KONCESIONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES"

Gorzów Wielkopolski

Opinie o KONCESIONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES"

zyczliwy 2015-10-29 09:29:21
pracowalem w tej firmie, dla nich pracownik jest potrzebny zeby mogli wyciagnac kase z pefronu ,zadnej premi ,nadgodziny 3.50 smiech na sali,jak by sie dalo to najlepiej jak by sie pracowalo charytatywnie
były 2016-04-17 16:38:15
Jak chciałem PIt za pracę to powiedzieli że za krótko pracowałem i mi się nie należy . To co pracowałem na czarno . Dziadostwo i tyle . Jak się dowiedziałem to u innych podobnie .
właściciel mieszkania 2016-08-04 10:16:56
Zarządzanie nieruchomościami doprowadziło Wspólnotę Mieszkaniową do strasznych kłopotów finansowych. Żadne bieżące sprawy nie były załatwiane, wiecznie odcięty gaz lub woda przez nieopłacone faktury. Zero rozliczeń za wodę i ciepło.
Banda nieudaczników !!!
Omijać z daleka !
KŁAMCA 2016-10-06 06:03:06
JEST FAJNIE POZDRAWIAM
R 2016-11-11 17:23:09
Firma ceni donosicieli. Ja trafiłem na takiego emeryta w Dobiegniewie i przy Sądzie w Gorzowie. Płacą minimum, nie płacą za dojazdy i skubią PEFRON. W tych zielonych ubraniach nadają się do pilnowania lasu.
Zostaw swoją opinię o KONCESIONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES" - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KONCESIONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES"