Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

marta

zostalam zwolniona 14 01 z powodu niezdolnosci do pracy po pol rocznym chorobowym przez ten okres mialam placone 100 procent chorobowego z powodu wypadku w drodze do pracy za pol stycznia stu procentowego chorobowego powinnam miec przelane minimum 400 zl a 23 04 przelali mi tylko 166 zl nie mam zadnych namiarow do syndyka albo gdzie kolwiek z kim mogla to zalatwic zaden nr do antemy nie odpowiada pomozcie mi dajcie jakis kontakt

$$

co starzy wyjadacze Antemy,pieniądze na koncie ,DZIĘKUJEMY PANI DYREKTOR ORAZ ZARZĄDOWI ZA OWOCNĄ WSPÓŁPRACĘ I ŻYCZYMY ZDROWIA I WSZYSTKIEGO DOBREGO.A my szukamy pracy i dalej ...

kasia

a co o dzieło

pomorskie

Ja czekałem na pieniądze od grudnia i się doczekałem.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Czy ktos słyszał coś na temat powstania niebawem nowej antemy?

PESTKA

CHCIAŁAM SPROSTOWAĆ OSOBY ZWOLNIONE PO 20.01.15 PONOĆ MAJĄ MIEĆ PŁACONE Z FUNDUSZU DO 19.01.15 A OD 20.01.15 PRZEZ PANIĄ SYNDYK ALE NIE JESTEM PEWNA NA 100 PROCENT JEŻELI BĘDĘ COŚ WIEDZIAŁA TO DAM ZNAĆ

nie wiem ja tez pracowałam na cały etat i dostałam 700 zł

bratek2851

Ja tez dzisiaj dostalam kase za styczen ale cos malo,pracowalam na caly etat a dostalam nie cale 750zl. Czy ktos wie na jakiej zasadzie sa obliczane pensjegm

madzia

szczęściara z ciebie pestka ja jeszcze niestety nic nie dostalam ciekawe kiedy przyjdzie ten przelew ale najwazniejsze ze dostalas pozdrawiam

@madzia

madzia może jutro dostaniesz,bo inne osoby które pracowały na innych obiektach niż ja też dzisiaj dostały ale wygląda że one tylko za pół miesiąca, tak nam wyszło z ich przelewów,ponoć osoby zwolnione po 20 stycznia będą miały płacone nie z funduszu tylko przez panią syndyk nie wiem ile jest w tym prawdy,ale z tego by tak wynikało bo ja za pół miesiaca dostałam prawie tyle co one za cały miesiąc,miej nadzieje że na dniach dostaniesz ja czekam jeszcze na odszkodowanie a wiem że już dużo osób dostało

pestka

dostałam dzisiaj wynagrodzenie za styczeń 2015 plus urlop za 2015 teraz czekam na resztę i osoby które pracowały ze mną [8 osób] też dostały tak samo

kielce

witam Was ja dostałam wczoraj pieniadze za wynagrodzenie styczen 2015 jednak jak mnie powinformowano za niewykorzystany urlop za 2014 rok ma wypłacac Pani syndyk,ale kiedy to bedzie...wieka niewiadoma,najwazniejsze ze wiekszosc pieniedzy oddali ...ufff ulga

pestka

czy ktoś wie jak można skontaktować się z sędzią komisarzem wyznaczonym dla antemy potrzebuję pilnie numeru telefonu lub innych danych

bużyna
@pestka

(usunięte przez administratora),tam się dowiesz jak się można z nim skontaktować

krzys

Najswieższe informacje nie wiem napewno czy do końca prawdziwe ,ale w każdej plotce jest zawsze odrobina prawdy.Zapłacili tylko pieniądze z funduszu na wypłaty nie ma pieniędzy ale ludzie pracujący z syndykiem zarabiają po 2000 tys zł a jeszcze zeby było śmieszniej dostają premie i nagrody.Wspomne że została tam sama elita.Moja rada nie czekajcie dłużej walczcie o swoje cieżko zarobione pieniądze.Pozdrawiam wszystkich .

z czego mam byc zadowolona z tych groszy co wysłali umowę miałam do 24 stycznia

niby dziś przelali

dziś dostałaś

@ja

wypłatę dostałam 23-go, odprawę i odszkodowanie 27-go kwietnia

babina

Bo Barbara tak broni "biednych ksiegowych" jakby była jedna z nich badz pracowała w biurze i miała jako pierwsza na liscie naliczone , im blizej koryta tym szybciej dostana, kiedy nam zabierano socjal biura nadal miały zwroty na leki i dojazdówki , a biedny nadal biedniał, pożalic sie nie było komu bo sytu głodnego nie rozumie

to maja 7 dni na wysłanie

jeszcze nie mam

Dzisiaj wpłynęły pieniądze za odprawy z FGSP.

@ja

Druga mądra,piszesz że pieniądze z FGSP już wpłynęły a w drugim wpisie że jeszcze nie dostała zaprzeczasz sama sobie,pomyśl trochę i nie rób z ludzi idiotów,co też pracowałaś w biurze jak Barbara.Balbina ma racje kto przy korycie ten dostaje szybciej

@pestka

do koryta mam raczej daleko, a dostałam już odprawę, odszkodowanie i część wynagrodzenia za styczeń, tak wiec wypłaty ruszyły, ja czekam jeszcze na wypłatę od syndyka-pozostała część wynagrodzenia za styczeń i wypłatę za luty

@ona

widocznie byłaś na pierwszej liście,bo jak przejrzysz wcześniejsze moje wpisy to ja też informowałam ze do 26.04 mają być wypłacone pieniądze ale na tej liście było tylko 51 osób tak że gratuluje bo ja czekam od 9.01 i nic, mam nadzieje że może 7-go dostane,a którego byłaś zwolniona

28 lutego

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.