Consileon Polska sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Consileon Polska sp. z o.o.

anonim 2009-06-09 15:05:00
Bardzo chaotycznie zarządzana. Trudne do przewidzenia decyzje.
anonim 2009-06-09 15:49:01
moim zdaniem profesjonalni
programista 2009-08-03 00:02:55
Czy mógłbyś napisać coś więcej? Czemu Twoim zdaniem jest chaotycznie zarządzana? Jaka jest atmosfera pracy? Czy trzeba dużo jeździć w delegacje?
anonim 2011-06-04 10:06:45
chyba wiem co przedmówca miał na myśli. Firma bardzo fajna, miła atmosfera i nie najgorsze zarobki, jednak nigdy nie wiadomo czego się spodziewać. Z dnia na dzień można zostać wysłanym do pracy do innego kraju, oczywiście wszystko trzeba załatwić sobie samemu, bilety, hotele itp. Firma niby chce prowadzić jakieś swoje projekty ale jeśli pojawia się coś za granicą to rzuca wszystko, bo tam ma lepszą kasę :/
nina 2016-04-19 20:43:32
mam nadzieję, że trochę przesadzasz @anonim zamierzam aplikować na stanowisko specjalista w dziale HR i liczę na stabilną i satysfakcjonującą pracę w bardzo przyjaznym środowisku,bo takie warunki oferują w ogłoszeniu
Zostaw swoją opinię o Consileon Polska sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Consileon Polska sp. z o.o.