Opinie o KOMES sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KOMES sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KOMES sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOMES sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Prorok

Droga Dyrekcjo czekam do jutra na Nasze a Niewasze Pieniadze z umowy zlecenia Jesli jutro niebedzie Naszych a Niewaszych Pieniedzy To będzie sie Działo

@Prorok

Nie strasz, nie strasz... tylko naucz się czytać...

Paprotka
@Prorok

O Tak. Będzie się Działo. Witamy w kadrach wszystkich Bluzgaczy. 52 czeka.

bobo

Ujadacie kundelki na prawo i lewo jakbyście ameryke odkryli. To proste jak drut. Miejsce siedzenia to punkt widzenia. Kto pracuje na montażowej ten wie, kto trzyma kasę i rządzi. Normalne że najpierw dla siebie i swoich, a potem wy pieski po okruchy.

Janosik

Tak tak a co myślisz, na naszym grzbiecie się dorobili kokosów a to jeszcze urząd skarbowy, zus, policje, nik i co sie da, żeby kombinatorom dobrali się do tyłka

Aśka
@Janosik

Szkoda tej Firmy

Xxxxxxx

Ale pos rane gadki da lej niezłe (usunięte przez administratora) widać ze komes idzie na dno dobrze być pozatym bur delem a pocztac miło czas szybciej leci na służbie

Czy kandydat na stanowisko Inżynier ds. obliczeń wytrzymałościowych w firmie KOMES sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Z dupy komesowiec

Janosik trzeba moze jeszcze sanepid wydzwonić bo nie napisałeś

aaaaa

Tera coorva czekam na kase zlecenia prezesy i dyrektory. Jak nie będzie do końca tygodnia to piedole ta robote i daje was do sadu. Sobie coorva to placówce premie prowizje imprezki robicir a nas dymacie jak leci

IZAURA

A co Wy za bzdury tutaj wypisujecie? Wypłaty z Komesu wszystkie przyszły na czas. Dostałam normalnie pieniądze w środę i pytałam resztę, też dostali mimo że szpital nie zapłacił Komesowi.

NieSmakowy
@IZAURA

Co to nos obchodzi że szpital nie zapłacił ? Piniondze mom mieć na czas

Czesław
@NieSmakowy

Te "piniondze" to zainwestuj w słownik języka polskiego :)

chciałam zacząć pracę w tej firmie, ale widze że lepiej dać sobie spokój, to jakaś zbieranina frustratów lepiej odpuścić bo obrabianie (usunięte przez administratora) tu w modzie że hej

solidny

O jaka cisza, coś te wszystkie żale zdechły, mówiłem że komes zniknie bo piela z żona już dawno chca go sprzedać tylko nie ma chetnych na trupa, wiwat solidowo

ŁYSY

Komes tonie Niema kasy na wyplaty na paiwo do samochód na nic niema Co tu sciemniac Juz jest po Komesie Musimy podziekowac kilku osiba za to co dlanas zrobili Moze kiedys ich spotak mala niespodzianka Świąt jest Maly Bielsko (usunięte przez administratora) Zywiec Pozdrwiaja Hej Rudnicki sk...ysynu Niemasz Domu w Zywcu Bielsku Oświęcimiu

aaaaa

A coorva kasy na koncie dalej niema wszystkie te nieroby z administracji maja dzisiaj wolne i zwykłego ciecia maja gdzieś, można sobie dzwonić do znoju, żaden fiu... n ie odbiera, a my co zeby w tynk

Miejscowy
@aaaaa

W zeszłym miesiącu kasa była dwa dni wcześniej. W tym o dzień pózniej. Faktycznie dramat.

ŁYSY

gdzie są nasze wyplaty pytamy się RUDNICKI oddaj nasze wypłaty i odejdz z firmy Co to jest za kretyn z tego RUDNICKIEGO KRZYSIA następną firme wykonczył moze pora zeby ktos sie tym zajoł Z tego co wiem PIP już jest powiadomiony iznowu dostana po kasie Ludzie narzekali na solid ale oni płacą na czas a KOMES NIE i oszukuje LUDZI NIEPOLECAM PRACY W TEJ FIRMIE

Kryśka
@ŁYSY

To się zwolnij i idź do Solidu

aaaaa

dalej nie ma coorva kasy na koncie przed chwila sprawdzałem, ile mozna czekac, a wszystkie te dyrektory i kierowniki w doopie nas maja, wolne se coorva zrobili, jak stary piela rzadził to pieniandze były bez dwóch zdań i wszyscy oni stali na bacznośc i trzenśli doopami, a jak wział to młody z żoncią to wszystko zaczeło sie piiiiiiii a hoooy stym

Juro

Pitolenie o Szopenie, w drugiej firmie Komesu wypłaty przyszły jeden dzień pózniej, bo przelewy były zrobione na koniec dnia i zanim przeszło przez banki to musiał minać jeden dzień. Też dostałem kasę z opóznieniem, ale kierownik mi przekazał, że będzie jeden przesunięcia, to o co te płacze i wyzwiska ? To nie moja pierwsza firma, we wszystkich tych firmach ochronairskich kombinuja jak koń pod górke z wypłatami, bo im klienci też zalegają, prezes kupił merca i musi na ubezpieczenie albo w tajlandie jedzie i zapomnał przelewów zatwierdzic i tak to się kręci co miesiąc. Tylko te najwiekszę firmy czyli solid, impel, konsalnet maja tyle szmalu z wczesniejszego wyzysku i pfronów, zeby te grosze nam zapłacić, a i tak robia nas w wała, jak wszyscy inni. Pensja ma być płacona ostatniego dnia miesiaca i basta.

bigosowa

a pani prezesowa zabrala swojom (usunięte przez administratora) i se pojechala na seszele wypoczac, zobaczymy te socjalne na swienty nigdy jak swiniok niebo i jescze wyplata opozniona o dzien

Ł łysy

Niema paczek bo by Krzysiu nie miał na wyplate To co teraz sie dzieje w Komesie to jest tragedia Poprostu Firma z takimi tradycjami Idzie na dno Jeszcze kilka miesiecy i będzie po firmie

grupant

Czy to Komes kupił Dragona czy Solid lub Czasza? Wie ktoś coś?

Monia
@grupant

Czasza

W Komesie B-B chyba w 2017 nie będzie paczek na świenta bo niema funduszu socjalnego. U M

fuduszowy
@anonymous

Anonymous dla Ciebie będzie karp żywy ;-)

Dominika

@Wacek tutaj masz więcej informacji na ten temat http://poznan.eska.pl/newsy/placa-minimalna-2017-ile-na-reke-netto-za-godzine-najnizsza-krajowa/199111. Jeżeli ktoś z własnego doświadczenia może jeszcze pomóc to prosimy o wypowiedzi.

Wacek

Jestem po pierwszej wypłacie w komesie po nowemu i za za styczen przerobołem 168 godz w ogole w tym 6 nocek i dostałem 1578,80 na reke, wiec z przeliczenia wychodzi mi 9,4 netto za godzine, czyli jak to jest, ze pisza w gazetach, ze minimum 9,49 netto za godzine ? płacówka mi powiedziala, ze wysztko jest dobrze policzone, ze z brutta 2154,24 tyle wychodzi. Ktoś sie orientuje w koncu jak z tym i stawkami brutto i netto jest ? bo zaraz bedzie druga wypłata i nie wiem czy mam awanture robic o te 9 groszów

Zostaw merytoryczną opinię o KOMES sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w KOMES sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOMES sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOMES sp. z o.o.?

KOMES sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 98 ocen.

KOMES sp. z o.o.