Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

Smutny

Za 500 złoty też byś kapował a dyrektor mówi że podwyżek nie ma.Mamy was w (usunięte przez administratora) i to co będzie się działo na zakładzie jak taką politykę stosujecie.Weźcie się za tych co chleją podobno rano był dziś przykład i za tych co awarie preparują na prasach i proszę nie rozpedzać sie z tymi kamerami bo na podstawie obrazu nie macie prawa zrobić nam krzywdy a kierownik niech nie opowiada bajek ludziom którzy chcą odejść że porozmawia z dyrektorem i załatwi podwyżkę.Moi zmiennicy sami przychodzą na kacu ale tego nie widzicie.

50 twarzy Piotrka

Osoba odpowiedzialna za zamówienie nowej prasy albo czegoś nie dopilnowała albo się po cichu na coś umówiła. Świadomie czy nieświadomie ktoś kto sprowadził do DieTechu tego dinozaura działał niestety na szkodą dla firmy bo z tak nowoczesnym parkiem maszynowym będziemy mocno konkurencyjni tylko dla Muzeum Pras Przedwojennych. Pewnie karą za tak przemyślany zakup będzie nowe auto w lizingu. Zamiast inwestować pieniądze zaoszczędzone z nadgodzin i podwyżek w sprzęt o wątpliwym potencjale produkcyjnym może lepiej byłoby sfinansować profesjonalne szkolenia dla pracowników oraz poprawić jakość produkowanych detali? Potwierdzeniem potrzeby takich wydatków są liczne reklamacje i ciągle za mały izolator braków. A jeśli dyrektorowi nie zależy na tym żeby wyroby i produkty naznaczone precyzją marki DieTech były adekwatne do wymagań i oczekiwań klientów to może olać ten wpis tak jak każdego kto przychodzi z prośbą o podwyżkę.

Ekipa z zegu

Dziekujemy kierowcy porysowanego bmw za załatwienie nowych norm i kilka upomnien odwdzięczymy się na imprezie rodzinnej

Prawda

Kierownik oszalał są wyznaczone strefy palenia przecież niektórzy na papierosku na 8 godzin pracy spędzają 1 godzine to nikomu nie przeszkadza a Adam P to kulturalny pracownik i znający się na magazynie więc odczepcie się od niego.

Rządy od pupy strony

Zabraliście nam możliwość zarabiania na swoje rodziny i ich utrzymanie likwidując nadgodziny nie liczcie na zaangażowanie z naszej strony Zamiast czepiać się palenia do którego mamy prawo załatwcie nowe narzędzia i zamówienia inne zakłady kupują prasy "Nowe" i się rozwijają a my złom który będzie się psuł ,najpierw zut a teraz womet będzie was czesał na pseudo regeneracjach.Co do pikniku to chyba chcecie żebyśmy sie na wzajem pozabijali Jak wyobrażacie sobie piknik z donosicielami złodziejami czy kombinatorami za których musimy zasuwać.Rodzinnej atmosfery już nigdy nie będzie bo chyba nawet jej nie było.

Nocny Marek

Mam sie zglosic do kolegi Wit...ka z logistyki czy wystarczy ze tutaj napisze???? Zgadzam sie jak wiekszosc ludzi z tym ze zwolnili magazyniera. Promile we krwi mogly spowodowac wypadek. Ale mniejsza z tym.... My widzimy jak magazyniet A.P. tez leci w kulki gdy jego koledzy zapier....Siedzi na necie pol zmainy w przerwach plotkujac siejac ferment ze on najwiecej robi. Jesli robicie porzadek w koncu z Waszymi ludzmi to kontynuujcie bo ten kolega obrosl w piorka. Duzo gada gdyby mogl to by w (usunięte przez administratora) wszedl tym co trzeba taki z niego aktor a real wyglada inaczej. Jego ambicja jest zastapic szefa magazynu. No chyba ze z Wami wspolpracuje i jest nietykalny goro to przepraszam. Pan. K...czy bedzie sobie plul w twarz ze trzyma takiego pracownika

@Nocny Marek

prawda

Magazyn-dział wzór do naśladowania

Wcale mnie to nie zdziwiło nie pierwszy raz (usunięte przez administratora) a teraz chodzi jak by w gacie narobił ale do kapowania odwagi nie zabrakło takie właśnie parówy u nas pracują hu.ja robią pozory stwarzają a donoszeniem nadrabiają. A to że z produkcji Dzejka niby kto (usunięte przez administratora) to chyba panicz J wymyślił i plotkę na dół kazał puścić.

Witoszek co ja zrobilem ci zlego do cholery

Co za familia

Nie ma jak (usunięte przez administratora) kolegę że jest wczorajszy ale miedz na paseczki się cieło z byłym majsterkiem wredna gnido i wynosiło.Nieróbstwo swoje zasłaniać donoszeniem cwaniaczku.Jeszcze się to na tobie zemści ,psychol udający dobrego przyjaciela.Trzeba błysnąć bo Amerikano przyfrunął.Ja chętnie sprzedam kolegę tylko proszę nic nie mówić że to ja.

Co za familia

xxx

szukam pracy i tak zapytalam z ciekawosci o ta firme bo nic o niej nie wiem

xyz

W Biedronce więcej zarobisz. Ta firma to dno! Znowu nas ojebali na wypłatach.

xxx

czy sa jakies przyjecia dla kobiet i jaka stawka jest i gdzie zlozyc cv

ciekawe

Gdzie znalazłeś to ogłoszenie

ogłoszenia praca-OLX

Czym wy chcecie przyciągnąć pracowników na nasz zakład????? Nie dziwię się że nowi operatorzy wózka tak szybko odchodzą od nas a obecni że jeszcze pracują u nas.Tak więc cieszcie się że mamy jeszcze trzech,ale podejrzewam że to ogłoszenie da im do myślenia - pozdrawiam. Operator wózka widłowego 2950zł brutto Poszukujemy operatów wózka widłowego. Stawka 2950 brutto. Premie co miesięczne do 600 brutto zł, umowa o pracę. Wymagania: - uprawnienia na wózki widłowe, - min. rok doświadczenia w obsłudze wózka widłowego. Prosimy zainteresowanych kandydatów o przesyłanie CV.

Zapraszamy

Panowie każdy kto chce zmienić pracę zapraszamy do Nexteer Tychy właśnie rozpoczęto nabór na wszystkie stanowiska produkcja ale również kadra zarządzająca.

Na nas już nie liczcie

Aneks to musisz mieć podpisany przez pracownika żeby był w mocy prawa nie inaczej tak stanowi prawo i kodeks pracy mam już odpowiedź od radcy prawnego.Nie zdajecie sobie sprawy jakie są konsekwencje dla pracodawcy jeżeli chodzi o kare, na tym co zaoszczedzicie dołożycie 5 razy tyle już koledzy zdjęcia telewizorkowi wczoraj porobili i zgłaszają to gdzie trzeba a przecież Dyrektor mówił na pierwszym zebraniu że zgodnie z prawem będzie rządził firmą oraz zdrowymi zasadami w stosunku do załogi.Radzę karierę polityczną w PiS rozpocząć bo oni też udają że wszystko jest ok a inny są źli to tak jak u nas.Albo w PO oderwali się od koryta i nie umieją się z tym pogodzić Na pewno na nich pan głosował albo na Nowoczesną.

ANEKS nr 4

ANEKS nr 4 - ja takiego aneksu nie posiadam u siebie w papierach,to jest zwykła ściema aby pracownikom jak najmniej wypłacić premii rocznej. ANEKS z roku 2008 a dyrektor podpisał w 2012 - ktoś zrobił kopiuj/wklej a winą obarczyć byłego dyrektora. Jutro jestem u znajomego adwokata czy takie machlojki są zgodne z prawem,być może trzeba będzie wytoczyć pozew zbiorowy dla pokrzywdzonych pracowników.

Skończyły się zarty

Ludzie widzicie co się dzieje robią z nami co chcą a wy wypisujecie jeden na drugiego jakies pierdoly a przez ich pomysły cierpimy wszyscy tak wiec może zacznijmy wojowac ale wszystko na legalu.Na początek produkować zgodnie z technologią nie pasuje na sprawdzian interwencja wymiar przekroczony o setkę interwencja itd.I zobaczymy jaka bedzie produkcja.Tylko będzie przykro slusarzy bo im nogi z tylka odleca z tego maszerowania sorki Panowie ZARTY SIE SKONCZYLY JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO

biedny z piaskiem w oczach

Nie dość ze dostawaliśmy ochlapy nie premie to jeszcze nam je zaje... ali złodzieje pierdo...ne. Ciekawe który niby inżynier wpadl na taki pomysł i rzucił do skrzynki pomysl na oszczędności w firmie. Ale podzielcie sie chociaż sprawiedliwie tymi oszczednosciami bo który nie zejdzie to i tak nadaje na drugiego. Brawo wy

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy