Opinie o Panaso Sp. z o.o. w Wodzisław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Panaso Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Panaso Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panaso Sp. z o.o. w Wodzisław

Gabriela Nowy wpis

witam, ile osób teraz tu pracuje? w opiniach ktoś sugerował jakieś zaleganie z wypłatami i ciekawa jestem na ile to była sprawdzona informacja. Do dziś pracują od dłuższego czasu te same osoby czy bywały tu większe rotacje? Jak stawki od nowego roku wyglądają?

Były Nowy wpis
@Gabriela

W chwili obecnej w sądzie w Wodzisławiu Śląskim toczy się sprawa o zaległe składki ZUS i wynagrodzenia.

Eryk

Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do takich wpisów. Kto zostawia takie info na forum pracowniczym?

@Eryk

jak to kto? wkurzeni pracownicy ktorym firma zalega z wyplatami po kilka miesiecy

Jakob Gerhardt Nowy wpis
@Eryk

oni nie zalegaja tylko pracownikom i to nie konkurencja , a jesli pracownicy uwazaja ze dostana zaległe pensje to sa w błedzie

Dominika

Wspominał ktoś że więcej jest pod stołem niż na umowie, a czy ta kwota nieformalna to jest od razu sugerowana na rozmowie rekrutacyjnej czy potem dopiero po podpisaniu okazuje się że jakaś jest?

D Nowy wpis
@Dominika

Od razu, to nie jest tajemnica

Jakob Gerhadrt

Odradzam firmom które beda chciały sprzedać jakikolwiek towar tej firmie badz wejsc w współprace , bo firma zamawia towar i nie płaci i to jak widac nie pierwszy raz tłumaczenie sie jest sie na urolpie z nieuregulowanymi fakturami jest co najmniej farsa

Ilona
@Jakob Gerhadrt

I długo takie nieuregulowanie trwa? Płacą w końcu po jakimś czasie czy nie ?

Jakob Gerhardt
@Ilona

W moim przypadku 3 lata

Czy po rozmowie w Panaso Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jakob Gerhadrt

zamawia towar i nie płaci

Jaka umowa obowiązuje w Panaso Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Proste

Więcej pod stołem niż na umowie czekanie na pieniądze no chyba że lubisz pracę za poklepanie po ramieniu

gucio

To jest forum pracownicze więc dziwne miejsce zostało wybrane na takie wpisy, czyżby konkurencja?

tak
@gucio

Zadna Konkurencja Pracownikom tez ZALEGA WYPLATY

@gucio

nie konkurencja. ten dziad trans jest bez konkurencyjny. pracownicy ktorym zalega zalegle wyplaty

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Panaso Sp. z o.o.?

Były.

Jak zależy ci na umowie to podpiszą ja bardzo szybko, ale na pieniądze poczekasz sobie nawet kilka miesięcy. Chyba że chcesz pracować jako wolontariusz , "pan" prezes A.K będzie cię na rękach nosić.

Karol
@Były.

Skąd ten problem z wynagrodzeniami, jeżeli chodzi o firmę Panaso? Możesz mi wyjaśnić co jest tego powodem? Szczerze mówiąc bardzo mnie to interesuje, dlatego też może wyjaśnisz w sposób bardziej szczegółowy swój komentarz? Będzie mi bardzo miło.

@Karol

a no stad ze szef zamiast zaplacic za raty za auto badz wyplacic zalegle wynagrodzenie kierowcom w wakacje co tydzien jezdzil nad morze gdzie wakacje spedzala jego rodzina. 7stowek w jedna strone

Byly nadal bez wyplaty byly

bardzo sie ciesze ze odszedlem z Panaso. wyplaty na poczatku spoznialy sie po kilka dni potem placone w ratach potem nie placone. kazdemu z bylych kierowcow firma jest winna od kilku do kilkunastu tys. prokurent firmy bo to on zarzadza firma (prezes jest tylko slupem) nie odbieral telefonow kiedy dzwonilo sie mu przypomniec ze wyplata byla 2 tyg temu. zbywa na kazdym ktoku obiecuje i na tym sie konczy. szef typowy (usunięte przez administratora) w oczy mowiacy ze nie ma kasy na wyplaty a co weekend w okresie wakacji jezdzacy nad morze ok 700 km (tak chyba lubi gofry za pieniadze kierowcow). stoi sie pod dystrybutorem czekajac na przelanie gotowki za paliwo bo nie mam czekam na przelew. naczepy szroty. auta co chwila zdalnie blokowane bo raty nie zaplacone. praca dla wolontariuszy. a zus i skladki to zupelnie inna bajka. KRZYSIU ZAPLAC KIEROWCOM

Były.

Odradzam pracę w tej firmie. Przed podpisaniem umowy wszystko pięknie ładnie, a jak przychodzi do wypłaty to nagle nie ma pieniędzy. Czekasz po kilka miesięcy na swoje uczciwie zarobione pieniądze. Właściciel tej firmy zbywa cię na każdym kroku, a jak się upomnisz o swoje to ci powie że jutro będą pieniądze a pieniędzy nie ma. Ale dla "pana" prezesa A.K. zawsze są.

Łukasz

Firma złożyła zamówienie, otrzymała towar do dnia dzisiejszego nie zapłaciła za fakturę w wysokości ponad 12 000 zł z terminem wymagalności na styczeń. Pan prezes twierdzi że firma nie posiada pieniędzy i nie zapłaci!

@Łukasz

Prosze o kontakt w sprawie płatności 515825924

Bożena

@mosz, a na jakim stanowisku w Panaso pracujesz? Skoro zarobki są tak niskie to może warto zawalczyć o jakąś podwyżkę. Pytanie tylko czym możesz ją umotywować? Stażem pracy albo jakimiś innymi zasługami?

Co powiecie o wynagrodzeniu w Panaso Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

Mosz

Tak. Ale tyle co głupiemu na uciecha. Na pasku dalej tyle ,że Mnie fiskus śmiechem zabije jak im sie będę tłumaczyć ze utrzymuje z tego cała rodzine.

Mnie już tam nie ma.

1. Więcej pod stołem niż na pasku 2. Dobrze zarobisz tylko jak naciągasz czas pracy kierowcy.. 3. Nie są na bierząco ze zmianami przepisów w branży 4. W biurze nikt za nic nie odpowiada, ostatecznie i tak zawsze odpowiedzialność kierowcy 5. Wypłata zawsze na czas 6. Stoją w miejscu, jest dużo innych firm które maja lepiej ułożoną pracę.

Tyty
@Mnie już tam nie ma.

Wypłata na czas to absolutny standard, minimum z minimum i podstawa u pracodawcy. Jeśli to jest czymś, czym firma sie chwali, a pracownicy sie cieszą ze mają na czas.. to uważam że czas się tam zatrzymał 10 lat temu.

były kierowca

witam wszystkich szanujących się kierowców samochodów ciężarowych,NIE POLECAM ,ODRADZAM prace w tej firmie,jest tu ciągły brak pieniędzy , brak kart paliwowych, jest ciągłe proszenie się o pieniądze na opłaty drogowe,po prostu żenada,nie warto sobie tą firmą głowy zawracać.

A.
@były kierowca

Proszenie sie o pieniądze... potwierdzam

xaxa

Odradzam wszystkim pracę w tej firmie jako serwisant monitoringu. Pracujesz od 7 rano często do 24 lub dłużej. Oczywiście warunki finansowe są atrakcyjne, do momentu dnia wypłaty gdzie pracodawca zaczyna zasłaniać się okolicznościami nie mającymi nic wspólnego z wykonaną przez ciebie pracę i nie wypłaca 80% premii :) Przy czym warto zauważyć że premia to około 2 krotność podstawowego wynagrodzenia.

admin

Zdarzały się Wam problemy z firmą Panaso Sp. z o.o. czy współpraca przebiegała pomyślnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Panaso Sp. z o.o. - Wodzisław

• Jak się pracuje w Panaso Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Panaso Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Panaso Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Leśna 19B
    44-300 Wodzisław