Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

kwiatuszek12

witam serdecznie wyjechałam w styczniu 2018 do pracy z firma zeitmann, koleżanka polecila mi właśnie tego pracodawce, i po półtorej miesiąca moge wystawić oponię, że naprawdę jest wszystko zgodne z opisem oferty które przedstawiały mi panie z Fa. Zeitmann. Mieszkanie ładne jesteśmy z dwiema koleżankami na 3 pokojowym mieszkaniu , kuchnia łazienka dla naszej trójki możliwośc nadgodzin. Współpraca z biurem i koorynatorkiami na najwyższym poziomie, wyjeżdzajać nie miałam klasy podatkowaj grupy ani meldunku , panie pomogły mi wszystko załatwić , nawet wysłały smsem godziny urzedowania urzedu meldunkowego, a jak juz poszłam do urzędu to na telefonie służyły mi pomocą, gdybym czegoś nie zrozumiała. naprawdę polecam !

Ja polecam, wszystko się zgadza z tym co ustaliłem z dziewczyną w krakowie. Praca, mieszkanie ok

major

nie polecam

shooter

Witam Czy pracuje pracował ktoś w holandii przy drewnianych domach??

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Podpowiedzcie coś o agencji. Jak organizują wyjazdy? Czy prowadzą kursy językowe?

@Paweł

Witam. Cóż pracuje już po raz trzeci przez tą firmę. Nie mogę narzekać. Kursów językowych nie prowadzą ale na każdy zakładzie jest Polak który pomoże ci w razie potrzeby z językiem niemieckim. Najważniejsze by odpowiadała ci praca. Odradzam ci tylko podpisanie umowy do Werther koło Hannover na segregacje sprzętu elektronicznego. Mieszkanie tragedia. Brak ogrzewania. Brak przysznicow, plus tego że do pracy 50m i tam jest łaźnia. Szef firmy Niemiec tragedia. Wyzywa Polaków od świń. Niespodobasz mu się lecisz za to że podrapales się po głowie. Więc mijającego ta ofertę szerokim łukiem. Co do firmy zaitman mogę ją polecić... Wypłaty i pomoc na czas... Oczywiście jeżeli chcesz pracować jeżeli nie no cóż każdy ma wybór...

Mati2444
@Martin

A jak z wypłatą i u nich?

@Mati2444

Zależy od klasy podatkowej. Więc jeżeli nie posiadasz jeszcze żadnej licz się z klasą 6. Najlepiej zwolnić się w czwartek z pracy prędzej i popingalac po meldunek do Rathausu a potem do fizanmat po numer podatkowy i klasę podatkowa. Najlepiej na początek 1. Wypłaty zawsze na czas 15 każdego miesiąc. Ale krój na urlopach wypłacana je 1 dzien pracy równa się 7 godz. Więc na 3 tyg urlopu 2 dni ci już uciekają.

Martin

Cóż każdy ma swoją opinie. Każdemu nie dogodzisz. Co tyczy się mej osoby pracowałem na namiotach w niemczech. Wypłaty na czas, obsługa biura w razie pytań telefonicznych lub meilowych szybka i sprawna odpowiedz... Moge powiedziec szczerze że moge polecic ta firme ale jak mówie nie kazdemu dogodzisz. Jak do mnie i mej odoby ok

Penyx

"Nick" a nie mówili Ci abyś zabrał narzędzia i ubranie robocze? :) Więc jest taka możliwość, że jak ja dojedziesz na miejsce i.....nie będzie pracy albo pracodawcy. Tyle że Berlin jest blisko mnie "skierowali" do Dusseldorfu......ale wycieczka była doskonała :)

Witam. Pracował ktoś w Berlinie na stanowisku lutowacza czy to jest nowa oferta?

Pracował ktoś jako lutownik w Berlinie czy to nowe miejsce? Interesują mnie wszystkie informacje na ten temat - jak z pracą, mieszkaniem , dojazdem itd.

przepraszam lutowacz nie lutownik

Damian P

Troche o tym jak rozstalem sie z firma Zeitman . Jest to moja druga opinia o tej firmie. A wiec niecaly rok temu dostalem fajna prace jako kierowca wozka widlowego w branzy automotiv . Jestem na pierwszej sZtojer klasie na reke dostawalem okolo 1100 euro juz po odliczeniu mieszkania bardzo chwalilem sobie ta prace ktora zalatwila mi firma Zeitman mimo tego ze chcialoby sie zarabiac troszke wiecej. Koniec koncow byl taki ze dostalem propozycje przejscia z agencji bezposrednio do firmy w ktorej pracuje . Zaznacze tutaj ze nie mowie az tak biegle w jezyku niemieckim potrafie aie dogadac w zyciu codziennym i w pracy. Wychodzi na to ze nie jest sie skazanym na dozywotnia prace w agencji , moj kumpel z Zeitmann skonczyl podobnie ;) dlatego nie rozumiem tych wszystkich negatywnych komentarzy bardzo porzadna firma nie wysla cie , nie bojmy sie uzyc tego slowa w (usunięte przez administratora) . pozdrawiam

konstruktor

Jak wyglada praca konstruktora w heerlen w holandii? Bo widze maja duzo ofert praktycznie na kazdym portalu.

Staszek

Czy może ktoś podpowiedzieć więcej informacji o robocie przy montażu opon - Mechanik samochodowy - Niemcy (2000€, darmowe mieszkanie)w Brilon? Oferta ciekawa.

Natalia

@nowyyy, też wcześniej starałam się prosić użytkowników o uzasadnienia, bo naprawdę samo "nie polecam", niewiele wnosi do dyskusji bo potencjalni pracownicy i tak nie widzą nic o warunkach pracy oferowanych przez ZEITMANNA. Dołóżcie uzasadnienie, każdemu będzie wtedy łatwiej zadecydować o podjęciu zatrudnienia.

ZEITMANN ma sporą listę ofert pracy ale jak widać brak fachowców zaczyna doskwierać. Może stawki pójdą w górę?

Nie polecam

Nie polecam współpracy z ta firmą.

nowyyyyy
@Nie polecam

Coś więcej na ten temat jakieś szczegóły ? Dostałem od nich ofertę ale niektóre komentarze mnie zniechęcają

Władi

Ja również nie polecam -szkoda czasu

Natalia

@Norman, chodziło mi o opłacalność pieniężną, wiadomo, że doświadczenie i umiejętności też są ważne, ale to pierwsze liczy się dla wyjeżdżających jako pierwsze. @oooo, @oszukana, wszyscy tutaj staramy się odpowiadać z uzasadnieniem swojego zdania, jakie jest wasze? Dobrze zawsze opisać sytuację, która doprowadziła do takiej, a nie innej opinii na temat ZEITMANNA.

xp

Pracuje ktoś jako stolarz na produkcji domków drewnianych w Holandii?

Myślę, że jak agencja jest dobra to i prace mają dobre.

Natalia

@Staszek, na pewno powodzenie w Niemczech ma branża budowlana, przemysłowa i automotive, wynika tak z wywiadu, który ostatnio ZEITMANN udzielił serwisowi gowork. Oczywiście dokładne kierunki wyjazdu mogą polecić Ci tylko osoby, które już na takich wyjazdach były ale na pewno warto wiedzieć co jest teraz najbardziej popularne i opłacalne.

Norman
@Natalia

Ja bym się kierował jednak doświadczeniem i umiejętnościami, niż "opłacalnością" ;) Bo różne perełki później przyjeżdżają do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 45 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA