RESOLUTION Sp. z o.o.

Piotrków Trybunalski

Opinie o RESOLUTION Sp. z o.o.

mr T. 2014-05-19 13:59
Polecam. Bardzo dobry pracodawca. Można się wiele nauczyć w zakresie wdrożeń oprogramowania dla kadr, płac, księgowości.
Marek 2014-06-25 11:00
Polecam, może nie w kontekście pracodawcy (chociaż wiem że to bardzo dobry pracodawca - wszystko wypłacane w terminie), ale w kontekście firmy wdrożeniowej która u nas wdrożyła system erp enova. Profesjonalne podejście, profesjonalni pracownicy z fachową wiedza. Polecam.
Mini 2014-09-10 09:02
Polecam. Pracowałam tam 1,5 roku. Wszystko na czas i bardzo przyjazna atmosfera.
Ewa 2014-10-07 11:44
Solidny pracodawca. Wypłaty na czas.
Magda 2015-02-04 19:45
Ja jestem zadowolona z obsługi po wdrożeniowej tej firmy. Obsługuje moje biuro podatkowe bardzo profesjonalnie.
Kasia 2015-08-03 21:51
Bardzo słabe wdrożenie. Duży chaos merytoryczny.
Doris 2016-04-28 20:37
Firma jako pracodawca kiepski. Niskie zarobki, duży stres, brak możliwości awansu, brak szkoleń, mnóstwo obowiązków, chora atmosfera i straszne podejście do wszystkiego panujące w tej firmie. To, że wypłata na czas to nie powód by chwalić pracodawcę, bo co z tego, że zarabia się tam grosze. Niejasny system wynagrodzeń.
maro 2016-05-19 17:57
zwsze sie zastanwiam dlaczego pracodawca takie ma podejscie do innych? Bo co ma wiecej kasy niz jego pracownicy? Załosne to troche jest, nie wiem czy na stanwoisku programisty duzo oferuje
Magda 2016-12-06 12:12
Pracodawca rzetelny.Bonusy kilka razy w roku. Zarobki uzależnione od stażu i zaangażowania w pracę. Atmosfera pracy rodzinna. Polecam dla osób, które lubią się rozwijać.
Zostaw swoją opinię o RESOLUTION Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RESOLUTION Sp. z o.o.