Opinie o Agencja Ochrony PUH VOTUM w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony PUH VOTUM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony PUH VOTUM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony PUH VOTUM w Bydgoszcz

D.

Trzeba się podlizywać kordynatorowi i przytakiwać bo cię wyrzucą a najlepiej masz mu o wszystkim donosić 1 stronność nie wysłucha drugiej opinii pracownika grafik na koniec miesiąca robiony pod Św. Trójce zapomnij o nadgodzinach nocnych ogółem tragedia i żenada sprawdźcie pierw kto o której godzinie wychodzi zdając broń wtedy czepiacie się innych nie polecam

ZNR 201

Nie polecam omijać szerokim łukiem

Koks

Witam czy poszukują do grupy interwencyjnej z bronią? Pozdrawiam

Jakie wartości są cenione w Agencja Ochrony PUH VOTUM?

Rozbawiona

Wartości? Haha jedyna wartością jest czy donosisz. Psy są lepiej traktowani niż ludzie.

zaciekawiony
@Rozbawiona

Źle Panią traktowali w firmie?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Agencja Ochrony PUH VOTUM? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
fred

Firma godna polecenie

Felek

Ta firma nawet nie wie kogo ma na obiektach alkocholików i narkomanów znam osobiście jednego jest na obiekcie FOR-GUM na UL. Pinczowskiej obecnie jest w świeciu na detoksie bo się przećpał a sam na innych donosił że piją na obiektach pracownik Mirosław.W daje ostro z używkami i kierownictwo nic z tym nie robi bo i po co mało to jeżdzi autem pod wpływem narkotyków ale po co to widzieć to przecież nie problem takich pracowników posiada firma VOTUM gratulacje dla kierownictwa

RG

Pozdrowienia dla pracowników firmy VOTUM z Bydgoszczy Życzę dobrze właścicielowi firmy - Panu Bączkowskiemu - kierownictwu, które starało się przygotować mnie do pracy Panu Zarzyckiemu i jego zastępcy - sekretarce Pani Asi ???? - pracownikom firmy z obiektów Pomorska i Pienista Życzę dobrze w rozwoju firm Pozdro i dzięki

misiu@kuku.cma

Baza dobro zwycięży ..

dzon

Powiem tak poczytałem itd nie znam zadnego tam pana kierownika gnieckiego ale pragne dodac iz dawno temu probowal tam wykonywac taka prace no poniekąd kierownika pan który juz ponoć kwiatki wącha straszny gość nienawidze goscia obrzydliwy wstretny (usunięte przez administratora) osmieszył mnie kiedys w obecnosci mojego syna jaki on to wielki pan jest i kogo on to reprezentuje hahahhi ciesze sie ze juz nikogo w taki sposób nie potraktuje !! nie zapomne tego dnia nigdy ale cóż człowiek tez chorował pracy nie było i trzeba było (usunięte przez administratora) lizać takim hamom żeby było co do garnka włozyć !! nie pamietam juz jak owa istota miała na nazwisko chyba jakis stasinski czy jakos mozna by długo pisać! Pozdrawiam wszystkich którzy muszą tam pracować i mierzyć sie z tymi pseudokierownikami bo zapewne ten który mnie tak nienawidził ma wielu nasladowców którzy tylko czychaja na to a żeby dopokać upodlić drugiego człowieka jednoczesnie pokazując swojemu panu jacy to oni sa wielcy co oni to nie potrafią woża (usunięte przez administratora) ciepłymi samochodami a jak jest akcja to spierdalają gdzie pieprz rośnie !!

KASANDRA

Mam jedno pytanie...jak są rozliczane godziny pracy w Państwa firmie. Dlaczego nie ma tzw pasków wynagrodzeń. Ile wynosi stawka godzinowa? Dlaczego mniejsza ilość wypracowanych godzin w danym miesiącu jest uzupełniana tzw urlopem? 5.12.2019 ŁÓDŹ

Votum
@KASANDRA

Proszę zadać pytanie na adres mailowy (usunięte przez administratora) lub proszę o kontakt telefoniczny z księgowością pod numer wew.(usunięte przez administratora). Wszystkie Pani wątpliwości zostaną wyjaśnione. Pozdrawiam

kasandra
@Votum

Prosiłam Państwa o odpowiedź na Forum. Nie doczekałam sie odpowiedzi, więc zgłoszę sprawę do Urzędu Wojewódzkiego. Myślę, że kontrola u Was jest w pełni zasadna.

