Opinie o Energa S.A. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Energa S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Energa S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energa S.A. w Gdańsk

AntyCUW

Szanowni Państwo! Może przeczytaja tę opinię szefowie także spółki CUW Energa. Jest właśnie godzina prawie 21. Mój mąż pracuje w (usunięte przez administratora) CUW w dniu dzisiejszym od godziny 6 rano i jeszcze nie skończył zamknięcia księgowego jednej z firm. Jest to norma, że wszyscy są zmuszani do nadgodzin. Dodam niepłatnych. Jest za nie nibywol e bo nie ma praktycznie kiedy go wziąć. Jako żona pracownika, który nigdy nie wie kiedy a powoli czy wyjdzie z pracy, odradzam tego pracodawcę. Firma zacofana technologicznie i mentalnie. Przykro na to patrzeć. Wyzysk za nieduże pieniądze ale nie przez krwiopijcę prywaciarza ale firmę z kapitałem państwowym. Polecam władzom Energi przemyślenie tematu bo nowoczesny świat systemów komputerowych, ludzi bez skostniałych procedur naprawdę istnieje. Mam nadzieje, że uda się wyrwać z tej matni i nasze życie rodzinne wogole zaistnieje a nie bo mam D+1, D+2 albo jakaś inną De...

@AntyCUW

21 godzina to i tak słabo, ja zazwyczaj nie kończylam pracy wcześniej niż 23, czasem siedziało się do 2 w nocy przy laptopie. Nienormowany czas pracy, ot co

Czy pracodawca Energa S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Bardzo bardzo sporadycznie, na 11 lat pracy może ze 4

Monter

Praca w tej Firmie to jakaś pomyłka , totalny wyzysk człowieka. Nic nie można normalnie załatwić na wszystko e-mail z pokoju do pokoju piszą a efektów żadnych. Jak tos ma zamiar przyjść tutaj do pracy to śmiało praca miodem i mlekiem płynąca. A teraz siedzą i stołków się trzymają bo nie wiadomo kiedy Orlen wejdzie i pozamiata ciepłe stołki. Tutaj nikt nic nie wie jeden na drugiego patrzy co dalej Także śmiało zapraszam do pracy jest to spełnienie dla człowieka o dużych ambicjach No i KASA judt bardzo duza premie świąteczne trzynastki , czternastki i piętnastki

Mordeczka

Panie Breńda - jak to się ma ,że pracownik pracuje na cały etat w enerdze ochrona i po dyżurze leci do innej fkonkurencyjnej firmy na dyżur - bo tam też ma cały etet. Tu następuje konflikt interesów dwóch firm .A jak wyglada lojalka ? jaka jest wydajnosć człowieka który pracuje 170 godzin w jednej firmie i 170 w drugiej . Proszę się przyjżeć temu tematowi .nikt nie chce odpowiadać za drugiego który przychodzi do pracy i bierze broń do ręki .

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Princessa

Masakra z tym operatorem. Ciągle jakieś awarie chwilowe braki prądu a jak dzwoni się na infolinię to nigdy nic nie wiedzą . Do tego rachunki w jeden miesiąc kwota jak z kosmosu gdzie nie ma mnie i rodziny praktycznie w domu a jeden telewizor nie pobiera Bóg wie ile prądu , a w następnym miesiącu nadpłata i nic do zapłaty po prostu dramat....

mar

Może ktoś się wreszcie zainteresuje co się dzieje dziale windykacji.zastraszanie i poniżanie ludzi na porządku dziennym.Z hukiem wyleciała poprzednia kierowniczka ,ale zostały trzy pociotki,które zastraszają ,wyśmiewają i dzielą ludzi na kategorie,Czują się jak panie na włościach bo jak same mówią im nikt nic nie zrobi.Nie ma z tymi pociotkami sensownej rozmowy tylko wrzask i krzyk.Ja już skończyłem swoją karierę w Enerdze ,ale współczuję wszystkim ,którzy muszą tam pracować z tymi kobietami.

Tomasz

Dlaczego w Energa Elblag chca zatrudniac tylko monterow przed 40 r zycia???Nie ma zadnych oficjalnych od gornych ustalen w tej sprawie tylko jakies ciche wytyczne i nakazy z Olsztyna.Tak samo z zatrudnianiem bylych pracownikow po PDO,po 8-9 latach mozesz zapomniec o powrocie do firmy .Niby bychcieli Cie wziasc ale nie mozna bo j,w.

Przez jaką agencje pracy zatrudnia energa?

Energa

Przez otto i płaca w euro

Kacha

Czy możecie powiedzieć mi coś na temat stanowisko obsługa klienta energa

James Bond
@Kacha

Musisz mieć kilka cech charakteru, które pozwolą Ci bez chwili zawahania mówić ludziom, że słońce świeci, gdy rzeczywiście pada deszcz. Musisz mieć w sobie dużą odporność psychiczną, gdy klienci będą do Ciebie wracać, aby porozmawiać o szczegółach dopiero co podpisanej umowy. (usunięte przez administratora) Taka praca, że trzeba mieć twarde cztery litery. Kiedy powiesz sobie dość i zmienisz robotę, to jeszcze tylko kilka miesięcy czasami usłyszysz na ulicy serdeczne pozdrowienia, gdy "zadowolony" klient Cię rozpozna. No ale czego nie robi się dla pieniędzy...

Fan eneri

Przepisałem licznik na siebie, wszystko poszło w miarę normalnie. Sądziłem że wybrałem lepszą tańszą ofertę G12 z. Miało być jak w bajce,mniejsze rachunki,no chulaj dusza. Dziś moja euforia minęła natychmiast. Dostałem dwa rachunki,jeden na starego właściciela drugi już na mnie . Otwieram rachunek na mnie już i szok. Za jeden dzień użytkowania prądu dostałem prawie 33 zł.

xavier

pracownicy w energa to pociotki i (usunięte przez administratora) bez wykształcenia. tak się z nich śmiałem z tępaków którzy nie znają PRAWA OHMA!!!! brawo downy.

Nancy
@xavier

Po Pańskiej wypowiedzi widać zerowy poziom skoro wszystkich z Energa ocenia Pan tak samo. Nie ma to jak poubliżać w necie

Edek

Energa Przyłącza Ostróda to nie kompetentni pracownicy postawili skrzynkę przyłącza przy działące o nr. 68/3 i 68/4 jeszcze przed nowym podziałem działek.Po nowym podziale geodezyjnym mówią że te przyłącze nie jest dla tej działki gdzie w srodku skrzynki pisze dz.68/4 przyłczenie miało nastapić w ciągu 1 roku do lipca 2020r.teraz mówią że przyłącze nastapi do listopada 2020 r po wybudowaniu nowej linni. W tym obrębie nie ma do przyłączenia innej działki o takim numerze/ do wybudowanego domku od tej skrzynki jest 18m więc mają wybudować nowa linię w drodze do nowych działek za moją działką i do nowej skrzynki będę mjał 41m przez całą działkę czy to nie chory ich pomysł

Marta12311

Co możecie powiedzieć na temat pracy w dziale windykacji w Gdańsku? Jak warunki? Łatwo wyrobić premię ?

Gda_city
@Marta12311

Obecnie firma nie płaci żadnych premii. W zeszłym roku były jeszcze pewnie uznaniowe, teraz nie ma już nic. Od kiedy rząd zaczął wtrącać się w ceny ee pod koniec 2018 r. firma nie ma zysków więc nie ma premii.

Tomasz

Próba zgłoszenia awarii zakończyła się fiaskiem ponieważ z infolinii stwierdził że skoro w całym bloku nie ma prądu to mam to zgłosić zarządcy nieruchomości. Choć tłumaczyłem mu że w bloku obok również nie ma prądu powiedział że nie przyjmie zgłoszenia że mam i tak to do zarządcy nieruchomości zgłosić. (usunięte przez administratora) nie był wstanie zrozumieć że zarządca nie jest dostawcą prądu tylko firmą w której pracuje.

Gda_city
@Tomasz

Awarię zgłasza się na 991 a nie na GoWork. Co Twoja opinia ma wspólnego z Tym serwisem, który służy do oceny pracodawcy a nie usługi jaką świadczy?

Muza

Dlaczego ? Sądząc po twojej wypowiedzi nie pochlebne masz zdanie o firmie hehe

QuQuk

Rekrutacja obiecała podczas rozmowy kwalifikacyjnej że będzie feedback, oczywiście zero nawet mimo przypomnienia się.

Kakai
@QuQuk

Niestety zgadza się, chyba ta sama rekrutacja....

Helena
@Kakai

Szkoda, że nie napisaliście, jakie konkretnie uczestniczyliście w rozmowie rekrutacyjnej. Niewykluczone przecież, że w Energa nadal trwa rekrutacja i dlatego nie otrzymaliście feedbacku. Poczekajcie jeszcze trochę. A o jakie stanowiska się ubiegaliście? Dajcie mi koniecznie znać!

Czy w Energa S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Obc

Rzadko. Może raz na 5lat jakieś szkolenie

Słupsk

Pracowałam ponad 5 lat.Odeszłam gdyż znalazłam bardziej płatne zajęcie. Praca była ogólnie w ok, jedyne co razi i należałoby w końcu z tym zrobić porządek to kolesiostwo i wszechobecna prywata.Dla przykładu firma jednego z kierowników kosi trawę na terenie zakładu, inny ma swoją firmę od której kupuje sam sobie urządzenia i w godzinach pracy je montuje... W dzisiejszych czasach takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.

Askier

No i poszło wezwanie Orlenu na akcje Energii.. Drżyjcie (usunięte przez administratora) nic nie robiące całymi dniami. Zwolnicie miejsce wazeliniarzom OBAJTKA z Orlenu.. Idzie wasz koniec lenie i nieroby

Hahahaaaaa xD
@Askier

Już się nie mogę doczekać, kiedy to nastapi. Może wreszcie zostanie rozbity ten caly betonowy układ. A niech mają za swoje. Wcale mi ich nie będzie żal

niezle
@Hahahaaaaa xD

Tylko, że ostatni betonowy układ został stworzony przez Pana Obajtka i jeszcze mocniej zabetonowany, także bedzie jeszcze ciekawiej :3

Si
@Askier

No i co z tym wezwaniem dalej ? Wiadomo coś ?

Energa

Masakra z podłączeniem licznika dostaliśmy w nowym bloku mieszkanie komunalne podpisałem umowę z Energa w Toruniu i do dnia dzisiejszego cisza mieszkam z rocznym dzieckiem bez prądu pytając w biurze Panią kiedy wkoncu będzie licznik stwierdziła że nie wie super podejście do klijenta w dodatku ludzie dzien po nas dopiero podpisywali umowy i już mają prąd porostu ludzi maja za nic

@Energa

To chyba mke opinia dotycząca zarobków i warunków pracy????

Zostaw merytoryczną opinię o Energa S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Energa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Energa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energa S.A.?

Kandydaci do pracy w Energa S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energa S.A.
1.7/5 Na podstawie 127 ocen.
  • Al.grunwaldzka 472
    80-309 Gdańsk