Opinie o KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES" w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES" w Gorzów Wielkopolski

Jak wygląda kwestia awansu w KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES"? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Pracownik Ochrony?

@Klękająca

Paskudny wpis, i jakoś nie wierzę że to kobieta by pisała. gdyby coś takiego się działo w firmie to nie tak by opis wygladał, widać że głupie żarty i tyle.

Mnie zastanawia to, że firma napisała w ogłoszeniu, że służby są 24-godzinne, jak się tu pracuje jako pracownik ochrony. I po takim dyżurze jest jeden, czy dwa dni wolne i czy taka zmiana obowiązuje w tygodniu, czy weekendami też się w ten sposób pracuje?

Kacper Nowy wpis

Mam pytanie na cito czy szukają do Herkulesa w ochronie

Marek Nowy wpis
@Kacper

Firma Herkules nie istnieje

Max Nowy wpis

Zależy im w tym momencie, by przyjąć ucznia studenta lub osobę z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Co do kwoty, to podają 3490 - 4500 zł / m-c. Tylko, że niepokoją mnie te słowa o opóźnionych wypłatach. Było lub jest do dziś coś z prawdy, w tych wpisach? I jak pozostałe aspekty zatrudnienia, czyli jakie traktowanie na linii przełożony - pracownik i pracownik - pracownik? Da się dogadać w sprawie grafiku, zaplanować sobie na lipiec / sierpień urlop?

Nie polecam brak wypłaty na czas , kłamią że wypłatę przelali na konto trzeba się prosić o wypłatę nawet do miesiąca nie polecam omijać.

Julia
@Andrzej

Ten brak kasy na czas, to jest regułą czy jakiś wypadek, pojedyncze sytuacje? I jeszcze kadry odpowiadają za te przelewy czy jakiś szef na samej górze?

Firma KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES" w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Student/uczeń lub orzeczenie- ochrona Konin. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Odradzam wypłaty z dużym opóźnieniem . Nie przestrzegają warunków pracy .

Jacek

Brak wypłat na czas , (usunięte przez administratora) na fakturach.

Magda

Bardzo odradzam firmę ochroniarską Herkules w Gorzowie , brak profesjonalizmu , po zawarciu umowy z firmą kontakt znikomy liczą się wpływy na utrzymanie inwalidów . Odradzam.

J23

Odradzam firmę brak profesjonalizmu kontakt słaby , płacisz za ochronę inwalidów . ODRADZAM .

Witam czy ktoś wie czemu Herkules stracił Dzisiaj w Gorzowie urzędy wszystkie i juz ich niepilnuje.

tomek.73

Kolejny miesiąc problem z wypłatami ,a zapewne dla dowódców kasa jest, a dla zwyczajnego pracownika ochrony zawsze brakuje , na wypłatę , nigdy nie jest terminowa, a w firmie mówią, że miesiac kończy się 30/31 , więc do tego czasu, powinna być

Honorata
@tomek.73

Nie jesteś pierwszą osobą, która wspomina tu o problemach z wypłatami w firmie "HERKULES", co przyznam, że już mnie bardzo niepokoi. To właściwie o jak dużych opóźnieniach jest tu mowa? Dobrze byłoby, jakbyś jeszcze to doprecyzował.

Oszukana
@Honorata

Pracowałam 7 miesięcy i tylko raz dostałam wypłatę 10-go jak należy... W lipcu zrezygnowałam z pracy bo już miałam dość proszenia się co miesiąc o swoje uczciwie i ciężko zarobione pieniądze. Dzisiaj mamy 22.08. A ja za lipiec nie mam wypłaty i z tego co wnioskuje bo tam wydzwaniam i piszę bez efektu nie mają zamiaru mi wypłacić. Zwykli (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Podejmuje kroki prawne bo nie podaruje!!

@Oszukana

Odzyskałaś potem te pieniądze?

A jakie wynagrodzenie firma musi opłacić?

Agnieszka

ktos wie czy zatrudniają wogóle kobiety ale bez orzeczenia ? tak normalnie na etat ? czy bez tego nie ma żadnych szans ?

Witam czy już ktoś dostał wypłatę czy jeszcze nie.

Klękająca

Trzeba kierownikowi dobrze lache zrobić to jest szansa ze awansujesz. Dwa razy przed nim klekalam ateraz na wypłatę czekam.

@Klękająca

R

Firma ceni donosicieli. Ja trafiłem na takiego emeryta w Dobiegniewie i przy Sądzie w Gorzowie. Płacą minimum, nie płacą za dojazdy i skubią PEFRON. W tych zielonych ubraniach nadają się do pilnowania lasu.

kasia
@R

fajnie jest w herkulesie przy sprzątaniu

@kasia

Stawki może są lepsze niż na ochronce?

mądry

zawsze trzeba się dowiediedzieć o firmie w której się zatrudniamy- i jeżeli to mówić pisać prawde

smartfon

zaczynam pracować zobaczymy jak będzie ale czuje że dobrze

SLAWEK CH.

PRACOWALEM W HERKULESIE OSIEM LAT- PORZĄDNA FIRMA-

Niko
@SLAWEK CH.

Chyba coś ci się głowie (usunięte przez administratora) to jest najgorsza firma gorzowie tylko (usunięte przez administratora) ludzi tam robią

@SLAWEK CH.

Do SŁAWKA CHŁAPOWCA ! jak tak dobrze było to dlaczego cię zwolnili?

slawek ch
@Leon

ponieważ musieli by dać umowe na stałe a nie miałem orzeczenia

S.CH

koniec umowy

S.CH

O MAMY TUTAJ DOWCIPNISIA

Syndi

Ubawilam się dziś czytając ten komentarz po pachy. A czym się tam Pan zajmuje ? Płacą na czas ? Mamy poprzesylac daty wpływów wynagrodzenia .Jak Ja lubię czytać komentarze Tych postawionych milusińskich. Wnioskuje,iż grupę masz . PRACUJE TEZ DLUGO I MOGE WYCIAGNAC TYLE NIEDOCIAGLOSCI I OSMIESZYC FIRME ZE SZOK .

KOLO

TY -JESTEŚ POPROSTU MALKONTENTEM=GŁUPI GŁUPEK

DODA

ALE TY GŁUPI JESTEŚ

maryś

(usunięte przez administratora) sie (usunięte przez administratora)

Leon

Facet kombinował kosztem kolegów ! Iprzekombinował! Zwykły leń , nic nie robił tylko patrzył w grafik służby , jak się wymigać kosztem kolegów! W końcu zleceniodawca nie chciał go widzieć na chronionym obiekcie!

LUNA1967

Uważajcie na tę pseudo firemkę . Dziaj jest 14 maja 2020 i do tej pory nie ma wyplat ,które miały wpłynąć 10 maja. Swieszczak sprzedał biurowiec na Wyszyńskiego ,mialo byc juz lepiej ,ale ponoc jego zadlużenie opiewa na 3 mln.zł . To bankrut . Na swoje zachciewanki i swojej żonki ma kasę ,ale dla pracownikow ,ktorzy na jego pipszone zachciewanki ciężko pracują kasy nie ma . Dzwoniąc do cholernych kadr z zapytaniem kiedy będą pieniądze odpowiedź brzmi ; cyt. Jak bedą pieniadze to przeleją . Kur...a czy wy jestescie upośledzeni ? To dzięki ludziom pracującym w tej jebn..j ochronie biurokraci tj. Kadrowe ,ksiegowe macie robote i bierzecie kasę ,a dla nas pieniedzy nie ma . Nie będzie nas nie będziecie miały tej roboty . Swieszczak !!! Sprzedaj swoj samochodzic i swoją chatę jak nie stac cię na pracownikow . Jestes Zwyklym Banlrutem ,bankrutem wiec ogloś upadlosc ,a nie udajesz bisnessmena . Używaj mniej farby na swoje przeżedzone wlosy bo calkowicie ci mózg zlansowało. Zapomniałes że zatrudniając ludzi trzeba wywiązywać sie z obowiazku wypłaty wynagrodzenia co miesiąc . W pierwszej kolejności wyplaty dla.ludzi a na końcu pieniadze na swoje i żonki zachciewanki.

@LUNA1967

To nie jest fejsbuk ,zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności cywilno karnej !

Leon

Do anonima ! Możesz straszyć Panie Świeszczak , nikt się nie boi tych pogróżek ! Jak trzeba spotkamy się w sądzie!

ono

Pedalska jest ta strona GoWork , Jesli chcesz zniszczyc nawet uczciwego przedsiębiorcę to zrobisz z niego śmiecia bez kontroli z tego portalu ! czyli pedalska strona to już nie chodzi o samego hercia ...

@ono

ono to któraś z pracownic kadr ! Muszą chwalić szefa bo je zwolni z roboty ! Jaki on uczciwy pracodawca! Kwalifikowanym pracownikom ochrony ukradł po 200 zł ! Szmaciarz i tyle! Dziś jest 16.06.2020r. Nie ma wypłaty ! A powinna być na kontach 10 tego każdego miesiąca! Kwalifikowany pracownik ochrony ma tyle samo co ten bez kwalifikacji ! A Szef bierze dodatkowe pieniądze od zleceniodawców za kwalifikowanych pracowników ochrony ! Do tej pory jest winny pracownikom kwalifikowanym po 750 zł ! Mam nadzieję że w końcu szmaciarza dopadnie PIP !

lolek
@Leon

PRACOWNIK KWALIFKOWANY POTRAFI CZĘSTO MNIEJ NIŻ NORMALNY PRACOWNIK OCHRONY- KWALIFIKOWANY TO TAKI BAJER .WIEM CO PISZE- SAM JESTEM KWALIFIKOWANYI TO JEDNA WIELKA ŚCIEMA

@lolek

A co ty o tym wiesz? Większość kwalifikowanych pracowników ochrony to emerytowani policjanci ! Znają prawo i wiedzą o co w tym wszystkim chodzi! Więc się nawet nie wypowiadaj bo nie masz o tym żadnego pojęcia!

Zostaw merytoryczną opinię o KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES" - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES"?

Zobacz opinie na temat firmy KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES"
2.3/5 Na podstawie 40 ocen.
  • ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 11-13
    66-400 Gorzów Wielkopolski

KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY MIENIA "HERKULES"