Votum
@kasandra

Proszę o kontakt do działu księgowości. Otrzyma Pani odpowiedz na wszystkie nurtujące pytania. Pozdrawiam

kasandra
@Votum

Nie tylko ja jestem zainteresowana tymi danymi i to nie na mnie ciąży obowiązek informacyjny względem zatrudnionych pracowników. Pracowników zatrudnionych za publiczny grosz, którym nie zapewnia się nawet ustawowo zagwarantowanego zaplecza socjalnego a co dopiero rzetelnego rozliczenia przepracowanych godzin.

Ergie

Ja już nie jestem pracownikiem Votum ale bardzo sobie chwalę firmę. Wypłata zawsze przed dziesiątym, zaraz na początku miesiąca. Ja miałem miejsce pracy w Łodzi. Za nadgodziny też dobrze w miarę płacone. Tylko że ogromny minus stawiam przy grafiku. Nigdy nie można było sobie czegoś zaplanować. Moim kierownikiem był Pan Zar.... który sobie do pomocy wziął jako prawą rękę gościa Pab... z którym miałem zatarg bo mu przeszkadzało że kibicowałem innej łódzkiej drużynie niż on. W ogóle nie kontaktowny był Pab... A najbardziej ciekawe jest to że gdy miałem mieć wolne i jechać poza Łódź do żony to zostałem wezwany do pracy i popełniłem samobójstwo bo miałem dość ataków na mnie ze strony żony a umówione wolne od Pana Zar...... poszło się paść i najadłem się leków psychotropowych a gdy po fakcie nie mogłem dodzwonić się do Pana Zar...... to zadzwoniłem do jego prawej ręki Pab... a ten powiedział gdy zjadłem 150 sztuk tabletek psychotropowych żebym tych leków zjadł jeszcze więcej i za to jest paragraf o podżeganie do samobójstwa. Potem przez Pana Zar........ zostałem posądzony o stalking na Pab... ale sprawa ucichła. Szanuję Pana Zar...... ale sobie dorobił (usunięte przez administratora).y prawą rękę który uważam że nie miał prawa rządzić nikim w pracy bez wiedzy ludzi z Bydgoszczy a w Bydgoszczy myślę że cały czas o tym nie wiedzą.

Filipek

Jakieś informacje o ewentualnej potrzebach na nowych pracowników macie?

Saturn

Wczoraj był dzień pracownika ochrony i co dostaliście od firmy Votum ? Dobra firma dbająca o pracowników tym bardziej jak tu pani z biura napisała że pan Bączkowski sam od początku zasówał by firmę rozkręcić tyle tylko że znam realnie od czego pan Bączkowski zaczoł sam pracował w ochronie wybił się a teraz na ludzi się wypina . Dobry pracodawca integruje się z pracownikami rozmawia z nimi co zmienić w firmię by było lepiej pisząc z pracownikami chodzi mi by przejechał się po obiektach i z ludzmi porozmawiał nie z tymi z biura i boli mnie to że ktoś nas pracowników poniża nas do niższego szczebla skoro to z nas pan Bączkowski ma pieniądze i to nie małe a sam niby zaczynał od niczego skoro by tak było to by miał szacunek dla swoich pracowników czyli większość z nas ma dzieci rodziny i miło by było dostać chociaż małą paczkę na święta dla dziecka a nie jakieś bony zniszkowe na zakup w sklepie firmowym części do komputera . Moja żona pracuje w firmie gdzie jej szef sam od najniższego szczebla się wybił jest teraz prezesem firmy i docenia swoich pracowników dba o nich rozmawia z nimi pracownicy mają wczasy pod gruszą paczki dla dzieci a latem firma robi festyn firmowy dla pracowników ale w votum otym pomarzyć .

Danka
@Saturn

O czym Ty piszesz o paczkach, prezentach i piknikach. Na takie cele trzeba mieć środki. Z zysku z obiektu na poziomie 200-300 zł i przy 600 pracownikach??? To można zrobić z 2-3 imprezy i firmę można zwijać. Masz zero ale to kompletne zero pojęcia o funkcjonowaniu ZPChr i o zarobkach z jej prowadzenia. Proponuję przejść do tej drugiej firmy jeśli tak dobrze stoi. Trzeba sobie warunki poprawiać. Pana tok myślenia już się nie zmieni i tłumaczenie jaki jest stan faktyczny nie przyniesie zamierzonego celu. Pozdrawiam

@Danka

A podobno kondycja firmy jest dobra i jest planowana poprawa warunków pracy dla osób na najniższym szczeblu. Widzę że teraz temu zaprzeczacie. Może tak uzgodnicie z Mariolą wspólną wersję? Przy założeniu że to nie ty się podpisałaś jako Mariola.

@anonymous

Dobre raz piszą tak raz tak ha ha ha zakłamane biuro i tyle a pan Bączkowski ma finanse i to nie małe jakie mają auta to w pale się nie mieści a na temat paczek była rozmowa na jednym z zebrań i pan Bączkowski orzekł że paczek nie będzie bo są wzięte samochody w lizingu czy my je braliśmy my nimi jeżdzimy ? Do pracy musimy własnym transportem jechać z jednego końca bydgoszczy na drugi koniec ten co nie ma samochodu to autobus tranwaj a nikt w firmie nie wyjdzie z inicjatywą by zwracać za dojazdy do obiektów ale jakie szefostwo taka firma nic dodać nic ująć a widzę panią Danke i Mariole prawda zabolała i dodatkowo się same zakręciły w tym co piszą jeśli tak panu Bączkowskiemu ciężko to niech zamknie firmę i finito już i tak ma wiek emerytalny gdyby było tak ciężko to by ludzi do pracy nie szukali a w ogłoszeniu sam Gniecki kłamiąc czego się w votum doskonale nauczył wymienia że zarobki od 2100 zł do 2400 zł kto to widzi komuś chyba cegła na głowe spadła

@Danka

600 pracowników wliczasz w tą statystyke tych z biura ? 600 pracowników ok ale ile obiektów ma firma bez ochrony fizycznej tylko alarm i monitoring dodatkowo dotacja z pefronu fundusz socjalny z pefronu co pracownicy nie widzą o tym nie napiszesz dajcie coś pracownikom od siebie zachęccie pracowników . Napisz śmiało ilu kierowników się zmieniło jak pan Szymborski odszedł na emeryturę ja wiem aż 3 w ciągu kilku miesięcy czyli widać nie jest firma tak kolorowa jak piszesz opisz rzeczy jakie pracownikom dajecie że są są urzywane schodzone i ile dajecie na środki bhp za to mam sobie zapewnic mydło do mycia w pracy papier toaletowy bo firma nie rozwozi no i proszek do prania munduru i to wszystko za 8 zł . Napisz że są problemy z przyborami do pisania na obiektach że do kierownika nie idzie się dodzwonić po godzinie 20 . Stanowisko kierownicze w takiej pracy zobowiązuje być pod telefonem przez 24 h na dobę kierownik Olgird był to kierownik z ikrą i zawsze pod telefonem .

obliczenie
@Danka

200-300zł z obiektu? To kłamstwo w żywe oczy. Tak się składa że rozmawiam z ludźmi z ochranianego zakładu i wiem ile Votum dostaje za jednego pracownika. Po odliczeniu pensji i zusu nadal zostaje około 500zł za pojedyńczego pracownika. A są obiekty z czterema pracownikami. Co daje 2000zł czystego zysku za obiekt! A teraz weźmy pod uwagę że jest tych 600 pracowników. Zysk Votumu wynosi 300 tysięcy miesięcznie. Więc proszę nie wciskać ciemnoty że firma nie ma na coś środków.

Grzegorz
@obliczenie

Jak by to był taki marny interes to by takich firm nie było tyle na rynku pracy dla niepełnosprawnych czym lepsza niepełnosprawność tym lepsza dotacja i piszą po 3 miesiącach premia uznaniowa ha ha ha tak tak to wymuszona premia wyrównawcza do najniższej krajowej ciesze się z jednego że zwolniłem się z tego syfu bo inaczej nie idzie tego nazwać a wiem jedno że pracownicy się zwalniają a powód prosty pseudo kierownik Gniecki co nie ma zielonego pojęcia o swoim stanowisku jakie pełni ale co my chcemy od osoby co kodexu pracy nizna grafików nie robi a jak się do niego człowiek dodzwoni zgłasza problem na obiekcie to odrazu przepraszam mószę kończyć bo robię grafiki lub oblicza pęsje no jak on by pęsje obliczał to całkiem by był cyrk w votum życzę powodzenia firmie votum z takim kierownikiem jak Gniecki

Maciej B
@Saturn

Wiesz co Saturn Ty chyba pomyliłeś się z branżą w dzisiejszych czasach nie ma czegoś jak paczki takie masz wymagania to proponuje ci zmienić branżę najlepiej zatrudnij się w urzędzie i tam otrzymasz paczki ale nie u prywaciarza. Ostatnio mój zamienik chodził po obiekcie i opowiadał że z firmy otrzymał telewizor 55 cali jeszcze się chwalił że sam mu kierownik przywiozl do domu jednak po tygodniu wyklepal się że to nie z firmy otrzymał tylko kupił sam. A powiedział tak żeby inni mu zazdroscili....

załamana

w firmie występuję nękanie i mobing. Chce się płakać, że nikt tego nie zauważa i że dorowadza pracownika do rozpaczy, nic z tym nie robią.

LejeNaVotum

Wiesiek tak się naselekcjonował, a teraz błaga by stanąć na szpitalu w nowej soli haha mówiłem, że będziecie jeszcze się prosić hahaha

uczciwa

Dzien dobry! Pracuje od niedawna w tej firmie, lecz brygadzistka która pomimo ze mowilam, że nie mogę szybciej pracowac ze wzledu na schorzenie, a tez leki ktore przyjmuje to i tak tego nie rozumie ciągle mnie ponagla bym szybko pracowała przy tym rozkazuje mi, że na jedno pomieszcze mam 5minut. W dodatku zażuciła mi a też wmówiła, że kłamie. Kiedy ja znam siebie i wiem najlepiej. Nawet mnie nie przeprosiła. Nerwowa jest brygadzistka gdy np. coś nie zauważe. Gdy widzi brygadzistka że gdzies jest brud to mi mówi''a czy widzisz tutaj żeby bylo czysto''zamiast powiedzieć to w inny sposob ''dlaczego nie jest sprżątniete?'' Nęka mnie . psychicznie nie wytrzymuje tego.

Kamil
@uczciwa

Rzeczywiście, skoro pracownicy traktowani są w taki sposób, to relacje pomiędzy pracownikami nie mogą się dobrze układać. Pracujesz od niedawna, a na jakie stanowisko aplikowałaś i jakie warunki Ci zaproponowano?

Jagoda i 15

Firma jest okey tylko osoba która zarządza nami nie szanuje nas. Czy jest dozwolone żeby pracować na noc i na drugi dzień iść znowu na noc. Dlaczego grafik układany jest nie na miesiąc tylko na trzy dni do przodu. Dużo osób odchodzi bo nie jesteśmy traktowani poważnie.

Wojtek
@Jagoda i 15

Mogą być 2 nocki pod rząd ale następnie muszą być 2 dni wolnego. Proszę o kontakt do siedziby firmy w Bydgoszczy w sprawie problemów które Pani doświadczyła. Problemy z grafikiem mogą wynikać w przypadku absencji osób które miały objąć służbę a z jakichś powodów się na nią nie stawiły.

DUCH
@Jagoda i 15

mogą być dwie nocki pod rząd minimalna przerwa między służbami musi wynieść tyle co ostatni dyżur ale nie mniej niż 11 godzin po dwóch dyżurach nocnych musi być 48 godzin wolnego

pytanie do biura

Czemu w tej firmie tak trudno dostać świadectwo pracy? Byłem po nie trzykrotnie i trzykrotnie byłem zbywany słowami "Jeszcze nie ma. Proszę przyjść później".

@pytanie do biura

Maksymalnie do 7 dni wydajemy świadectwo. Zazwyczaj w tym samym dniu no chyba że jest dużo pracy. Zawsze można upewnić się telefonicznie czy świadectwo jest już gotowe.

oczekujący na świadectwo pracy

Mam ten sam problem. Wspomniane 7 dni minęło w poniedziałek. Od tego czasu byłem w firmie dwukrotne i jestem zmuszony pójść jeszcze raz. Mam nadzieję że tym razem w końcu dostanę świadectwo pracy.

Krzysztof Koper
@pytanie do biura

Tak tu czytam i sie zastanawiam czy ciężko zadzwonic zapytać a nawet poprosic by było szybciej to świadectwo pracy. Tam też pracują ludzie i mają prawo być zmęczeni albo zapomnieć.

pracownik z Nakła nad Notecią
@pytanie do biura

Jestem pracownikiem votum , a nie burakiem ,który wypisuje brednie o mojej firmie , ja dostałem umowe o prace na czas nieokreślony , szczerze to nie spodziewałem się jej , ale szczerze dziękuje p.Bączkowskiemu , równie dobrze stara mogła się skończyć i po dwóch dniach mógł mnie na nowo przyjąć dając czasową , więc jestem wdzięczny kierownikowi i właścicielowi . Przez siedem lat pracowałem uczciwie , nigdy się nie spóźniałem , na obiektach starałem się budować dobre relacje z kontrahentami , schludnie wyglądać itd. Przez 7 lat mojej współpracy spotkałem wiele osób , współpracowników , najwięcej osób skończyło przedwcześnie prace za pijaństwo , z reguły byli to dziadki znudzeni chyba życiem i kładli lache na prace , zaraz po pijakach dziadkach klasują się tzw. kamikaze , którzy notorycznie się spóźniają i nie przychodzą do pracy biorąc chorobowe na święta , wykorzystując to , że mają grupy i lekarz od ręki wystawi L4 , takie lewusy w Votum kariery nie zrobią . Jestem wdzięczny , że szefostwo i kierownictwo i panie zbiura są ok. mam porównanie z konkurencją np. solid, msu , jarex , w których pracowałem , u nich jest lipa . Najgorszy solid - (usunięte przez administratora). Także nie wypisujcie bzdur i oszczerstw o firmie Votum , jeśli ktoś uczciwie pracuje i robi swoje wykazując chęci do pracy i poważnie podchodzi do wykonywanych obowiązków to popracuje . Kochani , zbliżają się święta , więc składam moc życzeń wszystkim pracownikom i szefostwu , a tym którzy będą pracować w święta i w sylwestra życze spokojnej pracy .

Paweł Bydgoszcz
@pracownik z Nakła nad Notecią

Uważasz że każdy kto idzie na l4 to lewus? Ja w tym roku bylem dwa razy na l4 bo niestety nie dałbym rady przyjść do pracy z temperatura prawie 40 stopni. Czy według ciebie kolego miałem przyjść do pracy i mordą na ziemię paść z wycienczenia bo na l4 chodzą lewusy ? Mam takie pytanie: co jest ważniejsze zdrowie które bardzo łatwo można stracić czy praca? Wszystkim życzę zdrowych wesołych świąt Bożego Narodzenia

Leopold
@Paweł Bydgoszcz

Nikt przecież nie każe przychodzić choremu ...... ludzie chodziło o tych przez których my pracownicy musimy zapindalać bo nie chce im się pracować latem - bo ładna pogoda , zimą bo święta "zwolnienie na życzenie "

Paweł Bydgoszcz
@Leopold

I tutaj się kolego niestety mylisz

Franek
@pracownik z Nakła nad Notecią

(usunięte przez administratora) liczysz na podwyżkę napisz ile osób się zwolniło że grafili po 8 razy w miesiącu zmieniane napisz na ilu obiektach były bez ochrony bo babole w grafiku a nie liżesz aż tu kapie napisz jaka jest frekfęcja ludzi co się zwalniają z votum bo jest tam kierownik gniecki z firmy solid i jalie ma podejście do pracowników i ty 7 lat tam przepracowałeś chłopie chyba gdzieś w kurniku byłeś schowany jak i ludzie niepełnosprawni tak i chłopaki z interwencji się pozwalniali napisz ilu i to że wieloletni pracownicy co oni też pili oj biedalu

z nakła
@Franek

Podejrzewam że właśnie te grafiki sa zmieniane przez lewusów którzy maja gdzieś innych pracowników i robotę. I trzeba później pedałować na zastepstwa. Rotacja pracowników jest pewnie podobna jak w innych firmach. Nie pisałem nic o wieloletnich pracownikach tylko lewusach. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

Garbaty

Robota była ok, hajsy na czas i mieliśmy piękny obiekt. Niestety votum postąpiło z nami jak z psami. Umowy były do końca roku, a tu pewnego roku pańskiego nagle jeb- do końca marca. Nikt nie wiedział o co chodzi, pokątnie dowiedzieliśmy się że obiekt rezygnuje z ochrony, lecz kierownik do końca zapewniał nas, że na 90%. Panie i panowie ja to rozumiem- nie ma kontrahenta - nie ma pracy. Ale wystarczyło do kierwy nędzy postawić kawę na ławę i poeiedzieć "chlopaki rozglądajcie się za robotą" choćby i w marcu. Zawsze to miesiac na ogarnięcie czegoś!

Darek
@Garbaty

W jakim miejscu zlokalizowany był obiekt na którym pełnił Pan służby?

Jan Bat

Poziom analfabetyzmu niektórych komentatorów oddaje prawdę o kadarach zatrudnionych w tej branży. Mądrzy ludzie wymyślili "SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO" warto o tym pamiętać, zanim przyniesiesz wstyd swoim kolegom i firmie VOTUM.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony PUH VOTUM - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony PUH VOTUM?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony PUH VOTUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony PUH VOTUM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony PUH VOTUM