Opinie o Ganinex w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ganinex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ganinex o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ganinex w Katowice

Olo

Pracuję 10 lat w tej firmie i niemam na co narzekać jak komuś się nie chce pracowac to tylko jego problem

Beka
@Olo

Rodzina z Pszczyny? ???????????????????????????? Czy donosiciel m?

ag
@Olo

chyba się już przyzwyczaiłeś zatem do takiego traktowania, jak CI to pasuje to pracuj dalej

Xxxxx

Nie polecam. Byłem na rozmowie rekrutacyjnej, przychodziły co chwile nowe osoby i się dziwiły, że pierwszy raz spotykają się z tablicą przy wejściu na której pisze gdzie są rozmowy kwalifikacyjne. Trochę śmiech na sali. Było 6 osób w sali konferencyjnej, które siedziało a jedna z nich głównie zadawała pytania. Nie wiem po co i do czego reszta osób była potrzebna. Jakaś kpina. Duże oczekiwania, nie adekwatne do pieniędzy.

darekZ
@Xxxxx

troche mnie smieszy ze dziwi cie kilka ze na rozmowie kwalifikacyjnej bylo kilka osob. Zapraszam na rozmowe kwalifikacyjna do zagranicznego korpo ktore zatrudnia pracownikow przez agencje pracy. Starajac sie o prace w takiej firmie najpierw mialem rozmowe telefoniczna z agencja pracy po ktorej umowiono mnie rozmowe telefoniczna z pracownikiem firmy, nastepnie on umowil mnie na kolejna rozmowe tym razem z menadzerem tejze firmy po ktorej mialem miec kolejna rozmowe tym razem juz na zywo w biurze. Odpuscilem po trzeciej rozmowie bo nie wrozyla niczego dobrego a decyzyjnosc w firmie byla chyba na samym szczycie skoro tyle osob musialo cos zatwierdzic. Co do tablicy informujacej o miejscu rekrutacji to chyba lepiej od razu wiedziec gdzie sie udac niz pytac po kolei przypadkowe osoby gdzie isc - ale moze sie nie znam. Pozdrawiam i zycze powodzenia w dalszej karierze

Miotacz

Ryba psuje się od głowy!! Niestety szefostwo wymyśla cuda na kiju - najlepiej robić cos za darmo i cały dzień dla dobra firmy. Motywatorem do pracy miał być wilk z wall street hahaha z tym że pracownicy mieli być od 6 do godzin wieczornych dla klienta i dla firmy, w wolne dni typu niedziela, Wielkanoc itp też (żeby wyprzedzić konkurencję), ale wyplata ta sama.... grosze. Nadgodziny? Ok, ale za darmo. Praca w weekend? Za darmo i bez odbiorki, bo przecież można się poświęcić dla firmy. Generalnie śmiech na sali :D

Olek

Idealnych firm nie ma tylko nie przesadzajcie z tym narzekaniem bo to jest nieuczciwe.

Sprzedawca

Rozmowa z właścicielem to jego monolog rodem ze szkoły podstawowej i to specjalnej. "Czujesz to" , "rozumiesz" , "po prostu" , "zysk na poziomie" usłyszałam 1000 razy. Dziwne że taki gość ma taki wąski dobór słownictwa. Wypłata miała być podzielona na dwie części najnizsza krajowa na konto a reszta w kopercie nieopodoatkowane. Jak zapytałam z czego będę mieć emeryturę to stwierdził, że i tak nie dożyje - no tak w tej firmie chyba nie. albo założyć działalność gospodarczą i sama mam sobie płacić podatki a on będzie mi mówił jakie mam faktury wystawić. Teraz już wiem skąd ma tyle kasy i na czym sie dorobił. Dziwne że PIP albo SAkarbówka go jeszcze nie dojechała.

Ile jesteś w stanie dla mnnie zarobić Masz swoich klientów Będziesz robić za darmo co 3 sobotę Masz swój samochód

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Panna S
@Zainteresowany

Ma. Tylko w opinii państwa Gazdów

Witold

Przykre ale niestety osoby którym nie udało się utrzymać w firmie teraz ja szlakują!!

@Witold

jeśli tam pracujesz i wyrażasz taką opinie to: - jestes spokrewniony z szefostwem (w końcu firma rodzinna hehe :)) - jesteś za przeproszeniem w tyłku u szefostwa ;) każdy kto tam pracował wie, że były osoby, które donosiły na innych, potrafiły się skradać, przeglądać dokumenty/kompa pod nieobecność, byleby tylko coś znaleźć i polecieć naskarżyć - takim osobom o dziwo żyło się OK, a i pensja była inna

@Była zatrudniona

Aa i dodam pytanko - dlaczego NIE MA praktycznie NIKOGO ze starej ekipy? Ekipy, która pracowala tam nie chwilę lecz latami...no właśnie ;)

Joanna

@Była zatrudniona, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Ganinex. Czy możesz napisać coś na temat ewentualnych świadczeń dodatkowych oferowanych przez pracodawce? Czy pracownik zatrudniony w tej firmie mógł poza wynagrodzeniem liczyć na jakieś dodatki w postaci premii bądź bonusów? Czy osoby młode bez doświadczenia zawodowego mogą z powodzeniem aplikować do pracy w tej firmie? @Witold, dlaczego tak uważasz? Masz jakieś doświadczenia związane z pracą w tym miejscu? Podziel się z nami swoją opinią na temat pracy w firmie Ganinex.

@Joanna

Nie było żadnych premii ani bonusów. Nawet paczek na święta ;) Jak zespół odwalił robotę i salon uzyskal wynik i bonus to wszystko trafiało do kieszeni szefów. Nagrody w postacie wycieczek również. Świadczenia dodatkowe? hmm nie było. żadnej opieki medycznej, żadnego multisporta itp. Tak jak pisałam wyżej, jeżeli dogadasz sie na rozmowe na wynagrodzenie np. 2500 zł, to na konto dostaniesz najniższą krajową, a resztę do kieszeni. To powinno być ścigane, ale ma się dobrze. Osoby bez doświadczenia zawodowego lepiej niech nie składają tam CV, bo tylko skrzywią sobie obraz, jak może wyglądać NORMALNY pracodawca

ZADOWOLONY

PRACUJE W TEJ FIRMIE 3 MIESIĄCE NIE SPOTKAŁEM SIĘ Z MOBINGIEM WYNAGRODZENIE KTÓRE USTALIŁEM Z SZEFEM ZGADZA SIE CO DO ZŁOTÓWKI WIELE OSÓB PRACUJE W TEJ FIRMIE 15 20 LAT CZY ABY NAPEWNO JEST TU TAK ŹLE

@ZADOWOLONY

Tak. Zostają Ci co maja układy z szefostwem albo slabiaki, co boją się zmian. Nie spotkałam się z takim mobbingiem jak tam

Była zatrudniona

Pracowalam w ganinexie i mam mieszane uczucia. Z jednej strony można rozwinąć skrzydła, nauczyć się nowych rzeczy, z drugiej strony atmosfera jaka tam panuje jest ciężka...szefostwo wymaga wiele, wyciska z człowieka wszystko, najlepiej jakby było się dostępnym 24 na dobe dla ich potrzeb, a wynagrodzenie? Część na konto, część pod stołem do koperty. Awans, podwyzka? To pojęcia nieznane. Plusem byli pracownicy, ale i tak trzeba było uważać, bo szefostwo miało kilka wtyk, które donosiły im wszystko. Było to miejsce, do którego rano nie chciało się wychodzić... nie chce szargac mocno opinii, ale to co tam się działo to dobry materiał na książkę ;)

Joanna

@obserwator, rozumiem, ze jesteś pracownikiem firmy Ganinex? Możesz powiedzieć coś więcej o aktualnej sytuacji? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Czy pracownicy mogą liczyć na benefity pozapłacowe? Może wiesz coś na temat prowadzonych rekrutacji?

obserwator

1500 na konto reszta pod stołem w kopercie jak uda ci sie zrobić przerób .............

nikolas32

Byłem ostatnio na przeglądzie w Ganinex Katowice. Jestem w sumie zadowolony ale z tego co zauważyłem ( a byłem chwile na hali) mechanicy pracuja "od niechcenia" , ani dzień dobry ani pocałuj mnie w D . Obsługa męska na salonie całkiem sympatyczna , panie wydają się być nabzdyczone :) . Daje 8/10. Czytając jednak opinie na tej stronie - za rok wybiorę chyba inny serwis ( mimo ze auto kupione u nich)

Szokin

Hahhahah co za kretyn

klient345
@nikolas32

Zgadzam sie ;) panie przyszły na pokaz mody a nie do pracy :)

verwa_plus

rozumiem ze mechanik w ganinexie ? :D palant

Ryba psuje się od głowy. Gdyby tylko właściciel usunął konie trojańskie zainstalowane przez konkurencję np. błazna i przyjął szelesta na powrót, to byłoby dobrze.

Joanna

Dużo osób wypowiada się o firmie z perspektywy klienta. A ktoś z Was jest pracownikiem Ganinex? Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia? Jak oceniacie tego pracodawcę? Dodatkowe informacje będą pomocne dla osób, które są w trakcie szukania nowego miejsca zatrudnienia.

klienci skody w ganinexie

Opinia o skodzie w ganinex - może i mają jakąś tam swoją wiedzę ale używają jej z kilkustet procentową marżą pomnożoną o nabijanie klientów w przysłowiową butelkę - czyli wymyślanie bezsensownych i nieprawdziwych usterek auta. Sami przez to przeszliśmy, na szczęście zwialiśmy po chwili zastanowienia. Nie polecamy chyba że wrócicie tam z dobrym adwokatem i prokuratorem - dotyczy spraw wyłudzeń od klientów.

Damiano

Dalem wymienić rozrząd a po wymianie lipa auto 4 razy na lawecie wrucilo do tej pory mam z tym autem problem na domiar tego mialem luz w przednim kole diagnosta kopionc nogom w kolo stwierdzil uszkodzona przekladnia dotego kierownik Pan Marcin chcial mie naciongnoć na przekladnie za 1400zl a w zwyklym warsztacie okazalo sie ze to koncówka drążka za kturą zaplacilem 250 zl z usawieniem zbieznosci czesci dostarcza im firma z katowic z juzefofski tam ta przekladnia kosztuje 450 zl ale mnie chcial naciągnoc ten kerownik na czesciach mają przebicie 200procent i dodatku lipne materialy

dasiek

niepolecam tego serwisu auto mialem w idealnym stanie a mi je (usunięte przez administratora) od tego momentu niedal bym naprawic nawed roweru w tym serwisie pracują tam same partacze

Joanna

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Nie jest to miejsce na obrażanie innych pracowników.

Adam Klimek

moja opinia : cała ''wykwalifikowana" załoga to spęd różnego rodzaju cwaniaczków, naciągaczy, krętów różnej maści. 'Zapach' tego grajdoła przypomina woń zabalsamowanych zwłok nieboszczyka. Nigdy więcej usług tych nienadańców. Innym też nie radzę - chyba że wam na pieniądzach nie zależy.

zeflik

Nowy sposób dorobienia dla synalków. Sprzedawać wymienione części od klientów i wtedy jest podwójny zarobek. A pracownikom każą wmawiać, że ubezpieczalnia nie pozwala, albo już są zrobione porządki i wyrzucono...

Damiano
@zeflik

Ja tesz do konca niewiem czy mechanik co robil mi auto niepodmienil mi ecu fakt taki ze mechanik ma taki sam model a mi nagle zepsul sie w serwisie ecu dziwny zbieg okolicznosci

Zostaw merytoryczną opinię o Ganinex - Katowice

• Jak się pracuje w Ganinex?

Zobacz opinie na temat firmy Ganinex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ganinex?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ganinex?

Kandydaci do pracy w Ganinex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ganinex