Opinie o Ganinex w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ganinex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ganinex o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ganinex w Katowice

zorro

jedna jeszcze byla , ale sie zwolnila

zadowolony1

ten pierwszy odszedl, ale przynajmniej dobrze orientowal sie co robil ten drugi

zadowolony2

Fajna robota,(usunięte przez administratora)Samochodzik jest , to sie jeżdzi.

Co by tu powiedzieć o Ganinexie, bardzo dobrze znam ten salon i panujące w nim reguły, właściciel jest ok i wielu pracowników. Natomiast są 2 osoby które niszczą pracę tego salon jego predyspozycje. [usunięte przez admina]

Sprzedawca

Rozmowa z właścicielem to jego monolog rodem ze szkoły podstawowej i to specjalnej. "Czujesz to" , "rozumiesz" , "po prostu" , "zysk na poziomie" usłyszałam 1000 razy. Dziwne że taki gość ma taki wąski dobór słownictwa. Wypłata miała być podzielona na dwie części najnizsza krajowa na konto a reszta w kopercie nieopodoatkowane. Jak zapytałam z czego będę mieć emeryturę to stwierdził, że i tak nie dożyje - no tak w tej firmie chyba nie. albo założyć działalność gospodarczą i sama mam sobie płacić podatki a on będzie mi mówił jakie mam faktury wystawić. Teraz już wiem skąd ma tyle kasy i na czym sie dorobił. Dziwne że PIP albo SAkarbówka go jeszcze nie dojechała.

Ile jesteś w stanie dla mnnie zarobić Masz swoich klientów Będziesz robić za darmo co 3 sobotę Masz swój samochód

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
klient

Ciekawa domena - można się czegoś dowiedzieć, nie tylko o firmie, ale również o pracownikach. Widać nie warto składać aplikacji. Dziękuje i pozdrawiam

Adik

Witam... Chciałbym sie zapytać o prace w Ganinexie. Jestem zainteresowany tą pracą za automechanika w Ganinexie w Katowicach. Chciałbym się dowiedzieć coś więcej o tej pracy. Z góry dziękuję... Pozdrawiam...

rb

Polmozbyt to było coś dojazd super, przystanek autobusowy był .Można było kompleksowo auto naprawić,a dzisiaj co Nie ma jak dojechać ! (usunięte przez administratora)

jasiu

w tej firmie jest ok

zmęczony......

Panowie,(usunięte przez administratora)na kogoś kto Wam chleb daje, nie pasuje praca??? Zmieńcie. Nie pasuje szef?? Zmieńcie. Jesteście traktowani tak jak na to zasługujecie. Powodzenia życzę...........

wieloletni

tak masz racje Dąbrowa bul bul bul Gratulacje !!!!

zainteresowany

jestem zainteresowany pracą w nowym salonie w katowicach napiszcie mi (usunięte przez administratora)jak faktycznie wygląda praca w ganinexie z góry dzięki

jim

Nie no bez przesady, kilka kompetentnych osób by się znalazło

..............

JEST OK !! Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma !!!

szczęśliwy

Ganinex jest super!!!!!!!!

praktykant

anonim - 2009-06-09 20:12:22 Dodaj opinie o Ganinex - Katowice. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. Po co sugerować się powyższymi opiniami, złóż podanie, jak Cię przyjmą sam przekonasz się jak jest, wkońcu motto rekrutacyjne jest jedno: sam pokieruj swoją przyszłością !!! Nikt nikogo nie zmusza do pracy w danej firmie, jedni są zadowoleni drudzy nie i tak jest w każdej innej firmie, życze szcześcia

Zostaw merytoryczną opinię o Ganinex - Katowice

• Jak się pracuje w Ganinex?

Zobacz opinie na temat firmy Ganinex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ganinex?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ganinex?

Kandydaci do pracy w Ganinex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ganinex