobrym sprzedawcą tylko dla gospodarstw domowych, którym sprzedaje prąd po cenniku urzędu regulacji energetyki, jeżeli na Twojej fakturze występuje opłata handlowa znaczy że dałeś się zrobić w balona, każdy kumaty przedsiębiorca porównuje oferty i jeśli wybiera Energę to tylko z sentymentu albo niewiedzy.

anonimus

Witam, ile wynosi obecnie średnie miesięczne wynagrodzenie netto (na rękę) na stanowisku starszego specjalisty?

Monia

Pracowałam w Energa, na apt. Tragedia. Jak nie jesteś (usunięte przez administratora) to niczego się nie osiągnie. Ja nie byłam. Traktowanie ludzi z góry. Osoby, które łaziły na płoty do koordynatorów podostawały awanse, teraz mają dobrą kasę. Dla korposzczurów polecam. Chciałam wrócić do Energa, do innej spółki, ale oni nawet nie otwierają CV. Sciema. Po co dają ogłoszenie i robią ludziom nadzieję?

Misiu

Obrót jest waszym najdroższym sprzedawcą!!!polecam innych posiadających usługi kompleksowej

klient

Spróbujcie coś załatwić w energii, nie możliwe. kontakt tylko przez formularz któego i tak nikt nie czyta.

rafal

po raz kolejny zobaczyłem jakie jest oszostwo w enerdze kartuzy. Kierownik wydziału usług sieciowych to naprawdę skorumpowany człowiek. Kogo zatrudnia przede wszystkim. Prywatni wykonawcy jego druga wypłata. No i samochód firmowy nie służy do celów prywatnych tylko firmowych

Jurek

W firmie panuje totalne kolesiostwo i nepotyzm. Firma jest polityczna. Przekręty finansowe na dużą skale, aż dziw, że CBA jeszcze tam nie ma. Największe pieniądze zarabiają górne stołki. Technik dostaje więcej od Inżyniera tylko dlatego, że zna kogoś w zarządzie. Inżynierami zostają osoby po technikum, które mają staż albo znają kogoś w kierownictwie. Później taki "Inżynier" panosi się mówiąc, że niejednego by po studiach złamał z wiedzy.. ale niestety swoją wiedzą poza obszarem energetyki jest na poziomie podstawówki. Każdy knuje i patrzy sobie na ręce. Szkolenia? Jakie szkolenia ? Po co... Atmosfera ? Niektórzy Ci nawet nie odpowiedzą "Czesć" ani "dzień dobry ". Jeżeli ktoś lubi klimat jak z 20 lat wstecz- zapraszam. Jeżeli jesteś młodą osobą szukającą pracy i chcesz się rozwijać. Szukaj dalej... Osobiście straciłem ponad rok, myśląc ile mógłbym się nauczyć przez ten rok, jak bardzo podnieść kwalifikacje na drodze kariery to aż jestem na siebie zły. Pozdrawiam

@Jurek

Potwierdzam praca na stanowiskach inżynierskich jest stratą czasu. Zero szkoleń zero rozwoju ja straciłem tam 12 lat aby to zrozumieć. Dobrze ze w między czasie zrobiłem uprawnienia budowlane, które w enerdzie nie mogłem robić z powodu podpisanej umowy lojalnościowe. Polityka firmy jest dla mnie nie zrozumiała taka sama jak 30 lat temu socjalizm tam się bardzo głęboko zakorzenił.

Mikołaj
@Master

Mam przez to rozumieć, że będąc zatrudnionym w firmie Energa na stanowiskach inżynierskich, nie mam szans na to, aby liczyć na możliwości dalszego rozwoju? A jak wygląda kwestia ewentualnych awansów na wyższe stanowiska? Są w ogóle możliwe? Bądź tak uprzejmy i przedstaw, jak to wygląda.

Joaśka
@Master

Naprawdę nie ma żadnych szkoleń? Przecież to bez sensu. Nie kumam firm, które nie dbają o rozwój pracownika. Przecież im więcej się zainwestuje w pracownika, tym więcej firma z niego wyciągnie korzyści. Zgadzacie się?

rafal

Energa kartuzy. Gdyby cba weszło tam to by tylko sprzątaczki zostały. To jest jedną wielka korupcja tylko wyciagaj dłonie zeby prywatni wykonawcy dawli pieniądze i robili u nich na działkach za odebranie roboty

@rafal

W każdym rejonie jest to samo. Jedna wielka sitwa. CBA nie wejdzie bo jak mogą wejść do firmy państwowej w której od dyrektora rejonu w górę to sami kolesie z partii jedynej i słusznej.

europa

Cześć Chciałem się dowiedzieć czy po skończonych studiach inz energetyka, mgr elektrotechnika i z rocznym doświadczeniem jest szansa dostać się na stanowisko inżynier ds rozwoju sieci czy inżynier ds linii. Jak wygląda atmosfera w oddziale gdańskim i na jakie wynagrodzenie mogę liczyć? Dziękuję za odpowiedź

@europa

Jestem byłym pracownikiem firmy. Po 12 latach pracy zaraz po studiach postanowiłem się zwolnić. Gdyby nie to że na własną rękę zrobiłem uprawnienia budowlane P+W i sam się dokształcałem aby być na bieżąco to ENERGA nic mi nie dała. Jako inż. dostaniesz może 4000 brutto i do podpisu umowę lojalnościową o zakazie odrabianiu sobie na boku. Teraz jako kierownik budowy w firmie prywatnej mam to co miałem w Enerdze x 2 i spokojną pracę a nie tworzenie tabelek i ubarwienie rzeczywistości w kartach oględziny. Żałuje tylko że tak późno podjąłem decyzję o zmianie pracy. Jeżeli chcesz mieć ciepłą posadkę bez możliwości rozwoju za marne wynagrodzenie to próbuj ale możesz się rozczarować.

Ciekawski

Czy ktoś pracował lub ma wiedzę na temat tego stanowiska? SPECJALISTA W BIURZE ZARZĄDU I ROZWOJU ORGANIZACJI

Dołączam się do pytania.

@Ciekawski

Tam jest tylko dobra pensja. Mobbing i poniżanie pracownika występuje na porządku dziennym. Za nic - dosłownie za nic można polecieć z dnia na dzień. Chyba, że masz układy i jesteś tam po znajomości ...

@Ciekawski

Cała ENERGA to tylko i wyłącznie układy, układziki i znajomości. Często dobre stanowiska zajmują nagle osoby "z księżyca" lub też kompletnie bez kompetencji. Przykre, ale uczciwa droga awansu nie ma tam miejsca.

Alicja

Uważasz, że osoba, która rozpoczyna pracę w firmie Energa i nie ma znajomości w strukturach firmy, jest bez szans na to, aby awansować na wyższe stanowisko? W ogóle mógłbyś przedstawić, jak wygląda ścieżka kariery osoby, która jest tam zatrudniona? Opisz proszę, jak to wygląda.

Alicja

@alabama zapewniam cię, że można napisać krytykę, ale w sposób, który nie narusza zasad dobrego tonu. To jest forum publiczne; przestrzegamy na nim kultury języka i dobrych obyczajów. Zachęcam cię zatem do pisania, ale z zastosowaniem się do zasad regulaminu forum. Wtedy Twoje komentarze nie będą mogły być usuwane, ani moderowane. @Tymon Po twoim wpisie wnioskuję, że pracujesz obecnie w Energa S.A.? Czy masz jakieś informacje na temat bieżącej sytuacji w firmie? Jakim jest pracodawcą?

klient.

Monopoliści i wyzyskiwacze i w dodatku (usunięte przez administratora) Niby można składać wnioski o rekompensatę 56 zł ale wyszukują tryków aby nie wypłacić.

alabama

usuniete przez administratora :) to jest wszędzie, nie można napisaćx krytyki :P

Alabama

Najgorsza i najbardziej ohydna, nastawiona na zysk firm na rynku!! Zero solidarności, zero zrozumienia, najgorsze co może być, beduszni i tylko zysk...

Alabama

Najgorsza firma na rynku, która nie szanuje długoletnich klientów. Tylko zysk sie liczy!! Proponuje uciekać jak najdalej!!!

Tymon

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Zostaw merytoryczną opinię o Energa S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Energa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Energa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energa S.A.?

Kandydaci do pracy w Energa S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energa S.A.
1.7/5 Na podstawie 127 ocen.
  • Al.grunwaldzka 472
    80-309 Gdańsk