Opinie o KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES" w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES" w Gorzów Wielkopolski

Leon

Najgorsza firma w województwie Lubuskim! Nie polecam! Omijajcie z daleka! Obecny pracownik

Firma w kwestii wypłat dla pracowników, zapewne wolałaby , by to pracownicy dokładali się, po to, by mieli pracę, bo firma olewa pracowników, a wypłaty są, kiedy w firmie zachęcę się, ( konkretny dzień, nie jest określony)

STRAŻNIK PUSZCZY

NIE LUBIE PRACY W OCHRONIE, LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO. SAMI PRZEMĄDRZALI KIEROWNICY, DOBRZE ŻE W NOCY JEST DWOJE TO MOŻNA SIĘ KIMNĄĆ-JEDYNY PLUS, A WYPŁATA POWINNA BYĆ DO 10=TEGO ALE TAK NIE JEST

pracownik ochrony

firmę nie stać na to, by pracownikom zapewnić dostęp do wody. Akurat pracuje na takim obiekcie, i choć były prośby, do dowódcy, o dostarczenie wody, to cały czas, tej wody nie dostarczono

Firma KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES" w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Student/uczeń lub orzeczenie- ochrona Konin. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
herkules

Telewizja Polsat do Was zagości jak natychmiast nie wypłacicie ludziom zaległych wynagrodzeń.Będzie ciekawy materiał do programu Interwencja.

tomek.73

Warunki pracy tragiczne, firma nie dba o pracowników, a jedynie dba o kasę, która dostaje,za pracownika, któremu nie zapewnia nic, prócz starych ciuchów. Pracownik, ma wykonywać pracę ponad swoje możliwości,

Honorata
@tomek.73

Chciałabym abyś napisał coś więcej na ten temat. Dlaczego uważasz, że warunki pracy są tragiczne a firma nie dba o pracowników a jedynie o kasę? Możesz opisać bardziej ten problem? I jakie są obowiązki pracownika skoro piszesz, że są one ponad jego możliwości?

krystyna

urząd wojewódzki- tam sobie chwalą terminy wypłat

Czy KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES" zatrudnia studentów?

pan P

wypłaty nie na czas zatrudniają tylko niepełnosprawnych najlepiej z 1 grupą nie ma nic na święta a wypłaty nigdy nie na czas jak chcesz się zapytać do firmy o wypłatę nigdzie się nie dodzwonisz jak zapytasz kierownika on od tego nie jest i nie chce dać numeru . szkoda gadać nie ma uczciwych firm ochraniarskich

Pracownik gw.

Odradzam tą firmę,całkowicie nie wypłacalni. Nie można doczekać się pieniędzy drugi miesiąc czekam i nic. Totalna kpina ,wolontariuszy niech sobie zatrudniają którzy po 12godz będą robić .

parasol

jak narzekacie że nie ma kasy na czas to się zwolnijcie- proste jak je...

201161
@parasol

parasol-jest jeszcze taka instytucja jak sąd pracy

Renata
@parasol

Co ludzie mają narzekać a skąnd moga wiedziec ze nie płacą na czas nie wszyscy wiedzą trzeba zgłosić . No jak nie zaplaci i nie przeleje to ta firma bedzie zgloszona gorzow wielkopolski co wyplaty chkopak do dzis nie dostal to jest pezestepstwo przyjeli do pracy młodego chkopaka poszedl sobie zarobic i nie dostal jeszcze pieniedzy a to na to jest paragraf. Witnica

ja3

@JA to w końcu firma działa czy ma upadłość?

ewa t.
@ja3

będzie lepiej- nie mówić

@ja5
@ja3

Z tego co mi wiadomo to firma ma się dobrze i nadal prosperuje.

@@ja5

A skąd ci to wiadomo?

@@ja5

Firma ma się dobrze tylko wypłaty nie ma...

Fajny

Od wydojenia PEFRONu do wypłaty dla pracownika daaaleka droga.

Mimoza

Dziadowska firma nie ma co gadać takie firmy tylko psują rynek potem ludzie traktują nas jak dziady jaka firma tacy pracownicy

Rambo

To jest najgorsza firma Herkules pracowałem szpitalu ochrona śpi w gabinetach lekarskich piją alkohol pracy i tych ludzi albo zwalniaja albo przeniosą gdzies dalej tej firmie sie liczy kasa a nie ochrona bezdomni śpią i piją alkohol a ochrona nic nie robi sam to widział i na mojej służbie sam musiałem dzwonić na policje a ten co miał kwalikowanego to nic nie robil tylko mieli ze ja mam sie takim zająć i pozbyć sie pijakow a nikt dyrekcji nie chcę wiedziec co robi ochrona tej firmy nie wyzucza bo żadna firma ochrony tam nie chcę wygrać przetarg a Herkules sie śmieje szpitala aby tylko kasę brać taka jest firma

@Rambo

Witam, Proponuję Szefostwu przyjrzeć się bardziej Panom pracującym w Międzyzdrojach (Apartamentowiec Wechta). Samowolka tych Panów , aż bije po oczach(brak kultury osobistej, czuć że Panowie przychodzą na zmianę wczorajsi- Ciekawe , czy w razie jakiegoś grubszego incydentu potrafiliby odpowiednio szybko zareagować. Przecież właściciele tych apartamentów inwestują duże pieniądze w swoje apartamenty.

Dorota

Witam.czy ktoś posiada numer telefon do tej super firmy

kasia
@Dorota

502 047 015

JA

BEDZIE W KOŃCU DOBRZE W HERKULESIE- WRÓCIŁ PAN MIEDWIEDIEW-POZDRAWIAM= ZNAMY SIĘ DOBRZE

Enea

Po 10 A tu znowu jak.nie było tak nie ma wypłaty. Człowiek uczciwie zapracowuje na swoją pensję A tu proszę Brak szacunku Panie szefie

@Enea

Taka sytuacja jest co miesiąc.

Honorata

Cześć, długie są te opóźnienia w Herkulesie z wypłatami? I czy jak już dotrą to zgadzają się z umową? Czy też musicie się dalej o to upominać w księgowości?

denis

czy to prawda ze oglosili upadlosc

Skąd masz taką wiadomosc

@denis

Nic formalnie nie wiadomo. Ale ciekawie to nie wygląda. Żeby nie było tak że pójdziemy do biura a ono zamknięte na cztery spusty..

JAN

POWINNI

JAN

NIE POLECAM - WŁAŚCICIEL AROGANT- PRACA DOPUKI MASZ GRUPE SUPER -BRAK GRUPY SPADAJ NAWET PO 11 LATACH

Gotronk

Witam! Czy ktoś mógłby ktoś wysłać numer kontaktowy do owej firmy ? Wszystkie podane z sieci nieaktualne. Pozdrawiam

@Gotronk

Ty też chcesz zadzwonić żeby upomniec się. O wypłatę?

Gotronk

Potrzebuje zaświadczenie z pracy mojego zmarłego Ojca który pracował tam dobrych kilka lat temu.

P
@Gotronk

Posiadam nowy numer telefonu

Żeby dostać wypłatę trzeba dzwonić do kadr i się upomina. Wypłata po terminie tragedia

Alwaro

Z kasą masakra nigdy nie ma pieniędzy poraszka

Zostaw merytoryczną opinię o KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES" - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES"?

Zobacz opinie na temat firmy KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES"
2.3/5 Na podstawie 40 ocen.
  • ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 11-13
    66-400 Gorzów Wielkopolski

KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES"