Opinie o RESOLUTION Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie RESOLUTION Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RESOLUTION Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RESOLUTION Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Ayo Nowy wpis

Podczas szukania pracy jako wdrożeniowiec ERP tu trafiłam i teraz nie wiem czy wciąż się interesować pracą. Trudno mi było o ofertę z sieci, ostatnia dla konsultanta widziałem z maja ale to do kadr i płac. Czy wdrożeniowiec znajdzie tu prace obecnie?

Sebastian Zywacz Nowy wpis

Zdecydowanie nie.

nie Nowy wpis

nie

Adam Nowy wpis

@T. Możesz dodać jakieś informacje o bieżącej pracy? Przede wszystkim czy warto aplikować, czy kogoś potrzebuje?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie RESOLUTION Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Konsultant ds. Kadry i Płace lub Księgowość powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
T.

Jeszcze raz polecam.

Irek

Czy trudno dostać się do firmy? Jak prowadzą rekrutację i czy są jakieś specjalne wymagania?

Tomasz

Tak firma prowadzi aktualnie rekrutacje na programistę C# oraz konsultanta. Polecam.

Aleksandra

@Iza, w celu zapoznania się z aktualnie prowadzonymi rekrutacjami w RESOLUTION Sp. z o.o. odsyłam Cię do tego linku pod którym znajdziesz oferty pracy w tej firmie: http://enova365.resolution.pl/firma/oferta-pracy/ Jeżeli któraś z nich wpadnie Ci w oko, to proszę Cię o proszę o zamieszczenie swojej opinii na ten temat.

Iza

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Pracowałem kilka lat. Tak była możliwość. Niestety już nie wrócę, ponieważ zmieniłem kierunek rozwoju zawodowego.

Aleksandra

@Tomek S., a długo pracowałeś w RESOLUTION w Piotrkowie Trybunalskim? Czy w firmie była możliwość awansu? Rozważałbyś powrót do tego miejsca pracy w przyszłości? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w RESOLUTION? Jak oceniacie tego pracodawcę? Czy polecacie aplikować do pracy w tej firmie osobom młodym, bez większego doświadczenia zawodowego?

Tomek S.

Rozwijając moją kwestię "Pracowałem. Ok." Tak. Pracowałem. Ciekawe doświadczenie na drodze rozwoju zawodowego. Mili ludzie. Można zdobyć dużo wiedzy w zakresie nowych technologii do których zalicza się enova365 (a na pewno .Net (C#) w której napisana jest aplikacja). Pozdrawiam,

Aleksandra

Patrząc po Waszych wcześniejszych komentarzach, byliście raczej zadowoleni z pracy w RESOLUTION w Piotrkowie Trybunalskim - czy firma utrzymała podobny poziom w ostatnim czasie? Co uważacie za największą zaletę pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii, ponieważ mogą być one bardzo pomocne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Edyta.

Polecam. Przed podjęciem decyzji o współpracy zostałam wprowadzona w ogólne zasady pracy w programie oraz obsługi po wdrożeniowej. Fachowe wdrożenie i szkolenie pracowników podejmujących pracę na programie enowa 365. Pracownicy firmy RESOLUTION zawsze gotowi do pomocy w rozwiązywaniu problemów.

Pracowałem. Ok.

Magda

Pracodawca rzetelny.Bonusy kilka razy w roku. Zarobki uzależnione od stażu i zaangażowania w pracę. Atmosfera pracy rodzinna. Polecam dla osób, które lubią się rozwijać.

maro

zwsze sie zastanwiam dlaczego pracodawca takie ma podejscie do innych? Bo co ma wiecej kasy niz jego pracownicy? Załosne to troche jest, nie wiem czy na stanwoisku programisty duzo oferuje

Doris

Firma jako pracodawca kiepski. Niskie zarobki, duży stres, brak możliwości awansu, brak szkoleń, mnóstwo obowiązków, chora atmosfera i straszne podejście do wszystkiego panujące w tej firmie. To, że wypłata na czas to nie powód by chwalić pracodawcę, bo co z tego, że zarabia się tam grosze. Niejasny system wynagrodzeń.

Bardzo słabe wdrożenie. Duży chaos merytoryczny.

Magda

Ja jestem zadowolona z obsługi po wdrożeniowej tej firmy. Obsługuje moje biuro podatkowe bardzo profesjonalnie.

Zostaw merytoryczną opinię o RESOLUTION Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

RESOLUTION Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Sulejowska 40A
    97-300 Piotrków Trybunalski