Opinie o Energa S.A. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Energa S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Energa S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energa S.A. w Gdańsk

Pracownica

Pracuję w Energa CUW i nie daję już rady psychicznie....Niestety moi wspólpracownicy mają podobnie. Jesteśmy tak zawaleni pracą że przynajmniej polowa załogi faszeruje się psychotropami żeby jakoś funkcjonować. Wyciskają z nas soki tak , że gdy wychodzimy z pracy padamy w domu " na pysk" i do niczego się już nie nadajemy... To co dzieje się z tą firmą..to jest jakis dramat. ☹️

@xyz

W przypadku biura zdradzicie o jakie konkretnie kwalifikacje mogło chodzić? Bez czego trudno jest się obejść? Koledzy z działu nie pomogą? W jaki sposób ogarnąć sobie jakieś szkolenie?

Witam, czy jako dyspozytor może ktoś pracował? wiem ze do końcówki lutego można CV składać i myślę czy by nie spróbować. doświadczenie posiadam. Mam na myśli te ofertę ds. Regionalnej Dyspozycji Mocy. Czy możecie opisać atmosferę na dziale?

Blondi Nowy wpis

dzień dobry. proszę o określenie zarobków Dyspozytora CDM. Od niedawna jest dodana oferta na to stanowisko na stronie. w wymogach wskazują, że potrzebne będzie minimum 3-letnie doświadczenie. Czy większy staż zwiększa automatycznie podstawę?

Teresa Nowy wpis

Dziękuję za przemiłą i sprawną obsługę Panu Mateuszowi Woźniczka, w dniu 17.04.2024 w placówce w Kętrzynie przy ul. Krótkiej. Więcej takich pracowników- polecam.

Wyjaśnicie czemu wszyscy odeszli ze stanowiska specjalisty ds. zarządzania? Ktoś przynajmniej teraz tak napisał i próbuje się dowiedzieć jaka mogłaby być przyczyna, bo akurat mam doświadczenie. chodzi bardziej o zarobki czy jednak zakres zadań?

Czy pracował ktoś jako Specjalista ds. zarządzania w firmie Energa S.A.? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

:) Nowy wpis

prowadzą rekrutacje, bo się już wszyscy pozwalniali

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Bożena

Co to za sugestia z brakiem „normalnych firm”? na podstawie czego pojawiło się zapytanie o ten dodatek stażowy? Czy ludzie faktycznie latami się zatrudniają? mnie również biuro interesuje, jakie są możliwe ścieżki kariery? Co z awansami?

Olsztyn

Czy polecacie pracę w Olsztynie w biurze? Jak z zarobkami? Czy w enerdze jest wypłacany dodatek stażowy? Czy można liczyć na jakieś premię? Czy jest trzynastka albo wczasy pod gruszą? Po jakim czasie można liczyć na stałą umowę?

Cześć, ja to wiec było z tym tematem odpraw? Jeden Pan pytał o nie w kontekście 40-letniego stażu. Faktycznie jakieś były wypłacane? Pytał ktoś tez teraz niedawno o wypłatę w częściach. Tamte zostały rozbite?

To jak teraz z praca się organizujecie tak w ogóle? z pól roku temu był poruszany wątek odnośnie tego, że chyba sporo roboty się zbierało a ludzi było przy tym co raz mniej… czy cos z tym zrobili? Są jakieś zmiany w warunkach żeby zachęcić kandydatów? Lub może dopiero cos planują od kolejnego roku po prostu?

Hanna W.

Juz od 3 miesiecy probuje uzyskac nowy licznik do pradu. Wszystkie wymagane dokumenty i zaswiadczenia zostaly przeze mnie dostarczone do biura. Teraz od 2 miesiecy oczekuje otrzymania terminu, ktory nie moze zostac rozpisany bo gdzies utknela Faktura o ktora prosze mailowo od 3 tygodni. Raz na tydzien otrzymam odpowiedz od operatora, ktory kawalkami przesyla mi jakies nowe informacje ale nie moze przeslac faktury, ktory moglabym szybko uregulowac przelewem. Telefonicznie nie moge nikogo osiagnac obojetnie jak dlugo czekam na polaczenie i slugam automatycznej sekretarki. Jeszcze takiej obslugi klijenta nigdzie, w zadnym innym przedsiebiorstwie nie doswiadczylam.

W internecie znalazłam ofertę pracy na stanowisko Specjalisty Wiodącego ds. Zarządzania Informacją. Firma oferuje umowę na zastępstwo. Na jak długo można dostać to zatrudnienie? Myślicie, że po tym zastępstwie można zostać normalnie przyjętym?

Ryszard

Witajcie, ile odprawy dostaliscie za 40 lat pracy oraz jakie nagrody można otrzymac przechodzac na emeryture z energii? Cos słyszałem o kwotach rzędu 200 tys ? za co niby tyle

Pracownica

Pierre
@Pracownica

Bo to prawda, coraz wiecej zadań a etatów nie przybywa

mti
@Pierre

Prawda,można powiedzieć że etatów ubywa i chętnych nie ma,z resztą tak samo sytuacja wygląda na innych działach ,a nawet jeśli ktoś zostanie zatrudniony to nie ma odpowiednich kwalifikacji

xyz
@mti

Dokładnie,jest to problem zarówno wśród pracowników biurowych,jak i wśród pracowników pracujących w terenie

@xyz

Ted.

Za ostatni okres rozliczeniowy tj. od listopada 22r. do stycznia 23r. Energa Obrót naliczyła mi zużycie energii elektrycznej szacunkowo o 180 kWh za dużo !!! A więc w narzuconym rachunku zawyżono opłatę o 180 kWh. Jest to moim zdaniem jawne wyłudzenie pieniędzy za energię ,której nie pobrano z mojej strony !!! Na dodatek nie ma gdzie odwołać się od zawyżonego rachunku .Osoba odbierająca telefon jest niekompetentna w takich sprawach. Podobna sytuacja wystąpiła u moich znajomych. Jest to skandal !!!

Beznadzieja !!!!! Nie ma jak się zalogować do serwisu, hasło nie działa, reset hasła niemozliwy. Żadnego formularza zgłoszeniowego, formularze tylko do zgłaszania awarii zasilania. Jest niedziela. Żadnego serwisu, czatu, obsługi telefonicznej, ani formularza. Po cholerę dajecie możliwość załatwiania spraw online jesli nic z Wami tą drogą nie można załatwić ????? !!!!! Tylko naciągacie ludzi na (usunięte przez administratora) pieniędzy za telefon, automatyczna szczekaczka mieli godzinę czasu te same informacje jak dla (usunięte przez administratora) a jak załatwić problem 0 porady !!!!!

Joanna

To zwolnienie było oficjalnie z jakiego powodu? Dużo osób w taki sposób zostaje potraktowanych?

Do Joanny
@Joanna

Oficjalnie z powodu donosu innego pracownika (który był kolegą kierownika działu i razem z nim bral udział w zwalnianiu). Z tego co widziałem to wykończą tam każdego, kto nie podlizuje się ludziom z dłuższym stażem pracy.

@Do Joanny

Ciekawa bym była definicji wyrazu “podlizywać” w twoim rozumieniu. do tego ludzie o dłuższym stażu to ile lat mniej więcej? I tak samo co rozumiesz poprzez to “wykańczanie”? co niby mieliby robić?

mti
@Do Joanny

Cóż typowe dla tej firmy ,jeśli ktoś jest niewygodny i nie podlizuje się odpowiednim osobom,zostaję usunięty,jest to problem nie tylko oddziału w którym to się stało ale we wszystkich i na większości działów

@mti

Co oznacza według Ciebie stwierdzenie, że ktoś jest niewygodny? jakie problemy w firmie może taka osoba sprawiać, że w ten sposób będzie postrzegana przez górę?

Płock

Dziękuję za przyjemna usługę w powiecie płockim gmina bielsk za żetelne usunięcie awarii od godziny 16 nastej za prawdomówność konsultanta który nie zapisuje zgłoszeń. Gdzie zgłoszenie jest rozwiązane za pomocą ekipy widmo która nawet się nie zjawiła. Wogole jakieś paranoja od godziny 13nestej beż pradu

Ann..

Powiedzcie mi jak rozumiecie słowa "stała cena do 2024r" po czym przychodzi rok 2023 i cena jest podnoszona?? Stała to stała!! Jeśli stała na dany rok to się o tym mówi, a nie że do jakiegoś roku i do tego ukryte opłaty handlowe o których nie było ani słowa!! Brawo , gratulacje pięknie robicie w (usunięte przez administratora)....

Kriskaka

Wiem co piszesz bo jestem właśnie po przejściach z tymi zabytkami oszustami ,mają zakaz mówienia prawdy i wciskani zawyzonch faktór.NA SIŁE CHCIELI MI WCISNAĆ G11 Z UKRYTĄ LITERKĄ,,K,, CO OZNACZA 80 ZŁ WIECEJ DO RACHUNKU ZA OPŁATĘ HANDLOWĄ UWAGA (usunięte przez administratora) ,ale to nie wina pracowników tylko (usunięte przez administratora) SS

novine

Traktowanie ludzi przez pracowników domokrążców jest karygodne. Dziś przyszedł bardzo nieuprzejmy pań, którego jak zapytałam dlaczego nie mogę się rozliczyć poprzez system odpowiedział, że jakby pani nas wpuszczała.. Patrzę się na niego, myślę no chory, jak można tak odzywać się do ludzi do siebie. Nie potrafią zrozumieć, że człowiek nie siedzi przy drzwiach każdego dnia i czeka, aż ten zadzwoni?? Normalne przecież, że człowiek też żyje, ma swoje obowiązki plan dnia i nie zawsze jest w domu??? Ponawiam pytanie dlaczego nie mogę sama się rozliczyć? Z łaską i w bardzo niekulturalny z pełnym pretensji tonie rzekł,, że " Wina systemu.." Wszędzie systemy, to ja zadaje pytanie po co rozliczenia indywidualne poprzez stronę internetową jak Pan sobie przychodzi i klika stan licznika[ swoją drogą nie wiadomo czy robi to poprawnie czy nie nalicza dodatkowych ukrytych opłat]. Może już lepiej żeby Energa sama nas rozliczała, to wtedy człowiek w ogóle nie będzie świadomy tego ile, za co płaci?? Dla mnie sposób pracy firmy Energa jest bardzo nieuprzejmy. Ponadto informowanie użytkowników o zmianach jest bardzo niejasne, widnieje informacja, że są pracę nad systemem, wina systemu, ale nie ma istotnych informacji kiedy zostaną zakończone. Swoją drogą jesli pan domokrazca z Energii chce wejść do domu żeby kliknąć na tym wichajstrze nie wiadomo co niech poinformuję w jakich godzinach ma zamiar to zrobić. Jestem zażenowana działaniem firmy Energa.

Zostaw merytoryczną opinię o Energa S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Energa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Energa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energa S.A.?

Kandydaci do pracy w Energa S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energa S.A.
1.7/5 Na podstawie 127 ocen.
  • Al.grunwaldzka 472
    80-309 Gdańsk