Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

NaPlus

Byłem z nimi, ogólnie polecam.. Widzę że w każdej ofercie opłacają mieszkanie. Standard spoko, nie ma zastrzeżeń.. Wiadomo, wszystko zależy od chęci do pracy

Dawid
@NaPlus

Pracując na kontrakcie miałeś teź w pakiecie ubezpieczenie? A kontakt z koordynatorem projektu był według Ciebie zadowalający? Na stronie http://zeitmann.pl/ firma oferuje zatrudnienia w Holandii, Finlandii i Norwegii. Jeżeli zainteresują Was te oferty, dodajcie swoje komentarze na temat rekrutacji. Może ktoś z Was już ją przeszedł i zechce opisać tutaj swoje odczucia?

Iza

Nie polecam

Ciekawski
@Iza

coś więcej na temat, czemu nie polecasz firmy? Trochę mało konkretna opinia.

Czy Państwo posiadają oferty pracy dla kobiet? Pozdrawiam

ZeitmannOfficial
@Monika

Wszystkie nasze oferty można znaleźć na stronie internetowej lub kontaktując się z naszą infolinią. Oferty bardzo często się zmieniają, więc najlepiej przesłać swoją kandydaturę a nasi rekruterzy skontaktują się z Panią, jeżeli będzie odpowiednia oferta.

Edyta

Wiele osób w wątku korzysta z usług firmy jako pośrednika, ale może znajdą się też na forum osoby, które są zatrudnione bezpośrednio w ZEITMANN? Na stronie internetowej można przeczytać, że pracodawca zapewnia prywatą opiekę medyczną czy paczki świąteczne, jak też inne dodatki. Jak to w rzeczywistości wygląda? Czy atmosfera jest przyjazna? Jakie umiejętności są najbardziej cenione?

była prac. z kier. pracy w DE
@Edyta

atmosfera przyjazna była i nadal niech trwa, traktowanie b .dobre samo to że po godzinach pracy odpoczynek i jedzenie gdzie nikt nie pędził zaraz do domu widać z Facebook'a a przy okazji dziękuję za lekcje niem. umieszczone na nim; były też takie akcje gdzie udzielali się sami pracownicy w oddawaniu krwi czy pomoc przy zbieraniu ..dla osób potrzebujących był nawet organizowany konkurs z nagrodami do wszystkich pracowników i byłych życzę to żeby nikt się nie zjawił tam i zatrudnił obrzydliwy

Edyta
@była prac. z kier. pracy w DE

Nie bardzo jestem w stanie "wyłapać" ogólnego sensu Twojej wypowiedzi. Wydawać by się mogło, że masz pozytywną opinię o pracy w ZEITMANN, ale ostatnie zdanie Twojego komentarza jakoby temu zaprzecza. Mógłbyś to nieco usystematyzować? Widzę, że nie pracujesz już w tym miejscu, ale może masz jakiś kontakt z osobami, które obecnie są zatrudnione w ZEITMANN? Fajnie, gdyby wypowiedziały się na naszym forum.

była pracow.kier. do pr. w DE
@Edyta

Zeitmann to jest dobra firma pośrednicząca była jest i będzie no koment so weiter

Dawid
@była pracow.kier. do pr. w DE

To miło, że masz dobrą opinię o firmie. Czy jako pracownik mógłbyś napisać, jak wyglądają kontrakty zawierane z firmą na wyjazd do pracy do Niemiec? Czy firma Zeitmann zapewnia kontakt z koordynatorem i dobre warunki zakwaterowania? Na swojej stronie: http://zeitmann.pl/ mają sporo ofert pracy, a także informację, jak krok po kroku przebiega proces rekrutacji. Warto tam zajrzeć i znaleźć jakąś ofertę pracy dla siebie. Co o tym myślisz?

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ryszard

Witam, wszystkich zainteresowanych pracą dla Zeitmann.Pracuje dla nich od września,jak do tej pory to wszystko na najwyższym poziomie, pracuję w okolicach Koloni w Niemczech.Praca super , zakwaterowanie super, wypłaty na czas oraz zgodne z umową.Przede wszystkim chcialbym podziekować mojej koordynatorce Pani Dagmarze wspòłpraca z nią to naprawdę przyjemność a wiem co mòwię,bo wczesniej pracowałem 10 lat w Holandii z różnymi ludźmi miałem do czynienia.Ale Pani Dagmara to prawdziwy skarb dla tej firmy pomocna pod każdym względem.Bardzo polecam tę firmę a przede wszystkim, Panią Dagmarę.

Pracowalem dla nich, praca ok ale nie ktore z osob pracujacych w dziale rekrutacji to cos strasznego/smutnego, brak szacunku, dwulicowosc itd. Moglbym ksiazke napisac plus dolaczyc zdjecia.

ania

Powiedziała bym raczej napisała jak jeden kolega gdzieś "ze szon" dlatego zapytam na forum Czy wie ktoś coś zeit..nn wysyłali parę lat temu do pracy magazyn logist. tchibo warehaus, czy nadal współpracują (w Neumarkt..)??? Ja mam namiar na inna agencję która się zajmuję ale "werbują" głównie kierowcy/wózkowi, komisjonerzy wiem że artykuły, towar jest różny i drobnica też idzie, pickerzy, wysyłka, jest norma (do wyrobienia ale nie aż tak "wygórowana" ) tania chata dobra stawka czas pracy normalny, waruki przyzwoite

Artur

Hej czy ktoś jedzie w okolice Kiel Spawacz tig na początku listopada?

Janusz

Byłem zatrudniony przez Firmę Zeitmann 2 miesiące i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Polecam pod każdym względem. Moje sugestie dla ZEITMANN: Oby tak dalej:-) Lubię atmosferę w ZEITMANN za: Profesjonalizm

Uczciwie

Witam na wstępie nie życzę sobie wchodzic w dyskusję z administratorem albo obsługa go worki! Nie czytałem innych opinii, pracowałem 8 miesiecy i zjechałem na własną prośbe. Robota spoko, kasa spoko tylko ci Niemcy akurat na Frankonii są nieprzychylnie nastawieni do Polaków.

Natalia

@Tom, Twoja opinia jest bardzo lakoniczna i zawiera wyłącznie krótkie stwierdzenie. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co miałeś na myśli? Jak oceniasz poziom organizacyjny firmy, w której pracowałeś i swój kontakt z koordynatorem? Czy długo pracowałeś na swoim kontrakcie?

mir
@Natalia

Natalią, Nie wtrącaj się do rozmowy, jak się nie ma kultury wrodzonej to pasuje ja nabyc, tu jest wymiana zdań i poglądów pomiędzy pracownikami tej firmy i zainteresowanym kandydatami, ty w tej firmie nie pracowałas, Nie pracujesz i pracować nie będziesz, masz swoją firmę gowork, więc wejdź sobie na forum o swojej firmie i tam dyskutuj a jest o czym dyskutować...reasumujac pilnuj swoich spraw a nie wtykaj nosa w czyjes

Kinia1985

Witam,jedzie ktoś w niedzielę lub w poniedziałek w okolice Norymbergi na produkcję opakowań kartonowych?

sushilda

Cześć. My jedziemy we dwoje. Odezwij się do mnie na e-maila. sushilda@o2.pl

sushilda

Hej. My jedziemy we dwoje. Odezwij się do mnie na e-mail: sushilda@o2.pl

@Kinia1985

witam czy jest już pani w Norymbergi....bo mój mąż ma tam być na 03.09 czy jest ok? Pozdrawim

gregory10014

Hej! Mam pytanie odnośnie posiadania auta na wyjazd, ponieważ widziałem, że na niektóre stanowiska jest ono wymagane. Obecnie auta nie posiadam, ale w każdej chwili mogę je kupić. Stąd moje pytanie: jak posiadanie auta wpływa na "lepszy start" na konkretne stanowisko? Mam również pytanie odnośnie języka niemieckiego. Chcemy jechać z dziewczyną, ona języka nie umie wcale, a ja znam w takim stopniu, aby się porozumieć. Czy jeśli w ogłoszeniu dla PAR jest informacja o komunikatywnym języku niemieckim to czy wystarczy, że jedna osoba go ogarnia czy obydwoje musimy język koniecznie znać? Chciałbym też poznać opinie osób, które były z agencją w Niemczech (głównie produkcja, magazyn itp.), jak wygląda sprawa kasy, zakwaterowania, nadgodzin i ogólnie wszystkiego. BARDZO PROSZĘ o kontakt na: gregory10014@poczta.onet.eu Będę bardzo wdzięczny za Wasze opinie na maila! :)

civilization
@gregory10014

A Ty nawet tu zbierasz informacje wklejasz wszędzie to samo , co to znaczy, że piszesz "ogólnie wszystkiego, na twojego emaila" z końcówką.eu Rozmowa z rekruterem wszystko wyjaśni i poczytaj tu wpisy jest ich ponad dwa tysiące. Jeżeli jest wymóg auta w ofercie to wiadomo, że i dojazd kilkukilometrowy i raczej na pieszo się nie chodzi, oferta bez auta czyli dojazd z kimś lub czymś innym środkiem lub dojście na pieszo z kwatery do pracy jak jest odległość np. kilometra. Język też podany w jakim stopniu znać lub nie, rekruter dobrze wie czy trzeba rozmawiać w języku niemieckim lub nie bo z Polakami grupą można robić. Zakup auta to sprawa każdego prywatna. Zachowanie tajemnicy zawodowej, przestrzeganie praw. Niemcy to kraj gdzie się funkcjonuje podobnie jak w Polsce. Tak jak dla mnie trudno-dziwne masz pytania.

Pawel

Praca przy cebuli? Byl ktoś? Jak wrażenia

Ceboola
@Pawel

Praca faktycznie fizyczna.. jak ktoś nie jest nastawiony na dużo pracy, bo zmiany mogą być nawet po 10/11h, to bedzie mu się ciężko przyzwyczaić. Ale biorą pary, nawet bez języka i za free mieszkanie.. więc nie ma co narzekać. Praca w fabryce gdzie zajmują się cebulą, krojenie, noszenie, sortowanie. Czysta, fizyczna

anonimek
@Ceboola

Podzielę się moim doświadczeniem przy cebuli białej i czerwonej bo mam nadzieję, że o cebulki kwiatowe to nie chodzi bo to jest całkiem inna super praca przy sortowaniu klasyfikowaniu. Ja pracowałam bardzo dawno temu rok w nl przy cebuli taśma przy krojonej-krążki tzw. wyciskanie na pojedyncze bo dalej szło do firm na chipsy lub obierać lub jeszcze inaczej ją układać na taśmie szła do maszyn krojących, ale uwaga tam były niestety: opary unosiły się na hali a także cebula ma to do siebie że szczypie pierw w oczy nos ale da się przyzwyczaić były maseczki, czepki, rękawki, rękawiczki, ubrania ochronne. Było też dużo godzin pracy jak i duża wypłata i fajni ludzie współpracownicy głównie starsze osoby, jak ma się do czynienia z cebulą w kuchni to taki diabeł nie straszny, poznałam osoby co normalnie ją całą jedzą na zdrowie. Jeżeli jest tylko sortowanie cebuli całej przy taśmie czyli zgnita itd. to fajniejsza jeszcze praca, w Holandii spoko było też przy sortowaniu ziemniaków i w ogóle samo sortowanie po dzień dzisiejszy słyszę dobre opinie. Nie wiem jak jest tu i jaka firma. Pozdrawiam.

Tom

nie polecam

Natalia

@mitarbeiterin, czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź lub napisać co miałeś na myśli? Z Twojej wypowiedzi trudno wywnioskować jakie jest Twoje zdanie lub jaki problem napotkałeś we współpracy z firmą ZEITMANN. Transparentność, zaufanie oraz wzajemny szacunek, stanowią o jakości współczesnych firm na rynku.

mitarbeiterin

Droga Natalio trochę empatii z twojej strony, jeżeli tobie się powodzi to nie znaczy, że każdemu na drodze np. telefonicznej i np. z własnym opiekunem będąc jednak pod jego opieką w dalszej pracy u danego pracodawcy. Nie, nie jestem z kadr w żadnym wypadku tylko pracownik logistyczny na magazynie, poczytaj sobie co to za osoba na tym stanowisku, co robi. Pozdrawiam tych z wyższym wykształceniem lub prawie równoległym, nawet tych kim to niby oni nie są i by nie byli :). Mam ogromny szacunek dla szeregowych pracowników/klasy robotniczej itp. Nie odcina się z pomocą w kryzysie.

Natalia

@mitarbeiterin, czy możesz dokładnie napisać, co według Ciebie się popsuło? Czy masz na myśli kontakt z rekruterami? Wspomniałaś o zmianach kadrowych w tym dziale. Czy jesteś pracownikiem firmy ZEITMANN czy współpracujesz z tą firmą przy różnych projektach? Może chciałabyś napisać coś więcej na ten temat.

ben

Firma na początku wydaje sie ok, lecz jeśli pojawi się jakiś problem, to pracownicy firmy odwracają się i mają pracownika po prostu gdzieś.(usunięte przez administratora)

Ciekawski

więcej szczegółów?

Es
@ben

Dokładnie, problemowi niekompetentni, nie polecam

mitarbeiterin
@ben

Z tego, co widzę, słyszę i czytam to fakt coś się popsuło, zauważyłam zmiany w rekruterach, były całkiem inne osoby tam kiedyś jakieś dwa lata temu, lepsze pod względem (…) o to mi chodzi niż dziś, dziwne? To nie powinno stanowić problemu w przyszłości, a jednak? I szkoda! Pomimo tego lubię Zeitmann, ale tak nie powinno być bo wiele na tym stracą niż zyskają oni.

Natalia

@Ania, to chyba dobrze, jeżeli pracodawca docenia naszą pracę? Czy istnieje wtedy szansa, żeby podpisać z daną firmą kontrakt bezpośredni? Wspomniałaś o internecie, współcześnie dla wielu osób to niezbędne narzędzie. Czy możesz coś doradzić osobom wyjeżdżającym w podobnym kierunku, jak można poradzić sobie z brakiem internetu? Czy najlepiej kupić sobie kartę telefoniczną z pakietem danych? Kto z Was w ostatnim czasie podjął współpracę z firmą ZEITMANN?

Wiking

Kto aplikował na kieł ...cnc

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 45 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA