Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

Algemeinezaitung

Drodzy czytelnicy doszło ostatnimi czasy do niecodziennej sytuacji otóż nasz wódź Piotrek chciał się utopić.Podobno został widziany jak zaglądał do basenu przy wieżowcu nr 2 na nasze szczęście nie było w nim wody,następnie udał sie w strone łąki by zasiegnać opini żerujacych tam bobrów co dalej. Informacja została przekazana przez kontrwywiad garażowego C.R.S czyżby to pierwszy objaw bezsilności mamy nadzieję że nie.

pppppp
@Algemeinezaitung

napuscie sobie wody jak brkuje wpuscic mlode karpie i bedziecie sprzedawac na targu zarobicie na swiateczna premie no i po karpiu bedzie

xxx

Ranyyy dziewczyno,jak ty sie odzywasz...Nawet tutaj nie popuscisz.Inteligencji i KULTURY to tobie brakuje.Pewnie niewiesz nawet gdzie Polska leży.Żenada

@xxx

Pamietajcie alkomat wsadzony w d pe wykzyje wiecj pracownik drogowki a nie jestem robotem glaby

Xxx

Medzrzec wsadz se alkomat w d....i sprawdz poziom inteligecji pokaze ci 0.0

Gks

Tak,tak ależ oczywiście.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
taka prawda

pazerny dwa razy traci,nie dasz zarobić ludziom to wydasz na naprawy maszyn Złośliwość rzeczy martwych

pppp

tadek gdzie jestes wracaj i rozpierdol ten zaklad i koligacje

uprzejmy

Sory ale to nie kasia !!! Jestem osoba 3 ktora u was nie pracuje. Naprawde bawia mnie wasze wpisy.... wam sie nudzi!!! Szukajac prawdy popatrz w lustro.... Opisujac kogos popatrzcie na siebie!!! Jestescie naprawde żałośni!!!!

Gks

No tak,Katarzyna jak zwykle sama się broni.Wszyscy wiemy Kasiu jaka jesteś naprawdę.

uprzejmy

Wy chyba macie nierówno pod sufitem!!!!!Przyczepiliście sie Kasi jak rzep do psa....Macie chyba za male normy ze macie czas na takie bzdety!!!! Zastanówcie sie co piszecie bo kiedyś moga pisac o was takie bzdury!!!! Az mi szkoda waszego pracodawcy, ze takich (usunięte przez administratora) przyjmuje!!!!!!

Mędrzec

Mała sugestia: Kaśke K. sprawdźcie na alkomacie

pppp

Nie wiecie jaki macie skarb w reku ze pracujecie w firmie teraz dopiero widze ze te wasze wpisy jazdy na innych ludzie siedzcie cicho robcie co macie zrobic i idz do domu masz rodzine dzieci rob swoje nigdzie tyle nie dostaniesz chodzi o kase a wszelkimi koligacjami ktore sa na zakladzie nie przejmuj sie z nimi nie wygrasz to juz tak bylo jest i bedzie

Kodeks pracy art. 232

Na hali 30 stopni C a wody brak,może już czas wyciągnąć lodówkę z piwnicy? Zgodnie z rozporządzeniem do obowiązków pracodawcy należy zapewnienie pracownikom zatrudnionym w warunkach szczególnie uciążliwych nieodpłatnie napojów, których rodzaj i temperatura powinny być dostosowane do warunków pracy. Przyjmuje się, że z uciążliwością mamy do czynienia, gdy intensywność któregokolwiek z czynników charakteryzujących pracę przekracza średni zakres. W szczególności napoje należą się pracownikom zatrudnionym: • w warunkach gorącego mikroklimatu, charakteryzującego się wartością wskaźnika obciążenia termicznego (WBGT) powyżej 25o C, • w warunkach mikroklimatu zimnego, charakteryzującego się wartością wskaźnika siły chłodzącej powietrza (WCI) powyżej 1000, • przy pracach na otwartej przestrzeni przy temperaturze otoczenia poniżej 10o C lub powyżej 25 C, • przy pracach związanych z wysiłkiem fizycznym, powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 1500 kcal (6280 kJ) u mężczyzn i 1000 kcal (4187 kJ) u kobiet, • na stanowiskach pracy, na których temperatura spowodowana warunkami atmosferycznymi przekracza 28 C.

Poważny

Nie rośmieszaj mnie bo się posikam

abc

Dyrektorem miał zostać pan Ż. i wtedy wszystko ruszyłoby do przodu jak i rozbite by zostały układy w firmie.

Dyrektorem trza się urodzić

Swoje weźmie doświadczenie dyrektorskie będzie miał i jak będzie gorąco odejdzie a już jest ciepło.Takich ma pan współpracowników że nikt ich się nie boi i nie słucha majstrowie i kierownictwo poszczególnych działów tu trzeba zmiany.Można się na nich drzeć a oni jednym uchem wpuszczają a zaraz drugim im to wylatuje.Jak myślicie że oni będą z wami trzymać to się grubo mylicie dobrze wiedzą że lepiej byç z nami niż przeciw, podobno pierwszego dyrektora wszyscy się bali więc już to przerabiali i są uodpornieni.Technolodzy też pana w bambuko zrobili bo i tak połowa odpoczywa kończąc wcześniej czyli nawet liczyć nie potrafią a nikt nie stworzy norm które będą obozowe tym bardziej że chłopak podobno sam pracował na produkcji.Wszyscy kity panu wciskają a pan łyka jak młody.

audytor

R…. osoba, która nie nadaje się na dyrektora - brak wiedzy, werwy i ambicji…...

Cyrk w występem osiołków

Catering z Jokera zabrali ,całe zakupy nieroby reklamówkami noszą niech sobie dyrektorek sprawdzi po pół godziny w netto siedzą a normy na zgrzewarkach po 5 tysiecy zróbcie i tak nikt tego nie będzie robił.Może Rym.... jedną zmianę zrobi a firma regeneracyjna tak was ogoli że znowu bedzie nowy dyrektor to sie nazywa brak wyobraźni w wydawaniu Amerykańskich dolarów.

u farorza na spowiedzi

W tym zakładzie nie pamiętają tego co zrobiłeś dla dobra firmy. A wracając do wczorajszego zakazu używania drzwi przeciw pożarowych wychodzących na stronę Netto to jak myślicie kto łamał ten zakaz nagminnie,dlaczego ta osoba nie dostała nagany-upomnienia? traktujmy wszystkich równo.I skończyć z wycieczkami do Netto po śniadanie to się dotyczy pracowników biurowych. Dalej,zakupiono dwa pasy do dźwigania kręgów które są nie używane - pytam się kto wyrzucił pieniądze w błoto i dlaczego ta osoba nie została ukarana lub pokryła ten zakup z własnych pieniędzy. Kolejna sprawa dostaliśmy środki czystości [zaległe co prawda] za co dziękuję ale dlaczego bez ręcznika? Kiedy ta brama wjazdowa będzie naprawiona czy nikt tego nie zauważył - hello.

G.K.S

Jak potrzebowaliście żebym zostawał bo wysyłka pilna to wam nie przeszkadzało a teraz jak psa.Nie ufajcie nikomu bo od majstra w górę sami dwulicowcy i sprzedawczyki

Smutny

Za 500 złoty też byś kapował a dyrektor mówi że podwyżek nie ma.Mamy was w (usunięte przez administratora) i to co będzie się działo na zakładzie jak taką politykę stosujecie.Weźcie się za tych co chleją podobno rano był dziś przykład i za tych co awarie preparują na prasach i proszę nie rozpedzać sie z tymi kamerami bo na podstawie obrazu nie macie prawa zrobić nam krzywdy a kierownik niech nie opowiada bajek ludziom którzy chcą odejść że porozmawia z dyrektorem i załatwi podwyżkę.Moi zmiennicy sami przychodzą na kacu ale tego nie widzicie.

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy